ПОСТАНОВА № 3/1241/10
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
«11» листопада 2010 року, суддя Л юбашівського районного суду Одеської області Дармакука Т.П., розглянувши матеріали, я кі надійшли від Любашівськог о РВ ГУМВС України в Одеській області ,про притягнення до а дміністративної відповідал ьності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦ ІЯ_1, не працюючого, жителя АДРЕСА_1,-
За ст. 173-2 ч.1 Кодексу Украї ни
«Про адміністр ативні правопорушення»,
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1, 08.11.2010 року, в с. Нов овоздвиженка, Любашівського району, висловлювався грубо ю нецензурною лайкою в адрес у своєї співмешканки ОСОБА _2, чим здійснив психологічн е насильство в сім*ї.
ОСОБА_1, 11.11.2010 року в судов ому засіданні вину свою визн ав, щиро розкаявся в скоєному , пояснив, що дійсно 08.11.2010 року по сварився зі своєю співмешкан кою - ОСОБА_3, в процесі св арки він висловлювався в її а дресу нецензурною лайкою, пр осить не притягувати його до адміністративної відповіда льності, а обмежитись усним з ауваженням, оскільки він до а дміністративної відповідал ьності притягується вперше, щиро розкаявся в скоєному і з співмешканкою помирився.
Потерпіла ОСОБА_2 в суд овому засіданні пояснила, що вона до свого чоловіка ОСО БА_1 претензій немає, просит ь не притягувати його до адмі ністративної відповідально сті, оскільки вони помирилис ь.
Згідно зі ст. 22 КупАП, при ма лозначності вчиненого адмін істративного правопорушенн я орган (посадова особа), уповн оважений вирішувати справу, може звільнити порушника від адміністративної відповіда льності і обмежитись усним з ауваженням.
Дослідивши матеріали спр ави, заслухавши ОСОБА_1, ОСОБА_2, суд вважає, що можлив о звільнити його від адмініс тративної відповідальності і обмежитись усним зауважен ням, в зв*язку з малозначністю вчиненого адмінправопоруше ння, оскільки він в судовому з асіданні вину свою визнав, щи ро розкаявся в скоєному, а так ож потерпіла надала заяву до суду про те, що вона з чоловік ом помирилась, просила звіль нити його від адміністративн ої відповідальності .
На підставі викладеного, к еруючись ст.ст. 22, 173-2 ч.1 КУпАП,
П О С Т А Н О В И В :
ОСОБА_1 звільнити від а дміністративної відповідал ьності за ст.173-2 ч.1 КупАП і обмеж итись усним зауваженням.
Постанова судді у справі про адміністративне правоп орушення може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адм іністративної відповідальн ості, її законним представн иком, захисником, потерпілим , його представником або на н еї може бути внесено протест прокурора протягом десяти д нів з дня винесення постанов и. Апеляційна скарга, протест прокурора подаються до Одес ького апеляційного суду чере з Любашівський районний суд Одеської області.
Суддя:
Суд | Любашівський районний суд Одеської області |
Дата ухвалення рішення | 11.11.2010 |
Оприлюднено | 14.02.2011 |
Номер документу | 12168390 |
Судочинство | Адмінправопорушення |
Адмінправопорушення
Першотравневий районний суд Донецької області
Топузова Н. М.
Адмінправопорушення
Любашівський районний суд Одеської області
Дармакука Тетяна Петрівна
Адмінправопорушення
Ізяславський районний суд Хмельницької області
Янішевська Оксана Станіславівна
Адмінправопорушення
Дзержинський міський суд Донецької області
Челюбєєв Євгеній Вікторович
Адмінправопорушення
Мар`їнський районний суд Донецької області
Пономарьов Олександр Петрович
Адмінправопорушення
Тячівський районний суд Закарпатської області
Деметрадзе Тамаз Ревазович
Адмінправопорушення
Пролетарський районний суд м.Донецька
Ульяніч Ірина Володимирівна
Адмінправопорушення
Кіровський районний суд м.Донецька
Іванов Олексій Геннадійович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні