Ухвала
від 18.09.2024 по справі 645/5510/24
ФРУНЗЕНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ХАРКОВА

Справа № 645/5510/24

Провадження № 2/645/2408/24

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

18 вересня 2024 р. м. Харків

Суддя Фрунзенського районного суду м. Харкова Сілантьєва Е.Є., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до КП «Салтівське трамвайне ДЕПО» про стягнення коштів,

встановив:

Позивач ОСОБА_1 звернулася з позовом до КП «Салтівське трамвайне ДЕПО» з вимогами про стягнення коштів та прийняття заходів до трудового колективу КП «Салтівське трамвайне ДЕПО».

Зазначена позовна заява не може бути прийнята до розгляду Фрунзенським районним судом м. Харкова та підлягає направленню за підсудністю з наступних підстав.

Так, ч.1ст. 27 ЦПК Українивстановлено, що позови до фізичної особи пред`являються в суд за зареєстрованим у встановленому законом порядку місцем її проживання або перебування, якщо інше не передбачено законом.

Відповідно до ч.1ст. 28 ЦПК Українипозови про стягнення аліментів, збільшення їх розміру, оплату додаткових витрат на дитину, стягнення неустойки (пені) за прострочення сплати аліментів, індексацію аліментів, зміну способу їх стягнення, про визнання батьківства відповідача, позови, що виникають з трудових правовідносин, можуть пред`являтися також за зареєстрованим місцем проживання чи перебування позивача.

Згідно позовної заяви ОСОБА_1 , мешкає за адресою АДРЕСА_1 , що відповідно Єдиного адресногореєстру містаХаркова відноситьсядо Слобідського району, що за територіальною підсудністю відноситься до Комінтернівського районного суду м. Харків.

Крім того, згідно позовної заяви відповідачем по справі є КП «Салтівське трамвайне ДЕПО», яке розташоване за адресою м. Харків, пр. Тракторобудівників, 109, що відповідно Єдиного адресногореєстру містаХаркова відноситьсядо Салтівського району, що за територіальною підсудністю відноситься до Московського районного суду м. Харків.

Відповідно до ч.9ст. 187 ЦПК Україниякщо за результатами отриманої судом інформації буде встановлено, що справа не підсудна цьому суду, суд надсилає справу за підсудністю в порядку, встановленому статтею 31 цього Кодексу.

П.1 ч.1ст.31 ЦПК Українипередбачено, що суд передає справу на розгляд іншому суду, якщо справа належить до територіальної юрисдикції (підсудності) іншого суду.

За таких обставин вважаю, що дана справа не підсудна Фрунзенському районному суду м. Харкова і її необхідно надіслати за підсудністю до Комінтернівського районного суду м. Харків.

Керуючись ст.ст.27,31,32,187,258,260,353,354 ЦПК України, суддя

Постановив:

Позовну заяву ОСОБА_1 доКП «Салтівськетрамвайне ДЕПО»про стягненнякоштів надіслати за підсудністю до Комінтернівського районного суду м. Харків.

Передача справи на розгляд іншого суду за встановленоюЦПК Українипідсудністю з підстави, передбаченої пунктом 1 частини першоїстатті 31 ЦПК України, здійснюється на підставі ухвали суду не пізніше п`яти днів після закінчення строку на її оскарження, а в разі подання скарги - не пізніше п`яти днів після залишення її без задоволення.

Апеляційна скарга на ухвалу суду подається до Харківського апеляційного суду через Фрунзенський районний суд м. Харкова протягом п*ятнадцяти днів з дня її оголошення. Учасник справи, якому ухвалу суду не було вручено у день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження ухвали суду - якщо апеляційна скарга подана протягом п*ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.

Головуючий суддя -

СудФрунзенський районний суд м.Харкова
Дата ухвалення рішення18.09.2024
Оприлюднено19.09.2024
Номер документу121684758
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із трудових правовідносин, з них про виплату заробітної плати

Судовий реєстр по справі —645/5510/24

Ухвала від 19.11.2024

Цивільне

Комінтернівський районний суд м.Харкова

Чайка І. В.

Ухвала від 15.10.2024

Цивільне

Комінтернівський районний суд м.Харкова

Чайка І. В.

Ухвала від 18.09.2024

Цивільне

Фрунзенський районний суд м.Харкова

Сілантьєва Е. Є.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні