"24" вересня 2024 р.
Р І Ш Е Н Н Я
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
Справа № 642/3805/24
Провадження № 2-о/642/78/24
24 вересня 2024 року
м. Харків
Ленінський районний суд м. Харкова у складі:
головуючого - судді Петрової Н.М.
присяжних: Самойлової Ю.Ю., Васюти С.О.
за участю секретаря судового засідання - Кайдалової Я.О.
заявника - ОСОБА_1
представника заявника - адвоката Борисової І.М.
заінтересованої особи - ОСОБА_2
розглянувши в закритому судовому засіданні в порядку окремого провадження цивільну справу за заявою ОСОБА_1 , заінтересовані особи: Департамент служб у справах дітей Харківської міської ради, Виконавчий комітет Харківської міської ради, ОСОБА_2 , Другий відділ державної реєстрації актів цивільного стану у м.Харкові Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, ІНФОРМАЦІЯ_1 , про усиновлення дитини та внесення змін до актового запису про народження дитини,-
ВСТАНОВИВ:
01.07.2024 до Ленінського районного суду надійшла заява ОСОБА_1 про усиновлення дитини та внесення змін до актового запису про народження дитини, в якій він просить суд визнати ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , РНОКПП НОМЕР_1 , уродженця с. Серпневе Валківського району Харківської області, громадянина України - усиновлювачем ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_3 та ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_4 , змінити прізвище ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , з « ОСОБА_3 » на « ІНФОРМАЦІЯ_10 », змінити по-батькові ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_3 з « ОСОБА_3 » на « ІНФОРМАЦІЯ_10 », змінити прізвище ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_4 з « ОСОБА_4 » на « ІНФОРМАЦІЯ_10 », змінити по-батькові ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_4 з « ОСОБА_4 » на « ІНФОРМАЦІЯ_11 ».
Заява обґрунтована тим, що заявник з 30.03.2024 перебуває в зареєстрованому шлюбі з ОСОБА_2 , яка є матір`ю дітей ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_3 та ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_4 . На даний час вони родиною проживають за адресою: АДРЕСА_1 та чекають на спільну дитину. Заявник має стабільний заробіток та матеріально забезпечений, здоровий та може бути усиновлювачем. У нього з дітьми склалися гарні та теплі родинні стосунки, він піклується про них, дбає про їх розвиток, матеріально утримує, любить як рідних, виховує його з 2019 року, вони його називають та вважають рідним батьком. Мати дитини проти усиновлення не заперечує. Вважає, що усиновлення ним дітей дружини буде мати місце в якнайкращих інтересах дітей.
05.07.2024 ухвалою Ленінського районного суду м. Харкова заяву ОСОБА_1 про усиновлення прийнято до розгляду та відкрито окреме провадження у цивільній справі. Призначено закрите судове засідання (а.с.39-40).
В судовому засіданні ОСОБА_1 та його представник - адвокат Борисова І.М. заяву підтримали у повному обсязі, просили суд її задовольнити, посилаючись на обставини, викладені у заяві.
Заінтересована особа ОСОБА_2 , яка є матір`ю ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , та ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_4 , яких бажає усиновити заявник, в судовому засіданні зазначила, що вона з чоловіком повністю опікуються дітьми, забезпечують належні умови для їх проживання, навчання, розвитку. Чоловік любить її дітей, відноситься до них як до рідних. Вона повністю підтримує бажання чоловіка усиновити її дітей. Просить заяву задовольнити.
Малолітній ОСОБА_3 та малолітня ОСОБА_4 були присутніми в судовому засіданні та не заперечували проти усиновлення, більше того виявили своє бажання бути усиновленими ОСОБА_1 .
Представник заінтересованої особи - Департаменту служб у справах дітей Харківської міської ради Путінцева Л.Ю. в судове засідання не з`явилася, про час та місце розгляду справи повідомлялася своєчасно та належним чином, надала суду заяву про підтримання вимог ОСОБА_1 та про розгляд справи за її відсутністю, просила ухвалити рішення з урахуванням норм чинного законодавства (а.с.52).
Представник заінтересованої особи - Другого відділу державної реєстрації актів цивільного стану у місті Харкові Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції М.Басілашвілі в судове засідання не з`явилася, про час та місце розгляду справи повідомлялася своєчасно та належним чином, надала суду заяву про підтримання вимог ОСОБА_1 та про розгляд справи за її відсутністю, просила ухвалити рішення з урахуванням норм чинного законодавства.
Представники заінтересованих осіб - Виконавчого комітету Харківської міської ради, ІНФОРМАЦІЯ_5 в судове засідання не з`явились, про дату, час та місце розгляду справи повідомлялись своєчасно та належним чином, про причини своєї неявки суд не повідомили, будь-яких заяв від них на адресу суду не надходило.
Суд вважає можливим розглянути справу у відсутність представників заінтересованих осіб.
Суд, заслухавши пояснення заявника та його представника - адвоката Борисової І.М., заінтересованої особи ОСОБА_2 , неповнолітніх дітей, дослідивши матеріали справи, надані докази у їх сукупності, встановив наступні обставини та відповідні їм правовідносини.
Положеннями ч. 1 ст. 2 ЦПК України визначено, що завданням цивільного судочинства є справедливий, неупереджений та своєчасний розгляд і вирішення цивільних справ з метою ефективного захисту порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб, інтересів держави.
Відповідно до вимог ч.1 ст.4 ЦПК України кожна особа має право в порядку, встановленому цим Кодексом, звернутися до суду за захистом своїх порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів.
Згідно з положеннями ч. 1 ст. 76 ЦПК України доказами є будь-які фактичні дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи, та інших обставин, які мають значення для вирішення справи.
Відповідно до вимог ч. 1 ст. 77 ЦПК України належними є докази, які містять інформацію щодо предмета доказування.
Виходячи з ч. 1 ст. 81 ЦПК України кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених цим Кодексом.
За змістом ч. 1 ст. 293 ЦПК України окреме провадження - це вид непозовного цивільного судочинства, в порядку якого розглядаються цивільні справи про підтвердження наявності або відсутності юридичних фактів, що мають значення для охорони прав, свобод та інтересів особи або створення умов здійснення нею особистих немайнових чи майнових прав або підтвердження наявності чи відсутності неоспорюваних прав.
Згідно з п. 4 ч. 2 ст. 293 ЦПК України суд розглядає в порядку окремого провадження справи про усиновлення.
У відповідності до ч.2 ст. 207 Сімейного кодексу України, усиновлення дитини провадиться у її найвищих інтересах для забезпечення стабільних та гармонійних умов її життя.
Згідно зі статтею 8 Європейської конвенції про усиновлення дітей (ETS N58), прийнятої 24 квітня 1967 року в Страсбурзі, і яка, відповідно до статті 9 Конституції України, є складовою частиною національного законодавства України, компетентний орган приймає рішення про усиновлення лише тоді, коли впевниться, що воно здійснюється в інтересах дитини. Кожного разу компетентний орган звертає особливу увагу на те, щоб це усиновлення забезпечило дитині стабільні та гармонійні домашні умови.
Статтею 20 Конвенції «Про права дитини» від 20.11.1959, Генеральної Асамблеї ООН відзначено, що одним з власних як найкращих інтересів дитини є її усиновлення.
За положеннями ч. 1 ст. 223 Сімейного кодексу України особа, яка бажає усиновити дитину, подає до суду заяву про усиновлення.
Згідно з приписами частин 1, 2, 5 ст. 211 Сімейного кодексу України усиновлювачем дитини може бути дієздатна особа віком не молодша двадцяти одного року, за винятком, коли усиновлювач є родичем дитини. Усиновлювачем може бути особа, що старша за дитину, яку вона бажає усиновити, не менш як на п`ятнадцять років. Якщо такі особи проживають однією сім`єю, суд може постановити рішення про усиновлення ними дитини.
Статтею 217 Сімейного кодексу України передбачено, що усиновлення дитини здійснюється за вільною згодою її батьків. Згода батьків на усиновлення дитини має бути безумовною. Угода про надання усиновлювачем плати за згоду на усиновлення дитини батькам, опікунам чи іншим особам, з якими вона проживає, є нікчемною. Письмова згода батьків на усиновлення засвідчується нотаріусом.
Відповідно до частин 1, 3 ст. 218 СК України для усиновлення дитини потрібна її згода, якщо вона досягла такого віку та рівня розвитку, що може її висловити. Згода дитини на її усиновлення дається у формі, яка відповідає її вікові та стану здоров`я. Усиновлення провадиться без згоди дитини, якщо вона у зв`язку з віком або станом здоров`я не усвідомлює факту усиновлення.
В силу приписів ч. 1 ст. 220 СК України на усиновлення дитини одним із подружжя потрібна письмова згода другого з подружжя, засвідчена нотаріально.
Так, відповідно до копії свідоцтва про народження серії НОМЕР_2 , виданого Холодногірським районним у місті Харкові відділом державної реєстрації актів цивільного стану Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Харків), встановлено, що ОСОБА_3 народився ІНФОРМАЦІЯ_6 у м. Харків, Харківська область, Україна, у графі батьки записано: батько - ОСОБА_15 , мати - ОСОБА_2 (а.с.19).
Згідно витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про державну реєстрацію народження № 00045472888 від 12.06.2024, в актовий запис про народження ОСОБА_3 за № 117, складений Ленінським відділом державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Харківського міського управління юстиції 14.02.2012, відомості про батька дитини внесені відповідно до ч.1 ст.135 Сімейного Кодексу України (а.с.26).
Відповідно до копії свідоцтва про народження серії НОМЕР_3 , виданого Холодногірським районним у місті Харкові відділом державної реєстрації актів цивільного стану Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Харків), встановлено, що ОСОБА_4 народилась ІНФОРМАЦІЯ_7 у м. Харків, Харківська область, Україна, у графі батьки записано: батько - ОСОБА_17 , мати - ОСОБА_2 (а.с.18).
Згідно витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про державну реєстрацію народження № 00045472372 від 12.06.2024, в актовий запис про народження ОСОБА_4 за №320, складений Ленінським районним у місті Харкові відділом державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області 20.04.2017, відомості про батька дитини внесені відповідно до ч.1 ст.135 Сімейного Кодексу України (а.с.25).
Відповідно копії свідоцтва про шлюб Серіі НОМЕР_4 , 30 березня 2024 року ОСОБА_1 та ОСОБА_2 зареєстрували шлюб у Другому відділі державної реєстрації актів цивільного стану у місті Харкові Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, про що складено відповідний актовий запис № 112. Прізвища після державної реєстрації шлюбу: чоловіка - ОСОБА_1 , дружини - ОСОБА_2 (а.с.14).
За змістом частин 1, 2 ст. 211 СК України усиновлювачем дитини може бути дієздатна особа віком не молодша двадцяти одного року, за винятком, коли усиновлювач є родичем дитини.
Усиновлювачем може бути особа, що старша за дитину, яку вона бажає усиновити, не менш як на п`ятнадцять років.
Заявник ОСОБА_1 народився ІНФОРМАЦІЯ_8 , отже він старший за ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , більше ніж на 24 роки, а ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_4 більше ніж на 29 років.
Фактично ОСОБА_1 разом з дружиною ОСОБА_2 , тещею ОСОБА_19 та дітьми - ОСОБА_3 та ОСОБА_4 проживають за адресою: АДРЕСА_1 , що підтверджується копією Акту обстеження умов проживання від 18.06.2024, копією особової справи Департаменту служб у справах дітей Харківської міської ради Служби у справах дітей по Холодногірському району (а.с.27, 31).
Згідно копії свідоцтва про права власності на житло № НОМЕР_5 від 17.05.2007, квартира за адресою: АДРЕСА_1 на праві спільної сумісної власності належить ОСОБА_19 , ОСОБА_2 (а.с.32-36).
Відповідно довідки про зареєстрованих осіб у житловому приміщенні осіб від 25.06.2024 та довідки про склад сім`ї житлово-експлуатаційної дільниці №47 Комунального виробничого житлового ремонтно-експлуатаційного підприємства Ленінського району м.Харкова від 18.04.2006 за №622, ОСОБА_19 та ОСОБА_2 постійно мешкають за адресою: АДРЕСА_1 (а.с.27, 37).
Як вбачається із висновку про стан здоров`я, фізичний та розумовий розвиток дитини від 21.05.2024 КНП «Міська дитяча клінічна лікарня №19», дитина ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , здоровий, має діагноз пролапс мітрального клапану, порушення постави, варикоцеле з лівого боку (а.с.29).
Згідно з висновком про стан здоров`я, фізичний та розумовий розвиток дитини від 21.05.2024 КНП «Міська дитяча клінічна лікарня №19», дитина ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_4 , здорова, має діагноз ураження нервової системи некласичне в інших рубриках (а.с.28).
Малолітній ОСОБА_3 навчається у 6-Б класі комунального закладу «Харківський ліцей №87 Харківської міської ради», а малолітня ОСОБА_4 навчається у 1-В класі комунального закладу «Харківський ліцей №87 Харківської міської ради» згідно довідок комунального закладу «Харківський ліцей №87 Харківської міської ради» (а.с.30).
Відповідно до висновку про стан здоров`я особи від 30.04.2024 поліклініки КНП «Валківської центральної районної лікарні», ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , є здоровим та придатним для усиновлення (а.с.12).
Як вбачається з довідки поліклініки КНП «Валківської центральної районної лікарні» від 30.04.2024, заявник ОСОБА_1 психіатричних протипоказань до виконання обов`язків батьківства не має (а.с.11).
Згідно копії Витягу з інформаційно-аналітичної системи «Облік відомостей про притягнення особи до кримінальної відповідальності та наявності судимості» ВР-004031271 вбачається, що ОСОБА_1 станом на 03.06.2024 до кримінальної відповідальності не притягується, незнятої чи непогашеної судимості не має та в розшуку не перебуває (а.с.13).
Відповідно Акту обстеження умов проживання від 18.06.2024 встановлено, що за адресою АДРЕСА_1 проживає родина у складі ОСОБА_1 ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , ОСОБА_19 . Умови проживання дітей є задовільними, в будинку наявні всі зручності, необхідні меблі та побутова техніка, для дітей ОСОБА_3 та ОСОБА_4 створені належні умови для проживання, навчання, стосунки в сім`ї доброзичливі, люблячи (а.с.31).
Дитина ОСОБА_3 надав свою згоду на його усиновлення чоловіком його матері ОСОБА_1 , про що зазначив у заяві від 18.06.2024 начальнику Служби у справах дітей по Холодногірському району Департаменту служб у справах дітей Харківської міської ради (а.с.22).
Актом опитування малолітньої ОСОБА_4 від 18.06.2024 встановлено, що малолітня ОСОБА_4 висловлює свою прив`язаність до вітчима, надала усну згоду на її усиновлення ОСОБА_1 (а.с.23).
Матір`ю дітей ОСОБА_2 14.06.2024 складено заяву про згоду на усиновлення її дітей - ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , та ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_4 , її чоловіком ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , яка нотаріально посвідчена приватним нотаріусом Харківського міського нотаріального округу Харківської області Шуть О.Г. та зареєстрована в реєстрі за № 2947. Проти зміни по батькові її дітей не заперечувала (а.с.24).
Виконавчим комітетом Харківської міської ради 19.06.2024 за № 08-15/1730/2-24 складено висновок про доцільність усиновлення та відповідність його інтересам дитини, відповідно до якого Виконавчий комітет, як орган опіки та піклування, вважає що усиновлення малолітнього ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , та малолітньої ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_4 , ОСОБА_1 є доцільним та відповідає інтересам дітей (а.с.4-5).
Відповідно до ст. 313 ЦПК України при розгляді справ про усиновлення, суд зобов`язаний перевірити законність підстав останнього, в тому числі наявність згоди усиновлюваної дитини, якщо така згода є необхідною, або наявність згоди усиновлюваної повнолітньої особи.
Виходячи із змісту роз`яснень, що містяться у Постанові Пленуму Верховного Суду України за №3 від 30.03.2007 «Про практику застосування судами законодавства при розгляді справ про усиновлення і про позбавлення та поновлення батьківських прав» (пункт 6), вирішуючи заяву по суті, суд зобов`язаний перевірити наявність передбачених законом підстав для усиновлення, зокрема: чи дали батьки дитини згоду на це (якщо вона необхідна); чи може заявник бути усиновлювачем; чи є дитина відповідно до законодавства суб`єктом усиновлення і чи виконано вимоги ч. 1-3 ст. 218 СК України в частині наявності згоди дитини; чи відповідають висновок органу опіки та піклування і дозвіл на усиновлення уповноваженого органу виконавчої влади необхідним вимогам.
З огляду на викладені норми закону, оцінивши надані суду докази у їх сукупності, суд вважає їх достатніми і зазначає, що підстав які б унеможливлювали усиновлення дитини заявником у судовому засіданні не установлено.
Дослідивши у відповідності до ст.224 СК України обставини по справі у цілому, враховуючи мотиви, на підставі яких заявник бажає усиновити дітей, суд дійшов висновку, що заява підлягає задоволенню, оскільки таке усиновлення відповідає інтересам дітей, провадиться для забезпечення стабільних та гармонійних умов їх життя, які заявник здатен забезпечити.
Порядок внесення змін до актових записів цивільного стану, також регулюють Правила внесення змін до актових записів цивільного стану, їх поновлення та анулювання, затверджені Наказом Міністерства юстиції України від 12 січня 2011 року № 96/5.
Відповідно до п. 1.1. цих Правил внесення змін до актових записів цивільного стану, які складено органами державної реєстрації актів цивільного стану України, проводиться відділами державної реєстрації актів цивільного стану міжрегіонального управління Міністерства юстиції України (далі - відділи державної реєстрації актів цивільного стану) у випадках, передбачених чинним законодавством.
За положеннями п.2.13 Правил підставою для внесення змін в актові запису цивільного стану є, зокрема, рішення суду про усиновлення.
Згідно з вимогами ст. 229 СК України особа, яка подала заяву про усиновлення, може виявити бажання бути записаною у Книзі реєстрації народжень матір`ю, батьком дитини або повнолітньої особи. Суд задовольняє таку заяву усиновлювача у рішенні про усиновлення, якщо це відповідає інтересам дитини.
Зміна прізвища, імені та по батькові особи, яка усиновлена, провадиться у відповідності з положеннями ст. 231 СК України.
За змістом ч. 3 ст. 314 ЦПК України за клопотанням заявника (заявників) суд вирішує питання про зміну імені, прізвища та по батькові, дати і місця народження усиновленої дитини, про зміну імені, прізвища, по батькові усиновленої повнолітньої особи, про запис усиновлювачів батьками.
Суд, ураховуючи обставини по справі, а саме, що зміна по батькові, а також зміни записів про батька дітей відповідає інтересам усиновлюваних дітей, вважає можливим задовольнити заяву у частині таких змін.
За вимогами статті 233 СК України на підставі рішення суду про усиновлення в актовий запис про народження дитини або повнолітньої особи, складений органами державної реєстрації актів цивільного стану України, орган державної реєстрації актів цивільного стану вносить відповідні зміни і видає нове Свідоцтво про народження з урахуванням цих змін. Свідоцтво про народження, що було видане раніше, анулюється.
При цьому суд роз`яснює положення статті 232 СК України, відповідно до яких з моменту здійснення усиновлення припиняються особисті та майнові права і обов`язки між батьками та особою, яка усиновлена, а також між нею та іншими її родичами за походженням.
З моменту усиновлення виникають взаємні особисті немайнові та майнові права і обов`язки між особою, яка усиновлена (а в майбутньому - між її дітьми, внуками), та усиновлювачем і його родичами за походженням.
Усиновлення надає усиновлювачеві права і накладає на нього обов`язки щодо дитини, яку він усиновив, у такому ж обсязі, який мають батьки щодо дитини.
Усиновлення надає особі, яку усиновлено, права і накладає на неї обов`язки щодо усиновлювача у такому ж обсязі, який має дитина щодо своїх батьків.
Відповідно до положень ч. 1 ст. 225 СК України, ч.7 ст. 314 ЦПК України усиновлення вважається здійсненим з дня набрання законної сили рішенням суду.
Понесені заявником судові витрати, які складаються із сплаченого судового збору, відповідно до положень ч. 4 ст. 314 ЦПК України, відносяться на рахунок заявника.
Керуючись ст.ст.12,13,76,81,141,263-265 ЦПК України, суд, -
ВИРІШИВ:
Заяву ОСОБА_1 про усиновлення дитини та внесення змін до актового запису про народження дитини - задовольнити.
Визнати громадянина України ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , РНОКПП НОМЕР_1 , уродженця с.Серпневе Валківського району Харківської області, усиновлювачем ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , та ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_4 .
Внести до актового запису про народження ОСОБА_3 №117 від 14 лютого 2012 року, складеного Ленінським відділом державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Харківського міського управління юстиції, наступні зміни:
- у графі «прізвище» замість « ОСОБА_3 » записати « ІНФОРМАЦІЯ_10 »;
- у графі «по - батькові» замість « ОСОБА_3 » записати « ІНФОРМАЦІЯ_10 ».
Ім`я, місце та дату народження дитини залишити без змін.
Внести до актового запису про народження ОСОБА_4 № 320 від 20 квітня 2017 року, складеного Ленінським районним у місті Харкові відділом державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області, наступні зміни:
- у графі «прізвище» замість « ОСОБА_4 » записати « ІНФОРМАЦІЯ_10 »;
- у графі «по - батькові» замість « ОСОБА_4 » записати « ІНФОРМАЦІЯ_11 ».
Ім`я, місце та дату народження дитини залишити без змін.
Після внесення змін до актових записів про народження дітей видати нові свідоцтва про народження.
Понесені судові витрати заявником не відшкодовуються.
Рішення може бути оскаржено в апеляційному порядку до Харківського апеляційного суду шляхом подачі апеляційної скарги протягом тридцяти днів з дня його проголошення. Учасник справи, якому повне рішення суду не було вручене у день його проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження на рішення суду - якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду. Строк на апеляційне оскарження може бути також поновлений в разі пропуску з інших поважних причин, крім випадків, зазначених у частині другій статті 358 цього Кодексу.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Сторони:
Заявник: ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , паспорт НОМЕР_6 , РНОКПП НОМЕР_1 , зареєстроване місце проживання: АДРЕСА_2 ; адреса фактичного місця проживання: АДРЕСА_3 .
Представник заявника - адвокат Борисова Ірина Миколаївна, свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю №375 від 30.06.1993, адреса: АДРЕСА_4 .
Заінтересована особа: ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_9 , паспорт № НОМЕР_7 , РНОКПП НОМЕР_8 , зареєстроване місце проживання: АДРЕСА_1 .
Заінтересована особа: Виконавчий комітет Харківської міської ради Харківської області, код ЄДРПОУ 04059243, адреса: 61003, м.Харків, майдан Конституції, 7.
Заінтересована особа: Департамент служб у справах дітей Харківської міської ради, код ЄДРПОУ 26489104, адреса місцезнаходження: 61002 м. Харків, вул. Чернишевського, 55.
Заінтересована особа: Другий відділ державної реєстрації актів цивільного стану у місті Харкові Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, код ЄДРПОУ 33292186, адреса місцезнаходження: 61052, м.Харків, вул. Маліновського, 10/14.
Заінтересована особа: ІНФОРМАЦІЯ_1 , код ЄДРПОУ НОМЕР_9 , адреса місцезнаходження: АДРЕСА_5 .
Веб-адреса цього документу у Єдиному державному реєстрі судових рішень http://reyestr.court.gov.ua/ з посиланням на номер справи.
Повний текст рішення складено 24.09.2024.
Веб-адреса цього документу у Єдиному державному реєстрі судових рішень http://reyestr.court.gov.ua/ з посиланням на номер справи.
Суддя Петрова Н.М.
Присяжні: Самойлова Ю.Ю.
Васюта С.О.
Суд | Ленінський районний суд м.Харкова |
Дата ухвалення рішення | 24.09.2024 |
Оприлюднено | 26.09.2024 |
Номер документу | 121807006 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи окремого провадження Справи про усиновлення, з них: усиновлення громадянами України, що проживають на території України |
Цивільне
Ленінський районний суд м.Харкова
Петрова Н. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні