Постанова
від 11.09.2024 по справі 461/4091/24
ГАЛИЦЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ЛЬВОВА

Справа №461/4091/24

Провадження №3/461/1712/24

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

11 вересня 2024 року суддя Галицького районного суду м. Львова Мироненко Л.Д.., розглянувши клопотання ОСОБА_1 , який діє в інтересах особи, яка притягується до адміністративної відповідальності ОСОБА_2 , про проведення судового засідання в режимі відеоконференції,-

ВСТАНОВИВ:

В провадженні Галицького районного суду м. Львова. перебувають матеріали справи про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_2 за ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України.

09.09.2024 року до суду надійшло клопотання адвоката Крючкова Віталія Олексійовича про проведення судових засідань у вказаній справі в режимі відеоконференції з використанням власних технічних засобів, з врахуванням його територіальної віддаленості від місцезнаходження суду.

Розглянувши клопотання про проведення судового засідання в режимі відеоконференції, суд приходить до наступного.

Оскільки Кодекс України про адміністративні правопорушення не містить норм, які регулюють питання проведення відеоконференції, проте діючий КПК України містить відповідні норми, суддя вважає за необхідне використати аналогію права, та застосувати відповідні положення КПК України, оскільки кримінальне право є найбільш близькою галуззю права.

Частина 2 ст.336 КПК України передбачає, що суд ухвалює рішення про здійснення дистанційного судового провадження за власною ініціативою або за клопотанням сторони чи інших учасників кримінального провадження.

З врахуванням впровадження на території України воєнного стану, з метою забезпечення участі представника особи, яка притягується до адміністративної відповідальності у судовому засіданні, суд вважає за необхідне провести судове засідання, призначене на 12.09.2024 року, а також всі можливі наступні судові засідання, у режимі відеоконференції.

На підставі викладеного, керуючись ст.336КПК України, суд -

ПОСТАНОВИВ:

Клопотання ОСОБА_1 , задовольнити.

Проводити судові засідання у справі про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_2 за ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України у режимі відеоконференції поза межами суду з використанням власних технічних засобів заучасті представника особи, яка притягується до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 .

Застосовувані в дистанційному судовому провадженні технічні засоби і технології мають забезпечувати належну якість зображення і звуку, дотримання принципу гласності та відкритості судового провадження, а також інформаційну безпеку. Учасникам провадження має бути забезпечена можливість чути та бачити хід судового провадження, ставити запитання і отримувати відповіді, реалізовувати інші надані їм процесуальні права та виконувати процесуальні обов`язки, передбачені цим Кодексом.

Постанова оскарженню не підлягає.

Суддя Л.Д. Мироненко

СудГалицький районний суд м.Львова
Дата ухвалення рішення11.09.2024
Оприлюднено13.09.2024
Номер документу121526225
СудочинствоАдмінправопорушення
КатегоріяСправи про порушення митних правил, які підлягають розгляду в судовому порядку Митний кодекс 2012 р. Переміщення або дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю

Судовий реєстр по справі —461/4091/24

Постанова від 29.11.2024

Адмінправопорушення

Львівський апеляційний суд

Белена А. В.

Постанова від 08.10.2024

Адмінправопорушення

Галицький районний суд м.Львова

Мироненко Л. Д.

Постанова від 08.10.2024

Адмінправопорушення

Галицький районний суд м.Львова

Мироненко Л. Д.

Постанова від 11.09.2024

Адмінправопорушення

Галицький районний суд м.Львова

Мироненко Л. Д.

Постанова від 08.07.2024

Адмінправопорушення

Галицький районний суд м.Львова

Мироненко Л. Д.

Постанова від 18.06.2024

Адмінправопорушення

Галицький районний суд м.Львова

Мироненко Л. Д.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні