Ічнянський районний суд Чернігівської області
Провадження № 2/733/388/24
Єдиний унікальний №733/1611/24
ЗАОЧНЕ РІШЕННЯ
Іменем України
17 вересня 2024 року Ічнянський районний суд Чернігівської області
у складі:
головуючого судді Т.В. Карапиш
за участю секретаря О.П. Щур,
розглянувши у порядку спрощеного позовного провадження у відкритому судовому засіданні в м. Ічня цивільну справу за позовом Акціонерного товариства «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» до ОСОБА_1 про стягнення вартості необлікованої електричної енергії,
ВСТАНОВИВ:
Акціонерне товариство «Чернігівобленерго» звернулося до суду з позовом до ОСОБА_1 про стягнення вартості необлікованої електричної енергії. Свої вимоги мотивує тим, що між ПАТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» та відповідачем було укладено договір про постачання електричної енергії № 5296 від 24 березня 2016 року. Згідно рішення загальних зборів від 16.04.2019 року змінено найменування ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» на АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО», а також змінено тип акціонерного товариства з публічного на приватне.
28 грудня 2018 року відповідачем ОСОБА_1 підписано заяву про приєднання до умов договору споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії.
01 січня 2019 року між ПАТ «Чернігівобленерго», як оператором системи розподілу та відповідачем ОСОБА_1 , як споживачем, укладено типовий договір споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії шляхом приєднання до умов договору.
06 лютого 2024 року представниками ВП Прилуцького РЕМ АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» за адресою: с. Грабів, вул. Вишнева, 15 Прилуцького району Чернігівської області, де споживачем електричної енергії є відповідач, було виявлено порушення Правил роздрібного ринку електричної енергії, затверджених постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг № 312 від 14.03.2018 року, а саме, самовільне підключення струмоприймачів до електричної мережі, що є власністю оператора системи розподілу, з порушенням схеми обліку відкритим типом прокладання. Внаслідок виявленого порушення, керуючись п. 8.2.5. Правил, представниками Ічнянської ЕЗД Прилуцького РЕМ АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» в присутності ОСОБА_1 було складено акт про порушення № 000276 від 06.02.2024 року, схему електропостачання споживача, який було підписано представниками ВП Прилуцького РЕМ, відповідач від підписання вказаного Акту про порушення та отримання його копії відмовився.
11 квітня 2024 року проведено засідання комісії ВП «Прилуцький РЕМ» АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» з розгляду акту про порушення № 000276 від 06.02.2024 року та прийнято рішення щодо розрахунку обсягу та вартості бехобліково спожитої електричної енергії відповідно до п. 8.4.12 Правил, сума якої складає 112280,38 грн., оформлене протоколом № 31 від 11.04.2024 року. Споживач на вищевказане засідання не з`явився, від отримання запрошення на засідання комісії, надісланого засобами поштового зв`язку, відмовився. У добровільному порядку борг на даний час споживачем не сплачений. В зв`язку з наведеним просить суд стягнути із ОСОБА_1 на користь АТ «Чернігівобленерго» вартість безобліково спожитої електричної енергії в сумі 112280,38 грн. та 3028,00 грн. сплаченого судового збору.
Представник позивача в судове засідання не з`явилася, але надала суду заяву про розгляд справи без її участі. Позов підтримує та просить його задовольнити (а.с. 58).
Відповідач ОСОБА_1 в судове засідання не з`явився, хоча про час та місце розгляду справи був належним чином повідомлений, що підтверджується оголошенням на офіційномувеб-порталі «Судова владаУкраїни» (а.с. 56).
Згідно ч.11ст. 128 ЦПК України, відповідач, третя особа, свідок зареєстроване місце проживання (перебування), місцезнаходження чи місце роботи якого невідоме, викликається до суду через оголошення на офіційному веб-сайті судової влади України, яке повинно бути розміщене не пізніше ніж за десять днів до дати відповідного судового засідання. З опублікуванням оголошення про виклик відповідач вважається повідомленим про дату, час і місце розгляду справи.
Заяви про розгляд справи за відсутності та відзиву на позов відповідач не надав, тому суд відповідно до ст.280ЦПК України вирішив справу на підставі наявних у ній даних та доказів, тобто про заочний розгляд справи, враховуючи, що представник позивача не заперечує проти такого вирішення справи.
Відповідно до ч. 2ст. 247 ЦПК України, у разі неявки в судове засідання всіх учасників справи чи в разі якщо відповідно до положень цьогоКодексурозгляд справи здійснюється судом за відсутності учасників справи, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.
Суд, вивчивши матеріали справи, прийшов до висновку, що позовні вимоги слід задовольнити, виходячи з наступного.
Згідно ч. 1ст. 81 ЦПК Україникожнастороназобов`язанадовести ті обставини,на які вона посилається як на підставу своїх вимогабо заперечень,крім випадків, встановлених цим Кодексом.
Як встановлено в судовому засіданні, 24 березня 2016 року між ПАТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» та ОСОБА_1 було укладено договір про постачання електричної енергії № 5296 (а.с. 18-22) щодо надання послуг з постачання електричної енергії за адресою: АДРЕСА_1 (назва об`єкта ферма) (а.с. 25,27).
Згідно рішення загальних зборів від 16.04.2019 року змінено найменування ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» на АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО», а також змінено тип акціонерного товариства з публічного на приватне. Товариство є правонаступником ПАТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО», яке в свою чергу є правонаступником Відкритого акціонерного товариства енергопостачальної компанії «Чернігівобленерго» (а.с. 42-45).
28 грудня 2018 року відповідачем ОСОБА_1 підписано заяву про приєднання до умов договору споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії, адреса об`єкту неперервного електрозабезпечення АДРЕСА_1 , чим підтверджено договірні відносини відповідача ОСОБА_1 з AT «Чернігівобленерго» (а.с. 28).
01 січня 2019 року між ПАТ «Чернігівобленерго», як оператором системи розподілу та відповідачем ОСОБА_1 , як споживачем, укладено типовий договір споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії шляхом приєднання до умов договору. Цей договір споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії (надалі Договір) є публічним договором приєднання, який встановлює порядок та умови розподілу електричної енергії споживачам (надалі Споживач) як послуги Оператора системи. Цей Договір укладається сторонами з урахуванням статей 633, 634, 641, 642 Цивільного кодексу України шляхом приєднання Споживача до умов цього договору згідно з заявою-приєднання, що є додатком 1 до цього Договору (п. 1.1. Договору) (а.с. 32-39).
Відповідно до п. 1 ч. 1ст. 58 Закону України «Про ринок електричної енергії»,споживач має право купувати електричну енергію для власного споживання за двосторонніми договорами та на організованих сегментах ринку, за умови укладення ним договору про врегулювання небалансів та договору про надання послуг з передачі електричної енергії з оператором системи передачі, а у разі приєднання до системи розподілу - договору про надання послуг з розподілу електричної енергії з оператором системи розподілу; або купувати електричну енергію на роздрібному ринку у електропостачальників або у виробників, що здійснюють виробництво електричної енергії на об`єктах розподіленої генерації, за правилами роздрібного ринку.
У відповідності до п. 1.1.1. ПРРЕЕ, ці Правила регулюють взаємовідносини, які виникають під час купівлі-продажу електричної енергії між електропостачальником (електропостачальниками) та споживачем (для власного споживання), а також їх взаємовідносини з іншими учасниками роздрібного ринку електричної енергії, визначеними цими Правилами. Учасниками роздрібного ринку є: електропостачальники, оператор системи передачі, оператори систем розподілу, у тому числі оператори малих систем розподілу, споживачі, основні споживачі, субспоживачі, виробники електричної енергії, які підпадають під визначення розподіленої генерації, та інші учасники ринку, які надають послуги, пов`язані з постачанням електричної енергії споживачу з метою використання ним електричної енергії на власні потреби.
Згідно п. 1.2.1. ПРРЕЕ, на роздрібному ринку електричної енергії споживання та використання електричної енергії для потреб електроустановки споживача здійснюється за умови забезпечення розподілу/передачі та продажу (постачання) електричної енергії на підставі договорів про розподіл/передачу, постачання електричної енергії, надання послуг комерційного обліку, які укладаються відповідно до цих Правил,Кодексу системи передачі,Кодексу систем розподілутаКодексу комерційного обліку.
Згідно п. 2.1.2., 2.1.3 ПРРЕЕ, оператор системи зобов`язаний укласти договори про надання послуг з розподілу (передачі) електричної енергії з усіма споживачами, електроустановки яких приєднані до електричних мереж на території діяльності відповідного оператора системи. Не допускається розподіл (передача) електричної енергії до точки розподілу електроустановки споживача за відсутності діючого договору про надання послуг з розподілу (передачі) електричної енергії з таким споживачем, крім випадку здійснення розподілу (передачі) електричної енергії оператором системи до власних електроустановок. Ініціатором укладення договору споживача про надання послуг з розподілу (передачі) електричної енергії у разі зміни споживача, форми власності чи власника електроустановки є споживач.
Статтею 3 Закону України «Про електроенергетику»визначено, що відносини, пов`язані з виробництвом, передачею, розподілом, постачанням і використанням енергії, регулюються цим Законом та іншими нормативно-правовими актами.
Положеннямист. 26 Закону України «Про електроенергетику»передбачено, що споживання енергії можливе лише на підставі договору з енергопостачальником. Споживач енергії зобов`язаний додержуватися вимог нормативно-технічних документів та договору про постачання енергії.
Так, взаємовідносини між громадянами (фізичними особами - споживачами електричної енергії) та енергопостачальниками, у тому числі порядок укладення договорів, порядок розрахунків за спожиту електричну енергію; права, обов`язки і відповідальність енергопостачальника та споживача електричної енергії регулюються відповідно до Правил роздрібного ринку електричної енергії, затверджених постановою НКРЕКП № 312 від 14 березня 2018 р.
Згідно до п. 5.1.1. ПРРЕЕ, оператор системи має право, зокрема, на відшкодування збитків, які виникли через дії чи бездіяльність споживача, проводити обстеження електроустановок споживачів щодо виявлення споживання електричної енергії поза засобами вимірювання та інших порушень, що викликають неправильне вимірювання обсягів споживання електричної енергії.
Відповідно до п. 5.5.5. ПРРЕЕ, споживач електричної енергії зобов`язаний забезпечувати доступ представникам оператора системи (після пред`явлення ними службових посвідчень) до об`єкта споживача для проведення технічної перевірки засобу комерційного обліку (засобів вимірювальної техніки), електроустановок, у тому числі генеруючих установок, установок зберігання енергії та їх налаштувань, та електропроводки, вимірювання показників якості електричної енергії, контролю за рівнем споживання електричної енергії а також для виконання відключення та обмеження споживання електричної енергії споживачу (субспоживачу) в установленому цими Правилами порядку та виконувати їх обґрунтовані письмові вимоги щодо усунення виявлених порушень; здійснювати оплату рахунків, виставлених на підставі актів про порушення цих Правил та умов договору.
Згідно до п. 8.2.5. ПРРЕЕ, у разі виявлення під час контрольного огляду або технічної перевірки уповноваженим представником оператора системи, від якого споживач одержує електричну енергію, порушень цих Правил, у тому числі фактів безоблікового споживання електричної енергії, на місці виявлення порушення у присутності споживача (представника споживача) або іншої особи, яка допустила представників оператора системи на об`єкт (територію) споживача для проведення перевірки, оформлюється акт про порушення згідно з формою, наведеною вдодатку 9до цих Правил.
При цьому, відповідно до п. 8.4.2 ПРРЕЕ визначення обсягу та вартості необлікованої електричної енергії здійснюється оператором системи на підставі акта про порушення, складеного у порядку, визначеному цими Правилами, у разі виявлення таких порушень: 1) порушення цілісності пломб, цілісності пломбувального матеріалу, на якому встановлені пломби (дріт, кордова нитка тощо), порушення цілісності гвинтів, на яких закріплено пломбувальний матеріал (далі - пошкодження пломб), або відсутність на засобах вимірювальної техніки пломб з відбитками тавр про їх повірку чи пломб з відбитками тавр оператора системи або інших заінтересованих сторін, установлених на кріпленнях кожуха лічильника електричної енергії (за умови наявності акта про пломбування, складеного в порядку, установленому Кодексом комерційного обліку, або іншого документа, який підтверджує факт пломбування і передачу на збереження засобів вимірювальної техніки, установлених пломб, та за умови втручання споживача в роботу засобів вимірювальної техніки); 2) пошкодження або відсутність пломб з відбитками тавр оператора системи чи інших заінтересованих сторін, установлених на засобах (вузлах) вимірювальної техніки в місцях, указаних в акті про пломбування, складеному в порядку, визначеному Кодексом комерційного обліку, або в іншому документі, який підтверджує факт пломбування і передачу на збереження засобів вимірювальної техніки та установлених пломб (крім пломб, установлених на кріпленнях кожуха лічильника електричної енергії); 3) пошкодження (розбите скло, пошкодження цілісності корпусу лічильника тощо) або відсутність засобів вимірювальної техніки (за умови наявності акта про пломбування, складеного в порядку, установленому Кодексом комерційного обліку, або іншого документа, який підтверджує передачу на збереження засобів вимірювальної техніки, та у разі пошкодження засобів вимірювальної техніки за умови втручання споживача в роботу засобів вимірювальної техніки), інші дії споживача, які призвели до зміни показів засобів вимірювальної техніки (використання фазозсувного трансформатора, постійних магнітів (у разі невстановлення на/в лічильник індикаторів), пристрою випромінювання електромагнітних полів тощо); 4) фіксація індикаторами впливу на лічильник електричної енергії постійного (змінного) магнітного або електричного полів (далі - фіксація індикаторами впливу фізичних полів), пошкодження або відсутність індикаторів (за умови наявності акта про пломбування, складеного в порядку, визначеному Кодексом комерційного обліку, або іншого документа, який підтверджує факт встановлення та передачі на збереження індикаторів); 5) самовільне підключення електроустановок, струмоприймачів або електропроводки до електричної мережі без порушення схеми обліку; 6) самовільне підключення електроустановок, струмоприймачів або електропроводки до електричної мережі оператора системи з порушенням схеми обліку; 7) самовільне підключення електроустановок, струмоприймачів або електропроводки до електромережі, що не є власністю оператора системи, з порушенням схеми обліку; 8) використання "штучного нуля", що призвело до споживання необлікованої електричної енергії; 9) пошкодження або відсутність пломб на засобах вимірювальної техніки, що вимірюють обсяг електричної енергії, розподіленої мережами споживача (основного споживача), пошкодження (розбите скло, пошкодження цілісності корпусу лічильника тощо) зазначених засобів вимірювальної техніки (за наявності акта про пломбування, складеного в порядку, визначеному Кодексом комерційного обліку, який підтверджує факт пломбування і передачу на збереження засобів вимірювальної техніки та установлених пломб), інші дії споживача, які призвели до зміни показів цих засобів вимірювальної техніки.
Згідно п.8.2.5. ПРРЕЕ, акт про порушення складається представниками оператора системи, які мають таке право згідно з посадовою інструкцією, пройшли відповідне навчання та інструктаж, після пред`явлення ними службових посвідчень. Акт пропорушення складаєтьсяу двохпримірниках,один зяких передаєтьсяабо надсилаєтьсяспоживачеві. Акт про порушення підписується представником (представниками) оператора системи, який (які) брали участь у перевірці, та споживачем (представником споживача) або іншою особою, яка допустила представників оператора системи на об`єкт (територію) споживача для проведення перевірки.
Відповідно до матеріалів справи, відповідач ОСОБА_1 є споживачем електричної енергії (ЕІС-код точки комерційного обліку 62Z9929780408977) за адресою: АДРЕСА_1 (а.с. 28).
Згідно п. 7.1.5., п.7.1.6. та п. 7.1.8. Типового договору споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії, оператор системи має право вимагати від Споживача відшкодування збитків, завданих порушеннями, допущеними Споживачем під час користування електричною енергією; контролювати додержання Споживачем вимог ПРРЕЕ; надавати споживачу, який є власником засобу вимірювання, обґрунтовані вимоги щодо приведення розрахункового обліку в технічний стан відповідно до вимог нормативних документів.
Згідно п.8.9. Договору, у разі виявлення однією із Сторін порушень умов Договору іншою стороною, за які законодавством передбачене застосування санкцій чи які тягнуть за собою збитки, недоотриману продукцію або вигоду тощо, на місці оформлюється двосторонній акт порушень. Акт складається у присутності представників обох Сторін у двох примірниках. Сторона, дії або бездіяльність якої стала причиною складання акта, має право внести до акта свої зауваження.
Як встановлено в судовому засіданні, 06 лютого 2024 року під час перевірки об`єкту споживання відповідача ОСОБА_1 «ферма» (ЕІС-код точки комерційного обліку 62Z9929780408977) за адресою: АДРЕСА_1 , представниками позивача було виявлено порушення п.п. 3 п. 8.4.2.; п.п. 10 п. 5.5.5 ПРРЕЕ: відсутній електролічильник; самовільне підключення струмоприймачів до електричної мережі, що є власністю оператора системи розподілу, з порушенням схеми обліку відкритим чином прокладання. Місце самовільного підключення знаходиться на вихідних затискачах автоматичного вимикача в РУ-0,4 кВ КТА-77-6. Самовільне підключення виконано алюмінієвим одножильним проводом АЛВ-1-4 перерізом 4 мм?.
На підставі виявлених порушень було складено акт про порушення № 000276 від 06.02.2024 року, який підписали три представники оператора системи ВП Прилуцького РЕМ АТ «Чернігівобленерго» Куник І.В., ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , а відповідач ОСОБА_1 від підпису відмовився (а.с. 6-7).
Комісією ВП «Прилуцький РЕМ» АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» по розгляду акту про порушення № 000276 від 06.02.2024 року, Протокол № 31 від 11.04.2024 року, було встановлено, що Акт про порушення № 000276 від 06.02.2024 року надсилався ОСОБА_1 15.02.2024 року заказним листом з описом та був повернутий поштою 07.03.2024 року за формою Ф.20. Так само 07.03.2024 року останньому було направлено запрошення на засідання комісії на 28.03.2024 року, яке було повернуте поштою 26.03.2024 року за формою Ф.20 (відмова від отримання). Також було встановлено, що споживач причетний до виявленого правопорушення та проведено розрахунок електроенергії, спожитої з порушенням згідно з пунктом 8.4.12 ПРРЕЕ. За результатами проведених розрахунків, нарахована сума склала 112280,38 грн. (а.с. 14).
Зазначена сума також підтверджується розрахунком обсягу та вартості не облікованої електроенергії по Акту про порушення № 000276 від 06 лютого 2024 року (а.с. 15).
Позивач надсилав на адресу відповідача претензію про сплату вищевказаної суми безобліково спожитої електричної енергії від 02.07.2024 року № 55/2075/01-13 (а.с. 40-41), проте відповідач до цього часу вищевказану суму за безобліково спожиту електричну енергію не сплатив.
Відповідно до ч. 1ст. 81 ЦПК Україникожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених цим Кодексом.
Частиною 1ст. 76 ЦПК Українивстановлено, що доказами є будь-які дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи, та інших обставин, які мають значення для вирішення справи.
Згідно ч.1ст.509ЦК України, зобов`язанням є правовідношення, в якому одна сторона (боржник) зобов`язана вчинити на користь другої сторони (кредитора) певну дію (передати майно, виконати роботу, надати послугу, сплатити гроші тощо) або утриматися від вчинення певної дії (негативне зобов`язання), а кредитор має право вимагати від боржника виконання його обов`язку.
Відповідно до ст. 525 ЦК України, одностороння відмова від зобов`язання або одностороння зміна його умов не допускається, якщо інше не встановлено договором або законом.
Згідно ч.ч. 1,2ст.526 ЦК України, зобов`язання має виконуватися належним чином відповідно до умов договору та вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, а за відсутності таких умов та вимог - відповідно до звичаїв ділового обороту або інших вимог, що звичайно ставляться . Виконання зобов`язань, реалізація, зміна та припинення певних прав у договірному зобов`язанні можуть бути зумовлені вчиненням або утриманням від вчинення однією із сторін у зобов`язанні певних дій чи настанням інших обставин, передбачених договором, у тому числі обставин, які повністю залежать від волі однієї із сторін.
Згідно з ч.1ст.610 ЦК Українипорушенням зобов`язання є його невиконання або виконання з порушенням умов, визначених змістом зобов`язання (неналежне виконання).
Відповідно до ч.1ст.1166 ЦК Українимайнова шкода, завдана неправомірними рішеннями, діями чи бездіяльністю особистим немайновим правам фізичної або юридичної особи, а також шкода, завдана майну фізичної або юридичної особи, відшкодовується в повному обсязі особою, яка її завдала.
Оцінюючи належність, допустимість, достовірність кожного доказу окремо, а також достатність і взаємний зв`язок доказів у їх сукупності, судом достовірно встановлено факт безоблікового споживання електричної енергії з боку відповідача та правомірність здійсненого Прилуцьким РЕМ розрахунку обсягу та вартості безобліково спожитої електричної енергії на підставі акту про порушення № 000276 від 06.02.2024 року, згідно п. 8.4.2 Правил, що підтверджується матеріалами справи, тому суд приходить до висновку, що заявлені позовні вимоги підлягають задоволенню, з відповідача слід стягнути на користь позивача вартість безобліково спожитої електричної енергії у розмірі 112280,38 грн.
Відповідно до ст.141 ЦПК України, судовий збір покладається на сторони пропорційно розміру задоволених позовних вимог. Інші судові витрати, пов`язані з розглядом справи, покладаються у разі задоволення позову - на відповідача, у разі відмови в позові - на позивача, у разі часткового задоволення позову - на обидві сторони пропорційно розміру задоволених позовних вимог.
Із врахуванням задоволення позову повністю та сплати позивачем 3028 грн. судового збору, вказана сума судового збору підлягає стягненню із відповідача на користь позивача.
Керуючись ст.ст. 4,19,76,81, 247, 258-259, 263-265, 274, 279, 280, 281-283, 354 ЦПК України, ст.ст.509,525,526 ЦК України;ст. 26 Закону України «Про електроенергетику»; Правилами роздрібного ринку електричної енергії затверджених постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 14.03.2018 № 312 з подальшими змінами та доповненнями, суд
ВИРІШИВ:
Позовні вимоги Акціонерного товариства «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» до ОСОБА_1 про стягнення вартості необлікованої електричної енергії задовольнити.
Стягнути із ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , зареєстрованого в АДРЕСА_2 , РНОКПП: НОМЕР_1 , на користь Акціонерного товариства «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» (14000, м. Чернігів, вул. Гонча, 40, на п/р НОМЕР_2 в АБ «УКРГАЗБАНК» МФО 320478, отримувач ВП Прилуцького РЕМ АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО», код ЄДРПОУ: 05434619, ІПН: 228153325261, свід. платника ПДВ № 100335442) вартість безобліково спожитої електричної енергії в розмірі 112280 (сто дванадцять тисяч двісті вісімдесят) гривень 38 копійок.
Стягнути із ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , зареєстрованого в АДРЕСА_2 , РНОКПП: НОМЕР_1 , на користь Акціонерного товариства «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» (14000, м. Чернігів, вул. Гонча, 40, на п/р НОМЕР_2 в АБ «УКРГАЗБАНК» МФО 320478, отримувач ВП Прилуцького РЕМ АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО», код ЄДРПОУ: 05434619, ІПН: 228153325261, свід. платника ПДВ № 100335442) в рахунок відшкодування витрат по сплаті судового збору в розмірі 3028 (три тисячі двадцять вісім) гривень 00 копійок.
Копію заочного рішення направити відповідачу в порядку, передбаченому статтею 272 ЦПК України.
Заочне рішення може бути переглянуте Ічнянським районним судом за письмовою заявою відповідача, поданою протягом тридцяти днів з дня його проголошення.
Позивач має право оскаржити заочне рішення в загальному порядку, встановленому ЦПК України.
Заочне рішення набирає законної сили, якщо протягом строків, встановлених ЦПК України, не подані заява про перегляд заочного рішення або апеляційна скарга. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Позивач: Акціонерне товариство «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО», місце знаходження: 14000, м. Чернігів, вул. Гонча, 40, код ЄДРПОУ: 22815333, МФО: 353553.
Відповідач: ОСОБА_1 , адреса реєстрації: АДРЕСА_2 , реєстраційний номер облікової картки платника податків НОМЕР_1 .
Повне судове рішення складено 17 вересня 2024 року.
Суддя Т. В. Карапиш
Суд | Ічнянський районний суд Чернігівської області |
Дата ухвалення рішення | 17.09.2024 |
Оприлюднено | 19.09.2024 |
Номер документу | 121679103 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи у спорах про недоговірні зобов’язання, з них про відшкодування шкоди, з них |
Цивільне
Ічнянський районний суд Чернігівської області
Карапиш Т. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні