ЄУН 229/6348/24
Номер провадження 2-а/229/20/2024
У Х В А Л А
про відкриття провадження у справі
19 вересня 2024 року м. Дружківка
Суддя Дружківськогоміського судуДонецької областіГонтар А.Л.,розглянувши адміністративнупозовну заяву представника позивача ОСОБА_1 , адвоката Штукіна Віктора Анатолійовича до ІНФОРМАЦІЯ_1 про визнання протиправною та скасування постанови по справі про адміністративне правопорушення від 09.09.2024 року за ч.3 ст. 210 КУпАП, -
В С Т А Н О В И В:
18 вересня 2024року представник позивача ОСОБА_1 , адвокат Штукін Віктор Анатолійович звернувся доДружківського міськогосуду Донецькоїобласті задміністративною позовноюзаявою до ІНФОРМАЦІЯ_1 про визнання протиправною та скасування постанови по справі про адміністративне правопорушення від 09.09.2024 року за ч.3 ст. 210 КУпАП.
Адміністративний позов подано з дотриманням вимог статей 160, 161 Кодексу адміністративного судочинства України.
Підстав для залишення без руху, повернення позовної заяви або відмови у відкритті провадження у справі, встановлених Кодексом адміністративного судочинства України немає.
Справа підсудна Дружківському міському суду Донецької області.
У відповідності до положень ст. ст.12,286 КАС України, справа може бути розглянута за правилами спрощеного позовного провадження із викликом сторін.
Керуючись статтями 171, 286 КАС України, суддя,-
У Х В А Л И В:
відкрити провадження по адміністративній справі за позовною заявою представника позивача ОСОБА_1 , адвоката Штукіна Віктора Анатолійовича до ІНФОРМАЦІЯ_1 про визнання протиправною та скасування постанови по справі про адміністративне правопорушення від 09.09.2024 року за ч.3 ст. 210 КУпАП.
Розгляд справи проводити за правилами спрощеного позовного провадження з викликом учасників судового розгляду.
Призначити справу до судового розгляду на 24версеня2024рокуна 11 год. 00 хв., який буде проведено у приміщенні Дружківського міського суду суддею Гонтар А.Л. одноособово.
Сторонам надати в судове засідання оригінали доказів, якими вони обґрунтовують свої доводи та заперечення.
З урахуванням положень ст. 288 КАС України, відповідач має право подати відзив на позовну заяву, який має відповідати положенням ст. 162 КАС України, а позивач має право подати відповідь на відзив, який має відповідати положенням ст. 163 КАС України- до початку першого судового засідання у справі.
Роз`яснити учасникам справи, що подання заяв по суті справи (позовна заява; відзив на позовну заяву (відзив); відповідь на відзив; заперечення) є їхнім правом. У разі ненадання учасником розгляду заяви по суті справи у встановлений судом або законом строк без поважних причин, суд вирішує справу за наявними матеріалами.
Відповідачу за три дні до початку судового засідання подати суду відзив на позов та докази, у разі заперечення позовних вимог, за наявності. При цьому суд зазначає про обов`язок відповідача, відповідно до ч. 2ст. 77 КАС України, надати всі матеріали, що були або мали буті взяти ним до уваги при прийнятті рішення, вчиненні дії, з приводу яких подано позов.
Роз`яснити відповідачу, що відповідно до ч. 4 ст. 159 КАС України, неподання суб`єктом владних повноважень відзиву на позов без поважних причин може бути кваліфіковано судом як визнання позову.
Роз`яснити відповідачу, що в разі ненадання відзиву у встановлений строк без поважних причин суд має право вирішити спір за наявними матеріалами справи.
Копію ухвали надіслати учасникам справи.
Копію позовної заяви та доданих документів надіслати відповідачеві.
Роз`яснити учасникам справи, що у відповідності до ч. 3ст. 268 КАС України, неприбуття у судове засідання учасника справи, повідомленого відповідно до положень цієї статті, не перешкоджає розгляду справи у судах першої та апеляційної інстанцій.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо даної справи в мережі Інтернет за веб-адресою сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України - http://dr.dn.court.gov.ua/fair/.
Суддя: А.Л. Гонтар
ПРАВА ТА ОБОВ`ЯЗКИ УЧАСНИКІВ СПРАВИ (СТОРІН), ПЕРЕДБАЧЕНІ СТАТТЯМИ 44,47 КОДЕКСУ АДМІНІСТРАТИВНОГО СУДОЧИНСТВА УКРАЇНИ
Учасники справи мають рівні процесуальні права та обов`язки.
Учасники справи зобов`язані добросовісно користуватися належними їм процесуальними правами і неухильно виконувати процесуальні обов`язки.
Учасники справи мають право:
ознайомлюватися з матеріалами справи, робити з них витяги, копії, одержувати копії судових рішень;
подавати докази; брати участь у судових засіданнях, якщо інше не визначено законом; брати участь у дослідженні доказів; ставити питання іншим учасникам справи, а також свідкам, експертам, спеціалістам;
подавати заяви та клопотання, надавати пояснення суду, наводити свої доводи, міркування щодо питань, які виникають під час судового розгляду, і заперечення проти заяв, клопотань, доводів і міркувань інших осіб;
ознайомлюватися з протоколом судового засідання, записом фіксування судового засідання технічними засобами, робити з них копії, подавати письмові зауваження з приводу їх неправильності чи неповноти;
оскаржувати судові рішення у визначених законом випадках;
користуватися іншими визначеними законом процесуальними правами;
позивач має право на будь-якій стадії судового процесу відмовитися від позову;
позивач має право змінити предмет або підстави позову, збільшити або зменшити розмір позовних вимог шляхом подання письмової заяви до закінчення підготовчого засідання або не пізніше ніж за п`ять днів до першого судового засідання, якщо справа розглядається в порядку спрощеного позовного провадження;
відповідач має право визнати позов повністю або частково, подати відзив на позовну заяву.
Сторони можуть досягнути примирення на будь-якій стадії судового процесу, що є підставою для закриття провадження в адміністративній справі.
Учасники справи можуть за власний рахунок додатково замовити та отримати в суді засвідчені копії документів і витяги з них.
Відповідач, який не є суб`єктом владних повноважень, може пред`явити зустрічний позов відповідно до положеньстатті 177цього Кодексу.
Учасники справи зобов`язані:
виявляти повагу до суду та до інших учасників судового процесу;
сприяти своєчасному, всебічному, повному та об`єктивному встановленню всіх обставин справи;
з`являтися в судове засідання за викликом суду, якщо їх явка визнана судом обов`язковою;
подавати наявні у них докази в порядку та строки, встановлені законом або судом, не приховувати докази;
надавати суду повні і достовірні пояснення з питань, які ставляться судом, а також учасниками справи в судовому засіданні;
виконувати процесуальні дії у встановлені законом або судом строки;
виконувати інші процесуальні обов`язки, визначені законом або судом.
За введення суду в оману щодо фактичних обставин справи винні особи несуть відповідальність, встановлену законом.
Суд | Дружківський міський суд Донецької області |
Дата ухвалення рішення | 19.09.2024 |
Оприлюднено | 24.09.2024 |
Номер документу | 121772664 |
Судочинство | Адміністративне |
Категорія | Справи щодо забезпечення громадського порядку та безпеки, національної безпеки та оборони України, зокрема щодо запобігання та припинення протиправної діяльності товариств, установ, інших організацій, яка посягає на конституційний лад, права і свободи громадян |
Адміністративне
Дружківський міський суд Донецької області
Гонтар А. Л.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні