УХВАЛА
про проведення судового засідання в режимі відеоконференції
18 вересня 2024 рокуСправа № 495/7959/24 Номер провадження 2/495/4178/2024
Суддя Білгород-Дністровського міськрайонного суду Одеської області Братків І.І., розглянувши заяву представника позивача ОСОБА_1 - адвоката Верховець Ксенії Сергіївни про проведення засідання в режимі відеоконференції з використанням власних технічних засобів, у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Селянського (Фермерського) господарства "ЄРМАК" про розірвання договору оренди земельної ділянки,
ВСТАНОВИВ:
В провадженні Білгород-Дністровського міськрайонного суду Одеської області перебуває вищевказана цивільна справа.
Судове засідання призначено на 09 годину 20 хвилин 20 вересня 2024 року.
19 вересня 2024 на адресу суду від представника позивача ОСОБА_1 - адвоката Верховець Ксенії Сергіївни через систему "Електронний суд" надійшла заява про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.
Ознайомившись з матеріалами заяви, суддя прийшла до наступних висновків.
Пункт 46 Положення ЄСІТС визначає, що за наявності в суді технічної можливості учасник справи у порядку, встановленому процесуальним законом, може брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за допомогою власних технічних засобів.
Частина 1 статті 212 ЦПК України регламентує, що учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обовязковою.
Диспозиція частини 2 статті 212 ЦПК України визначає, що учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи.
Пункт 50 Положення ЄСІТС регламентує, що суд ухвалює рішення про можливість проведення засідання в режимі відеоконференції за умови наявності в суді відповідної технічної можливості (наявність обладнання та можливість його використання у визначені день і час).
Під час підготовки до розгляду справи, встановлено, що в суді наявна технічна можливість для проведення судового засідання в режимі відеоконференції.
На підставі викладеного, керуючись статтями 212, 260, 353 ЦПК України, суддя, -
ПОСТАНОВИВ:
Заяву представника позивача ОСОБА_1 - адвоката Верховець Ксенії Сергіївни про проведення засідання в режимі відеоконференції з використанням власних технічних засобів, у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Селянського (Фермерського) господарства "ЄРМАК" про розірвання договору оренди земельної ділянки - задовольнити.
Здійснювати розгляд справи о 09 годину 20 хвилин 20вересня 2024року в режимі відеоконференції за допомогою підсистеми відеоконференцзвязку «ВКЗ» з перебуванням представника позивача Верховець Ксенії Сергіївни поза межами приміщення суду та з використанням власних технічних засобів.
Роз`яснити, що інструкція користувача підсистеми відеоконференцзв`язку розміщена на веб-сторінці технічної підтримки користувачів ЄСІТС за веб-адресою https://wiki.court.gov.ua.
Попередити, що ризики технічної неможливості участі в відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву (частина 5 статті 212 ЦПК України).
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Ірина БРАТКІВ
Суд | Білгород-Дністровський міськрайонний суд Одеської області |
Дата ухвалення рішення | 18.09.2024 |
Оприлюднено | 20.09.2024 |
Номер документу | 121692494 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із земельних відносин, з них: що виникають з договорів оренди |
Цивільне
Білгород-Дністровський міськрайонний суд Одеської області
Братків І. І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні