Рішення
від 18.09.2024 по справі 924/672/24
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

29607, м. Хмельницький, майдан Незалежності, 1, e-mail: inbox@km.arbitr.gov.ua, тел.(0382)71-81-84


ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

"18" вересня 2024 р. Справа № 924/672/24

м. Хмельницький

Господарський суд Хмельницької області у складі судді Грамчуку І.В., розглянувши матеріали справи

за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Збручанське інвестиційне товариство" Хмельницька область, Хмельницький район, с. Мартинківці

до Громадської організації "Заходи" м. Хмельницький

про розірвання договору оренди нерухомого майна від 10.05.2022

Представники сторін:

від позивача: Собецька Г.В. - згідно довіреності від 17.09.2024 р.

від відповідача: не з`явився

В судовому засіданні відповідно до ч. 6 ст. 233 ГПК України проголошено вступну та резолютивну частини рішення.

ВСТАНОВИВ:

До господарського суду Хмельницької області 19.07.2024 надійшла позовна заява Товариства з обмеженою відповідальністю "Збручанське інвестиційне товариство" Хмельницька область, Хмельницький район, с. Мартинківці до Громадської організації "Заходи" м. Хмельницький про розірвання договору оренди нерухомого майна від 10.05.2022 року.

Згідно з протоколом автоматизованого розподілу справи між суддями від 19.07.2024 вказану позовну заяву передано для розгляду судді Грамчуку І.В.

Ухвалою суду від 24.07.2024 прийнято позовну заяву до розгляду та відкрити провадження у справі. Справу вирішено розглядати за правилами загального позовного провадження. Призначено підготовче засідання на 12:30 год. "18" вересня 2024 року.

Відповідач подав заяву (сх.№05-22/6418/24 від 18.09.2024) вважати відповідача таким, що визнає позовну вимогу позивача про розірвання договору оренди нерухомого майна посвідченого нотаріально 10 травня 2022 року приватним нотаріусом Хмельницького районного нотаріального округу Твердохліб В.В., виконаний на спеціальних бланках нотаріальних документів Серії НРС №858959-858960, зареєстрованого в реєстрі вчинення нотаріальних дій за №450. Заяву (клопотання) відповідача про визнання позовної вимоги позивача просить задовольнити. Розгляд заяви (клопотання) відповідача про визнання позовної вимоги позивача, просить здійснити за відсутності відповідача 18.09.2024 року у підготовчому судовому засідання призначеному на 12 год. 30 хв.

Позивач та його представник позовні вимоги підтримали та наполягали на їх задоволенні з підстав, викладених у позовній заяві.

Суд під час розгляду матеріалів справи встановив наступні обставини.

10 травня 2022 року між Товариством з обмеженою відповідальністю «Збручанське інвестиційне товариство» (Орендодавець) та Громадською організацією «Заходи» (Орендар) було укладено договір оренди нерухомого майна, який посвідчений Твердохліб В.П. приватним нотаріусом Хмельницького районного нотаріального округу за реєстр. №450, згідно якого Орендодавець зобов`язався передати Орендареві у строкове платне користування оздоровчий табір відпочинку загальною площею 2143,8 кв.м, що знаходиться за адресою: Хмельницька обл., Хмельницький р-н, с. Мартинківці, вул. Набережна, 50, а Орендар зобов`язався прийняти об`єкт оренди та сплачувати Орендодавцеві орендну плату.

Згідно даного договору в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно про реєстрацію іншого речового права від 10.05.2022р. №301264343 було зареєстровано речове право на даний об`єкт за відповідачем.

Згідно п. 1.5 договору сторони домовились, що капітальний та/або поточний ремонт об`єкта оренди та майна в ньому здійснює Орендар за рахунок грантових, гуманітарних, благодійних внесків та інших фінансових надходжень. Види ремонтних робіт та термін виконання робіт (поетапно) обумовлюються сторонами у Додатку №1, що підписується обома сторонами.

Пунктом 2.1 договору обумовлено, що об`єкт оренди надається орендарю як платформа по здійсненню статутної діяльності ГО «Заходи» та гуманітарної асоціації «Все буде добре», зокрема для створення Центру реабілітації, адаптації та інтеграції внутрішньо переміщених осіб (батьків і дітей), у т.ч. шляхом організації процесів забезпечення ВПО прихистком, їжею, гуманітарною допомогою, отримання переселенцями та їх сім`ями фахової психологічної і фізичної реабілітації, що дозволить емоційно відновитися; створення нових соціальних зв`язків між ВПО та з приймаючою громадою Хмельницької області; допомога з вибором професійної діяльності/працевлаштуванням, у тому числі, створення соціального підприємництва та/або нових робочих місць; надання професійно-технічної освіти за актуальними робітничими професіями, які затребувані в регіоні.

У відповідності до п. 2.2 договору встановлено, що орендар не має права без письмового дозволу орендодавця укладати будь-які договори (контракти, угоди), у тому числі про спільну діяльність, пов`язані з будь-яким використанням об`єкта оренди, майна та обладнання, що знаходиться в ньому, іншою юридичною чи фізичною особою.

Пунктами 3.1, 3.2 договору передбачено, що об`єкт оренди, майно та обладнання, що знаходиться в ньому, повинні бути передані Орендодавцем та прийняті Орендарем протягом 5 днів з моменту підписання даного договору за актом приймання-передачі. Детальний опис об`єкта оренди, перелік рухомого майна та обладнання, що знаходиться в ньому, та їх стан на момент передачі фіксується в акті приймання-передачі, що підписується обома сторонами.

В момент підписання акту приймання-передачі Орендодавець передає Орендарю ключі від всіх приміщень (пункт 3.3 договору).

Пунктом 5.7. договору передбачено, що для реалізації необхідних ремонтних робіт Орендар звітує Орендодавцю щомісяця про фактичні витрати, виконані роботи та плани робіт на наступний місяць.

Пунктом 10.2 передбачено, що строк дії договору починає свій перебіг з моменту підписання його сторонами та закінчується 10 листопада 2025 року.

Згідно пункту 10.5 договору договір може розірваний на вимогу однієї із сторін договору у разі невиконання іншою стороною обов`язків, передбачених цим договором.

Згідно пункту 10.6 договору Орендодавець має право в односторонньому порядку розірвати договір з наступних підстав: Орендар не вносить орендну плату більше двох місяців підряд; Орендар затримує оплату вартості комунальних та інших послуг, інших обов`язкових платежів, передбачених договором у строк більше 30 днів; Орендар використовує об`єкт оренди всупереч меті, передбаченій договором; Орендар без письмового дозволу Орендодавця передав об`єкт оренди (його частину), майно та обладнання, що знаходиться в ньому, у користування іншій особі, здійснив переобладнання та перепланування об`єкт оренди; Орендар своєю поведінкою створює загрозу пошкодження або знищення об`єкт оренди, майна, обладнання та інженерних мереж, що знаходяться в ньому.

Відповідно до пункту 10.7 договору у всіх інших випадках сторони мають право розірвати цей договір за взаємною згодою, попередивши іншу сторону за один місяць до розірвання.

Згідно Додатку №1 до даного договору, погоджено перелік ремонтних (будівельних) робіт, що Орендар зобов`язаний виконати в Об`єкті оренди, із зазначенням найменування об`єкта, в якому виконуються роботи, найменування робіт і витрат та термінів виконання робіт. Так, згідно даного додатку всі роботи повинні бути виконані до 01 червня 2023 року.

Згідно акту прийому-передачі нерухомого майна від 10 травня 2022 року (додаток №3 до договору оренди) Товариство з обмеженою відповідальністю «Збручанське інвестиційне товариство» передало, а Громадська організація «Заходи» прийняла у строкове платне користування майно, що обумовлено договором оренди від 10 травня 2022 року.

Таким чином, відповідач почав користуватися об`єктом оренди з 10 травня 2022 року.

10 липня 2023 року позивачем було встановлено, що в орендованому об`єкті пошкоджено каналізацію, що призвело до витоку стічних вод і замокання стіни, про що складено акт обстеження від 10.07.2023р. Листом №10 від 10 липня 2023 року позивач звернувся до відповідача з вимогою провести термінові аварійні ремонтні роботи з усунення пошкодження каналізації. Вимога відповідачем залишена без виконання до квітня 2024 року.

Після проведеного позивачем у липні 2023 року обстеження, було виявлено факт використання об`єкта оренди всупереч меті, а саме у таборі на момент обстеження проживала та проводила тренування група спортсменів з ДЮСШ з веслування на байдарках та каное міста Волочиськ, а не внутрішньо переміщені особи, як передбачено договором. Даний факт також зафіксовано в акті обстеження від 15.07.2023р.

Листом № 4 від 21 липня 2023 року позивач просив відповідача направити представника в строк до 31 липня 2023 року для встановлення та фіксації обсягів виконаних робіт та матеріалів, використаних під час виконання цих робіт згідно з Додатком №1 до договору оренди від 10 травня 2022 року.

Відповідач на даний лист не відповів, свого представника не направив. Позивачем для встановлення обсягів робіт, які відповідач зобов`язаний був виконати, було обстежено об`єкт оренди та складено акт обстеження від 05 серпня 2023 року, в якому зафіксовано, які роботи згідно додатку №1 не виконані відповідачем станом на 5 серпня 2023 року. Так, було встановлено, що відповідачем станом на 31.07.2023р. не виконано такі роботи: у новому корпусі не виконано ремонт підлоги від кухні до санвузлів на першому поверсі та лакування паркетної підлоги на 1 і 2 поверсі; у їдальні не виконано стягування аварійних стін; демонтаж та ремонт 2-х сегментів аварійної підлоги; ремонт каналізації та водопроводу; прокладання нової електричної мережі; у старому корпусі не виконано жодних запланованих робіт.

В квітні 2024 року позивачем було встановлено, що в орендованому об`єкті припинено водопостачання по причині поломки насоса у свердловині, про що складено акт обстеження від 02.04.2024р. Листом №14 від 02 квітня 2024 року позивач звернувся до відповідача з вимогою вжити заходів з відновлення водопостачання. Вимога відповідачем залишена без виконання.

Також позивачем було залучено незалежного спеціаліста інженера технічного нагляду Байда Л.М., який склав акт від 20.12.2023р. проведення перевірки за якістю здійснених будівельно-ремонтних робіт щодо відповідності дотримання вимог стандартів, норм та правил ремонтно-будівельних робіт по об`єкту «Табір над Збручем» с. Мартинківці. Згідно даного акту було встановлено перелік недоліків та дефектів виконаних робіт з відхиленням від норм ДБН, їх площа та сума.

Позивачем для встановлення обсягів робіт, які відповідач зобов`язаний був виконати, було обстежено об`єкт оренди та складено акт обстеження від 30.06.2024р., в якому зафіксовано, які роботи згідно додатку №1 не виконані відповідачем станом на 30 червня 2024 року. Так, було встановлено, що відповідачем станом на 30.06.2024р. не виконано ті самі роботи, які було встановлено в акті обстеження від 05.08.2023р., а саме: у новому корпусі не виконано ремонт підлоги від кухні до санвузлів на першому поверсі та лакування паркетної підлоги на 1 і 2 поверсі; у їдальні не виконано стягування аварійних стін; демонтаж та ремонт 2-х сегментів аварійної підлоги; ремонт каналізації та водопроводу; прокладання нової електричної мережі; у старому корпусі не виконано жодних запланованих робіт.

Враховуючи істотне порушення умов договору з боку відповідача ТОВ «Збручанське інвестиційне товариство» листом №1 від 17 травня 2024 року направило ГО «Заходи» повідомлення про розірвання договору оренди нерухомого майна від 10 травня 2022 року з 20 червня 2024 року. У вказаному листі було також запропоновано підписати угоду про припинення дії договору оренди та повідомити про дату здійснення передачі-приймання об`єкта оренди від орендаря до орендодавця та підписання відповідного акту. Відповіді ГО «Заходи» на вказану пропозицію не надано.

Позивач надіслав відповідачу повідомлення №1 від 17.05.2024р. про розірвання договору оренди від 10.05.2022р., що підтверджено фіскальним чеком від 17.05.2024р.

Аналізуючи надані докази та пояснення представників сторін, оцінюючи їх у сукупності, суд приймає до уваги наступне.

У відповідності до ратифікованої Законом України від 17.07.2007 року Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод (п.1 ст.6) кожен має право на справедливий та публічний розгляд його справи упродовж розумного строку незалежним і безстороннім судом, встановленим законом, який вирішить спір щодо його прав та обов`язків цивільного характеру.

Згідно ч.1 ст.173 ГК України Господарським визнається зобов`язання, що виникає між суб`єктом господарювання та іншим учасником (учасниками) відносин у сфері господарювання з підстав, передбачених цим Кодексом, в силу якого один суб`єкт (зобов`язана сторона, у тому числі боржник) зобов`язаний вчинити певну дію господарського чи управлінсько-господарського характеру на користь іншого суб`єкта (виконати роботу, передати майно, сплатити гроші, надати інформацію тощо), або утриматися від певних дій, а інший суб`єкт (управнена сторона, у тому числі кредитор) має право вимагати від зобов`язаної сторони виконання її обов`язку.

Відповідно до частин 1, 2 статті 193 ГК України суб`єкти господарювання та інші учасники господарських відносин повинні виконувати господарські зобов`язання належним чином відповідно до закону, інших правових актів, договору, а за відсутності конкретних вимог щодо виконання зобов`язання - відповідно до вимог, що у певних умовах звичайно ставляться. Кожна сторона повинна вжити усіх заходів, необхідних для належного виконання нею зобов`язання, враховуючи інтереси другої сторони та забезпечення загальногосподарського інтересу. Порушення зобов`язань є підставою для застосування господарських санкцій, передбачених цим Кодексом, іншими законами або договором.

Згідно ч.1 ст.530 ЦК України якщо у зобов`язанні встановлений строк (термін) його виконання, то воно підлягає виконанню у цей строк (термін). Зобов`язання, строк (термін) виконання якого визначений вказівкою на подію, яка неминуче має настати, підлягає виконанню з настанням цієї події.

Зобов`язання припиняється виконанням, проведеним належним чином (ст.599 ЦК України).

Статтею 629 ЦК України встановлено, що договір є обов`язковим для виконання сторонами.

Відповідно до ч. 1 ст. 283 ГК України, ч. 1 ст. 759 ЦК України за договором оренди одна сторона (орендодавець) передає другій стороні (орендареві) за плату на певний строк у користування майно для здійснення господарської діяльності.

Суд встановив, що 10 травня 2022 року між Товариством з обмеженою відповідальністю «Збручанське інвестиційне товариство» (Орендодавець) та Громадською організацією «Заходи» (Орендар) було укладено договір оренди нерухомого майна, який посвідчений Твердохліб В.П. приватним нотаріусом Хмельницького районного нотаріального округу за реєстр. №450, згідно якого Орендодавець зобов`язався передати Орендареві у строкове платне користування оздоровчий табір відпочинку загальною площею 2143,8 кв.м, що знаходиться за адресою: Хмельницька обл., Хмельницький р-н, с. Мартинківці, вул. Набережна, 50, а Орендар зобов`язався прийняти об`єкт оренди та сплачувати Орендодавцеві орендну плату.

Згідно даного договору в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно про реєстрацію іншого речового права від 10.05.2022р. №301264343 було зареєстровано речове право на даний об`єкт за відповідачем.

Пунктом 2.1 договору обумовлено, що об`єкт оренди надається орендарю як платформа по здійсненню статутної діяльності ГО «Заходи» та гуманітарної асоціації «Все буде добре», зокрема для створення Центру реабілітації, адаптації та інтеграції внутрішньо переміщених осіб (батьків і дітей), у т.ч. шляхом організації процесів забезпечення ВПО прихистком, їжею, гуманітарною допомогою, отримання переселенцями та їх сім`ями фахової психологічної і фізичної реабілітації, що дозволить емоційно відновитися; створення нових соціальних зв`язків між ВПО та з приймаючою громадою Хмельницької області; допомога з вибором професійної діяльності/працевлаштуванням, у тому числі, створення соціального підприємництва та/або нових робочих місць; надання професійно-технічної освіти за актуальними робітничими професіями, які затребувані в регіоні.

Суд встановив, що між сторонами існують договірні відносини з приводу об`єкта оренди: Хмельницька область, Хмельницький район, с.Мартинківці, вул.Набережна, буд. №50 (загальна площа: 2143,8 кв.м).

У відповідності до п.п.1,4, 1.5 договору стан об`єкта оренди на момент передання в оренду: потребує ремонту для використання у відповідності до мети оренди, визначеної у п. 2.1. цього договору. Сторони домовились, що капітальний та/або поточний ремонт об`єкта оренди та майна в ньому здійснює орендар за рахунок грантових, гуманітарних, благодійних внесків та інших фінансових надходжень, Види ремонтних робіт та термін виконання робіт (поетапно) обумовлюються сторонами у додатку №1, що підписується обома сторонами.

Приписами ч.1.ст. 763 ЦК України визначено, що договір найму укладається на строк, встановлений договором.

Згідно з п. 10.2 договору оренди нерухомого майна від 10.05.2022р., строк цього договору починає свій перебіг з моменту підписання його сторонами та закінчується 10 листопада 2025 року.

У відповідності до п.10.6 договору Орендодавець має право в односторонньому порядку розірвати договір з підстави використання орендарем об`єкту оренди всупереч меті, передбаченій договором.

10 липня 2023 року позивачем було встановлено, що в орендованому об`єкті пошкоджено каналізацію, що призвело до витоку стічних вод і замокання стіни, про що складено акт обстеження від 10.07.2023р. Листом №10 від 10 липня 2023 року позивач звернувся до відповідача з вимогою провести термінові аварійні ремонтні роботи з усунення пошкодження каналізації. Вимога відповідачем залишена без виконання до квітня 2024 року.

Враховуючи істотне порушення умов договору з боку відповідача ТОВ «Збручанське інвестиційне товариство» листом №1 від 17 травня 2024 року направило ГО «Заходи» повідомлення про розірвання договору оренди нерухомого майна від 10 травня 2022 року з 20 червня 2024 року. У вказаному листі було також запропоновано підписати угоду про припинення дії договору оренди та повідомити про дату здійснення передачі-приймання об`єкта оренди від орендаря до орендодавця та підписання відповідного акту. Відповіді ГО «Заходи» на вказану пропозицію не надано.

Позивач надіслав відповідачу повідомлення №1 від 17.05.2024р. про розірвання договору оренди від 10.05.2022р., надіслання якого підтверджено фіскальним чеком від 17.05.2024р.

В обґрунтування підстав для розірвання договору оренди нерухомого майна від 10.05.2022, позивач вказує, що факт використання об`єкта оренди всупереч меті, а саме у таборі на момент обстеження проживала та проводила тренування група спортсменів з ДЮСШ з веслування на байдарках та каное міста Волочиськ, а не внутрішньо переміщені особи, як передбачено договором. Даний факт також зафіксовано в акті обстеження від 15.07.2023р.

Положеннями ст. ст. 525, 526 ЦК України, ст. 193 ГК України встановлено, що зобов`язання має виконуватись належним чином відповідно до умов договору та вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, а за відсутності таких умов та вимог - відповідно до звичаїв ділового обороту або інших вимог, що звичайно ставляться, одностороння відмова від виконання зобов`язання і одностороння зміна умов договору не допускається.

Згідно з ч. 1 ст. 530 ЦК України якщо у зобов`язанні встановлений строк (термін) його виконання, то воно підлягає виконанню у цей строк (термін).

Невиконання зобов`язання або виконання з порушенням умов, визначених змістом зобов`язання (неналежне виконання) стаття 610 ЦК України визначає як порушення зобов`язання.

Суд встановив, що відповідач не виконав у повному обсязі свої зобов`язання щодо користування річчю всупереч договору або призначенню речі.

Крім того, 18.09.2024р. відповідач подав заяву (вх.№05-22/6418/24 від 18.09.2024р.) у якій просить вважати відповідача таким, що визнає позовну вимогу позивача про розірвання договору оренди нерухомого майна посвідченого нотаріально 10 травня 2022 року приватним нотаріусом Хмельницького районного нотаріального округу Твердохліб В.В., виконаний на спеціальних бланках нотаріальних документів Серії НРС №858959-858960, зареєстрованого в реєстрі вчинення нотаріальних дій за №450. Заяву (клопотання) відповідача про визнання позовної вимоги позивача просить задовольнити.

Відповідно до ч. 1 ст.651 ЦК України зміна або розірвання договору допускається лише за згодою сторін, якщо інше не встановлено договором або законом.

Отже, відповідно до приписів ст. 651 ЦК України, договір оренди нерухомого майна від 10.05.2022р. може бути розірвано за рішенням суду у разі згоди сторін (заява відповідача (вхю№05-22/6418/24 від 18.09.2024р. про визнання позовної вимоги)).

Суд оцінює докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному, об`єктивному та безпосередньому дослідженні наявних у справі доказів (ч. 1 ст. 86 ГПК України).

Згідно з ч. 1 ст. 14 ГПК України суд розглядає справи не інакше як за зверненням особи, поданим відповідно до цього Кодексу, в межах заявлених нею вимог і на підставі доказів, поданих учасниками справи або витребуваних судом у передбачених цим Кодексом випадках.

Відповідно до ст. 73 ГПК доказами є будь-які дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи, та інших обставин, які мають значення для вирішення справи.

Кожна сторона повинна довести обставини, які мають значення для справи і на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених законом (ч. 3 ст. 13, ст. 74 ГПК України).

При цьому відповідно до закріпленого у статтях 2, 13, 74 Господарського процесуального кодексу України принципу змагальності сторін кожна сторона повинна довести обставини, які мають значення для справи і на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених законом, та, водночас, несе ризик настання наслідків, пов`язаних з вчиненням чи невчиненням нею процесуальних дій.

Доказами є будь-які дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи, та інших обставин, які мають значення для вирішення справи (частина 1 статті 73 Господарського процесуального кодексу України).

За змістом статті 86 Господарського процесуального кодексу України, суд оцінює докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному, об`єктивному та безпосередньому дослідженні наявних у справі доказів. Жодні докази не мають для суду заздалегідь встановленої сили. Суд оцінює належність, допустимість, достовірність кожного доказу окремо, а також вірогідність і взаємний зв`язок доказів у їх сукупності. Суд надає оцінку як зібраним у справі доказам в цілому, так і кожному доказу (групі однотипних доказів), який міститься у справі, мотивує відхилення або врахування кожного доказу (групи доказів).

Суд дійшов висновку про задоволення позовних вимог про розірвання договору оренди нерухомого майна 10.05.2022р.

Відповідно до ст. 129 ГПК України судові витрати у справі, у зв`язку із задоволенням позову покладаються на відповідача.

Керуючись ст. ст. 20, 24, 27, 73, 74, 76-80, 86, 129, 207, 232, 233, 236-238, 240-242, 327 Господарського процесуального кодексу України, суд -

ВИРІШИВ:

Закрити підготовче провадження у справі №924/672/24 та перейти до судового розгляду по суті у загальному позовному провадженні.

Позов Товариства з обмеженою відповідальністю "Збручанське інвестиційне товариство" Хмельницька область, Хмельницький район, с. Мартинківці до Громадської організації "Заходи" м. Хмельницький про розірвання договору оренди нерухомого майна від 10.05.2022 задовольнити.

Розірвати договір оренди нерухомого майна від 10.05.2022 року, укладений між Товариства з обмеженою відповідальністю "Збручанське інвестиційне товариство" Хмельницька область, Хмельницький район, с. Мартинківці та Громадською організацією "Заходи" м. Хмельницький.

Стягнути з Громадської організації "Заходи" (29000, м. Хмельницький, вул.Кам`янецька, 112/2, код 41270476) на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "Збручанське інвестиційне товариство" ( 32069, Хмельницька область, Хмельницький район, с. Мартинківці, вул. Набережна, 50, код 42638383) 3028,00 грн (три тисячі двадцять вісім гривень 00 коп.) витрат зі сплати судового збору.

Наказ видати після набрання рішенням законної сили.

Рішення господарського суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Рішення господарського суду може бути оскаржено до Північно-західного апеляційного господарського суду протягом 20 днів з дня складання повного тексту судового рішення. Порядок подання апеляційної скарги визначений ст. 257 ГПК України та підпунктом 17.5 пункту 17 Розділу ХІ "Перехідні положення" ГПК України.

Повний текст рішення складено 19.09.2024 р.

Суддя І.В. Грамчук

Видруков:

1- у справу

2- позивачу - у електронний кабінет

3- відповідачу (zahody32.08@gmail.com)

СудГосподарський суд Хмельницької області
Дата ухвалення рішення18.09.2024
Оприлюднено24.09.2024
Номер документу121782432
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема, договорів Розірвання договорів (правочинів) оренди

Судовий реєстр по справі —924/672/24

Рішення від 18.09.2024

Господарське

Господарський суд Хмельницької області

Грамчук І.В.

Ухвала від 24.07.2024

Господарське

Господарський суд Хмельницької області

Грамчук І.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні