Справа № 309/4142/24
Провадження № 2/309/1080/24
У Х В А Л А
про закриття підготовчого засідання
та призначення справи до судового розгляду по суті
25 вересня 2024 року м. Хуст
Хустський районний суд Закарпатської області
в складі: головуючого-судді: Ткач О.О.,
за участю секретаря : Гелетей Д.В.,
представника позивача ОСОБА_1 ,
розглянувши у відкритому підготовчому судовому засіданні в м. Хуст цивільну справу за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог: орган опіки та піклування Хустська міська рада про позбавлення батьківських прав, -
В С Т А Н О В И В:
ОСОБА_4 звернувся до Хустського районного суду з позовною заявою до ОСОБА_5 , третя особа: Хустська міська рада (орган опіки та піклування), про позбавлення батьківських прав батьківських прав ОСОБА_3 відносно його малолітніх дітей: ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , та ОСОБА_7 , ІНФОРМАЦІЯ_2 .
В судове засідання позивач не з`явився, будучи належним чином повідомлений про дату та час проведення підготовчого судового засідання.
Представник позивача адвокат Чопик В.В. щодо призначення справи до судового розгляду не заперечував.
Відповідач ОСОБА_3 повідомлялася про дату, час і місце підготовчого судового засідання належним чином шляхом надіслання повістки рекомендованою кореспонденцією на адресу, вказану у Єдиному державному демографічного реєстрі, а також СМС сповіщення у додаток «Вайбер», у судове засідання не з`явивсь, про причини неявки суду не повідомив, будь яких клопотань не надходило.
В судове засідання представник органу опіки і піклування Хустської міської ради не заявився, будучи належним чином повідомленим.
Суд вважає за можливе на підставі ст. 223 ЦПК України провести підготовче судове засідання у відсутність інших учасників справи.
У відповідності до ч. 2 ст. 247 ЦПК України, у разі неявки в судове засідання всіх осіб, які беруть участь у справі, чи в разі якщо відповідно до положень цього Кодексу розгляд справи здійснюється судом за відсутності осіб, які беруть участь у справі, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.
Відповідно до ст.189 ЦПК України завданнями підготовчого провадження є: остаточне визначення предмета спору та характеру спірних правовідносин, уточнення позовних вимог та складу учасників судового процесу, з`ясування заперечень проти позовних вимог, визначення обставин справи, які підлягають встановленню, та зібрання відповідних доказів, вирішення відводів, визначення порядку розгляду справи, вчинення інших дій з метою забезпечення правильного, своєчасного і безперешкодного розгляду справи по суті.
Підготовче провадження починається відкриттям провадження у справі і закінчується закриттям підготовчого засідання.
У відповідності до ч. 2 ст. 197 ЦПК України, в підготовчому провадженні судом встановлено:
- відсутність підстав для відводів;
- відсутність бажання сторін укласти мирову угоду, передати справу на розгляд третейського суду або звернутися до суду для проведення врегулювання спору за участю судді.
- відсутні питання про вступ у справу інших осіб, заміну неналежного відповідача, залучення співвідповідача; об`єднання справ і роз`єднання позовних вимог;
- необхідні докази для встановлення обставин справи позивачем надані;
- встановлено відсутність підстав для призначення експертизи, виклик в судове засідання експертів, перекладача, спеціаліста;
- на позовну заяву від відповідача відзив не надходив.
- наявна можливість для призначення справи до розгляду по суті, з визначенням дати, часу і місця проведення судового засідання для розгляду справи по суті;
- під час розгляду справи по суті встановити порядок з`ясування обставин справи, на які сторони посилаються як на підставу своїх вимог та заперечень та порядок дослідження доказів шляхом дослідження доказів наявних в матеріалах справи, та допиту свідків.
Враховуючи наведене, суд прийшов до висновку, що є всі правові підстави для закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.
Крім того, ч.1 ст.128 ЦПК України передбачено, що суд викликає учасників справи у судове засідання або для участі у вчиненні процесуальної дії, якщо визнає їх явку обов`язковою.
З огляду на предмет спору, суд вважає доцільним щоб представник органу опіки та піклування Хустської міської ради надав суду особисті пояснення щодо обставин справи, тому необхідно визнати його явку обов`язковою.
Також суд вважає за необхідне визнати обов`язковою явку позивача для надання особистих пояснень по суті спору.
З урахуванням наведеного, керуючись ст. ст.197,199,200,258,260-261 ЦПК України, суд,-
П О С Т А Н О В И В :
Закрити підготовче провадження по справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог: орган опіки та піклування Хустська міська рада про позбавлення батьківських прав та призначити справу до судового розгляду по суті.
Призначити розгляд справи по суті на 29.10.2024 року о 10 годині 00 хвилин в залі судових засідань Хустського районного суду Закарпатської області.
Визнати обов`язкову явку в судове засідання представника органу опіки та піклування Хустської міської ради.
Визнати обов`язковою явку позивача ОСОБА_2 .
Ухвала, у відповідності до ст. 353 ЦПК України, оскарженню не підлягає.
Суддя Хустського
районного суду: Ткач О.О.
Суд | Хустський районний суд Закарпатської області |
Дата ухвалення рішення | 25.09.2024 |
Оприлюднено | 27.09.2024 |
Номер документу | 121880929 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них про позбавлення батьківських прав |
Цивільне
Хустський районний суд Закарпатської області
Ткач О. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні