Ухвала
від 24.09.2024 по справі 461/5763/24
ГАЛИЦЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ЛЬВОВА

Справа № 461/5763/24

Провадження № 2/461/2578/24

У Х В А Л А

про призначення судового засідання в режимі відеоконференції

24.09.2024 року м. Львів

Галицький районний суд м. Львова в складі:

головуючого судді Романюка В.Ф.

з участю: секретаря судового засідання Салика С.М.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду у м.Львові цивільну справу за позовом ОСОБА_1 (РНОКПП: НОМЕР_1 , адреса: АДРЕСА_1 ) до Акціонерного товариства «Ідея Банк» (адреса: 79008, м.Львів, вул. Валова, 11, код ЄДРПОУ: 19390819), з участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору: Львівської регіональної філії державного підприємства «Національні інформаційні системи» (адреса: 79042, м.Львів, вул. Залізнична, 7, 2-й поверх, код ЄДРПОУ: 39881851), ОСОБА_2 (адреса: АДРЕСА_2 ) про скасування арешту (заборону відчуження) на рухоме майно, виключення автомобіля з договору застави, -

В С Т А Н О В И В:

Позивач звернувся до суду з позовом до Акціонерного товариства «Ідея Банк», з участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору: Львівської регіональної філії державного підприємства «Національні інформаційні системи», ОСОБА_2 про скасування арешту (заборону відчуження) на рухоме майно, виключення автомобіля з договору застави.

Ухвалою суду від 08 липня 2024 року позовну заяву прийнято до розгляду та відкрито провадження за правилами спрощеного позовного провадження, з викликом сторін у судове засідання.

12 липня 2024 року від представника позивача ОСОБА_3 надійшло клопотання про надання можливості представнику приймати участь у судових засіданнях в режимі відеоконференції поза межами суди з використанням власних технічних засобів.

Вивчивши подане клопотання, суд приходить до наступного висновку.

Відповідно до ч.1 ст.212 ЦПК України, учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою. Учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи (ч. 2 ст. 212 ЦПК України).

Наказом Державної судової адміністрації України № 196 від 23 квітня 2020 року затверджено Порядок роботи з технічними засобами відеконференцзв`язку під час судового засідання в адміністративному, цивільному та господарському процесах за участі сторін поза межами приміщення суду.

У пунктах 1-4 розділу ІІІ цього Порядку визначено, що для участі у судовому засіданні в режимі відеоконференції учасник справи повинен попередньо зареєструватись з використанням власного електронного підпису в Системі відеоконференцзв`язку (комплекс технічних засобів та програмного забезпечення (за посиланням на офіційному веб-порталі судової влади України vkz.court.gov.ua) або інші доступні суду та учасникам судового процесу засоби, що забезпечують проведення судових засідань в режимі відеоконференцзв`язку та відповідають вимогам законодавства) та перевірити наявні у нього власні технічні засоби на відповідність технічним вимогам, визначеним для роботи з обраною для проведення відеоконференції Системою.

За змістом п. 7 розділу ІІІ зазначеного Порядку, головуючий суддя приймає рішення про можливість проведення засідання в режимі відеоконференції за умови наявності в суді відповідної технічної можливості (наявність обладнання та можливість його використання у визначений день і час).

Беручи до уваги технічну можливість проведення засідань у режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів, суд вважає за можливе проводити судові засідання у режимі відеоконференції поза межами приміщення, а тому приходить до висновку, що клопотання підлягає задоволенню.

Керуючись ст. 212 ЦПК України, суд, -

П О С Т А Н О В И В:

Розгляд цивільної справи за позовом ОСОБА_1 (РНОКПП: НОМЕР_1 , адреса: АДРЕСА_1 ) до Акціонерного товариства «Ідея Банк» (адреса: 79008, м.Львів, вул. Валова, 11, код ЄДРПОУ: 19390819), з участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору: Львівської регіональної філії державного підприємства «Національні інформаційні системи» (адреса: 79042, м.Львів, вул. Залізнична, 7, 2-й поверх, код ЄДРПОУ: 39881851), ОСОБА_2 (адреса: АДРЕСА_2 ) про скасування арешту (заборону відчуження) на рухоме майно, виключення автомобіля з договору застави, - проводити «28»жовтня 2024року о«14»годині «00»хвилин з використанням власних технічних засобів.

Роз`яснити заявнику, що ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

Роз`яснити заявнику, що підтвердження особи учасника відбувається шляхом його авторизації в Системі із застосуванням електронного підпису. Система не дає можливості участі в судовому засіданні у режимі відеоконференції неавторизованим учасникам.

Копію ухвали надіслати особі, яка братиме участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Головуючий суддя В.Ф. Романюк

СудГалицький районний суд м.Львова
Дата ухвалення рішення24.09.2024
Оприлюднено30.09.2024
Номер документу121898683
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них

Судовий реєстр по справі —461/5763/24

Ухвала від 27.11.2024

Цивільне

Галицький районний суд м.Львова

Романюк В. Ф.

Ухвала від 24.09.2024

Цивільне

Галицький районний суд м.Львова

Романюк В. Ф.

Ухвала від 24.09.2024

Цивільне

Галицький районний суд м.Львова

Романюк В. Ф.

Ухвала від 08.07.2024

Цивільне

Галицький районний суд м.Львова

Романюк В. Ф.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні