Справа №385/308/23
Провадження №1-кп/385/18/24
УХВАЛА
про забезпечення відеоконференції
01.10.2024 року суддя Гайворонського районного суду Кіровоградської області ОСОБА_1 , розглянувши клопотання захисника обвинуваченого ОСОБА_2 та представника цивільного відповідача Товариства з обмеженою відповідальністю «Чарнокіт» адвоката ОСОБА_3 про проведеннясудового засіданняв режимівідеоконференції покримінальному провадженню №12021121240000048 від 07.04.2021 року, стосовно ОСОБА_2 , обвинуваченого у вчиненні кримінальних правопорушень передбачених ч. 4 ст. 240, ч. 1 ст. 366 КК України,-
В С Т А Н О В И В :
На розгляді Гайворонського районного суду Кіровоградської області перебуває кримінальне провадження по обвинуваченню ОСОБА_2 у вчиненні кримінальних правопорушень передбачених ч. 4 ст. 240, ч. 1 ст. 366 КК України.
01.10.2024року черезпідсистему ЄСІТС«Електронний суд»на адресусуду від захисника обвинуваченого ОСОБА_2 та представника цивільного відповідача ТОВ «Чарнокіт» адвоката ОСОБА_3 надійшло клопотання про проведення судового засідання в режимі відеоконференції з використаннямсистеми відеоконференцз`язку«EasyCon» узв`язку з віддаленістю його робочого місця та існуванням небезпеки для життя та здоров`я в умовах оголошеного на всій території України воєнного стану.
Статтею 2 КПК України передбачено, що завданнями кримінального провадження є захист особи, суспільства та держави від кримінальних правопорушень, охорона прав, свобод та законних інтересів учасників кримінального провадження, а також забезпечення швидкого, повного та неупередженого розслідування і судового розгляду з тим, щоб кожний, хто вчинив кримінальне правопорушення, був притягнутий до відповідальності в міру своєї вини, жоден невинуватий не був обвинувачений або засуджений, жодна особа не була піддана необґрунтованому процесуальному примусу і щоб до кожного учасника кримінального провадження була застосована належна правова процедура.
Відповідно до п.п. 1, 4 ч. 1 ст. 336 КПК України судове провадження може здійснюватися у режимі відеоконференції під час трансляції з іншого приміщення, у тому числі яке знаходиться поза межами приміщення суду (дистанційне судове провадження) у разі неможливості безпосередньоїучасті учасникакримінального провадженняв судовомупровадженні застаном здоров`яабо зінших поважнихпричин та уразі необхідності вжиття таких заходів для забезпечення оперативності судового провадження.
Частиною другою ст. 336 КПК України передбачено, що суд ухвалює рішення про здійснення дистанційного судового провадження за власною ініціативою або за клопотанням сторони чи інших учасників кримінального провадження.
Беручи до уваги, що захисник обвинуваченого та представник цивільного відповідача ТОВ «Чарнокіт» не має змоги з`явитись до Гайворонського районного суду Кіровоградської області для розгляду справи, а також запровадження на території України воєнного стану, комендантської години та загрозу ракетних обстрілів рф усієї території України, суд вважає, що клопотання захисника обвинуваченого і представника цивільного відповідача, підлягає задоволенню та судове засідання можливо провести у режимі відеоконференції, що сприятиме забезпеченню оперативності судового провадження та відповідатиме положенням ст. 2 КПК України.
На підставі викладеного, керуючись ст. 336 КПК України, суд, -
П О С Т А Н О В И В:
Клопотання захисника обвинуваченого ОСОБА_2 та представника цивільного відповідача Товариства з обмеженою відповідальністю «Чарнокіт» адвоката ОСОБА_3 про проведення судового засідання в режимі відеоконференції задовольнити.
Судове засідання з розгляду кримінального провадження №12021121240000048 від 07.04.2021, стосовно ОСОБА_2 , обвинуваченого у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 240, ч. 1 ст. 366 КК України, яке призначено на 01.10.2024 року о 13 год. 30 хв., проводити в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою системи відеоконференц зв`язку «EasyCon» за участю захисника обвинуваченого ОСОБА_2 та представника цивільного відповідача Товариства з обмеженою відповідальністю «Чарнокіт» адвоката ОСОБА_3 .
Для участі в судовому засіданні в режимі відеоконференції за допомогою системи відеоконференцзв`язку «Easycon» адвокату ОСОБА_3 необхідно попередньо зареєструватись з використанням власного електронного підпису в системі відеоконференцзв`язку «EasyСon» на офіційному веб-порталі Судової влади України (www.court.gov.ua) та перевірити наявні власні технічні засоби на відповідність технічним вимогам, визначеним для роботи з обраною для проведення відеоконференції системою відеоконференцзв`язку «EasyСon».
Застосовувані в дистанційному судовому провадженні технічні засоби і технології мають забезпечувати належну якість зображення і звуку, дотримання принципу гласності та відкритості судового провадження, а також інформаційну безпеку.
Хід і результати процесуальних дій, проведених у режимі відеоконференції, фіксувати за допомогою технічних засобів відеозапису.
Копію даної ухвали направити захиснику обвинуваченого ОСОБА_2 та представнику цивільного відповідача Товариства з обмеженою відповідальністю «Чарнокіт» адвокату ОСОБА_3 .
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя ОСОБА_4
Суд | Гайворонський районний суд Кіровоградської області |
Дата ухвалення рішення | 01.10.2024 |
Оприлюднено | 02.10.2024 |
Номер документу | 121983533 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Злочини проти довкілля Порушення правил охорони або використання надр |
Кримінальне
Гайворонський районний суд Кіровоградської області
ГРИШАК А. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні