Ухвала
від 24.09.2024 по справі 201/8778/24
ЖОВТНЕВИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ДНІПРОПЕТРОВСЬКА

Справа № 201/8778/24

Провадження № 2-о/201/405/2024

У Х В А Л А

24 вересня 2024 року суддя Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська Батманова В.В., розглянувши матеріали цивільної справи за заявою ОСОБА_1 , заінтересована особи: Орган опіки та піклування Адміністрації Соборного району Дніпровської міської ради про продовження строку дії рішення про визнання особи недієздатною,

ВСТАНОВИВ:

В провадженні Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська знаходиться вищезазначена цивільна справа.

Ухвалою суду від 04 вересня 2024 року провадження по справі було зупинене на період проведення судової психіатричної експертизи.

До Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська надійшло клопотання Дніпровської філіїсудових експертизДержавної установи«Інститут судовоїпсихіатрії МОЗУкраїни» про надання медичної картки хворого.

З огляду на те, що на сьогоднішній день відсутні обставини, які зумовили зупинення провадження, то провадження по даній цивільній справі підлягає поновленню для вчинення окремої процесуальної дії, а саме витребування медичних документів.

Враховуючи положення ст. 254 ЦПК України, вважаю за можливе поновити провадження по даній цивільній справі та призначити судове засідання.

Питання про витребування доказів розглянуто в порядку письмового провадження згідно ч. 13 ст. 7, ст.84 ЦПК України.

Вивчивши матеріали справи, ознайомившись із клопотаннями про витребування доказів, з урахуванням категорії справи,заявлених вимог,приймаючи до уваги,що витребуванісудом документистосуються предмету розгляду даної справи вважаю за можливе на підставі п. 4 ч. 5 ст. 12, ст. 84 ЦПК України витребувати у Комунального некомерційного підприємства «Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги» Дніпровської міської ради медичну картку ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 для проведення судово-психіатричної експертизи.

Роз`яснити особі (установі), у якої суд витребує докази, що відповідно до положень ст. 84 ЦПК України, будь-яка особа (установа), у якої знаходиться доказ, повинна видати його на вимогу суду та суд може також уповноважити заінтересовану особу, яка бере участь у справі, на одержання таких доказів для представлення його суду. Особа (установа), яка не має можливості подати доказ, який витребує суд, або не має можливості подати такий доказ у встановлені строки, зобов`язані повідомити про це суд із зазначенням причин протягом п`яти днів з дня вручення ухвали. У разі неповідомлення суду про неможливість подати докази, витребувані судом, а також за неподання таких доказів з причин, визнаних судом неповажними, суд застосовує до відповідної особи заходи процесуального примусу, встановлені законом. Притягнення винних осіб до відповідальності не звільняє їх від обов`язку подати суду докази.

Враховуючи вищевикладене, керуючись ст.ст. 12, 84, 254, 260, 353 ЦПК України, суддя,

ПОСТАНОВИВ:

Поновити провадженняпо цивільнійсправі №201/8778/24 за заявою ОСОБА_1 , заінтересована особи: Орган опіки та піклування Адміністрації Соборного району Дніпровської міської ради про продовження строку дії рішення про визнання особи недієздатною для вчинення окремої процесуальної дії.

Витребувати за клопотанням експерта у Комунального некомерційного підприємства «Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги» Дніпровської міської ради (м.Дніпро, вул. В.Антоновича, 65, ЄДРПОУ 01984636) медичну картку ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 для проведення судово-психіатричної експертизи.

Ухвала оскарженню окремо від рішення суду не підлягає та заперечення на неї можуть бути включені до апеляційної скарги на рішення суду.

Суддя : В.В. Батманова

СудЖовтневий районний суд м.Дніпропетровська
Дата ухвалення рішення24.09.2024
Оприлюднено26.09.2024
Номер документу121854364
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи окремого провадження Справи про обмеження цивільної дієздатності фізичної особи, визнання фізичної особи недієздатною та поновлення цивільної дієздатності фізичної особи, з них: про визнання фізичної особи недієздатною

Судовий реєстр по справі —201/8778/24

Ухвала від 16.01.2025

Цивільне

Жовтневий районний суд м.Дніпропетровська

Батманова В. В.

Ухвала від 24.09.2024

Цивільне

Жовтневий районний суд м.Дніпропетровська

Батманова В. В.

Ухвала від 04.09.2024

Цивільне

Жовтневий районний суд м.Дніпропетровська

Батманова В. В.

Ухвала від 04.09.2024

Цивільне

Жовтневий районний суд м.Дніпропетровська

Батманова В. В.

Ухвала від 25.07.2024

Цивільне

Жовтневий районний суд м.Дніпропетровська

Батманова В. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні