Справа № 152/1289/24
УХВАЛА
про прийняття позовної заяви до розгляду та відкриття провадження у справі
16 вересня 2024 року м.Шаргород
Суддя Шаргородського районного суду Вінницької області Роздорожна А.Г., перевіривши виконання вимог статті 175 ЦПК України по справі за позовом адвоката Залокоцької Вікторії Дживанівни, яка знаходиться по вул. Героїв Майдану, 234, в м. Шаргород Вінницької області, що поданий в інтересах ОСОБА_1 , зареєстрованого по АДРЕСА_1 та мешканця АДРЕСА_2 , до ОСОБА_2 , зареєстрованого по АДРЕСА_3 , ОСОБА_3 , зареєстрованої мешканки АДРЕСА_2 , (третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору на стороні відповідачів - Шаргородський відділ державної реєстрації актів цивільного стану у Жмеринському районі Вінницької області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ), що знаходиться по вул. Героїв Майдану, 217, в м. Шаргород Жмеринського району Вінницької області), про визнання батьківства та внесення змін до актового запису про народження дитини, -
у с т а н о в и в :
Ця позовна заява відповідає вимогам статті 175 ЦПК України.
Предметом позову є вимога про визнання позивача батьком малолітньої дитини ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , та внесення в актовий запис про народження від 16 серпня 2024 року за №108 відповідних змін, а саме: в графі «Батько» записати ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_2 ; змінити прізвище та по батькові дитини з « ОСОБА_5 » на « ОСОБА_6 ».
Підставою позову є неможливість іншим чином визначити походження дитини від батька позивача ОСОБА_1 ..
Вважаю, що дану справу слід розглянути в порядку загального позовного провадження.
Керуючись статтями 175, 187 ЦПК України, -
п о с т а н о в и в :
Відкрити провадження у справі за позовом адвоката Залокоцької Вікторії Дживанівни, що подана в інтересах ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , ОСОБА_3 (третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору на стороні відповідачів - Шаргородський відділ державної реєстрації актів цивільного стану у Жмеринському районі Вінницької області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ)) про визнання батьківства та внесення змін до актового запису про народження дитини та призначити підготовче судове засідання з викликом сторін на «17» жовтня 2024 року на 09-00 год.
Встановити відповідачам строк до 17 жовтня 2024 року для надання відзиву на позов.
Учасники справи можуть отримати інформацію по справі, що розглядається, на офіційному веб-порталі: https://sh.vn.court.gov.ua/sud0230//.
Копію ухвали направити сторонам у справі.
Ухвала не може бути оскаржена.
Суддя Андрея РОЗДОРОЖНА
Суд | Шаргородський районний суд Вінницької області |
Дата ухвалення рішення | 16.09.2024 |
Оприлюднено | 18.09.2024 |
Номер документу | 121624131 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них |
Цивільне
Шаргородський районний суд Вінницької області
Роздорожна А. Г.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні