Ухвала
від 17.09.2024 по справі 363/3281/24
ВИШГОРОДСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

"17" вересня 2024 р. Справа № 363/3281/24

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

17 вересня 2024 року м. Вишгород

Вишгородський районнийсуд Київськоїобласті ускладі:головуючої суддіДьоміної О.П.,за участісекретаря ХодасевичД.К.,розглянувши увідкритому підготовчомусудовому засіданніу залісуду цивільнусправу зауточненим позовом ОСОБА_1 , що подана представником адвокатом Коломійцем І.О. до Димерської селищної ради Вишгородського району Київської області, третя особа приватний нотаріус Вишгородського районного нотаріального округу Київської області Семенюк Т.В. про визначення додаткового строку для подання заяви про прийняття спадщини, -

ВСТАНОВИВ:

У провадженні Вишгородського районного суду Київської області перебуває дана цивільна справа.

Ухвалою від 08.07.2024 року зазначена цивільна справа прийнята до розгляду та відкрито провадження у справі, призначено підготовче судове засідання, яке за клопотанням представника позивачки було відкладено.

13.09.2024 року на адресу суду від представника позивачки адвоката Коломійця І.О. спрямовано до суду позовна заява в новій редакції з додатками, а саме доказами її направлення відповідачу та третій особі.

Представник позивачки адвокат Коломієць І.О. надав суду заяву, в якій просив закрити підготовче судове засідання, призначити справу до судового розгляду та витребувати у третьої особи копію спадкової справи, провести підготовче судове засідання просив за його відсутності та відсутності позивачки.

17.09.2024 року до суду представник відповідача та третя особа не прибули, про дату, час та місце розгляду справи повідомлені належним чином, жодних заяв чи клопотань суду не спрямували.

Відповідно довимог ст.223ЦПК України - неявка у судове засідання будь-якого учасника справи за умови, що його належним чином повідомлено про дату, час і місце цього засідання, не перешкоджає розгляду справи по суті, крім випадків, визначених цією статтею.

Оскільки жодних заяв, клопотань чи заперечень від учасників справи не надійшло, суд вважає можливим провести підготовче судове засідання по вказаній справі за відсутності позивача та відповідачки.

Відповідно до ч. 1 ст.189ЦПК України - завданнями підготовчого провадження є:

1) остаточне визначення предмета спору та характеру спірних правовідносин, позовних вимог та складу учасників судового процесу;

2) з`ясування заперечень проти позовних вимог;

3) визначення обставин справи, які підлягають встановленню, та зібрання відповідних доказів;

4) вирішення відводів;

5) визначення порядку розгляду справи;

6) вчинення інших дій з метою забезпечення правильного, своєчасного і безперешкодного розгляду справи по суті.

Під час проведення підготовчого судового засідання судом з`ясовано всі питання, передбачені ч. 2 ст. 197 ЦПК України.

У підготовчому судовому засіданні встановлено, що спір між сторонами до судового розгляду не врегульований, підстав для залишення позовної заяви без розгляду або закриття провадження у справі немає, інших клопотань крім витребування копії спадкової справи, до суду не надійшло. Підстав для відкладення підготовчого судового засідання немає. Встановлено порядок та обсяг дослідження доказів.

Згідно п. 3 ч. 2ст. 200 ЦПК України, за результатами підготовчого засідання суд постановляє ухвалу про закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.

У зв`язку з викладеним суд вважає можливим закрити підготовче провадження та призначити справу до судового розгляду.

Для повного всебічного та об`єктивного розгляду справи виникає необхідність витребування у приватного нотаріуса Вишгородського районного нотаріального округу Київської області Семенюк Т.В. копію спадкової справи, що заведена після смерті ОСОБА_2 , яка померла ІНФОРМАЦІЯ_1 , щодо майна спадкодавця, а також витягу зі спадкового реєстру щодо наявності спадкової справи та заповіту.

Згідно ч. 1ст. 76 ЦПК України- доказами є будь-які дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи, та інших обставин, які мають значення для вирішення справи.

Відповідно до ч. 2ст. 77 ЦПК України- предметом доказування є обставини, що підтверджують заявлені вимоги чи заперечення або мають інше значення для розгляду справи і підлягають встановленню при ухваленні судового рішення.

Частина 1ст. 81 ЦПК Українинаголошує, що кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених цим Кодексом.

Відповідно до ч. 1ст.84ЦПК України - учасник справи, у разі неможливості самостійно надати докази, вправі подати клопотання про витребування доказів судом.

Керуючись ст. ст.76, 77, 81, 84, 189,197,200 ЦПК України, суд, -

УХВАЛИВ:

Закрити підготовчепровадження тапризначити справуза уточненимпозовом ОСОБА_1 , що подана представником адвокатом Коломійцем І.О. до Димерської селищної ради Вишгородського району Київської області, третя особа приватний нотаріус Вишгородського районного нотаріального округу Київської області Семенюк Т.В. про визначення додаткового строку для подання заяви про прийняття спадщини до судового розгляду по сутіна 14 годину 00 хвилин 31 жовтня 2024 року.

Клопотання представника позивачки про витребування доказів задовольнити.

Витребувати в порядку ст. 84 ЦПК України у приватного нотаріуса Вишгородського районного нотаріального округу Київської області Семенюк Т.В. (07301, Київська область, м. Вишгород, вул. Набережна, 6Ж/корп.. 3/128):

- належним чином завірену копію спадкової справи, що заведена після смерті ОСОБА_2 , яка померла ІНФОРМАЦІЯ_1 у с. Рудня-Димерська, Вишгородського району, Київської області, щодо майна спадкодавця;

- довідку про коло спадкоємців;

- Витяг (інформаційну довідку) зі Спадкового реєстру про наявність (відсутність) посвідченого заповіту і спадкового договору або заведеної спадкової справи та виданого свідоцтва про право на спадщину.

Витребувані документи направити до Вишгородського районного суду Київської області за адресою: вул. Кургузова, 7, м. Вишгород Київської області, 07301, у строк не більше 15-ти днів з дня отримання даної ухвали, але не пізніше 31.10.2024 року.

Будь-яка особа, у якої знаходиться доказ, повинна видати його на вимогу суду.

Особи, які не мають можливості подати доказ, який витребовує суд, або не мають можливості подати такий доказ у встановлені строки, зобов`язані повідомити про це суд із зазначенням причин протягом п`яти днів з дня вручення ухвали.

У разі неповідомлення суду про неможливість подати докази, витребувані судом, а також за неподання таких доказів з причин, визнаних судом неповажними, суд застосовує до відповідної особи заходи процесуального примусу, передбачені цим Кодексом.

Притягнення винних осіб до відповідальності не звільняє їх від обов`язку подати витребувані судом докази.

Роз`яснити учасникам судового процесу, що вони відповідно дост. 44 ЦПК Україниповинні добросовісно користуватися процесуальними правам та зловживання процесуальними правами не допускається. У випадку зловживання процесуальними правами учасниками судового процесу суд застосовує до них заходи, визначеніст. 144 ЦПК України.

Крім того, сторони мають можливість отримати інформацію щодо справи, яка розглядається на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет. Веб-адреса сторінки:http://vsh.ko.court.gov.ua.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Головуюча:

СудВишгородський районний суд Київської області
Дата ухвалення рішення17.09.2024
Оприлюднено19.09.2024
Номер документу121658976
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах щодо права власності чи іншого речового права на нерухоме майно (крім землі), з них: про приватну власність, з них: визнання права власності

Судовий реєстр по справі —363/3281/24

Рішення від 31.10.2024

Цивільне

Вишгородський районний суд Київської області

Дьоміна О. П.

Ухвала від 17.09.2024

Цивільне

Вишгородський районний суд Київської області

Дьоміна О. П.

Ухвала від 08.07.2024

Цивільне

Вишгородський районний суд Київської області

Дьоміна О. П.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні