УКРАЇНА
Житомирський апеляційний суд
Справа №295/1097/24 Головуючий у 1-й інст. Костенко С. М.
Номер провадження №33/4805/1067/24
Категорія ч.1 ст.483 МК України Доповідач Григорусь Н. Й.
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
17 вересня 2024 року м.Житомир
Суддя Житомирського апеляційного суду Григорусь Н.Й., розглянувши клопотанняадвоката ГришкаІвана Івановича,який дієв інтересах ОСОБА_1 про проведення судового засідання в режимі відеоконференції у справі про адміністративне правопорушення за апеляційною скаргою скаргу адвоката Шишки Тихона Дмитровича, подану в інтересах ОСОБА_1 на постанову Богунського районного суду м.Житомира від 28 лютого 2024 року, якою її визнано винною у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 1ст. 483 МК України, -
в с т а н о в и в :
Через підсистему«Електронний суд» подано клопотання адвокатом Гришком І.І. про проведення судового засідання в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів «EasyCon» за участі захисника.
Вирішуючи дане клопотання апеляційний суд враховує наступне.
Згідно з частиною першою статті 2 КУпАП законодавство України про адміністративні правопорушення складається з цього Кодексу та інших Законів України.
Нормами КУпАП не врегульовано питання про проведення судового засідання в режимі відеоконференції.
Відповідно до частини сьомоїстатті 11 Закону України «Про судоустрій та статус суддів»учасникам судового процесу на підставі судового рішення забезпечується можливість брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції у порядку, встановленому законом. Обов`язок забезпечити проведення відеоконференції покладається на суд, який отримав судове рішення про проведення відеоконференції, незалежно від спеціалізації та інстанції суду, який прийняв таке рішення.
З метою забезпечення оперативності апеляційного розгляду справи, судове провадження може здійснюватися в режимі відеоконференції під час трансляції з іншого приміщення, у тому числі, яке знаходиться поза межами приміщення суду (дистанційне судове провадження).
Враховуючи заявлене клопотання про проведення судового засідання в режимі відеоконференції, приходжу до висновку, про необхідність проведення судове засідання в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою «EasyCon» , за участю захисника ОСОБА_1 - адвоката Гришка І.І..
Керуючись ч.7 ст.11 Закону України «Про судоустрій та статус суддів», ст. ст. 2, 246 КУпАП суддя,
п о с т а н о в и в :
Клопотання адвоката Гришка Івана Івановича про проведення судового засідання в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів «EasyCon» - задовольнити.
Апеляційне провадження за апеляційною скаргою адвоката Шишки Тихона Дмитровича, подану в інтересах ОСОБА_1 на постанову Богунського районного суду м.Житомира від 28 лютого 2024 року, здійснювати 02 жовтня 2024 року о 12:00 год. в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою «EasyCon», за участю адвоката Гришка І.І..
Ризики технічної неможливості участі в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо нестиме учасник справи, який подав відповідне клопотання.
Направити копію цієї постанови адвокату Гришку І.І. на електронну адресу: offise@axiomlaw.biz - для відома.
Постанова оскарженню не підлягає.
Суддя:
Суд | Житомирський апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 17.09.2024 |
Оприлюднено | 18.09.2024 |
Номер документу | 121653555 |
Судочинство | Адмінправопорушення |
Категорія | Справи про порушення митних правил, які підлягають розгляду в судовому порядку Митний кодекс 2012 р. Переміщення або дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю |
Адмінправопорушення
Житомирський апеляційний суд
Григорусь Н. Й.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні