Рішення
від 30.09.2024 по справі 904/3377/24
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Володимира Винниченка 1, м. Дніпро, 49027

E-mail: inbox@dp.arbitr.gov.ua, тел. (056) 377-18-49, fax (056) 377-38-63

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

30.09.2024м. ДніпроСправа № 904/3377/24за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Дніпровські енергетичні послуги", м.Дніпро

до Комунального підприємства "Факел" Дніпровської районної ради Дніпропетровської області, м. Дніпро

про стягнення заборгованості

Суддя Крижний О.М.

Без виклику (повідомлення) учасників

СУТЬ СПОРУ:

Товариство з обмеженою відповідальністю "Дніпровські енергетичні послуги" звернулося до Господарського суду Дніпропетровської області з позовом, у якому просить стягнути з Комунального підприємства "Факел" Дніпровської районної ради Дніпропетровської області заборгованість за спожиту електричну енергію в розмірі 551209,20 грн, 3% річних в розмірі 6557,89 грн, інфляційні втрати в розмірі 20579,29 грн та компенсацію витрат за послуги відключення в розмірі 9746,55 грн.

Позовні вимоги мотивовані неналежним виконанням відповідачем своїх зобов`язань за договором постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг в частині повного та своєчасного розрахунку за поставлену електроенергію.

Позивачем подане клопотання про розгляд справи в порядку спрощеного позовного провадження.

Ухвалою суду від 05.08.2023 відкрито провадження у справі, визнано справу малозначною та ухвалено розглядати справу в порядку спрощеного позовного провадження без виклику (повідомлення) учасників за наявними в матеріалах справи документами.

Відповідач не скористався правом на подання відзиву на позов. Ухвалу суду від 05.08.2024 про відкриття провадження у справі, у якому запропоновано відповідачеві у п`ятнадцятиденний строк з дати відкриття провадження у справі подати відзив, отримано відповідачем 14.08.2024, що підтверджується рекомендованим повідомленням про вручення поштового відправлення.

Оскільки, відповідачем отримано ухвалу про відкриття провадження у справі 14.08.2024, відповідно строк на подання відзиву сплив 29.08.2024.

Під час розгляду справи судом досліджені письмові докази, що містяться в матеріалах справи.

Дослідивши матеріали справи, господарський суд, -

ВСТАНОВИВ:

Предметом доказування у даній справі є встановлення обставин приєднання відповідача до публічного договору про постачання електричної енергії споживачу, строк дії договору, умови постачання електричної енергії, порядок та строк оплати за поставлену електроенергію, здійснення відповідачем часткових оплат, наявність заборгованості, наявність прострочки, періоди прострочення.

Товариство з обмеженою відповідальністю "Дніпровські енергетичні послуги" (позивач, постачальник) у відповідності із Законом України "Про ринок електричної енергії" та Правилами роздрібного ринку електричної енергії, затвердженими Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг №312 від 14.03.2018 року (далі - Правила) постачає електричну енергію споживачам та виконує функції постачальника універсальних послуг на території Дніпропетровської області.

У червні 2018 року позивачу видано ліцензію з постачання електричної енергії споживачам (постанова НКРЕКП від 14.06.2018 №429).

Відповідно до п. 1.2.8. Правил постачальник універсальних послуг здійснює постачання електричної енергії на підставі договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг, який є публічним договором приєднання та зміст якого визначається постачальником універсальних послуг на основі Типового договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг (додаток 6 до цих Правил), та укладається в установленому цими Правилами порядку.

Пунктом 8 Постанови НКРЕКП встановлено, що договір про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг укладається шляхом приєднання до умов договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг, опублікованого в засобах масової інформації та на веб-сайті постачальника, шляхом оплати рахунка, отриманого від постачальника універсальних послуг, або фактичного споживання будь-яких обсягів електричної енергії постачальником універсальних послуг, або підписання заяви-приєднання до умов договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг.

У відповідності до п. 1.1 Додатку 6 "Типовий договір про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг" до Правил, договір про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг є публічним договором приєднання, який встановлює порядок та умови постачання електричної енергії виключно побутовим та малим непобутовим споживачам постачальником універсальних послуг та укладається сторонами з урахуванням статей 633, 634, 641, 642 Цивільного кодексу України шляхом приєднання споживача до цього Договору, згідно із заявою-приєднанням, яка є додатком 1 до цього Договору.

Згідно з положеннями п. 13 Розділу XVII "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про ринок електричної енергії" фактом приєднання споживача до умов договору постачання універсальних послуг (акцептування договору) є вчинення споживачем будь-яких дій, що засвідчують його бажання укласти договір, зокрема, надання підписаної заяви про приєднання, оплата рахунка постачальника універсальної послуги та/або факт споживання електричної енергії.

Пунктом 1.2.15 Правил передбачено, що для договорів, які укладаються шляхом приєднання до умов договору, укладення договору можливе шляхом підписання заяв-приєднань, оплати виставленого рахунку, споживання будь-якого обсягу електричної енергії (за умови відсутності направлених заперечень щодо договірних умов в цілому чи частково) через особистий кабінет в електронній формі (в установленому законодавством порядку).

Отже, публічний договір про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг не потребує підпису сторін, а укладається у порядку, визначеному вище.

Позивач зазначає, що Комунальне підприємство "Факел" Дніпровської міської ради Дніпропетровської області (далі споживач) приєдналось до публічного договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг за особовим рахунком № 521000004644 на умовах комерційної пропозиції "Універсальна" постачальника універсальних послуг ТОВ "Дніпровські енергетичні послуги" для малих непобутових споживачів (далі Комерційна пропозиція) шляхом споживання електричної енергії та сплати рахунків.

Умови договору відповідають вимогам Закону України "Про ринок електричної енергії" та Правилам.

Договір був розміщений на сайті постачальника за посиланням http://dnep.com.ua (на сьогоднішній день - http://dp.yasno.com.ua), а також опублікований в газеті "Вісті Придніпров`я" № 84 від 06.11.2018.

Законом України "Про житлово-комунальні послуги" визначено основні засади організаційних, господарських відносин, що виникають у сфері надання та споживання житлово-комунальних послуг між їхніми виробниками, виконавцями і споживачами, а також їхні права та обов`язки.

У відповідності до положень статті 13 Закону України "Про житлово-комунальні послуги", до житлово-комунальних послуг, у тому числі, належить електропостачання.

Статтями 20, 21 Закону України "Про житлово-комунальні послуги" визначені обов`язки споживача та виконавця житлово-комунальних послуг. Зокрема, обов`язком споживача є укладення договору на надання житлово-комунальних послуг, підготовленого виконавцем на основі типового договору, а також оплата житлово-комунальних послуг у строки, встановлені договором або законом, а обов`язком виконавця - надання послуг вчасно та відповідної якості згідно із законодавством та умовами договору, а також підготовка та укладення зі споживачем договору про надання житлово-комунальних послуг з визначенням відповідальності за дотриманням умов його виконання згідно з типовим договором.

Таким чином, необхідність укладення договору на надання житлово-комунальних послуг передбачена законом і його укладення на основі типового договору визначено як обов`язок, а не право споживача. Разом із тим відсутність письмового договору між сторонами не може бути підставою для звільнення від сплати вартості фактично отриманих споживачем житлово-комунальних послуг.

Згідно з п. 2.1 договору про постачання енергії постачальником універсальних послуг постачальник продає електричну енергію споживачу для забезпечення потреб електроустановок споживача, а споживач сплачує постачальнику вартість використаної (купленої) електричної енергії та здійснює інші платежі згідно з умовами цього договору.

Розділом 4 Правил передбачений Порядок розрахунків на роздрібному ринку електричної енергії, відповідно до якого, розрахунки за електричну енергію та послуги, що надаються на роздрібному ринку, між учасниками цього ринку здійснюються у грошовій формі відповідно до укладених договорів.

Послуги оператора системи оплачуються відповідно до умов договору споживача з електропостачальником або споживачем, або електропостачальником на зазначений у відповідних договорах поточний рахунок оператора системи.

Датою здійснення оплати за виставленим платіжним документом є дата, на яку оплачена сума коштів зараховується на поточний рахунок із спеціальним режимом використання електропостачальника або поточний рахунок оператора системи розподілу, відкритий в уповноваженому банку.

Оплата електропостачальнику вартості електричної енергії, у тому числі на підставі визнаної претензії, здійснюється виключно коштами на поточний рахунок із спеціальним режимом використання електропостачальника.

Форма та порядок оплати, терміни (строки) здійснення попередньої оплати, планових платежів та остаточного розрахунку зазначаються у договорі між електропостачальником та споживачем про постачання електричної енергії споживачу (комерційній пропозиції до договору).

Пунктом 5.8 договору визначено, що розрахунковим періодом за цим договором є календарний місяць.

Оплата рахунка постачальника за цим договором має бути здійснена споживачем у строки, визначені в рахунку, але не менше 5 робочих днів від дати отримання споживачем цього рахунка, або протягом 5 робочих днів від строку оплати, зазначеного в комерційній пропозиції, прийнятої споживачем (п. 5.10 договору).

У розділі "Термін оплати" Комерційної пропозиції зазначено, що розрахунок (оплата) за фактично спожиту електричну енергію має бути здійснюватися у строк вказаний у рахунку, але в будь-якому випадку не пізніше 10 числа місяця наступного за розрахунковим, не залежно від отримання рахунку.

Відповідно до підпункту 1 пункту 6.2 договору споживач зобов`язується забезпечувати своєчасну та повну оплату спожитої електричної енергії згідно з умовами цього договору.

Відповідно до п. 3.1.8 Правил договір постачання електричної енергії споживачу укладається між електропостачальником та споживачем та передбачає постачання споживачу всього обсягу фактичного споживання електричної енергії за певним об`єктом у певний період часу одним електропостачальником відповідно до обраної споживачем комерційної пропозиції.

Згідно з пунктами 4.3, 4,13, 5.1.2.30 Правил, обсяги споживання електричної енергії підтверджуються адміністратором комерційного обліку, функції якого, згідно п. 10 постанови НКРЕКП № 312 від 14.03.2018 виконує відповідний оператор систем розподілу (далі -ОСР).

Згідно даних, отриманих від оператору системи розподілу Акціонерного товариства "ДТЕК Дніпровські електромережі" відповідачем за період січень-квітень 2024 року були спожиті наступні обсяги: у січні 2024 року 48923кВт*г; у лютому 2024 року 39568 кВт*г, у березні 2024 року 35576 кВт*г, у квітні 2024 року 114 кВт*г.

З урахуванням спожитих обсягів постачальником були сформовані та направлені на адресу споживача наступні рахунки:

- рахунок № 256001716079 від 31.01.2024 (розрахунковий період січень 2024 року) на суму 363899,05 грн (кінцева дата сплати 09.02.2024);

- рахунок № 256501704520 від 29.02.2024 (розрахунковий період лютий 2024 року) на суму 297700,61 грн (кінцева дата сплати 08.03.2024);

- рахунок № 250001181089 від 31.03.2024 (розрахунковий період березень 2024 року) на суму 252831,80 грн (кінцева дата сплати 08.04.2024);

- рахунок № 250001205693 від 30.04.2024 (розрахунковий період квітень 2024 року) на суму 676,79 грн (кінцева дата сплати 13.05.2024);

Також позивачем надані акти прийому-передачі електричної енергії №256001716079-1 від 31.01.2024 на суму 363899,05 грн, №256501704520-1 від 29.02.2024 на суму 297700,61 грн, №250001181089-1 від 31.03.2024 на суму 252831,80 грн, №250001205693-1 від 30.04.2024 на суму 676,79 грн.

Позивач зазначає, що відповідач лише частково сплатив за вказаними рахунками, а саме погасив заборгованість у розмірі 363899,05 грн.

Також позивач зазначає, що відповідачу було здійснено відключення електроустановки від електромережі, що підтверджується реєстром до акту №151050819 від 30.04.2024 приймання-передачі наданих послуг, зокрема, відключено 9 установок Комунального підприємства "Факел" Дніпровської районної ради Дніпропетровської області на суму 8122,14 грн без ПДВ. Позивачем надано платіжну інструкцію №3485256 від 16.05.2024 на підтвердження оплати за послуги з відключення за квітень 2024 року.

Позивач зазначає, що відповідач у повному обсязі не розрахувався за спожиту електричну енергію, а отже має непогашену заборгованість за спожиту електроенергію у розмірі 551209,20 грн, а також заборгованість за послуги з відключення від електромережі у розмірі 9746,55 грн.

Згідно з частиною 1 статті 4 Закону України "Про ринок електричної енергії" учасники ринку електричної енергії провадять свою діяльність на ринку електричної енергії на договірних засадах. Для забезпечення функціонування ринку електричної енергії укладаються такі види договорів, зокрема, про постачання електричної енергії споживачу (пункт 14).

Згідно з частиною 1 статті 626 Цивільного кодексу України договором є домовленість двох або більше сторін, спрямована на встановлення, зміну або припинення цивільних прав та обов`язків.

Частиною 1 статті 627 Цивільного кодексу України визначено, що відповідно до статті 6 цього Кодексу сторони є вільними в укладенні договору, виборі контрагента та визначенні умов договору з урахуванням вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, звичаїв ділового обороту, вимог розумності та справедливості.

Статтею 628 Цивільного кодексу України передбачено, що зміст договору становлять умови (пункти), визначені на розсуд сторін і погоджені ними, та умови, які є обов`язковими відповідно до актів цивільного законодавства.

Отже, договір є підставою виникнення цивільних прав і обов`язків (ст. ст. 11, 626 Цивільного кодексу України), які мають виконуватись належним чином і в установлений строк відповідно до договору (ст. 526 Цивільного кодексу України).

Відповідно до частини 1 статті 714 Цивільного кодексу України за договором постачання енергетичними та іншими ресурсами через приєднану мережу одна сторона (постачальник) зобов`язується надавати другій стороні (споживачеві, абонентові) енергетичні та інші ресурси, передбачені договором, а споживач (абонент) зобов`язується оплачувати вартість прийнятих ресурсів та дотримуватись передбаченого договором режиму її використання, а також забезпечити безпечну експлуатацію енергетичного та іншого обладнання.

Згідно із статтею 275 Господарського кодексу України за договором енергопостачання енергопостачальне підприємство (енергопостачальник) відпускає електричну енергію, пару, гарячу і перегріту воду (далі - енергію) споживачеві (абоненту), який зобов`язаний оплатити прийняту енергію та дотримуватися передбаченого договором режиму її використання, а також забезпечити безпечну експлуатацію енергетичного обладнання, що ним використовується.

За приписами статті 193 Господарського кодексу України та статті 526 Цивільного кодексу України зобов`язання має виконуватись належним чином відповідно до умов договору та вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, а за відсутності таких умов та вимог- відповідно до звичаїв ділового обороту або інших вимог, що звичайно ставляться.

Одностороння відмова від зобов`язання або одностороння зміна його умов не допускається, якщо інше не встановлено договором або законом (ст. 525 Цивільного кодексу України).

Частиною 1 статті 509 Цивільного кодексу України встановлено, що зобов`язанням є правовідношення, в якому одна сторона (боржник) зобов`язана вчинити на користь другої сторони (кредитора) певну дію.

Згідно з ч. 1 ст. 530 Цивільного кодексу України, якщо у зобов`язанні встановлений строк (термін) його виконання, то воно підлягає виконанню у цей строк (термін).

З огляду на положення п. 5.10 договору та розділу "Термін оплати" Комерційної пропозиції строк оплати послуг є таким, що настав.

Згідно зі ст.ст. 74, 77 Господарського процесуального кодексу України кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень. Обставини, які відповідно до законодавства повинні бути підтверджені певними засобами доказування, не можуть підтверджуватися іншими засобами доказування.

Наявність обставини, на яку сторона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, вважається доведеною, якщо докази, надані на підтвердження такої обставини, є більш вірогідними, ніж докази, надані на її спростування Питання про вірогідність доказів для встановлення обставин, що мають значення для справи, суд вирішує відповідно до свого внутрішнього переконання (ст. 79 Господарського процесуального кодексу України).

Доказів оплати заборгованості у розмірі 551209,20 грн, а також заборгованості за послуги з відключення від електромережі в розмірі 9746,55 грн відповідач не надав, доказів наведених в обґрунтування позову не спростував.

За викладеного надані позивачем докази в підтвердження наявності заборгованості відповідача перед позивачем у розмірі 551209,20 грн та заборгованості за послуги з відключення від електромережі в розмірі 9746,55 грн, враховуючи відсутність заперечень відповідача та доказів такої оплати, є більш вірогідними.

Таким чином, вимоги про стягнення заборгованості у розмірі 551209,20 грн та заборгованості за послуги з відключення від електромережі в розмірі 9746,55 грн підлягають задоволенню у повному обсязі.

Крім основного боргу позивач нарахував та заявив до стягнення 3% річних у розмірі 6557,89 грн та інфляційні втрати в розмірі 20579,29 грн за загальний період з 12.02.2024 по 15.07.2024.

Відповідно ст. 625 Цивільного кодексу України боржник, який прострочив виконання грошових зобов`язань на вимогу кредитора, зобов`язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також 3 відсотка річних від простроченої суми, якщо інший розмір процентів не встановлений договором або законом.

Перевіркою правильності розрахунків 3% річних та інфляційних втрат судом виявлено помилку щодо неправильності зарахування сплачених відповідачем суд.

Так із наданої позивачем виписки по особовому рахунку (а.с.36) вбачається, що:

- 28.02.2024 відповідачем сплачено 50000,00 грн за послуги електроенергії за січень 2024 року, згідно рахунку №256001716079 від 31.01.2024;

- 29.02.2024 відповідачем сплачено 66000,00 грн за послуги електроенергії за січень 2024 року, згідно рахунку №256001716079 від 31.01.2024;

- 13.03.2024 відповідачем сплачено 37500,00 грн за послуги електроенергії за січень 2024 року, згідно рахунку №256001716079 від 31.01.2024;

- 14.03.2024 відповідачем сплачено 94996,70 грн за електроенергію, акт приймання-передачі №256501704520-1 від 13.03.2024 за період з 01.03.2024 по 11.03.2024;

- 18.03.2024 відповідачем сплачено 52500,00 грн за послуги електроенергії за січень 2024 року, згідно рахунку №256001716079 від 31.01.2024;

- 25.03.2024 відповідачем сплачено 26400,00 грн за послуги електроенергії за січень 2024 року, згідно рахунку №256001716079 від 31.01.2024;

- 27.03.2024 відповідачем сплачено 36502,35 грн за послуги електроенергії за січень 2024 року, згідно рахунку №256001716079 від 31.01.2024.

Проте, з обґрунтованого розрахунку суми заборгованості за період січень-квітень 2024, наданого позивачем (а.с.42) вбачається, що позивач по іншому зарахував сплачені кошти, а саме сплачені 28.02.2024, 29.02.2024 з призначенням платежу за січень, зараховані у погашення боргу за лютий, сплачені 13.03.2024, 18.03.2024, 25.03.2024, 27.03.2024 з призначенням платежу за січень, а також 14.03.2024 з призначенням платежу "акт приймання-передачі №256501704520-1 від 13.03.2024 за період з 01.03.2024 по 11.03.2024" зараховані у погашення боргу за березень 2024 року.

За змістом статті 534 Цивільного кодексу України у разі недостатності суми проведеного платежу для виконання грошового зобов`язання у повному обсязі ця сума погашає вимоги кредитора у такій черговості, якщо інше не встановлено договором або законом:

1) у першу чергу відшкодовуються витрати кредитора, пов`язані з одержанням виконання;

2) у другу чергу сплачуються проценти і неустойка;

3) у третю чергу сплачується основна сума боргу.

Можливість застосування положень статті 534 Цивільного кодексу України безпосередньо залежить від змісту реквізиту «призначення платежу» платіжного доручення, згідно з яким боржник здійснював платіж кредиторові на виконання грошового зобов`язання. Це означає, що якщо платник (боржник) здійснює переказ коштів, чітко зазначаючи призначення платежу - погашення основного боргу (оплата товару, робіт, послуг), черговість, встановлена статтею 534 цього Кодексу застосовуватися не може.

Розподіл коштів може здійснюватися кредитором відповідно до статті 534 Цивільного кодексу України у випадку, коли стягнення заборгованості здійснюється в порядку виконавчого провадження, або платіж буде отримано без реквізиту «Призначення платежу» чи як загальна підстава - на виконання договору або погашення кредиторської заборгованості тощо.

Якогось іншого порядку зарахування, визначеного сторонами, договір та Комерційна пропозиція не містять.

З урахуванням викладеного, всі сплати з призначенням платежу "за січень", слід зарахувати в рахунок погашення боргу за січень 2024 року. Платіж з призначенням платежу "акт приймання-передачі №256501704520-1 від 13.03.2024 за період з 01.03.2024 по 11.03.2024" правильно зарахований позивачем у рахунок погашення боргу за березень 2024 року. Суд враховує, що у призначенні платежу міститься вказівка про оплату за березень 2024 року (що вказує сам відповідач), тому зараховується судом в рахунок погашення боргу за березень.

Судом здійснено розрахунок 3% річних та інфляційних втрат з урахуванням правильного зарахування погашених сум, за результатами якого вимоги про стягнення 3% річних та інфляційних втрат підлягають частковому задоволенню, а саме до стягнення підлягають 3% річних у розмірі 3744,09 грн, а інфляційні втрати в розмірі 11450,59 грн. При цьому у періодах за лютий, березень 2024 року, до розрахунку бралися суми, зазначені позивачем у розрахунках (181700,61 грн та 4932,75 грн відповідно), оскільки на підставі ч.2 ст. 237 Господарського процесуального кодексу України, при ухваленні рішення суд не може виходити у рішенні за межі позовних вимог.

За викладеного з відповідача на користь позивача підлягає стягнення 551209,20 грн основний борг, 9746,55 грн компенсація витрат за послуги з відключення, 3744,09 грн 3% річних та 11450,59 грн інфляційне збільшення.

Відповідно до ст. 129 Господарського процесуального кодексу України витрати зі сплати судового збору покладаються на відповідача пропорційно до задоволених позовних вимог та з урахуванням подання позову в електронній формі в розмірі 6913,81 грн.

Також суд звертає увагу, що у випадку оплати відповідачем заборгованості повністю чи частково відповідач не позбавлений права подати заяву про визнання наказу таким, що не підлягає виконанню в частині сплаченої заборгованості.

Керуючись ст.ст. 2, 46, 73, 74, 76, 77-79, 86, 91, 129, 233, 238, 240, 241 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд, -

В И Р І Ш И В:

Позов Товариства з обмеженою відповідальністю "Дніпровські енергетичні послуги" до Комунального підприємства "Факел" Дніпровської районної ради Дніпропетровської області про стягнення заборгованості задовольнити частково.

Стягнути з Комунального підприємства "Факел" Дніпровської районної ради Дніпропетровської області (51000, Дніпропетровська область, Царичанський район, смт Царичанка, вул. Центральна, 126А, ідентифікаційний код 32547562) на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "Дніпровські енергетичні послуги" (49001, м. Дніпро, вул.Січових стрільців, буд. 4Д, ідентифікаційний код 42082379) заборгованість у розмірі 551209,20 грн (п`ятсот п`ятдесят одна тисяча двісті дев`ять грн 20 коп), компенсацію витрат з відключення в розмірі 9746,55 грн (дев`ять тисяч сімсот сорок шість грн 55 коп), 3% річних у розмірі 3744,09 грн (три тисячі сімсот сорок чотири грн 09 коп), інфляційні втрати в розмірі 11450,59 грн (одинадцять тисяч чотириста п`ятдесят грн 59 коп) та судовий збір у розмірі 6913,81 грн (шість тисяч дев`ятсот тринадцять грн 81 коп).

У задоволенні решти позовних вимог відмовити.

Наказ видати після набрання рішенням законної сили.

Рішення господарського суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Апеляційна скарга на рішення суду подається до Центрального апеляційного господарського суду протягом двадцяти днів з дня складення повного судового рішення.

Повне рішення складено 30.09.2024

Суддя О.М. Крижний

СудГосподарський суд Дніпропетровської області
Дата ухвалення рішення30.09.2024
Оприлюднено01.10.2024
Номер документу121951904
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема, договорів Невиконання або неналежне виконання зобов’язань купівлі-продажу поставки товарів, робіт, послуг енергоносіїв

Судовий реєстр по справі —904/3377/24

Судовий наказ від 28.10.2024

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Крижний Олександр Миколайович

Рішення від 30.09.2024

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Крижний Олександр Миколайович

Ухвала від 05.08.2024

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Крижний Олександр Миколайович

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні