Ухвала
від 10.09.2024 по справі 922/2783/24
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Держпром, 8-й під`їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,

тел. приймальня (057) 705-14-14, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41


УХВАЛА

про відкликання заяви

про відкриття провадження у справі про банкрутство

"10" вересня 2024 р.м. ХарківСправа № 922/2783/24

Господарський суд Харківської області у складі:

судді Кононової О.В.

при секретарі судового засідання Зубко Ю.В.

розглянувши заявуТовариства з обмеженою відповідальністю "Таволєтта" про визнання банкрутом Товариство з обмеженою відповідальністю "Нейкет" , код ЄДРПОУ 44205394

За участю:

учасники процесу в призначене судове засідання не з`явилися

ВСТАНОВИВ:

Товариство з обмеженою відповідальністю "ТАВОЛЄТТА" звернулось до господарського суду Харківської області з заявою про відкриття провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "НЕЙКЕТ". Заява обґрунтована тим, що останнє має невиконані безспірні зобов`язання перед ТОВ "Таволєтта" у загальній сумі 15 477 101,00 грн., строк виконання яких настав.

Ухвалою від 26.08.2024 суд прийняв заяву Товариства з обмеженою відповідальністю "Таволєтта" про відкриття провадження у справі про банкрутство до розгляду.

Призначив проведення підготовчого засідання по справі на "10" вересня 2024 р. о(б) 12:30 год.

Зобов`язав ініціюючого кредитора надати суду: додаткові документи в обґрунтування заборгованості (в разі наявності).

Зобов`язав боржника у відповідності до ст. 36 Кодексу України з процедур банкрутства до дати проведення підготовчого засідання надати суду відзив на заяву кредитора, в якому викласти заперечення або визнання боргу кредитора, докази, що підтверджують обставини викладені у відзиві на заяву кредитора. До відзиву долучити докази відправлення заявнику копії відзиву, а також довідку органів приватизації (органів, уповноважених управляти об`єктами державної власності) про наявність або відсутність на балансі підприємства, щодо якого відкрито провадження у справі, державного майна, що в процесі приватизації (корпоратизації) не увійшло до статутного капіталу боржника.

Учасники процесу в призначене судове засідання не з`явилися, про час та місце розгляду справи були повідомлені у встановленому законом порядку.

До початку розгляду справи 10.09.2024 до суду через систему Електронний суд від Товариства з обмеженою відповідальністю "Таволєтта" надійшла заява (вх.№ 22676) про відкликання заяви про відкриттяпровадженняусправі про банкрутство ТОВ "Нейкет" та повернення сплати судового збору.

Згідно з ч. 1 ст. 2 Кодексу України з процедур банкрутства провадження у справах про банкрутство регулюється цим Кодексом, Господарським процесуальним кодексом України, іншими законами України. Застосування положень Господарського процесуального кодексу України та інших законодавчих актів України здійснюється з урахуванням особливостей, передбачених цим Кодексом.

Відповідно до абз. 3 ч. 1 ст. 38 Кодексу України з процедур банкрутства господарський суд не пізніше п`яти днів з дня надходження заяви про відкриття провадження у справі або закінчення строку на усунення недоліків заяви повертає її та додані до неї документи, якщо до постановлення ухвали про відкриття провадження у справі від заявника надійшла заява про відкликання заяви про відкриття провадження у справі.

Згідно з абз. абз. 1, 2 ч. 6 ст. 38 Кодексу України з процедур банкрутства передбачено, що заява про відкриття провадження у справі про банкрутство може бути відкликана заявником (заявниками) до дати проведення підготовчого засідання господарського суду. У разі відкликання заяви про відкриття провадження у справі про банкрутство до постановлення ухвали про її прийняття господарський суд постановляє ухвалу про повернення заяви про відкриття провадження у справі про банкрутство.

Враховуючи, що заява (вх. № 22676 від 10.09.2024) про відкликання заяви про відкриття провадження у справі про банкрутства ТОВ "Нейкет" подано до постановлення ухвали про прийняття заяви про відкриття провадження у справі про банкрутство ТОВ "Нейкет" та не порушує права й охоронювані законом інтереси будь-яких осіб і не суперечить законодавству, суд вважає за можливе повернути ТОВ "Таволєтта" заяву про відкриття провадження у справі про банкрутство ТОВ "Нейкет" (вх. № 2783/24 від 07.08.2024) та додані до неї документи.

Керуючись ст. 38 Кодексу України з процедур банкрутства, ст. ст. 232-235 ГПК України, суд -

УХВАЛИВ:

Повернути ТОВ "Таволєтта" заяву про відкриття провадження у справі про банкрутство ТОВ "Нейкет" (вх. № 2783/24 від 07.08.2024) та додані до неї документи.

Ухвала набирає законної сили з моменту її прийняття.

Ухвала може бути оскаржена шляхом подання апеляційної скарги безпосередньо до Східного апеляційного господарського суду протягом десяти днів з дня складення повного тексту ухвали.

Ухвала підписана 10.09.2024.

СуддяКононова О.В.

СудГосподарський суд Харківської області
Дата ухвалення рішення10.09.2024
Оприлюднено13.09.2024
Номер документу121544845
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи про банкрутство, з них: банкрутство юридичної особи

Судовий реєстр по справі —922/2783/24

Ухвала від 10.09.2024

Господарське

Господарський суд Харківської області

Кононова О.В.

Ухвала від 10.09.2024

Господарське

Господарський суд Харківської області

Кононова О.В.

Ухвала від 26.08.2024

Господарське

Господарський суд Харківської області

Кононова О.В.

Ухвала від 08.08.2024

Господарське

Господарський суд Харківської області

Кононова О.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні