Ухвала
від 30.09.2024 по справі 903/754/24
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01054, м. Київ, вул.Б.Хмельницького,44-В, тел. (044) 334-68-95, E-mail: inbox@ki.arbitr.gov.ua

УХВАЛА

м. Київ

30.09.2024Справа № 903/754/24

Господарський суд міста Києва у складі судді Кирилюк Т.Ю., розглянувши

позовну заяву Релігійної громади Свято-Успенського кафедрального собору Української православної церкви м. Володимра-Волинського, м. Володимир, Волинської області (44701, Волинська область, місто Володимир, вулиця Соборна, 25)

до Волинської обласної військової адміністрації (43027, Україна, Волинська обл., місто Луцьк, Майдан Київський, будинок, 9; ідентифікаційний код ЄДРПОУ 13366926)

про визнання укладеною додаткової угоди,

ВСТАНОВИВ:

29.08.2024 до Господарського суду Волинської області надійшла позовна заява б/н від 27.08.2024 Релігійної громади Свято-Успенського кафедрального собору Української православної церкви м. Володимир-Волинський, в якій позивач просить визнати укладеною з дня набрання чинності рішенням суду додаткову угоду № 001 до договору № 101 від 07.10.2019 про безоплатне користування Релігійною громадою Свято-Успенського кафедрального собору Української православної церкви м. Володимира-Волинського культовими будівлями державної власності, що знаходяться за адресою: м. Володимир, вул. Соборна, 25,27.

Ухвалою Господарського суду Волинської області від 03.09.2024 позовну заяву Релігійної громади Свято-Успенського кафедрального собору Української православної церкви м. Володимир-Волинський до Волинської обласної військової адміністрації про визнання укладеною додаткової угоди до договору №101 від 07.10.2019 було надіслано Господарському суду міста Києва.

За наслідками автоматизованого розподілу позовну заяву Релігійної громади Свято-Успенського кафедрального собору Української православної церкви м. Володимра-Волинського, м. Володимир, Волинської області передано на розгляд судді Кирилюк Т. Ю.

Відповідно до вимог частини 1 статті 174 Господарського процесуального кодексу України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 162, 164, 172 цього Кодексу, протягом п`яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху. В ухвалі про залишення позовної заяви без руху зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб і строк їх усунення, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху (частина 2 статті 174 Господарського процесуального кодексу України).

Суд відзначає, що позовну заяву подано без додержання вимог статті 162 та 164 Господарського процесуального кодексу України.

У позовній заяві позивач викладає свої вимоги щодо предмета спору та їх обґрунтування. Позовна заява подається до суду в письмовій формі і підписується позивачем або його представником або іншою особою, якій законом надано право звертатися до суду в інтересах іншої особи. Позовна заява повинна містити, зокрема, зміст позовних вимог: спосіб (способи) захисту прав або інтересів, передбачений законом чи договором, або інший спосіб (способи) захисту прав та інтересів, який не суперечить закону і який позивач просить суд визначити у рішенні (частини 1-3 статті 162 Господарського процесуального кодексу України).

Із прохальної частини поданого позову вбачається, що Релігійна громада Свято-Успенського кафедрального собору Української православної церкви м. Володимра-Волинського, м. Володимир, Волинської області просить суд визнати укладеною з дня набрання чинності рішенням суду додаткову угоду № 001 до договору № 101 від 07.10.2019 про безоплатне користування Релігійною громадою Свято-Успенського кафедрального собору Української православної церкви м. Володимира-Волинського культовими будівлями державної власності, що знаходяться за адресою: м. Володимир, вул. Соборна, 25,27.

Водночас, всупереч вказаним приписам процесуального закону, позивачем не викладено в прохальній частині редакцію додаткової угоди, яку просить суд визнати укладеною, що у майбутньому унеможливить надання правової оцінки судом змісту такої додаткової угоди, що є обов`язковим в таких спорах.

Суд звертає увагу позивача на те, що відповідно до частини 4 статті 174 Господарського процесуального кодексу України заява вважається неподаною і повертається особі, що звернулася із позовною заявою, якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом.

Враховуючи викладене та керуючись статтями 123, 162, 164, 174, 232-235 Господарського процесуального кодексу України, суд -

УХВАЛИВ:

1. Позовну заяву Релігійної громади Свято-Успенського кафедрального собору Української православної церкви м. Володимра-Волинського, м. Володимир, Волинської області про визнання укладеною додаткової угоди - залишити без руху.

2. Встановити Релігійній громаді Свято-Успенського кафедрального собору Української православної церкви м. Володимра-Волинського, м. Володимир, Волинської області строк для усунення недоліків позовної заяви протягом п`яти днів з дня вручення даної ухвали.

3. Встановити Релігійній громаді Свято-Успенського кафедрального собору Української православної церкви м. Володимра-Волинського, м. Володимир, Волинської області спосіб усунення недоліків позовної заяви шляхом подання до суду редакції позовної заяви із викладенням в прохальній частині редакції додаткової угоди, яку просить суд визнати укладеною.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.

Суддя Т.Ю.Кирилюк

СудГосподарський суд міста Києва
Дата ухвалення рішення30.09.2024
Оприлюднено02.10.2024
Номер документу121990535
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах щодо права власності чи іншого речового права на нерухоме майно (крім землі) про державну власність щодо оренди

Судовий реєстр по справі —903/754/24

Ухвала від 14.10.2024

Господарське

Господарський суд міста Києва

Кирилюк Т.Ю.

Ухвала від 30.09.2024

Господарське

Господарський суд міста Києва

Кирилюк Т.Ю.

Ухвала від 03.09.2024

Господарське

Господарський суд Волинської області

Якушева Інна Олександрівна

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні