Постанова
від 11.09.2024 по справі 946/4920/24
ІЗМАЇЛЬСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 946/4920/24 Провадження № 3/946/1868/24

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

11 вересня 2024 року суддя Ізмаїльського міськрайонного суду Одеської області Смокіна Г.І., розглянувши матеріали, які надійшли з Одеського управління Департаменту внутрішньої безпеки НПУ відносно

ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 місце народження: м. Совєтськ, Калінінградської області, громадянство: України, місце реєстрації: АДРЕСА_1 , місце проживання: АДРЕСА_1 , місце роботи/проходження служби (на момент вчинення правопорушення): т.в.о. директора Дунайської гідрометеорологічної обсерваторії ДСНС України , місце роботи (на теперішній час): в.о. директора Дунайської гідрометеорологічної обсерваторії ДСНС України, паспорт громадянина України НОМЕР_1 , виданий 02.06.1998 Ізмаїльським МВ УМВС України в Одеській області,

про притягненнядо адміністративноївідповідальності за ч. 1, 2 ст. 172-7 КУпАП,

ВСТАНОВИВ:

18.06.2024 до суду надійшли протоколи про адміністративне правопорушення:

- № 13/2024 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією від 12.06.2024, згідно якого ОСОБА_1 , обіймаючи посаду виконуючого обов`язки директора Дунайської гідрометеорологічної обсерваторії та будучи суб`єктом, на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції» (далі Закон) відповідно до п.п. а п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону, не вжив заходів щодо недопущення будь-якої можливості виникнення конфлікту інтересів та не повідомив вищестоячий орган - Український гідрометеорологічний центр про наявність у нього реального конфлікту інтересів під час вчинення дій та прийняття рішень, а саме видання та підписання наказу від 27.02.2024 № НС-18/9915 «Про преміювання», яким нарахував премію за підсумками успішної роботи з виконання планів гідрометеорологічної діяльності Дунайської ГМО у лютому 2024 року начальнику відділу автоматичного прийому та передачі інформації Дунайської ГМО ОСОБА_2 , який є його сином, тобто близькою особою і членом сім`ї відповідно до ст. 1 Закону, чим порушив вимоги п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП;

- № 14/2024 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією від 12.06.2024, згідно якого ОСОБА_1 , обіймаючи посаду виконуючого обов`язки директора Дунайської гідрометеорологічної обсерваторії та будучи суб`єктом, на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції» (далі Закон) відповідно до п.п. а п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону, вчинив дії та прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів, а саме: визначив розмір премії та підписав наказ від 27.02.2024 № НС-18/9915 «Про преміювання», яким нарахував премію за підсумками успішної роботи з виконання планів гідрометеорологічної діяльності Дунайської ГМО у лютому 2024 року начальнику відділу автоматичного прийому та передачі інформації Дунайської ГМО ОСОБА_2 , який є його сином, тобто близькою особою і членом сім`ї відповідно до ст. 1 Закону, чим порушив вимоги п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП;

- № 15/2024 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією від 12.06.2024,згідно якого ОСОБА_1 , обіймаючи посаду виконуючого обов`язки директора Дунайської гідрометеорологічної обсерваторії та будучи суб`єктом, на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції» (далі Закон) відповідно до п.п. а п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону, не вжив заходів щодо недопущення будь-якої можливості виникнення конфлікту інтересів та не повідомив вищестоячий орган - Український гідрометеорологічний центр про наявність у нього реального конфлікту інтересів під час вчинення дій та прийняття рішень, а саме видання та підписання наказу від 29.01.2024 № НС-7/9915 «Про преміювання», яким нарахував премію за підсумками успішної роботи з виконання планів гідрометеорологічної діяльності Дунайської ГМО у січні 2024 року начальнику відділу автоматичного прийому та передачі інформації Дунайської ГМО ОСОБА_2 , який є його сином, тобто близькою особою і членом сім`ї відповідно до ст. 1 Закону, чим порушив вимоги п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП;

- № 16/2024 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією від 12.06.2024, згідно якого ОСОБА_1 , обіймаючи посаду виконуючого обов`язки директора Дунайської гідрометеорологічної обсерваторії та будучи суб`єктом, на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції» (далі Закон) відповідно до п.п. а п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону, вчинив дії та прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів, а саме: визначив розмір премії та підписав наказ від 29.01.2024 № НС-7/9915 «Про преміювання», яким нарахував премію за підсумками успішної роботи з виконання планів гідрометеорологічної діяльності Дунайської ГМО у січні 2024 року начальнику відділу автоматичного прийому та передачі інформації Дунайської ГМО ОСОБА_2 , який є його сином, тобто близькою особою і членом сім`ї відповідно до ст. 1 Закону, чим порушив вимоги п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП;

- № 17/2024 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією від 12.06.2024, згідно якого ОСОБА_1 , обіймаючи посаду виконуючого обов`язки директора Дунайської гідрометеорологічної обсерваторії та будучи суб`єктом, на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції» (далі Закон) відповідно до п.п. а п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону, не вжив заходів щодо недопущення будь-якої можливості виникнення конфлікту інтересів та не повідомив вищестоячий орган - Український гідрометеорологічний центр про наявність у нього реального конфлікту інтересів під час вчинення дій та прийняття рішень, а саме видання та підписання наказу від 25.12.2023 № НС-83/9915 «Про преміювання», яким нарахував премію за підсумками успішної роботи з виконання планів гідрометеорологічної діяльності Дунайської ГМО у грудні 2023 року начальнику відділу автоматичного прийому та передачі інформації Дунайської ГМО ОСОБА_2 , який є його сином, тобто близькою особою і членом сім`ї відповідно до ст. 1 Закону, чим порушив вимоги п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП;

- № 18/2024 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією від 12.06.2024, згідно якого ОСОБА_1 , обіймаючи посаду виконуючого обов`язки директора Дунайської гідрометеорологічної обсерваторії та будучи суб`єктом, на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції» (далі Закон) відповідно до п.п. а п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону, вчинив дії та прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів, а саме: визначив розмір премії та підписав наказ від 25.12.2023 № НС-83/9915 «Про преміювання», яким нарахував премію за підсумками успішної роботи з виконання планів гідрометеорологічної діяльності Дунайської ГМО у грудні 2023 року начальнику відділу автоматичного прийому та передачі інформації Дунайської ГМО ОСОБА_2 , який є його сином, тобто близькою особою і членом сім`ї відповідно до ст. 1 Закону, чим порушив вимоги п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП;

- № 19/2024 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією від 12.06.2024, згідно якого ОСОБА_1 , обіймаючи посаду виконуючого обов`язки директора Дунайської гідрометеорологічної обсерваторії та будучи суб`єктом, на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції» (далі Закон) відповідно до п.п. а п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону, не вжив заходів щодо недопущення будь-якої можливості виникнення конфлікту інтересів та не повідомив вищестоячий орган - Український гідрометеорологічний центр про наявність у нього реального конфлікту інтересів під час вчинення дій та прийняття рішень, а саме видання та підписання наказу від 27.11.2023 № 79-О «Про преміювання», яким нарахував премію за підсумками успішної роботи з виконання планів гідрометеорологічної діяльності Дунайської ГМО у листопаді 2023 року начальнику відділу автоматичного прийому та передачі інформації Дунайської ГМО ОСОБА_2 , який є його сином, тобто близькою особою і членом сім`ї відповідно до ст. 1 Закону, чим порушив вимоги п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП;

- № 20/2024 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією від 12.06.2024, згідно якого ОСОБА_1 , обіймаючи посаду виконуючого обов`язки директора Дунайської гідрометеорологічної обсерваторії та будучи суб`єктом, на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції» (далі Закон) відповідно до п.п. а п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону, вчинив дії та прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів, а саме: визначив розмір премії та підписав наказ від 27.11.2023 № 79-О «Про преміювання», яким нарахував премію за підсумками успішної роботи з виконання планів гідрометеорологічної діяльності Дунайської ГМО у листопаді 2023 року начальнику відділу автоматичного прийому та передачі інформації Дунайської ГМО ОСОБА_2 , який є його сином, тобто близькою особою і членом сім`ї відповідно до ст. 1 Закону, чим порушив вимоги п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП;

- № 21/2024 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією від 12.06.2024, згідно якого ОСОБА_1 , обіймаючи посаду виконуючого обов`язки директора Дунайської гідрометеорологічної обсерваторії та будучи суб`єктом, на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції» (далі Закон) відповідно до п.п. а п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону, не вжив заходів щодо недопущення будь - якої можливості виникнення конфлікту інтересів та не повідомив вищестоячий орган - Український гідрометеорологічний центр про наявність у нього реального конфлікту інтересів під час вчинення дій та прийняття рішень, а саме видання та підписання наказу від 26.10.2023 № 71-О «Про преміювання», яким нарахував премію за підсумками успішної роботи з виконання планів гідрометеорологічної діяльності Дунайської ГМО у жовтні 2023 року начальнику відділу автоматичного прийому та передачі інформації Дунайської ГМО ОСОБА_2 , який є його сином, тобто близькою особою і членом сім`ї відповідно до ст. 1 Закону, чим порушив вимоги п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП;

- № 22/2024 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією від 12.06.2024, згідно якого ОСОБА_1 , обіймаючи посаду виконуючого обов`язки директора Дунайської гідрометеорологічної обсерваторії та будучи суб`єктом, на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції» (далі Закон) відповідно до п.п. а п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону, вчинив дії та прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів, а саме: визначив розмір премії та підписав наказ від 26.10.2023 № 71-О «Про преміювання», яким нарахував премію за підсумками успішної роботи з виконання планів гідрометеорологічної діяльності Дунайської ГМО у жовтні 2023 року начальнику відділу автоматичного прийому та передачі інформації Дунайської ГМО ОСОБА_2 , який є його сином, тобто близькою особою і членом сім`ї відповідно до ст. 1 Закону, чим порушив вимоги п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП;

- № 23/2024 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією від 12.06.2024, згідно якого ОСОБА_1 , обіймаючи посаду виконуючого обов`язки директора Дунайської гідрометеорологічної обсерваторії та будучи суб`єктом, на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції» (далі Закон) відповідно до п.п. а п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону, не вжив заходів щодо недопущення будь-якої можливості виникнення конфлікту інтересів та не повідомив вищестоячий орган - Український гідрометеорологічний центр про наявність у нього реального конфлікту інтересів під час вчинення дій та прийняття рішень, а саме видання та підписання наказу від 26.09.2023 № 61-О «Про преміювання», яким нарахував премію за підсумками успішної роботи з виконання планів гідрометеорологічної діяльності Дунайської ГМО у вересні 2023 року начальнику відділу автоматичного прийому та передачі інформації Дунайської ГМО ОСОБА_2 , який є його сином, тобто близькою особою і членом сім`ї відповідно до ст. 1 Закону, чим порушив вимоги п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП;

- № 24/2024 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією від 12.06.2024, згідно якого ОСОБА_1 , обіймаючи посаду виконуючого обов`язки директора Дунайської гідрометеорологічної обсерваторії та будучи суб`єктом, на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції» (далі Закон) відповідно до п.п. а п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону, вчинив дії та прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів, а саме: визначив розмір премії та підписав наказ від 26.09.2023 № 61-О «Про преміювання», яким нарахував премію за підсумками успішної роботи з виконання планів гідрометеорологічної діяльності Дунайської ГМО у вересні 2023 року начальнику відділу автоматичного прийому та передачі інформації Дунайської ГМО ОСОБА_2 , який є його сином, тобто близькою особою і членом сім`ї відповідно до ст. 1 Закону, чим порушив вимоги п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП;

- № 25/2024 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією від 12.06.2024, згідно якого ОСОБА_1 , обіймаючи посаду тимчасово виконуючого обов`язки директора Дунайської гідрометеорологічної обсерваторії та будучи суб`єктом, на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції» (далі Закон) відповідно до п.п. а п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону, не вжив заходів щодо недопущення будь-якої можливості виникнення конфлікту інтересів та не повідомив вищестоячий орган - Український гідрометеорологічний центр про наявність у нього реального конфлікту інтересів під час вчинення дій та прийняття рішень, а саме видання та підписання наказу від 28.08.2023 № 51-О «Про преміювання», яким нарахував премію за підсумками успішної роботи з виконання планів гідрометеорологічної діяльності Дунайської ГМО у серпні 2023 року начальнику відділу автоматичного прийому та передачі інформації Дунайської ГМО ОСОБА_2 , який є його сином, тобто близькою особою і членом сім`ї відповідно до ст. 1 Закону, чим порушив вимоги п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП;

- № 26/2024 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією від 12.06.2024, згідно якого ОСОБА_1 , обіймаючи посаду тимчасово виконуючого обов`язки директора Дунайської гідрометеорологічної обсерваторії та будучи суб`єктом, на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції» (далі Закон) відповідно до п.п. а п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону, вчинив дії та прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів, а саме: визначив розмір премії та підписав наказ від 28.08.2023 № 51-О «Про преміювання», яким нарахував премію за підсумками успішної роботи з виконання планів гідрометеорологічної діяльності Дунайської ГМО у серпні 2023 року начальнику відділу автоматичного прийому та передачі інформації Дунайської ГМО ОСОБА_2 , який є його сином, тобто близькою особою і членом сім`ї відповідно до ст. 1 Закону, чим порушив вимоги п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП;

- № 27/2024 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією від 12.06.2024, згідно якого ОСОБА_1 , обіймаючи посаду тимчасово виконуючого обов`язки директора Дунайської гідрометеорологічної обсерваторії та будучи суб`єктом, на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції» (далі Закон) відповідно до п.п. а п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону, не вжив заходів щодо недопущення будь-якої можливості виникнення конфлікту інтересів та не повідомив вищестоячий орган - Український гідрометеорологічний центр про наявність у нього реального конфлікту інтересів під час вчинення дій та прийняття рішень, а саме видання та підписання наказу від 26.07.2023 № 50-О «Про преміювання», яким нарахував премію за підсумками успішної роботи з виконання планів гідрометеорологічної діяльності Дунайської ГМО у липні 2023 року начальнику відділу автоматичного прийому та передачі інформації Дунайської ГМО ОСОБА_2 , який є його сином, тобто близькою особою і членом сім`ї відповідно до ст. 1 Закону, чим порушив вимоги п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП;

- № 28/2024 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією від 12.06.2024, згідно якого ОСОБА_1 , обіймаючи посаду тимчасово виконуючого обов`язки директора Дунайської гідрометеорологічної обсерваторії та будучи суб`єктом, на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції» (далі Закон) відповідно до п.п. а п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону, вчинив дії та прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів, а саме: визначив розмір премії та підписав наказ від 26.07.2023 № 50-О «Про преміювання», яким нарахував премію за підсумками успішної роботи з виконання планів гідрометеорологічної діяльності Дунайської ГМО у липні 2023 року начальнику відділу автоматичного прийому та передачі інформації Дунайської ГМО ОСОБА_2 , який є його сином, тобто близькою особою і членом сім`ї відповідно до ст. 1 Закону, чим порушив вимоги п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП;

- № 29/2024 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією від 12.06.2024, згідно якого ОСОБА_1 , обіймаючи посаду тимчасово виконуючого обов`язки директора Дунайської гідрометеорологічної обсерваторії та будучи суб`єктом, на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції» (далі Закон) відповідно до п.п. а п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону, не вжив заходів щодо недопущення будь-якої можливості виникнення конфлікту інтересів та не повідомив вищестоячий орган - Український гідрометеорологічний центр про наявність у нього реального конфлікту інтересів під час вчинення дій та прийняття рішень, а саме видання та підписання наказу від 26.06.2023 № 44-О «Про преміювання», яким нарахував премію за підсумками успішної роботи з виконання планів гідрометеорологічної діяльності Дунайської ГМО у червні 2023 року начальнику відділу автоматичного прийому та передачі інформації Дунайської ГМО ОСОБА_2 , який є його сином, тобто близькою особою і членом сім`ї відповідно до ст. 1 Закону, чим порушив вимоги п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП;

- № 30/2024 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією від 12.06.2024, згідно якого ОСОБА_1 , обіймаючи посаду тимчасово виконуючого обов`язки директора Дунайської гідрометеорологічної обсерваторії та будучи суб`єктом, на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції» (далі Закон) відповідно до п.п. а п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону, вчинив дії та прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів, а саме: визначив розмір премії та підписав наказ від 26.06.2023 № 44-О «Про преміювання», яким нарахував премію за підсумками успішної роботи з виконання планів гідрометеорологічної діяльності Дунайської ГМО у червні 2023 року начальнику відділу автоматичного прийому та передачі інформації Дунайської ГМО ОСОБА_2 , який є його сином, тобто близькою особою і членом сім`ї відповідно до ст. 1 Закону, чим порушив вимоги п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП;

- № 31/2024 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією від 12.06.2024, згідно якого ОСОБА_1 , обіймаючи посаду тимчасово виконуючого обов`язки директора Дунайської гідрометеорологічної обсерваторії та будучи суб`єктом, на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції» (далі Закон) відповідно до п.п. а п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону, не вжив заходів щодо недопущення будь-якої можливості виникнення конфлікту інтересів та не повідомив вищестоячий орган - Український гідрометеорологічний центр про наявність у нього реального конфлікту інтересів під час вчинення дій та прийняття рішень, а саме видання та підписання наказу від 25.04.2023 № 28-О «Про преміювання», яким нарахував премію за підсумками успішної роботи з виконання планів гідрометеорологічної діяльності Дунайської ГМО у квітні 2023 року начальнику відділу автоматичного прийому та передачі інформації Дунайської ГМО ОСОБА_2 , який є його сином, тобто близькою особою і членом сім`ї відповідно до ст. 1 Закону, чим порушив вимоги п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП;

-№ 32/2024 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією від 12.06.2024, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду тимчасово виконуючого обов`язки директора Дунайської гідрометеорологічної обсерваторії та будучи суб`єктом, на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції» (далі Закон) відповідно до п.п. а п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону вчинив дії та прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів, а саме: визначив розмір премії та підписав наказ від 25.04.2023 № 28-О «Про преміювання», яким нарахував премію за підсумками успішної роботи з виконання планів гідрометеорологічної діяльності Дунайської ГМО у квітні 2023 року начальнику відділу автоматичного прийому та передачі інформації Дунайської ГМО ОСОБА_2 , який є його сином, тобто близькою особою і членом сім`ї відповідно до ст. 1 Закону, чим порушив вимоги п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП;

- № 33/2024 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією від 12.06.2024, згідно якого ОСОБА_1 , обіймаючи посаду тимчасово виконуючого обов`язки директора Дунайської гідрометеорологічної обсерваторії та будучи суб`єктом, на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції» (далі Закон) відповідно до п.п. а п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону, не вжив заходів щодо недопущення будь-якої можливості виникнення конфлікту інтересів та не повідомив вищестоячий орган - Український гідрометеорологічний центр про наявність у нього реального конфлікту інтересів під час вчинення дій та прийняття рішень, а саме видання та підписання наказу від 27.03.2023 № 24-О «Про преміювання», яким нарахував премію за підсумками успішної роботи з виконання планів гідрометеорологічної діяльності Дунайської ГМО у березні 2023 року начальнику відділу автоматичного прийому та передачі інформації Дунайської ГМО ОСОБА_2 , який є його сином, тобто близькою особою і членом сім`ї відповідно до ст. 1 Закону, чим порушив вимоги п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП;

- № 34/2024 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією від 12.06.2024, згідно якого ОСОБА_1 , обіймаючи посаду тимчасово виконуючого обов`язки директора Дунайської гідрометеорологічної обсерваторії та будучи суб`єктом на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції» (далі Закон) відповідно до п.п. а п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону, вчинив дії та прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів, а саме: визначив розмір премії та підписав наказ від 27.03.2023 № 24-О «Про преміювання», яким нарахував премію за підсумками успішної роботи з виконання планів гідрометеорологічної діяльності Дунайської ГМО у березні 2023 року начальнику відділу автоматичного прийому та передачі інформації Дунайської ГМО ОСОБА_2 , який є його сином, тобто близькою особою і членом сім`ї відповідно до ст. 1 Закону, чим порушив вимоги п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП;

- № 35/2024 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією від 12.06.2024, згідно якого ОСОБА_1 , обіймаючи посаду тимчасово виконуючого обов`язки директора Дунайської гідрометеорологічної обсерваторії та будучи суб`єктом, на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції» (далі Закон) відповідно до п.п. а п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону, не вжив заходів щодо недопущення будь-якої можливості виникнення конфлікту інтересів та не повідомив вищестоячий орган - Український гідрометеорологічний центр про наявність у нього реального конфлікту інтересів під час вчинення дій та прийняття рішень, а саме видання та підписання наказу від 23.02.2023 № 15-О «Про преміювання», яким нарахував премію за підсумками успішної роботи з виконання планів гідрометеорологічної діяльності Дунайської ГМО у лютому 2023 року начальнику відділу автоматичного прийому та передачі інформації Дунайської ГМО ОСОБА_2 , який є його сином, тобто близькою особою і членом сім`ї відповідно до ст. 1 Закону, чим порушив вимоги п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП;

- № 36/2024 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією від 12.06.2024, згідно якого ОСОБА_1 , обіймаючи посаду тимчасово виконуючого обов`язки директора Дунайської гідрометеорологічної обсерваторії та будучи суб`єктом, на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції» (далі Закон) відповідно до п.п. а п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону вчинив дії та прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів, а саме: визначив розмір премії та підписав наказ від 23.02.2023 № 15-О «Про преміювання», яким нарахував премію за підсумками успішної роботи з виконання планів гідрометеорологічної діяльності Дунайської ГМО у лютому 2023 року начальнику відділу автоматичного прийому та передачі інформації Дунайської ГМО ОСОБА_2 , який є його сином, тобто близькою особою і членом сім`ї відповідно до ст. 1 Закону, чим порушив вимоги п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП;

- № 37/2024 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією від 12.06.2024, згідно якого ОСОБА_1 , обіймаючи посаду тимчасово виконуючого обов`язки директора Дунайської гідрометеорологічної обсерваторії та будучи суб`єктом, на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції» (далі Закон) відповідно до п.п. а п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону, не вжив заходів щодо недопущення будь-якої можливості виникнення конфлікту інтересів та не повідомив вищестоячий орган - Український гідрометеорологічний центр про наявність у нього реального конфлікту інтересів під час вчинення дій та прийняття рішень, а саме видання та підписання наказу від 25.01.2023 № 7-О «Про преміювання», яким нарахував премію за підсумками успішної роботи з виконання планів гідрометеорологічної діяльності Дунайської ГМО у січні 2023 року начальнику відділу автоматичного прийому та передачі інформації Дунайської ГМО ОСОБА_2 , який є його сином, тобто близькою особою і членом сім`ї відповідно до ст. 1 Закону, чим порушив вимоги п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП;

- № 38/2024 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією від 12.06.2024, згідно якого ОСОБА_1 , обіймаючи посаду тимчасово виконуючого обов`язки директора Дунайської гідрометеорологічної обсерваторії та будучи суб`єктом, на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції» (далі Закон) відповідно до п.п. а п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону вчинив дії та прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів, а саме: визначив розмір премії та підписав наказ від 25.01.2023 № 7-О «Про преміювання», яким нарахував премію за підсумками успішної роботи з виконання планів гідрометеорологічної діяльності Дунайської ГМО у січні 2023 року начальнику відділу автоматичного прийому та передачі інформації Дунайської ГМО ОСОБА_2 , який є його сином, тобто близькою особою і членом сім`ї відповідно до ст. 1 Закону, чим порушив вимоги п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП;

- № 39/2024 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією від 12.06.2024, згідно якого ОСОБА_1 , обіймаючи посаду тимчасово виконуючого обов`язки директора Дунайської гідрометеорологічної обсерваторії та будучи суб`єктом, на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції» (далі Закон) відповідно до п.п. а п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону, не вжив заходів щодо недопущення будь-якої можливості виникнення конфлікту інтересів та не повідомив вищестоячий орган - Український гідрометеорологічний центр про наявність у нього реального конфлікту інтересів під час вчинення дій та прийняття рішень, а саме видання та підписання наказу від 22.12.2022 № 62-О «Про преміювання», яким нарахував премію за підсумками успішної роботи з виконання планів гідрометеорологічної діяльності ДГМО у грудні 2022 року начальнику відділу автоматичного прийому та передачі інформації Дунайської ГМО ОСОБА_2 , який є його сином, тобто близькою особою і членом сім`ї відповідно до ст. 1 Закону, чим порушив вимоги п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП;

- № 40/2024 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією від 12.06.2024, згідно якого ОСОБА_1 , обіймаючи посаду тимчасово виконуючого обов`язки директора Дунайської гідрометеорологічної обсерваторії та будучи суб`єктом на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції» (далі Закон) відповідно до п.п. а п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону, вчинив дії та прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів, а саме: визначив розмір премії та підписав наказ від 22.12.2022 № 62-О «Про преміювання», яким нарахував премію за підсумками успішної роботи з виконання планів гідрометеорологічної діяльності Дунайської ГМО у грудні 2022 року начальнику відділу автоматичного прийому та передачі інформації Дунайської ГМО ОСОБА_2 , який є його сином, тобто близькою особою і членом сім`ї відповідно до ст. 1 Закону, чим порушив вимоги п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП;

- за № 41/2024 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією від 12.06.2024, згідно якого ОСОБА_1 , обіймаючи посаду тимчасово виконуючого обов`язки директора Дунайської гідрометеорологічної обсерваторії та будучи суб`єктом, на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції» (далі Закон) відповідно до п.п. а п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону, не вжив заходів щодо недопущення будь-якої можливості виникнення конфлікту інтересів та не повідомив вищестоячий орган - Український гідрометеорологічний центр про наявність у нього реального конфлікту інтересів під час вчинення дій та прийняття рішень, а саме видання та підписання наказу від 25.11.2022 № 56-О «Про преміювання», яким нарахував премію за підсумками успішної роботи з виконання планів гідрометеорологічної діяльності ДГМО у листопаді 2022 року начальнику відділу автоматичного прийому та передачі інформації Дунайської ГМО ОСОБА_2 , який є його сином, тобто близькою особою і членом сім`ї відповідно до ст. 1 Закону, чим порушив вимоги п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП;

- № 42/2024 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією від 12.06.2024, згідно якого ОСОБА_1 , обіймаючи посаду тимчасово виконуючого обов`язки директора Дунайської гідрометеорологічної обсерваторії та будучи суб`єктом, на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції» (далі Закон) відповідно до п.п. а п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону вчинив дії та прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів, а саме: визначив розмір премії та підписав наказ від 25.11.2022 № 56-О «Про преміювання», яким нарахував премію за підсумками успішної роботи з виконання планів гідрометеорологічної діяльності Дунайської ГМО у листопаді 2022 року начальнику відділу автоматичного прийому та передачі інформації Дунайської ГМО ОСОБА_2 , який є його сином, тобто близькою особою і членом сім`ї відповідно до ст. 1 Закону, чим порушив вимоги п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП;

- № 43/2024 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією від 12.06.2024, згідно якого ОСОБА_1 , обіймаючи посаду тимчасово виконуючого обов`язки директора Дунайської гідрометеорологічної обсерваторії та будучи суб`єктом, на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції» (далі Закон) відповідно до п.п. а п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону, не вжив заходів щодо недопущення будь - якої можливості виникнення конфлікту інтересів та не повідомив вищестоячий орган - Український гідрометеорологічний центр про наявність у нього реального конфлікту інтересів під час вчинення дій та прийняття рішень, а саме видання та підписання наказу від 26.10.2022 № 49-О «Про преміювання», яким нарахував премію за підсумками успішної роботи з виконання планів гідрометеорологічної діяльності ДГМО у жовтні 2022 року начальнику відділу автоматичного прийому та передачі інформації Дунайської ГМО ОСОБА_2 , який є його сином, тобто близькою особою і членом сім`ї відповідно до ст. 1 Закону, чим порушив вимоги п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП;

- № 44/2024 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією від 12.06.2024, згідно якого ОСОБА_1 , обіймаючи посаду тимчасово виконуючого обов`язки директора Дунайської гідрометеорологічної обсерваторії та будучи суб`єктом, на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції» (далі Закон) відповідно до п.п. а п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону, вчинив дії та прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів, а саме: визначив розмір премії та підписав наказ від 26.10.2022 № 49-О «Про преміювання», яким нарахував премію за підсумками успішної роботи з виконання планів гідрометеорологічної діяльності Дунайської ГМО у жовтні 2022 року начальнику відділу автоматичного прийому та передачі інформації Дунайської ГМО ОСОБА_2 , який є його сином, тобто близькою особою і членом сім`ї відповідно до ст. 1 Закону, чим порушив вимоги п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП;

- № 45/2024 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією від 12.06.2024, згідно якого ОСОБА_1 , обіймаючи посаду тимчасово виконуючого обов`язки директора Дунайської гідрометеорологічної обсерваторії та будучи суб`єктом, на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції» (далі Закон) відповідно до п.п. а п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону, не вжив заходів щодо недопущення будь-якої можливості виникнення конфлікту інтересів та не повідомив вищестоячий орган - Український гідрометеорологічний центр про наявність у нього реального конфлікту інтересів під час вчинення дій та прийняття рішень, а саме видання та підписання наказу від 26.09.2022 № 44-О «Про преміювання», яким нарахував премію за підсумками успішної роботи з виконання планів гідрометеорологічної діяльності ДГМО у вересні 2022 року начальнику відділу автоматичного прийому та передачі інформації Дунайської ГМО ОСОБА_2 , який є його сином, тобто близькою особою і членом сім`ї відповідно до ст. 1 Закону, чим порушив вимоги п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП;

- № 46/2024 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією від 12.06.2024, згідно якого ОСОБА_1 , обіймаючи посаду тимчасово виконуючого обов`язки директора Дунайської гідрометеорологічної обсерваторії та будучи суб`єктом, на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції» (далі Закон) відповідно до п.п. а п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону, вчинив дії та прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів, а саме: визначив розмір премії та підписав наказ від 26.09.2022 № 44-О «Про преміювання», яким нарахував премію за підсумками успішної роботи з виконання планів гідрометеорологічної діяльності Дунайської ГМО у вересні 2022 року начальнику відділу автоматичного прийому та передачі інформації Дунайської ГМО ОСОБА_2 , який є його сином, тобто близькою особою і членом сім`ї відповідно до ст. 1 Закону, чим порушив вимоги п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП;

- № 47/2024 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією від 12.06.2024, згідно якого ОСОБА_1 , обіймаючи посаду тимчасово виконуючого обов`язки директора Дунайської гідрометеорологічної обсерваторії та будучи суб`єктом, на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції» (далі Закон) відповідно до п.п. а п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону, не вжив заходів щодо недопущення будь-якої можливості виникнення конфлікту інтересів та не повідомив вищестоячий орган - Український гідрометеорологічний центр про наявність у нього реального конфлікту інтересів під час вчинення дій та прийняття рішень, а саме видання та підписання наказу від 25.08.2022 № 38-О «Про преміювання», яким нарахував премію за підсумками успішної роботи з виконання планів гідрометеорологічної діяльності ДГМО у серпні 2022 року начальнику відділу автоматичного прийому та передачі інформації Дунайської ГМО ОСОБА_2 , який є його сином, тобто близькою особою і членом сім`ї відповідно до ст. 1 Закону, чим порушив вимоги п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП;

- № 48/2024 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією від 12.06.2024, згідно якого ОСОБА_1 , обіймаючи посаду тимчасово виконуючого обов`язки директора Дунайської гідрометеорологічної обсерваторії та будучи суб`єктом, на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції» (далі Закон) відповідно до п.п. а п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону вчинив дії та прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів, а саме: визначив розмір премії та підписав наказ від 25.08.2022 № 38-О «Про преміювання», яким нарахував премію за підсумками успішної роботи з виконання планів гідрометеорологічної діяльності Дунайської ГМО у серпні 2022 року начальнику відділу автоматичного прийому та передачі інформації Дунайської ГМО ОСОБА_2 , який є його сином, тобто близькою особою і членом сім`ї відповідно до ст. 1 Закону, чим порушив вимоги п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП;

- № 49/2024 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією від 12.06.2024, згідно якого ОСОБА_1 , обіймаючи посаду тимчасово виконуючого обов`язки директора Дунайської гідрометеорологічної обсерваторії та будучи суб`єктом на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції» (далі Закон) відповідно до п.п. а п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону, не вжив заходів щодо недопущення будь-якої можливості виникнення конфлікту інтересів та не повідомив вищестоячий орган - Український гідрометеорологічний центр про наявність у нього реального конфлікту інтересів під час вчинення дій та прийняття рішень, а саме видання та підписання наказу від 25.07.2022 № 35-О «Про преміювання», яким нарахував премію за підсумками успішної роботи з виконання планів гідрометеорологічної діяльності ДГМО у липні 2022 року начальнику відділу автоматичного прийому та передачі інформації ДГМО ОСОБА_2 , який є його сином, тобто близькою особою і членом сім`ї відповідно до ст. 1 Закону, чим порушив вимоги п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП;

- № 50/2024 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією від 12.06.2024, згідно якого ОСОБА_1 , обіймаючи посаду тимчасово виконуючого обов`язки директора Дунайської гідрометеорологічної обсерваторії та будучи суб`єктом, на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції» (далі Закон) відповідно до п.п. а п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону вчинив дії та прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів, а саме: визначив розмір премії та підписав наказ від 25.07.2022 № 35-О «Про преміювання», яким нарахував премію за підсумками успішної роботи з виконання планів гідрометеорологічної діяльності Дунайської ГМО у липні 2022 року начальнику відділу автоматичного прийому та передачі інформації Дунайської ГМО ОСОБА_2 , який є його сином, тобто близькою особою і членом сім`ї відповідно до ст. 1 Закону, чим порушив вимоги п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП;

- № 51/2024 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією від 12.06.2024, згідно якого ОСОБА_1 , обіймаючи посаду тимчасово виконуючого обов`язки директора Дунайської гідрометеорологічної обсерваторії та будучи суб`єктом, на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції» (далі Закон) відповідно до п.п. а п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону, не вжив заходів щодо недопущення будь-якої можливості виникнення конфлікту інтересів та не повідомив вищестоячий орган - Український гідрометеорологічний центр про наявність у нього реального конфлікту інтересів під час вчинення дій та прийняття рішень, а саме видання та підписання наказу від 21.09.2022 № 43-О «Про заохочення до Дня рятівника», яким нарахував премію за сумлінну, самовіддану працю та з нагоди Дня рятівника начальнику відділу автоматичного прийому та передачі інформації Дунайської ГМО ОСОБА_2 , який є його сином, тобто близькою особою і членом сім`ї відповідно до ст. 1 Закону, чим порушив вимоги п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП;

- № 52/2024 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією від 12.06.2024, згідно якого ОСОБА_1 , обіймаючи посаду тимчасово виконуючого обов`язки директора Дунайської гідрометеорологічної обсерваторії та будучи суб`єктом, на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції» (далі Закон) відповідно до п.п. а п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону, вчинив дії та прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів, а саме: визначив розмір премії та підписав наказ від 21.09.2022 № 43-О «Про заохочення до Дня рятівника», яким нарахував премію за сумлінну, самовіддану працю та з нагоди Дня рятівника начальнику відділу автоматичного прийому та передачі інформації Дунайської ГМО ОСОБА_2 , який є його сином, тобто близькою особою і членом сім`ї відповідно до ст. 1 Закону, чим порушив вимоги п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП;

- № 53/2024 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією від 12.06.2024, згідно якого ОСОБА_1 , обіймаючи посаду тимчасово виконуючого обов`язки директора Дунайської гідрометеорологічної обсерваторії та будучи суб`єктом, на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції» (далі Закон) відповідно до п.п. а п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону, не вжив заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та не повідомив вищестоящий орган - Український гідрометеорологічний центр про наявність у нього реального конфлікту інтересів під час вчинення дій та прийняття рішень, а саме: видання та підписання наказу від 05.05.2023 № 32-О про встановлення з 01.05.2023 індивідуальних надбавок, яким встановив надбавку за високі досягнення в праці, складність і напруженість в роботі за підсумками успішної роботи Дунайської ГМО начальнику відділу автоматичного прийому та передачі інформації Дунайської ГМО ОСОБА_2 , який є його сином, тобто близькою особою і членом сім`ї відповідно до ст. 1 Закону, чим порушив вимоги п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП;

- 54/2024 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією від 12.06.2024, згідно якого ОСОБА_1 , обіймаючи посаду тимчасово виконуючого обов`язки директора Дунайської гідрометеорологічної обсерваторії та будучи суб`єктом, на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції» (далі Закон) відповідно до п.п. а п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону, вчинив дії та прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів а саме: визначив розмір та видав та підписав наказ від 05.05.2023 № 32-О про встановлення з 01.05.2023 індивідуальних надбавок, яким встановив максимальну надбавку за високі досягнення в праці, складність і напруженість в роботі за підсумками успішної роботи Дунайської ГМО начальнику відділу автоматичного прийому та передачі інформації Дунайської ГМО ОСОБА_2 , який є його сином, тобто близькою особою і членом сім`ї відповідно до ст. 1 Закону, чим порушив вимоги п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП;

- № 55/2024 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією від 12.06.2024, згідно якого ОСОБА_1 , обіймаючи посаду виконуючого обов`язки директора Дунайської гідрометеорологічної обсерваторії та будучи суб`єктом, на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції» (далі Закон) відповідно до п.п. а п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону, не вжив заходів щодо недопущення виникнення конфлікту інтересів та не повідомив вищестоящий орган - Український гідрометеорологічний центр про наявність у нього реального конфлікту інтересів під час вчинення дій та прийняття рішень, а саме: видання та підписання наказу від 03.11.2023 № 72-О про встановлення з 01.11.2023 індивідуальних надбавок, яким встановив надбавку за високі досягнення в праці, складність і напруженість в роботі за підсумками успішної роботи Дунайської ГМО начальнику відділу автоматичного прийому та передачі інформації Дунайської ГМО ОСОБА_2 , який є його сином, тобто близькою особою і членом сім`ї відповідно до ст. 1 Закону, чим порушив вимоги п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП;

- № 56/2024 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією від 12.06.2024, згідно якого ОСОБА_1 , обіймаючи посаду тимчасово виконуючого обов`язки директора Дунайської гідрометеорологічної обсерваторії та будучи суб`єктом, на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції» (далі Закон) відповідно до п.п. а п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону, вчинив дії та прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів а саме: визначив розмір та видав та підписав наказ від 03.11.2023 № 72-О про встановлення з 01.11.2023 індивідуальних надбавок, яким встановив максимальну надбавку за високі досягнення в праці, складність і напруженість в роботі за підсумками успішної роботи Дунайської ГМО начальнику відділу автоматичного прийому та передачі інформації Дунайської ГМО ОСОБА_2 , який є його сином, тобто близькою особою і членом сім`ї відповідно до ст. 1 Закону, чим порушив вимоги п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП;

- № 57/2024 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією від 12.06.2024, згідно якого ОСОБА_1 , обіймаючи посаду тимчасово виконуючого обов`язки директора Дунайської гідрометеорологічної обсерваторії та будучи суб`єктом, на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції» (далі Закон) відповідно до п.п. а п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону, не вжив заходів щодо недопущення будь-якої можливості виникнення конфлікту інтересів та не повідомив вищестоячий орган - Український гідрометеорологічний центр про наявність у нього реального конфлікту інтересів під час вчинення дій та прийняття рішень, а саме видання та підписання наказу від 22.12.2022 № 62-О «Про преміювання», яким нарахував премію за підсумками успішної роботи з виконання планів гідрометеорологічної діяльності ДГМО у грудні 2022 року начальнику відділу автоматичного прийому та передачі інформації Дунайської ГМО ОСОБА_2 , який є його сином, тобто близькою особою і членом сім`ї відповідно до ст. 1 Закону, чим порушив вимоги п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП;

- № 58/2024 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією від 12.06.2024, згідно якого ОСОБА_1 , обіймаючи посаду тимчасово виконуючого обов`язки директора Дунайської гідрометеорологічної обсерваторії та будучи суб`єктом на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції» (далі Закон) відповідно до п.п. а п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону, вчинив дії та прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів, а саме: визначив розмір премії та підписав наказ від 22.12.2022 № 62-О «Про преміювання», яким нарахував премію за підсумками успішної роботи з виконання планів гідрометеорологічної діяльності Дунайської ГМО у грудні 2022 року начальнику відділу автоматичного прийому та передачі інформації Дунайської ГМО ОСОБА_2 , який є його сином, тобто близькою особою і членом сім`ї відповідно до ст. 1 Закону, чим порушив вимоги п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП;

- № 59/2024 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією від 12.06.2024, згідно якого ОСОБА_1 , обіймаючи посаду виконуючого обов`язки директора Дунайської гідрометеорологічної обсерваторії та будучи суб`єктом на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції» (далі Закон) відповідно до п.п. а п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону, не вжив заходів щодо недопущення будь-якої можливості виникнення конфлікту інтересів та не повідомив вищестоячий орган - Український гідрометеорологічний центр про наявність у нього реального конфлікту інтересів під час вчинення дій та прийняття рішень, а саме видання та підписання наказу від 23.11.2023 № 77-О «Про преміювання», яким нарахував премію за професійне виконання службових обов`язків та з нагоди Дня працівників гідрометеорологічної служби України начальнику відділу автоматичного прийому та передачі інформації Дунайської ГМО ОСОБА_2 , який є його сином, тобто близькою особою і членом сім`ї відповідно до ст. 1 Закону, чим порушив вимоги п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП;

- № 60/2024 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією від 12.06.2024, згідно якого ОСОБА_1 , обіймаючи посаду тимчасово виконуючого обов`язки директора Дунайської гідрометеорологічної обсерваторії та будучи суб`єктом, на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції» (далі Закон) відповідно до п.п. а п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону, вчинив дії та прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів, а саме: визначив розмір премії та підписав наказ від 23.11.2023 № 77-О «Про преміювання», яким нарахував премію за високопрофесійне виконання службових обов`язків та з нагоди Дня працівників гідрометеорологічної служби України начальнику відділу автоматичного прийому та передачі інформації Дунайської ГМО ОСОБА_2 , який є його сином, тобто близькою особою і членом сім`ї відповідно до ст. 1 Закону, чим порушив вимоги п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП;

- № 61/2024 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією від 12.06.2024, згідно якого ОСОБА_1 , обіймаючи посаду виконуючого обов`язки директора Дунайської гідрометеорологічної обсерваторії та будучи суб`єктом на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції» (далі Закон) відповідно до п.п. а п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону, не вжив заходів щодо недопущення будь-якої можливості виникнення конфлікту інтересів та не повідомив вищестоячий орган - Український гідрометеорологічний центр про наявність у нього реального конфлікту інтересів під час вчинення дій та прийняття рішень, а саме видання та підписання наказу від 26.09.2023 № 61-О «Про преміювання», яким нарахував премію за підсумками успішної роботи з виконання планів гідрометеорологічної діяльності Дунайської ГМО у вересні 2023 року начальнику відділу автоматичного прийому та передачі інформації Дунайської ГМО ОСОБА_2 , який є його сином, тобто близькою особою і членом сім`ї відповідно до ст. 1 Закону, чим порушив вимоги п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП;

- № 62/2024 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією від 12.06.2024, згідно якого ОСОБА_1 , обіймаючи посаду виконуючого обов`язки директора Дунайської гідрометеорологічної обсерваторії та будучи суб`єктом, на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції» (далі Закон) відповідно до п.п. а п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону, вчинив дії та прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів, а саме: визначив розмір премії та підписав наказ від 26.09.2023 № 61-О «Про преміювання», яким нарахував премію за підсумками успішної роботи з виконання планів гідрометеорологічної діяльності Дунайської ГМО у вересні 2023 року начальнику відділу автоматичного прийому та передачі інформації Дунайської ГМО ОСОБА_2 , який є його сином, тобто близькою особою і членом сім`ї відповідно до ст. 1 Закону, чим порушив вимоги п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.

Постановою Ізмаїльського міськрайонного суду Одеської області від 08.07.2024 відповідно до ст. 36 КУпАП протоколи об`єднано в одне провадження за № 946/4920/24.

В судовому засіданні ОСОБА_1 та його захисник вину у вчинені адміністративних правопорушень, пов`язаних з корупцією, не визнали, вважають конфлікт потенційним, складу правопорушення немає, ОСОБА_1 як начальник лише підписав накази про премію по підприємству, в тому числі сину, факт реального впливу родинних стосунків не доведено, про потенційний конфлікт повідомлялось та було встановлено зовнішній контроль, доказів, що син не мав отримати премію, не надано, до заробітної плати зауважень не було, премія є складовою заробітної плати, індивідуальні премії визначались техвідділом, виходячи з посади. Додатково ОСОБА_1 пояснив, що премія призначалась щомісячно у визначеному розмірі, виходячи з обсягів та якості роботи працівника. Загалом усі працювали добре, у сина була премія навіть менше за інших, таким чином врегульовувався конфлікт, потім він став отримувати на рівні з іншими, але не більше. ОСОБА_1 не є членом комісії, проте був присутнім на засіданнях, виникали питання з питань якості виконаної роботи, по кожному працівнику вирішувалось питання про якість роботи та розмір премії, щодо якості роботи сина надає сувору оцінку.

Згіднописьмових поясненьзахисника адвоката ДрагановаД.М.від 01.08.2024,зазначена справапорушена зпротоколами,складеними 12.06.2024у відношенні ОСОБА_1 .департаментом внутрішньоїбезпеки Одеськогоуправління Національноїполіції України,номери:13/2024-62/2024.Незважаючи нате,що булоскладено 50протоколів,фактично,на йогопогляд,порушення одне,є триваючим.Порушення,на думкупрацівників поліції,полягає втому,що ОСОБА_1 ,затверджуючи наказипро преміювання,в томучислі,його сина- ОСОБА_2 ,знаходився вумовах реальногоконфлікту інтересів,не повідомивпро наявністьреального конфліктуінтересів відповіднихосіб увстановленого закономпорядку тавчинив діїв умовахреального конфліктуінтересів. Вважає,що вдіях ОСОБА_1 відсутній складправопорушення,передбаченого ст.172-7КУпАП. ОСОБА_2 не заперечує,що починаючиз 11.02.2020обіймає заступникадиректора -начальника відділугідрометеорологічного забезпеченняДунайської гідрометеорологічноїобсерваторії.Також підтверджуєтой факт,що починаючиз 07.07.2022,на ньогопокладено тимчасовевиконання обов`язківдиректора Дунайськоїгідрометеорологічної обсерваторії,а отже,він єсуб`єктом,на якогопоширюється діяЗакону України«Про запобіганнякорупції».Дійсно,його син ОСОБА_2 ,який працюєв Дунайськійгідрометеорологічній обсерваторіїпочинаючи з15.07.2010,був переведений02.03.2020на посадуначальнику відділуавтоматичного прийомута передачіінформації.Не заперечуєі тойфакт,що яквиконуючий обов`язкидиректора підписувавнакази пропреміювання (нарахуваннянадбавок дозаробітної плати)працівників Дунайськоїгідрометеорологічної обсерваторії,в томучислі,й свогосина - ОСОБА_2 .Він визнає,що підписуючивказані вищенакази,знаходився вумовах потенційногоконфлікту інтересів,однак,вважає,що реальногоконфлікту інтересівне було.В матеріалахсправи,на йогопогляд,доказів зворотногоне має.Всі висновкив протоколахпорушення ОСОБА_1 ст.28Закону України«Про запобіганнякорупції» таст.172-7КУпАП ґрунтуютьсялише наприпущеннях працівникаполіції,який складавпротоколи.Однак,припущення працівникаполіції тагіпотетична можливістьвчинення правопорушення ОСОБА_1 не єдоказами,а судоверішення неможе ґрунтуватисьна припущеннях. Для встановленнянаявності фактуприйняття рішення,вчинення чине вчиненняв умовахреального конфліктуінтересів тарозмежування реальногоі потенційногоконфлікту інтересівособа,яка здійснюєправозастосовну діяльність,для кваліфікаціїрішення яктакого,що прийнятев умовахреального конфліктуінтересів,має встановитинаявність обов`язковоїсукупності такихюридичних фактів,як:1)наявність управопорушника фактуприватного інтересу,який маєбути чіткоформульований (артикульований)та визначений;2)наявність фактусуперечності міжприватним інтересомі службовимичи представницькимиповноваженнями іззазначенням того,в чомусаме цясуперечність знаходитьсвій виявабо впливна прийняттярішення;3)наявність повноваженьна прийняттярішення;4)наявність фактуреального впливусуперечності міжприватним таслужбовим чипредставницьким інтересомна об`єктивністьабо неупередженістьрішення.Без наявностіхоча бодного зфактів ізцієї сукупностіреальний конфліктінтересів невиникає.Встановлення цихфактів маєбути відображенов протоколіпро адміністративнеправопорушення.З наявністюпершого татретього критеріюзаперечень немає.Дійсно ОСОБА_1 є батьком ОСОБА_2 та унього потенційноможе бутиприватний інтересв тому,щоб уйого сина ОСОБА_2 був добрийматеріальний стан.Дійсно,у ОСОБА_1 ,були повноваженняна прийняттярішення.Він затверджувавнакази,на підставіяких нараховувалисьта виплачувалисьпремії.Що стосуєтьсякритерія номер2,то цейюридичний фактвідсутній,у даномувипадку ОСОБА_1 як керівникДунайської гідрометеорологічноїобсерваторії зацікавленийне лишев економіїбюджету привиплаті заробітноїплати,але іу тому,щоб напідприємстві працювалидосвідчені,висококваліфіковані кадри.Саме зцією метоюнеобхідно створюватигідні умовипраці,в томучислі,умови оплатипраці працівниківорганізації.Необхідно такожі заохочуватипрацівників,в томучислі,преміями,іншими надбавкамиі доплатами,щоб зберегтикадри належногорівня такваліфікації.За такихобставин,виплати премій,в томучислі, ОСОБА_2 ,ніяким чиномне суперечитьпублічним інтересам,тобто,інтересам держави,яка створилата утримуєДунайську гідрометеорологічнуобсерваторію. Сплата премій(надбавок,доплат тощо) ОСОБА_2 є додержанняДунайською гідрометеорологічноюобсерваторією основнихтрудових прав ОСОБА_2 ,гарантованих державою,Кодексом законівпро працюУкраїни таЗаконом України«Про оплатупраці». Сплата премій (надбавок, доплат тощо) ОСОБА_2 ніяким чином не суперечить жодним публічним державним інтересам, а отже, в даному випадку відсутній факт суперечності між приватним інтересом ОСОБА_1 і його службовими чи представницькими повноваженнями як керівника Дунайської метеорологічної обсерваторії.

Прокурор в судовому засідання вважав доведеним наявність в діях ОСОБА_1 складів правопорушень, передбачених ч. 1, 2 ст. 172-7 КУпАП, та просив застосувати до останнього адміністративне стягнення у межах санкції. Раніше у судовому засіданні дав пояснення щодо Звіту внутрішнього аудиту ДГО від 19.07.2024 № 9/4, на який посилався ОСОБА_1 у письмових поясненнях, а саме що внутрішній аудит проводився в межах наявних у працівників внутрішнього аудиту повноважень і компетенції, тому дослідження та надання оцінки діям посадових осіб на предмет існування конфлікту інтересів та відповідності вимогам ЗУ «Про запобігання корупції» не здійснювалися.

Дослідивши матеріали справи, вислухавши особу, яка притягується до адміністративної відповідальності, його захисника, прокурора, проаналізувавши положення чинного законодавства, суд дійшов наступного.

Відповідно до ст. 9 КУпАП адміністративним правопорушенням (проступком) визнається протиправна, винна (умисна або необережна) дія чи бездіяльність, яка посягає на громадський порядок, власність, права і свободи громадян, на встановлений порядок управління і за яку законом передбачено адміністративну відповідальність.

Відповідно до вимог ст. 280 КУпАП, орган (посадова особа) при розгляді справи про адміністративне правопорушення зобов`язаний з`ясувати: чи було вчинено правопорушення, чи винна дана особа в його вчиненні, чи підлягає вона адміністративній відповідальності, чи є обставини, що пом`якшують і обтяжують відповідальність, чи заподіяно майнову шкоду, чи є підстави для передачі матеріалів про адміністративне правопорушення на розгляд громадської організації, трудового колективу, а також з`ясувати інші обставини, що мають істотне значення для правильного вирішення справи.

Згідно приписів ст. 245 КУпАП, завданням провадження в справах про адміністративне правопорушення є: всебічне, повне і об`єктивне з`ясування обставин кожної справи, вирішення її в точній відповідності із законом.

З`ясовуючи ці обставини, суд виходить з положень ст. 251 КУпАП, згідно з якою, доказами в справі про адміністративне правопорушення є будь-які фактичні дані, на основі яких у визначеному законом порядку орган (посадова особа) встановлює наявність чи відсутність адміністративного правопорушення, винність даної особи в його вчиненні та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Ці дані встановлюються протоколом про адміністративне правопорушення, поясненнями особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, потерпілих, свідків, висновком експерта, речовими доказами, показаннями технічних приладів та технічних засобів, що мають функції фото- і кінозйомки, відеозапису, у тому числі тими, що використовуються особою, яка притягається до адміністративної відповідальності, або свідками, а також працюючими в автоматичному режимі, чи засобів фото- і кінозйомки, відеозапису, у тому числі тими, що використовуються особою, яка притягається до адміністративної відповідальності, або свідками, а також працюючими в автоматичному режимі, які використовуються при нагляді за виконанням правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху, протоколом про вилучення речей і документів, а також іншими документами.

Розглядаючи справу про адміністративне правопорушення, суд, з урахуванням вимог ст. 252 КУпАП, оцінює докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному і об`єктивному дослідженні всіх обставин справи в їх сукупності, керуючись законом і правосвідомістю.

Відповідно до наказу ОСОБА_3 від 11.02.2020 № 22-к ОСОБА_1 призначено на посаду заступника директора - начальника відділу гідрометеорологічного забезпечення Дунайської Гідрометеорологічної обсерваторії.

Наказом Дунайської ГМО від 02.06.2020 № 44-О «Про розподіл обов`язків» на заступника директора - начальника гідрометеорологічного забезпечення Дунайської Гідрометеорологічної обсерваторії ОСОБА_1 покладено виконання директора у разі його відсутності.

Наказом Українського гідрометеорологічного центру від 07.07.2022 № НС-37/99 на ОСОБА_1 - заступника директора - начальника відділу гідрометеорологічного забезпечення Дунайської Гідрометеорологічної обсерваторії покладено тимчасове виконання обов`язків директора Дунайської ГМО.

Наказом Державної служби України з надзвичайних ситуацій №73 від 01.09.2023 виконання обов`язків директора Дунайської ГМО з 01.09.2023 покладено на ОСОБА_1 без звільнення від виконання основних обов`язків.

Юридичні особи публічного права - це організації, що створюються розпорядчим актом Президента України, органу державної влади, органу влади Автономної Республіки Крим або органу місцевого самоврядування та з владними повноваженнями.

Відповідно до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (далі Реєстр) Дунайська ГМО, (код ЄДРПОУ- 23209398) є державною організацією, знаходиться за адресою: м. Ізмаїл, вул. Героїв Ізмаїла, 36. До переліків засновників Дунайської ГМО входить Державна служба України з надзвичайних ситуацій.

Відповідно до Положення ОСОБА_4 ( ОСОБА_5 ) - є неприбутковою організацією, що належить до сфери управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій та безпосередньо підпорядковується Українському гідрометеорологічному центру ДСНСУ (далі - УкрГМЦ).

Дунайська ГМО підпорядковується безпосередньо Українському гідрометеорологічному центру ДСНС України, уповноважений орган управління суб`єктом є ДСНС України.

З урахуванням викладеного, Дунайська ГМО є юридичною особою публічного права.

Відповідно до п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону «Про запобігання корупції» (далі-Закон», посадові особи юридичних осіб публічного права є суб`єктами, на яких поширюється дія вищевказаного Закону.

Відповідно до ст. 1 Закону, посадова особа юридичної особи публічного права - голова та член наглядової ради, ради директорів, виконавчого органу, комісії з припинення (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії), ліквідатор, керівник, заступник керівника, головний бухгалтер, корпоративний секретар такої юридичної особи публічного права, а також особа, яка здійснює повноваження одноосібного виконавчого органу, та її заступники, голова та члени іншого органу управління юридичної особи (крім консультативного), якщо утворення такого органу передбачено законом або статутом юридичної особи публічного права.

Відповідно до п. 7.3 Положення про Дунайську ГМО директор підприємства має такі права та обов`язки, в тому числі:

- здійснює керівництво діяльністю Дунайської ГМО, несе персональну відповідальність за виконання покладених завдань і функцій та результатів діяльності, дотримання законодавства, цільове та ефективне використання коштів державного бюджету;

- розпоряджається коштами в межах затвердженого кошторису;

- видає в межах повноважень накази організаційно - розпорядчого характеру, організовує та контролює їх виконання.

Таким чином, ОСОБА_1 є суб`єктом відповідно до п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону та відповідно п. 1 Примітки до ст. 172-7 КУпАП відноситься до осіб, на яких поширюється дія цього Закону, та є суб`єктом відповідальності за вчинення правопорушення, пов`язаного з корупцією, передбаченого ст. 172-7 КУпАП.

Факт обізнаності ОСОБА_1 з вимогами антикорупційного законодавства, ЗУ «Про запобігання корупції», в тому числі дотримання вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, підтверджується особисто підписаним попередженням, наданими письмовими поясненнями та усними поясненнями у судовому засіданні.

Наказом від 02.03.2020 року № 37-К ОСОБА_2 (провідного інженера-програміста відділу автоматичного прийому та передачі інформації Дунайської ГМО) з 02.03.2020 року переведено на посаду начальника відділу автоматичного прийому та передачі інформації (далі начальника відділу АППІ) Дунайської ГМО.

ОСОБА_2 являється сином тимчасово виконуючого обов`язки директора Дунайського ГМО ОСОБА_1 .

Згідно запису в особовій картці ОСОБА_1 та його поясненням, начальник відділу АППІ Дунайської ГМО ОСОБА_2 є його сином.

Таким чином встановлено та підтверджено сімейний та родинний зв`язок т.в.о. директора Дунайської ГМО ОСОБА_1 та начальника відділу АППІ Дунайської ГМО ОСОБА_2 , тобто вказані особи є близькими особами відповідно до ст. 1 Закону, що не заперечувалось ОСОБА_1 у судовому засіданні.

Зазначена обставина сімейних стосунків начальника відділу АППІ Дунайської ГМО ОСОБА_2 та т.в.о. директора Дунайської ГМО ОСОБА_1 обумовлює приватний інтерес останнього, який полягає в службовій можливості покращення умов праці, матеріального та соціально - побутового забезпечення свого сина, що створює потенційний конфлікт інтересів.

Преміювання працівників Дунайської ГМО здійснюється з метою стимулювання професійного і своєчасного виконання ними службових обов`язків на підставі Постанови Кабінету міністрів України від 30.08.2002 року № 1298 «Про оплату праці робітників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери».

Відповідно до документів, наданих Дунайською ГМО, в.о. директора вказаного підприємства ОСОБА_1 самостійно підписав накази «Про преміювання», якими щомісячно нарахував премії за підсумками успішної роботи з виконання планів гідрометеорологічної діяльності Дунайської ГМО, «Про заохочення до Дня рятівника», яким нарахував премію за сумлінну, самовіддану працю та з нагоди Дня рятівника, та про встановлення індивідуальних надбавок, якими встановив надбавку за високі досягнення в праці, складність і напруженість в роботі за підсумками успішної роботи Дунайської ГМО, в тому числі своєму сину ОСОБА_2 .

В обставинах, що склалися, при визначенні розміру премії, заохочення, індивідуальної надбавки та подальшому підписанні наказів про їх нарахування близькій особі сину ОСОБА_2 , в.о. директора Дунайської ГМО ОСОБА_1 мав суперечність між приватним інтересом, що полягав в можливості отримання сином премії, заохочення, індивідуальної надбавки, та службовими повноваженнями як в.о. директора державної організації, до повноважень якого належить оцінка виконаної роботи та покладених на підприємство завдань та відповідно видання та підписання наказів за результатами роботи, що створює реальний конфлікт інтересів.

Так, відповідно до визначення, яке міститься в статті 1 Закону:

Приватний інтерес - будь-який майновий чи немайновий інтерес особи, у тому числі зумовлений особистими, сімейними, дружніми чи іншими позаслужбовими стосунками з фізичними чи юридичними особами, у тому числі ті, що виникають у зв`язку з членством або діяльністю в громадських, політичних, релігійних чи інших організаціях.

Потенційний конфлікт інтересів - наявність у особи приватного інтересу у сфері, в якій вона виконує свої службові чи представницькі повноваження, що може вплинути на об`єктивність чи неупередженість прийняття нею рішень, або на вчинення чи невчинення дій під час виконання зазначених повноважень.

Реальний конфлікт інтересів - суперечність між приватним інтересом особи та її службовими чи представницькими повноваженнями, що впливає на об`єктивність або неупередженість прийняття рішень, або на вчинення чи невчинення дій під час виконання зазначених повноважень.

Згідно частини першої статті 28 Закону особи, зазначені у пунктах 1, 2 частини першої ст. 3 цього Закону, зобов`язані: 1) вживати заходів щодо недопущення виникнення реального, потенційного конфлікту інтересів; 2) повідомляти не пізніше наступного робочого дня з моменту, коли особа дізналася чи повинна була дізнатися про наявність у неї реального чи потенційного конфлікту інтересів безпосереднього керівника, а у випадку перебування особи на посаді, яка не передбачає наявності у неї безпосереднього керівника, або в колегіальному органі - Національне агентство чи інший визначений законом орган або колегіальний орган, під час виконання повноважень у якому виник конфлікт інтересів, відповідно; 3) не вчиняти дій та не приймати рішень в умовах реального конфлікту інтересів; 4) вжити заходів щодо врегулювання реального чи потенційного конфлікту інтересів.

Начальник відділу АППІ Дунайського ГМО ОСОБА_2 перебуває в безпосередньому підпорядкуванні у т.в.о. директора Дунайського ГМО ОСОБА_1 , що підтверджується п. 7.1. його посадової інструкції.

Відповідно до Положення про преміювання працівників Дунайської ГМО, щомісячна премія виплачується на підставі наказів Директора Дунайської ГМО (п.2.3), рішення про преміювання своїх заступників та керівників структурних підрозділів приймається особисто директором Дунайської ГМО залежно від їх особистого трудового вкладу в загальні результати роботи у відсотках до посадового окладу (п.2.7). Керівнику підприємства надається право в межах повноважень вживати заходи щодо заохочення та накладення стягнення на працівників ДГМО (п.7.3 Положення про Дунайську ГМО).

Відповідно до листа Українського гідрометеорологічного центру від 15.05.2024 № 99 002-1203/99 18, про наявний потенційний конфлікт інтересів у зв`язку з роботою в Дунайської гідрометеорологічної обсерваторії сина ОСОБА_1 ОСОБА_2 , ОСОБА_1 письмово не повідомляв.

В подальшому, відповідно до ст. 33 Закону України «Про запобігання корупції» встановлено контроль за виконанням обов`язків ОСОБА_1 стосовно його сина наказом Дунайської гідрометеорологічної обсерваторії.

Окрім того, згідно відповіді ДСНС України від 17.05.2024 № 29-10786/29, щодо повідомлень ОСОБА_1 про виникнення реального конфлікту інтересів під час встановлення надбавок близької особи, вбачається що останній про реальний конфлікт інтересів під час видання та підписання наказів про преміювання ОСОБА_2 до УкрГМЦ чи ДСНС України, не повідомляв.

Отже ОСОБА_1 відповідний орган про реальний конфлікт інтересів при прийняті рішень щодо встановлення премії та індивідуальної надбавки близькій особи не повідомляв, що підтверджується в тому числі особистим поясненням ОСОБА_1 .

Згідно поясненням ОСОБА_1 , жодний орган про реальний конфлікт інтересів не повідомляв, так як вважає, що реальний конфлікт інтересів у його діях відсутній, крім того 26.07.2023 у зв`язку із наявністю потенційного конфлікту інтересів, що виник при виконанні службових обов`язків у Дунайській ГМО, ним особисто винесено наказ № 49-О про врегулювання потенційного конфлікту інтересів шляхом здійснення зовнішнього контролю, яким доручив здійснення зовнішнього контролю своїй підлеглій провідному юрисконсульту ОСОБА_6 , відносно якої він має право приймати рішення розпорядчого характеру, в тому числі здійснення заохочення та вжиття заходів дисциплінарного впливу.

Відповідно розділу 5.2 «Правил вибору заходу зовнішнього врегулювання конфлікту інтересів» методичних рекомендацій НАЗК від 12.01.2024 № 2, працівник, який здійснюватиме зовнішній контроль, не може бути у підпорядкуванні особи, конфлікт інтересів якої врегульовується, а також стосовно якого останній може приймати рішення розпорядчого характеру, оскільки це зумовить виникнення у працівника, який здійснюватиме зовнішній контроль, виникнення конфлікту інтересів.

Також, ч. 2 ст. 28 ЗУ «Про запобігання корупції» забороняє прямо чи опосередковано спонукати у будь - який спосіб підлеглих до прийняття рішень, вчинення дій або бездіяльності всупереч закону на користь своїх приватних інтересів або приватних інтересів третіх осіб.

З урахуванням викладеного, т.в.о. директора підприємства Морозов В.М. самостійно визначив розмір премій, заохочення та надбавки ОСОБА_2 та в подальшому підписав відповідні накази, у встановлений законом термін та порядок про виникнення реального конфлікту інтересів Український гідрометеорологічний центр ДСНС України не повідомив.

Наявність факту реального впливу ОСОБА_1 під час підписання наказів зумовлена можливістю отримання додаткового виду виплати для ОСОБА_2 ; фінансового та матеріального забезпечення сина ОСОБА_2 , в тому числі своєї сім`ї за рахунок бюджету.

Оскільки особа не може об`єктивно оцінити роботу близької особи, при вирішенні питання щодо розміру премії чи надбавки між її приватним інтересом, що полягає у бажанні отримати стимулюючу виплату, та службовим повноваженням виникає суперечність, яка реально впливає на її об`єктивність при вчиненні зазначених дій, що є реальним конфліктом інтересів, відповідно, ОСОБА_1 не міг об`єктивно оцінити особистий внесок сина ОСОБА_2 в успішне виконання планових робіт організації, а отже у нього виник реальний конфлікт інтересів.

Отже, при прийнятті зазначених рішень була наявна суперечність між приватним інтересом та його службовими повноваженнями, яка реально вплинула на об`єктивність та неупередженість прийняття ним зазначеного рішення (відсутність об`єктивного аналізу змісту виконаної ним роботи, досягнутих результатів, особистого вкладу в загальні результати підприємства), що в розумінні Закону є реальним конфліктом інтересів.

З урахуванням викладеного, ОСОБА_1 , будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, в робочий час, маючи дискреційні повноваження, знаходячись на робочому місці, знаючи, що підписує вищеназвані накази, не повідомив Укргідрометцентр ДСНС України про наявність у нього реального конфлікту інтересів, чим порушив п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції».

Таким чином, ОСОБА_1 , вчинив адміністративні правопорушення, пов`язані з корупцією, передбачені ч. 1 ст. 172-7 КУпАП, а саме неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів.

Крім того, ОСОБА_1 , будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, в робочий час, маючи дискреційні повноваження, знаходячись на робочому місці, визначив розмір премії, заохочення, надбавки відносно свого сина та підписав відповідні накази, тобто вчинив дії та прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів, чим порушив п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції».

Таким чином, ОСОБА_1 , вчинив адміністративні правопорушення, пов`язані з корупцією, передбачені ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, а саме вчинення дій чи прийняття рішення в умовах реального конфлікту інтересів.

Вина ОСОБА_1 підтверджена протоколами про адміністративні правопорушення, пов`язані з корупцією від 12.06.2024 №№ 13/2024, 14/2024, 15/2024, 16/2024, 17/2024, 18/2024, 19/2024, 20/2024, 21/2024, 22/2024, 23/2024, 24/2024, 25/2024, 26/2024, 27/2024, 28/2024, 29/2024, 30/2024, 31/2024, 32/2024, 33/2024, 34/2024, 35/2024, 36/2024, 37/2024, 38/2024, 39/2024, 40/2024, 41/2024, 42/2024, 43/2024, 44/2024, 45/2024, 46/2024, 51/2024, 52/2024, 53/2024, 54/2024, 55/2024, 56/2024, 57/2024, 58/2024, 59/2024, 60/2024, 61/2024, 62/2024, 47/2024, 48/2024, 49/2024, 50/2024, та іншими матеріалами справи.

Згідно положеньстатті 23 Кодексу України про адміністративні правопорушення, адміністративні стягнення є мірою відповідальності і застосовуються з метою виховання особи, яка вчинила адміністративне правопорушення, в дусі додержання законів України, поваги до правил співжиття, а також запобіганню вчинення нових правопорушень, як самим правопорушником, так і іншими особами.

Відповідно до ч. 4 ст. 38 КУпАП, адміністративне стягнення за вчинення правопорушення, пов`язаного з корупцією, може бути накладено протягом шести місяців з дня його виявлення, але не пізніше двох років з дня його вчинення.

Відповідно до п. 7 ч. 1 ст. 247 КУпАП, провадження в справі про адміністративне правопорушення не може бути розпочато, а розпочате підлягає закриттю за обставин закінчення на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення строків, передбачених статтею 38 цього Кодексу.

Відповідно до роз`яснення комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Верховної ради України 09.04.2021 № 1089/0/2-21, моментом виявлення правопорушення, пов`язаного з корупцією, слід вважати день складання протоколу про таке правопорушення уповноваженою посадовою особою.

Датою виявлення адміністративного правопорушення, пов`язаного з корупцією є дата завершення збору доказів, встановлення особою, уповноваженою на складання протоколу про адміністративне правопорушення, фактичних даних для висновку про наявність в діях особи вини у вчиненні правопорушення, встановлення складу адміністративного правопорушення та складання і оголошення протоколу за участю особи ОСОБА_1 .

При вирішенні питання про накладення адміністративного стягнення на ОСОБА_1 за вчинення ним адміністративних правопорушень, передбачених частинами 1, 2статті 172-7 КУпАП, враховуючи умови та характер вчинених адміністративних правопорушень, особу правопорушника: вік, соціальне положення, ступінь його вини та ставлення до вчиненого, суд вважає за необхідне та достатнє для виховання особи, запобігання вчинення нових правопорушень застосувати адміністративне стягнення в межах санкції статті у виді штрафу в розмірі двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що дорівнює 3400 грн.

Суд дійшов висновку, що таке стягнення, буде достатньою мірою відповідальності для виховання особи, що вчинила дане адміністративне правопорушення, в дусі додержання законів України, поваги до правил співжиття, а також в повній мірі забезпечить запобігання вчинення нових правопорушень як самим порушником, так і іншими особами, та повністю відповідатиме меті його застосування.

Разом із цим, на момент розгляду справи спливли строки, передбачені ч. 4 ст. 38 КУпАП, щодо правопорушень, вчинених 25.07.2022 та 25.08.2022 відповідно до протоколів про адміністративні правопорушення від 12.06.2024 №№ 47/2024, 48/2024, 49/2024, 50/2024, а тому провадження у справі в цій частині підлягає закриттю.

Крім того, в силу ч. 1 ст. 40-1 КУпАП з ОСОБА_1 підлягає стягненню судовий збір в розмірі, передбаченому п. 5 ч. 2 ст. 4 Закону України «Про судовий збір» № 3674-VI від 08.07.2011 року (із змінами), а саме в розмірі 0,2 розміру мінімальної заробітної плати, що складає 605,60 грн.

Керуючись ст. 36, 38, ч. 1, 2 ст. 172-7, 247, 283-285 Кодексу України про адміністративні правопорушення, суд

ПОСТАНОВИВ:

Визнати ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , винним у вчиненні правопорушень (протоколи про адміністративні правопорушення від 12.06.2024 №№ 13/2024, 14/2024, 15/2024, 16/2024, 17/2024, 18/2024, 19/2024, 20/2024, 21/2024, 22/2024, 23/2024, 24/2024, 25/2024, 26/2024, 27/2024, 28/2024, 29/2024, 30/2024, 31/2024, 32/2024, 33/2024, 34/2024, 35/2024, 36/2024, 37/2024, 38/2024, 39/2024, 40/2024, 41/2024, 42/2024, 43/2024, 44/2024, 45/2024, 46/2024, 51/2024, 52/2024, 53/2024, 54/2024, 55/2024, 56/2024, 57/2024, 58/2024, 59/2024, 60/2024, 61/2024, 62/2024), передбачених ч. 1, 2 ст. 172-7 КУпАП, та призначити адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 3400 грн.

Провадження у справі відносно ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , про притягнення до адміністративної відповідальності за ч. 1, 2 ст. 172-7 КУпАП (протоколи про адміністративні правопорушення від 12.06.2024 №№ 47/2024, 48/2024, 49/2024, 50/2024) закрити у зв`язку з закінченням строків накладення адміністративного стягнення.

Стягнути з ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , в дохід держави судовий збір у сумі 605,60 грн, зарахувавши його до спеціального фонду Державного бюджету України.

Постанова по справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена протягом десяти днів з дня винесення постанови.

Суддя: Г.І.Смокіна

СудІзмаїльський міськрайонний суд Одеської області
Дата ухвалення рішення11.09.2024
Оприлюднено16.09.2024
Номер документу121594591
СудочинствоАдмінправопорушення
КатегоріяАдміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією Порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів