Рішення
від 19.09.2024 по справі 904/3218/24
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Володимира Винниченка 1, м. Дніпро, 49027

E-mail: inbox@dp.arbitr.gov.ua, тел. (056) 377-18-49, fax (056) 377-38-63

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

19.09.2024м. ДніпроСправа № 904/3218/24

Господарський суд Дніпропетровської області у складі судді Мілєвої І.В., розглянувши справу

за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "ДПКПА", Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг

до ОСОБА_1 , Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг

про стягнення 204764,92 грн

Без виклику представників сторін

СУТЬ СПОРУ:

Товариство з обмеженою відповідальністю "ДПКПА" звернулося до господарського суду з позовною заявою до ОСОБА_1 про стягнення 204 764,92 грн, з яких: 197 133,33 грн основний борг, 1680,48 грн 3% річних, 5951,11 грн інфляційні втрати.

Позовні вимоги мотивовані неналежним виконанням відповідачем умов договору оренди № 04/03 від 04.03.2020.

Господарський суд Дніпропетровської області ухвалою від 24.07.2024 прийняв позовну заяву до розгляду та відкрив провадження у справі. Постановив розглядати справу в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи за наявними у справі матеріалами.

Згідно з списком згрупованих відправлень «Рекомендований лист» відправника Господарського суду Дніпропетровської області №1288/2024 на відправку рекомендованої пошти з повідомленням, поштовому відправленню (ухвалі суду від 24.07.2024) на адресу відповідача, присвоєно 13-символьний цифровий номер (штрихкодовий ідентифікатор) 0600278969018. Згідно результату пошуку за штрихкодовим ідентифікатором 0600278969018 на WEB сторінці Укрпошти (http://ukrposhta.ua/ua/vidslidkuvati-forma-poshuku), вбачається, що відправлення за вищевказаним номером повернено за зворотною адресоюз відміткою «закінчення встановленого терміну зберігання».

Відзив відповідач до суду не подав.

Дослідивши матеріали справи, оцінивши докази в їх сукупності, господарський суд

ВСТАНОВИВ:

04.03.2020 між Товариством з обмеженою відповідальністю "ДПКПА" (орендодавець) та Фізичною особою підприємцем Коваль Тетяною Олегівною (орендар) було укладено договір оренди № 04/03 (далі - договір).

Орендодавець передає, а орендар приймає в тимчасове платне користування (оренду) на умовах, викладених в цьому договорі і невід`ємних додатках до нього, приміщення в нежитлової будівлі загальною площею 500 кв. м. Сторони узгодили наступний розмір припустимої погрішності при визначенні площі приміщення - до +/- 2% від вищезгаданої площі приміщення, за наявності якої розмір будь-яких платежів, передбачених цим договором, не підлягає зміні або корегуванню. Остаточна площа приміщення повинна включати площу підніжжя колон, що знаходяться в приміщенні, площа фрагментів капітальної стіни усередині приміщення, проте, не більше ніж 0,3 кв. м кожен. У площу приміщення не зараховується площа технічних шахт (п. 1.1. договору).

Нежитлова будівля - будівля, яка розташована за адресою: м. Кривий Ріг, вул. проспект Гагаріна 4а, з усіма внутрішніми приміщеннями, а також прилеглими площами, зокрема спеціально обладнаними (наземним покриттям, навісами і т.д.), такими, що знаходяться на земельній ділянці, відведеній для будівництва і обслуговування нежитлової будівлі в м. Кривий Ріг по вул. проспект Гагаріна 4а. Приміщення - приміщення (площі, території), що знаходяться в нежитловій будівлі і що надаються орендодавцем орендарю в оренду згідно цього договору для ведення орендарем господарської діяльності у відповідності до умов цього договору та законодавства України. Незалежно від фактичної кількості приміщень (одне чи більше), всі разом, будь-яке або кожне з них згадує(ю)ться в однині. Графічне позначення приміщення в прив`язці до нежитлової будівлі наведено в Додатку №1 до цього договору.

Орендоване приміщення знаходиться на третьому поверсі нежитлової будівлі, як визначено у витязі з поверхового плану нежитлової будівлі, що додається до цього договору в додатку № 1, що є невід`ємною частиною цього договору. На приміщення проводяться амортизаційні відрахування, розмір яких визначається згідно з діючими нормативами. Амортизаційні відрахування на приміщення залишаються у розпорядженні орендодавця і використовуються ним згідно чинного законодавства (п. 1.2. договору).

Мета користування приміщенням орендарем -здійснення підприємницької діяльності (п. 1.3. договору).

Термін оренди приміщення за даним договором триває до 04.02.2023 (п. 2.1. договору).

Орендодавець передає орендарю приміщення в орендне користування в день підписання Акту прийому-передачі приміщення в оренду. Передача приміщення за цим договором не спричиняє переходу права власності на приміщення до орендаря (п. 2.1.1. договору).

Орендар зобов`язаний повернути орендодавцю приміщення із орендного користування - в день закінчення терміну оренди (п. 2.1.2. договору).

До закінчення терміну оренди і за умови, що орендар виконує всі свої зобов`язання за цим договором, оренда може бути продовжена на додатковий термін відповідно до умов і положень, що будуть спільно узгоджені сторонами. Для продовження оренди орендар письмово повідомляє орендодавця про бажання продовжити оренду не пізніше ніж за 2 (два) календарних місяці до закінчення терміну оренди за цим договором (п. 2.2. договору).

Приміщення передаються орендодавцем і приймаються орендарем по акту прийому-передачі оренду приміщення у строк до 04.04.2020, в якому відображається відповідна інформація про приміщення і його стан. До початку терміну оренди орендар не має права здійснювати яку-небудь діяльність в приміщенні, окрім здійснення оздоблювальних робіт, обладнання приміщень в порядку, попередньо письмово узгодженому сторонами (п. 2.4. договору).

Відповідно до п. 5.1. договору сума, порядок і терміни внесення орендних платежів за користування приміщенням встановлюються в наступному порядку:

Орендар сплачує орендодавцю орендну платню за цим договором в сумі 5000,00 грн за місяць. Орендодавець має право змінювати розмір орендної плати за місяць не частіше одного разу на рік та не більше 10% від розміру орендної плати за останній місяць попереднього періоду, яка сплачувалась орендарем до такого підвищення. Перша зміна розміру плати за оренду можлива не раніше ніж через один рік дії договору. Про таке підвищення орендодавець письмово повідомляє орендаря за 30 календарних днів, про що сторони вносять зміни до даного договору шляхом підписання додаткової угоди до договору. При сплаті орендної платні ПДВ нараховується та сплачується згідно діючого податкового законодавства. У зв`язку з проведенням ремонтних робіт у приміщенні для здійснення діяльності орендаря орендна плата починає нараховуватись після спливу 30 календарних днів з моменту підписання акту приймання передачі (п. 5.1.1. договору).

Орендні платежі вносяться на банківський рахунок орендодавця щомісячно авансом не пізніше 10 (десятого) числа кожного місяця. Не дивлячись на те, що для зручності орендаря орендодавець до першого числа кожного місяця виставляє орендарю рахунки, орендар зобов`язаний сплачувати орендні платежі не пізніше вказаної дати, незалежно від факту отримання орендарем таких рахунків. Орендний платіж за перший і останній неповні календарні місяці терміну оренди за цим договором розраховується пропорційно кількості днів в такому неповному місяці. Орендна платня за перший неповний календарний місяць терміну оренди за цим договором належить до внесення на банківський рахунок орендодавця впродовж 3 банківських днів з дати підписання акту прийому-передачі приміщення в оренду (п. 5.1.2. договору).

Вартість експлуатаційних та комунальних послуг не включена в вартість оренди та сплачується окремо згідно виставлених рахунків (п. 5.2. договору).

Орендар користується всіма комунальними та експлуатаційними послугами, що надаються в нежитлової будівлі, в т.ч. відносно загальних площ. Питання надання вказаних послуг і доступу до них регулюються правилами і положеннями нежитлової будівлі (п. 5.2.1. договору).

З моменту підписання акту прийому-передачі для виконання ремонтних робіт орендар відшкодовує орендодавцю комунальні витрати зі споживання електроенергії, тепла і водопостачання, які оплачуються за тарифами, що встановлюються відповідними державними і комунальними органами на підставі показань приладів обліку (який встановлюється орендодавцем) чи пропорційно площі приміщення. Показники лічильників знімають до 03 (третього) числа місяця, наступного за розрахунковим. Оплата комунальних розходів впродовж проведення внутрішніх ремонтно-оздоблювальних робіт здійснюється протягом 3 (трьох) банківських днів з дня отримання відповідного рахунку від орендодавця (п. 5.2.2. договору).

З моменту підписання акту прийому-передачі в оренду приміщення орендар (окремо від сплати орендної плати) сплачує/відшкодовує орендодавцю комунальні платежі. Комунальні послуги оплачуються за тарифами, що встановлюються відповідними державними і комунальними органами і/або обслуговуючими організаціями, на підставі показань приладів обліку і/або пропорційно площі приміщення (п. 5.2.3. договору).

Комунальні платежі орендар сплачує щомісяця на рахунок орендодавця протягом 3 (трьох) банківських днів з моменту надання орендодавцем відповідного рахунку на сплату (п. 5.2.5. договору).

Всі платежі, що встановлені цим договором, вносяться в гривнях банківським переказом на поточний банківський рахунок, вказаний орендодавцем, в сумі, що належить до сплати на дату перерахування. Датою платежу є дата отримання на банківський рахунок одержувача суми платежу в повному обсязі, що підлягає сплаті за цим договором. Кожна сторона цього договору самостійно оплачує всі власні банківські витрати і всі передбачені чинним законодавством України податки і збори, пов`язані із здійсненням своєї господарської діяльності. У разі закінчення терміну оренди чи достроковому припиненні договору оренди, орендні платежі нараховуються та підлягають сплаті орендарем за період фактичного знаходження приміщення в користуванні орендаря по дату, яка вказується а акті прийому-передачі (повернення) приміщення орендодавцю (п. 5.4. договору).

У випадку прострочення орендарем будь-якого платежу, орендодавець має право нараховувати пеню. Пеня за прострочення будь-якого платежу нараховується в розмірі подвійної облікової ставки Національного Банку України, діючої в період прострочення від суми простроченого платежу, за кожен календарний день прострочення (п. 5.5. договору).

Цей договір вступає в силу з моменту його підписання та діє до повного виконання сторонами своїх обов`язків за цим договором (п. 8.9. договору).

У випадку поновлення дії цього договору на строк, який раніше був передбачений цим договором чи укладення сторонами нового договору всі його умови на новий строк встановлюються за письмовою домовленістю сторін. У разі недосягнення домовленості щодо орендної плати та інших умов договору, його поновлення на строк, який раніше був передбачений цим договором, не відбувається, а цей договір вважається припиненим у строк, вказаний в п.8.9 цього договору (п. 8.10. договору).

04.03.2020 сторони підписали додаткову угоду до договору (а.с. 17), в якій погодили п. 5.1.1. викласти в наступній редакції: "Розмір орендної плати становить, з 03.04.2020 - 60 000,00 грн на місяць, до кінця строку дії цього договору".

Як зазначає позивач, у вересні 2022 року між сторонами було припинено фактичні відносини щодо оренди приміщення. Однак орендар належно не виконав взяті на себе зобов`язань в частині сплати орендних та комунальних платежів, у зв`язку з цим виникла заборгованість.

Позивач зазначає, що додатковою угодою від 04.03.2020 сторони погодили, що розмір орендної плати становить з 03.04.2020 - 60 000,00 грн на місяць до кінця строку дії договору. Проте орендодавець скориставшись своїм правом на зменшення розміру орендної плати, виставляв рахунки на оплату оренди у розмірі 5000,00 грн на місяць, тобто у меншому розмірі від тієї, що визначена в додатковій угоді. Вказане пов`язане з тим, що період дії договору припав на період дії карантину через поширення коронавірусу COVID-19. Такими діями орендодавець намагався підтримати свого контрагента, який з огляду на об`єктивні наслідки введення карантину не міг належно сплачувати орендну плату у розмірі, визначеному додатковою угодою. Лише в липні 2022 року орендодавець почав нараховувати орендну плату у розмірі 30 000 грн. Такий розмір орендної плати не перевищує розмір орендної плати, визначений в додатковій угоді від 04.03.2020, і є меншим 60 000,00 грн, а відтак не порушує права та інтереси орендаря.

Так, як стверджує позивач, за даними бухгалтерського обліку за період користування нежитловим приміщенням з вересня 2020 року по серпень 2022 року включно відповідачу було нараховано орендну плату в розмірі 150 000,00 грн.

Як зазначає позивач, відповідач в порушення умов договору в рахунок орендної плати сплатив лише 69 965,30 грн, у зв`язку із чим у нього виникла заборгованість перед позивачем з орендної плати у розмірі 80 034,70 грн (150 000,00 грн - 69 965,30 грн).

Відповідно до п. 5.2. договору вартість експлуатаційних та комунальних послуг не включена в вартість оренди та сплачується окремо згідно виставлених рахунків.

Так, як зазначає позивач, на виконання умов договору позивачем за період користування нежитловим приміщенням з липня 2020 року по вересень 2022 року сформовано та виставлено відповідачу рахунки для проведення оплати комунальних послуг:

- № 173 від 28.08.2020 на компенсацію за комунальні послуги за липень 2020 року у розмірі 3867,80 грн з ПДВ (а.с. 25);

- № 213 від 16.09.2020 на компенсацію за комунальні послуги за серпень 2020 року у розмірі 16 030,01 грн з ПДВ (а.с. 25);

- № 258 від 06.10.2020 на компенсацію за комунальні послуги за вересень 2020 року у розмірі 16 643,66 грн з ПДВ (а.с. 26);

- № 303 від 16.11.2020 на компенсацію за комунальні послуги за жовтень 2020 року у розмірі 16 651,25 грн з ПДВ (а.с. 26);

- № 335 від 08.12.2020 на компенсацію за комунальні послуги за листопад 2020 року у розмірі 20 522,77 грн з ПДВ (а.с. 27);

- № 31 від 14.01.2021 на компенсацію за комунальні послуги за грудень 2020 року у розмірі 9157,93 грн з ПДВ (а.с. 27);

- № 65 від 23.02.2021 на компенсацію за комунальні послуги за січень 2021 року у розмірі 20 127,92 грн з ПДВ (а.с. 28);

- № 95 від 17.03.2021 на компенсацію за комунальні послуги за лютий 2021 року у розмірі 29 241,26 грн з ПДВ (а.с. 28);

- № 131 від 23.04.2021 на компенсацію за комунальні послуги за березень 2021 року у розмірі 22 604,98 грн з ПДВ (а.с. 29);

- № 166 від 24.05.2021 на компенсацію за комунальні послуги за квітень 2021 року у розмірі 14 209,01 грн з ПДВ (а.с. 29);

- № 194 від 07.06.2021 на компенсацію за комунальні послуги за травень 2021 року у розмірі 11 584,94 грн з ПДВ (а.с. 30);

- № 226 від 09.07.2021 на компенсацію за комунальні послуги за червень 2021 року у розмірі 13 658,37 грн з ПДВ (а.с. 30);

- № 255 від 05.08.2021 на компенсацію за комунальні послуги за липень 2021 року у розмірі 18 280,04 грн з ПДВ (а.с. 31);

- № 284 від 08.09.2021 на компенсацію за комунальні послуги за серпень 2021 року у розмірі 24 470,55 грн з ПДВ (а.с. 31);

- № 312 від 07.10.2021 на компенсацію за комунальні послуги за вересень 2021 року у розмірі 15 134,43 грн з ПДВ (а.с. 32);

- № 339 від 04.11.2021 на компенсацію за комунальні послуги за жовтень 2021 року у розмірі 13 830,24 грн з ПДВ (а.с. 32);

- № 370 від 03.12.2021 на компенсацію за комунальні послуги за листопад 2021 року у розмірі 18 894,09 грн з ПДВ (а.с. 33);

- № 25 від 10.01.2022 на компенсацію за комунальні послуги за грудень 2021 року у розмірі 39 076,41 грн з ПДВ (а.с. 33);

- № 79 від 08.02.2022 на компенсацію за комунальні послуги за січень 2022 року у розмірі 67 320,38 грн з ПДВ (а.с. 34);

- № 99 від 28.03.2022 на компенсацію за комунальні послуги за лютий 2022 року у розмірі 24 337,45 грн з ПДВ (а.с. 34);

- № 210 від 31.07.2022 на компенсацію за комунальні послуги за липень 2022 року у розмірі 16 231,79 грн з ПДВ (а.с. 35);

- № 234 від 31.08.2022 на компенсацію за комунальні послуги за серпень 2022 року у розмірі 2035,64 грн з ПДВ (а.с. 35);

- № 268 від 30.09.2022 на компенсацію за комунальні послуги за вересень 2022 року у розмірі 1602,31 грн з ПДВ (а.с. 36).

Загальна вартість комунальних послуг за період користування нежитловим приміщенням з липня 2020 року по вересень 2022 року, відповідно до зазначених вище рахунків становить 435 513,23 грн.

Відповідно до п. 5.2.5. договору комунальні платежі орендар сплачує щомісяця на рахунок орендодавця протягом 3 (трьох) банківських днів з моменту надання орендодавцем відповідного рахунку на сплату.

Однак, як зазначає позивач, відповідач в порушення умов договору за комунальні послуги сплатив лише частково 318 414,60 грн, у зв`язку із чим у нього виникла заборгованість перед позивачем у розмірі 117 098,63 грн (435 513,23 грн - 318 414,60 грн).

Господарський суд зазначає, що належних доказів повідомлення позивача про неотримання ним спірних рахунків за період з липня 2020 року по дату звернення позивача до суду, відповідачем не надано. До того ж, за увесь період прострочення, відповідач не заявив про існування будь-яких перешкод в оплаті комунальних платежів.

Таким чином, розмір загальної заборгованості відповідача складає 197 133,33 грн (80 034,70 грн заборгованості з орендної плати + 117 098,63 грн заборгованості з оплати комунальних послуг).

З метою досудового врегулювання спору позивач направив відповідачу претензію (а.с. 23), в якій вимагав сплатити заборгованість.

В якості доказу направлення на адресу відповідача вказаної претензії, позивач надав до суду копії опису вкладення, накладної Укрпошти та фіскального чеку (а.с. 24).

Однак, як зазначає позивач, відповідач відповідь на претензію не надав, заборгованість не сплатив, що і стало причиною звернення до суду.

Договором є домовленість двох або більше сторін, спрямована на встановлення, зміну або припинення цивільних прав та обов`язків (ст. 626 Цивільного кодексу України).

За договором найму (оренди) наймодавець передає або зобов`язується передати наймачеві майно у користування за плату на певний строк (ч. 1 ст. 759 Цивільного кодексу України).

За користування майном з наймача справляється плата, розмір якої встановлюється договором найму. Плата за користування майном може вноситися за вибором сторін у грошовій або натуральній формі. Форма плати за користування майном встановлюється договором найму. Плата за користування майном вноситься щомісячно, якщо інше не встановлено договором (ч.ч.1,2,5 ст.762 Цивільного кодексу України).

Орендна плата - це фіксований платіж, який орендар сплачує орендодавцю незалежно від наслідків своєї господарської діяльності. Розмір орендної плати може бути змінений за погодженням сторін, а також в інших випадках, передбачених законодавством. (ст. 286 Господарського кодексу України).

Суб`єкти господарювання повинні виконувати господарські зобов`язання належним чином, відповідно до закону, інших правових актів, договору (ч. 1 ст. 193 Господарського кодексу України).

Зобов`язання має виконуватися належним чином відповідно до умов договору та вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, а за відсутності таких умов та вимог відповідно до звичаїв ділового обороту або інших вимог, що звичайно ставляться (ч. 1 ст. 526 Цивільного кодексу України).

Одностороння відмова від зобов`язання або одностороння зміна його умов не допускається, якщо інше не встановлено договором або законом (ст.525 Цивільного кодексу України).

Якщо у зобов`язанні встановлений строк його виконання, то воно підлягає виконанню у цей строк (ч. 1 ст. 530 Цивільного кодексу України).

Зобов`язання припиняється виконанням, проведеним належним чином (ч. 1 ст. 599 Цивільного кодексу України).

Порушенням зобов`язання є його невиконання або виконання з порушенням умов, визначених змістом зобов`язання (неналежне виконання) (ст. 610 Цивільного кодексу України).

У разі порушення зобов`язання настають правові наслідки, встановлені договором або законом (ч. 1 ст. 611 Цивільного кодексу України).

Доказів сплати заборгованості в сумі 197 133,33 грн відповідач не надав, доводи позивача, наведені в обґрунтування позову, не спростував.

Таким чином, позовні вимоги щодо стягнення основного боргу у розмірі 197 133,33 грн є правомірними та підлягають задоволенню.

Також позивач нарахував та просить стягнути з відповідача 3 % річних за період з 05.04.2024 по 17.07.2024 у розмірі 1680,48 грн та інфляційні втрати за той же період у розмірі 5951,11 грн.

Відповідно до ч.2 ст. 625 Цивільного кодексу України боржник, який прострочив виконання грошового зобов`язання, на вимогу кредитора зобов`язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми, якщо інший розмір процентів не встановлений договором або законом.

Передбачене законом право кредитора вимагати сплату боргу з урахуванням процентів річних є способами захисту його майнового права та інтересу, суть яких полягає у відшкодуванні матеріальних втрат кредитора від знецінення грошових коштів внаслідок інфляційних процесів та отриманні компенсації (плати) від боржника за користування утримуваними ним грошовими коштами, належними до сплати кредиторові.

Господарським судом здійснено перевірку розрахунку 3% річних та інфляційних втрат та встановлено, що він виконаний правильно.

З огляду на викладене, зважаючи на те, що має місце прострочення виконання зобов`язання є правомірними та такими, що підлягають задоволенню позовні вимоги про стягнення з відповідача 204 764,92 грн, з яких: 197 133,33 грн основний борг, 1680,48 грн 3% річних, 5951,11 грн інфляційні втрати.

Господарський суд зазначає, що відповідно до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань підприємницька діяльність фізичної особи підприємця Коваль Тетяни Олегівни (РНОКПП НОМЕР_1 ) припинена за власним рішенням 17.01.2023.

До підприємницької діяльності фізичних осіб застосовуються нормативно-правові акти, що регулюють підприємницьку діяльність юридичних осіб, якщо інше не встановлено законом або не випливає із суті відносин. (ст. 51 Цивільного кодексу України).

Фізична особа - підприємець відповідає за зобов`язаннями, пов`язаними з підприємницькою діяльністю, усім своїм майном, крім майна, на яке згідно із законом не може бути звернено стягнення. (ст. 52 Цивільного кодексу України).

За змістом ст. 51, 52, 598-609 Цивільного кодексу України, ст. 202-208 Господарського кодексу України, ч. 8 ст. 4 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" у випадку припинення підприємницької діяльності ФОП (із внесенням до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань запису про державну реєстрацію такого припинення) її зобов`язання (господарські зобов`язання) за укладеними договорами не припиняються, а продовжують існувати, оскільки вона як фізична особа не перестає існувати та відповідає за своїми зобов`язаннями, пов`язаними з підприємницькою діяльністю, усім своїм майном.

Отже, позивач, звертаючись до господарського суду, обґрунтовано визначив належність спору до господарської юрисдикції відповідно до суб`єктного складу та змісту правовідносин сторін як таких, що виникли з господарського договору, зобов`язання за яким у відповідача із втратою його статусу як ФОП не припинились.

Згідно зі ст. 129 Господарського процесуального кодексу України судовий збір підлягає стягненню з відповідача на користь позивача в розмірі 2457,18 грн.

Керуючись ст. 2, 73, 74, 76-79, 86, 91, 129, 233, 238, 240, 241 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд

ВИРІШИВ:

Позов задовольнити в повному обсязі.

Стягнути з ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 ) на користь Товариство з обмеженою відповідальністю "ДПКПА" (50053, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Мусоргського, буд. 12, ідентифікаційний код 43272318) 207 222,10 грн, а саме: 204 764,92 грн, з яких: 197 133,33 грн основний борг, 1680,48 грн 3% річних, 5951,11 грн інфляційні втрати, а також витрати по сплаті судового збору у розмірі 2457,18 грн, про що видати наказ.

Наказ видати після набрання судовим рішенням законної сили.

Рішення набирає законної сили після закінчення двадцятиденного строку з дня складання повного судового рішення і може бути оскаржено до Центрального апеляційного господарського суду.

Суддя І.В. Мілєва

СудГосподарський суд Дніпропетровської області
Дата ухвалення рішення19.09.2024
Оприлюднено23.09.2024
Номер документу121723167
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема, договорів Невиконання або неналежне виконання зобов’язань оренди

Судовий реєстр по справі —904/3218/24

Судовий наказ від 28.10.2024

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Мілєва Ірина Вікторівна

Судовий наказ від 14.10.2024

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Мілєва Ірина Вікторівна

Рішення від 02.10.2024

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Мілєва Ірина Вікторівна

Ухвала від 30.09.2024

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Мілєва Ірина Вікторівна

Ухвала від 25.09.2024

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Мілєва Ірина Вікторівна

Рішення від 19.09.2024

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Мілєва Ірина Вікторівна

Ухвала від 24.07.2024

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Мілєва Ірина Вікторівна

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні