Постанова
від 17.09.2024 по справі 283/1726/24
МАЛИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 283/1726/24

Провадження №3/283/983/2024

П О С Т А Н О В А

І м е н е м У к р а ї н и

17 вересня 2024 року м. Малин

Суддя Малинського районного суду Житомирської області Саланда О.М., розглянувши клопотання адвоката Бардошевської Т.І., яка діє в інтересах ОСОБА_1 , про проведення судового засідання в режимі відеоконференції у справі про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ст.130 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення,

В С Т А Н О В И В:

В провадженні Малинського районного суду Житомирської області перебуває справа про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ч.1 ст. 130 КУпАП.

16.09.2024 від захисника особи, яка притягається до адміністративної відповідальності адвоката Бардошевської Т.І., яка діє на підставі Ордеру на надання правничої (правової) допомоги серії АМ № 1083545 від 12.09.2024, надіслано клопотання про участь в наступних судових засіданнях в режимі відеоконференції за допомогою власних технічних засобів, у зв`язку з віддаленістю місця роботи та продовженням дії воєнного стану на території України.

Враховуючи те, що нормами КУпАП не передбачено проведення дистанційного провадження в режимі відеоконференції, виходячи з положень ч. 1 ст. 2 даного Кодексу для забезпечення об`єктивного та оперативного розгляду справи, вважаю за необхідне застосувати аналогію закону з процесуальними нормами КПК України, а саме: ст. 336 КПК України, якою врегульоване вказане питання та здійснити дистанційне судове провадження з розгляду матеріалів про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_2 в режимі відеоконференції шляхом проведення відеозв`язку власними технічними засобами.

Відповідно до ст.336КПК України за ініціативою суду або за клопотанням сторони чи інших учасників судового провадження в тому числі особи, яка тримається в установі виконання покарань судове провадження може здійснюватися у режимі відеоконференції під час трансляції з іншого приміщення, у тому числі, яке знаходиться поза межами приміщення суду (дистанційне судове провадження).

Враховуючи вищевикладене з метою оперативності розгляду справи, приймаючи до уваги також той факт, що право доступу до правосуддя є одним із основоположних прав людини, закріплене ст. 6 «Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод», є підстави для задоволення клопотання представника.

Керуючись ст. 283 КУпАП, ст. 336 КПК України,

П О С Т А Н О В И В:

Судове засідання по справі про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за ст.130ч.1КУпАП призначене на 09 годину 00 хвилин 19 вересня 2024 року проводити в режимі дистанційного судового провадження за допомогою відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та електронного цифрового підпису згідно з вимогами Положення про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему за допомогою комплексу технічних засобів та програмного забезпечення за веб посиланням https://vkz.court.gov.ua/, щодо забезпечення участі ОСОБА_3 .

Застосовані в дистанційному судовому провадженні технічні засоби і технології мають забезпечувати належну якість зображення і звуку, дотримання принципу гласності та відкритості судового провадження.

Для участі в судовому зсіданні в режимі відео конференції сторонам необхідно:

- використовувати комп`ютерну техніку або смартфони з доступом в мережу Інтернет, що дозволяють передавати аудіо сигнал та відеозображення;

- попередньо зареєструватися з використанням власного електронного підпису в Системі на офіційному вебпорталі судової влади України з адресою www.court.gov.ua та перевірити наявні у нього власні технічні засоби на відповідність технічним вимогам;

- зайти та авторизуватися в Системі за 10 хвилин до часу судового засідання;

- активувати технічні засоби (мікрофон, навушники та камера) та перевірити їх працездатність шляхом тестування за допомогою Системи;

- очікувати запрошення секретаря до участі в судовому засіданні.

Попередити сторону, що підтвердження особи учасника відбувається шляхом його авторизації в Системі із застосуванням електронного підпису.

Система не дає можливості участі в судовому засіданні у режимі відео конференції неавторизованим учасникам.

Попередити сторону про необхідність забезпечення участі у конференції з приміщення, яке б виключало наявність сторонніх звуків (шуму) та в охайному вигляді.

Роз`яснити обвинуваченому, що за змістом процесуального закону ризики технічної неможливості участі в відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку, тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

Копію ухвали надіслати ОСОБА_3 .

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя: О. М. Саланда

СудМалинський районний суд Житомирської області
Дата ухвалення рішення17.09.2024
Оприлюднено18.09.2024
Номер документу121645747
СудочинствоАдмінправопорушення
КатегоріяАдміністративні правопорушення на транспорті, в галузі шляхового господарства і зв’язку Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції

Судовий реєстр по справі —283/1726/24

Постанова від 16.01.2025

Адмінправопорушення

Малинський районний суд Житомирської області

Саланда О. М.

Постанова від 17.09.2024

Адмінправопорушення

Малинський районний суд Житомирської області

Саланда О. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні