Справа № 2-2263/98
2-зз/296/62/24
У Х В А Л А
Іменем України
про залишення заяви без розгляду
27 вересня 2024 рокум. Житомир
Корольовський районний суд міста Житомира в складі
головуючого судді - Пилипюк Л. М.,
за участю секретаря судового засідання Клименко Е.В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні заяву ОСОБА_1 про скасування заходів забезпечення позову,
В С Т А Н О В И В:
24 вересня 2024 року представник заявника адвокат Колос В. В., який діє в інтересах ОСОБА_1 , звернувся до Корольовського районного суду м. Житомира із заявою про скасування заходів забезпечення позову в межах справи №2-2263.
Клопотання про скасування заходів забезпечення позову розглядається в судовому засіданні не пізніше п`яти днів з дня надходження його до суду (ч. 2 ст.158 ЦПК України).
Відповідно до ч.4 ст.158 ЦПК України за результатами розгляду клопотання про скасування заходів забезпечення позову, вжитих судом, постановляється ухвала.
Всудове засідання,яке булопризначено на26вересня 2024року об11год.30хв.,заявник тапредставник заявникане з`явилися,про дату,час тамісце розглядусправи повідомленіналежним чином.Однак,25вересня 2024року відпредставника заявника адвокатаКолоса В.В. досудунадійшла заява про залишення без розгляду заяви про скасування заходів забезпечення позову в межах справи №2-2263.
На підставі ч. 2 ст. 247 ЦПК України фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.
Відповідно до ч. 1 ст. 13 ЦПК України суд розглядає справи не інакше як за зверненням особи, поданим відповідно до цього Кодексу, в межах заявлених нею вимог і на підставі доказів, поданих учасниками справи або витребуваних судом у передбачених цим Кодексом випадках.
Згідно з п.5 ч.1 ст.257 ЦПК України суд постановляє ухвалу про залишення позову без розгляду, якщо позивач до початку розгляду справи по суті подав заяву про залишення позову без розгляду.
З огляду на наведене, суд дійшов висновку, що заяву ОСОБА_1 про скасування заходів забезпечення позову слід залишити без розгляду.
Керуючись статтями13, 158,257,260,261 Цивільного процесуального кодексу України,
П О С Т А Н О В И В :
Заяву ОСОБА_1 про скасуваннязаходів забезпеченняпозову залишити без розгляду.
Ухвала може бути оскаржена до Житомирського апеляційного суду шляхом подання апеляційної скарги протягом п`ятнадцяти днів з дня її отримання.
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення, в разі проголошення вступної та резолютивної частини ухвали або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного тексту ухвали.
Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Суддя Корольовського районного суду
містаЖитомира Лілія ПИЛИПЮК
Суд | Корольовський районний суд м. Житомира |
Дата ухвалення рішення | 27.09.2024 |
Оприлюднено | 30.09.2024 |
Номер документу | 121916511 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Заява про забезпечення (скасування забезпечення) позову або доказів |
Цивільне
Корольовський районний суд м. Житомира
Пилипюк Л. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні