Ухвала
від 01.10.2024 по справі 722/1528/24
НОВОДНІСТРОВСЬКИЙ МІСЬКИЙ СУД ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Єдиний унікальний номер 722/1528/24

Номер провадження 2/719/124/24

УХВАЛА

про участь у судовому засіданні у режимі відеоконференції

01 жовтня 2024 року м. Новодністровськ

Новодністровський міський суд Чернівецької області у складі:

головуючої судді Вербіцької М. В.,

за участю секретаря Злої В. А.,

розглянувши заяву представника позивача ОСОБА_1 про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду у справі за позовною заявою Товариства з обмеженою відповідальністю «АГЕНЦІЯ ПАРТНЕР», в інтересах якого діє представник ОСОБА_1 , до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за договором, -

УСТАНОВИВ:

21.08.2024 до Новодністровського міського суду Чернівецької області від Сокирянського районного суду Чернівецької області у порядку передачі справи з одного суду до іншого, якщо справа належить до територіальної юрисдикції (підсудності) іншого суду, визначеному ст. 31 ЦПК України, надійшла справа № 722/1528/24.

Ухвалою суду від 27.08.2024 відкрито спрощене позовне провадження у даній справі, надано учасникам справи строк для подання заяв по суті справи та призначено судове засідання для розгляду справи по суті на 11 годину 00 хвилин 19 вересня 2024 року із викликом учасників справи.

26.09.2024 через систему «Електронний суд» до суду надійшла заява представника позивача ОСОБА_1 про проведення судового засідання за його участю в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів. До заяви додані докази направлення цієї заяви відповідачу.

Відповідно до ст. 2 Цивільного процесуального кодексу України, завданням цивільного судочинства є справедливий, неупереджений та своєчасний розгляд і вирішення цивільних справ з метою ефективного захисту порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб, інтересів держави.

За приписами ч. 7 ст. 11 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», учасникам судового процесу на підставі судового рішення забезпечується можливість брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції у порядку, встановленому законом.

Згідно з ч. 1-2 ст. 212 ЦПК України учасник справи, його представник має право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду або у приміщенні іншого суду за умови наявності в суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою. Учасник справи, його представник подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду або у приміщенні іншого суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи.

Ч. 4 ст. 212 ЦПК України врегламентовано, що учасник справи, його представник бере участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та засобів електронної ідентифікації, що мають високий рівень довіри, відповідно до вимог законів України «Про електронні документи та електронний документообіг» та «Про електронну ідентифікацію та електронні довірчі послуги», у порядку, визначеному Положенням про Єдину судову інформаційно-комунікаційну систему та/або положеннями, що визначають порядок функціонування її окремих підсистем (модулів).

З огляду на зазначене, беручи до уваги наявність у суду технічної можливості проведення відеоконференції через підсистему відеоконференцзв`язку ЄСІТС, з метою забезпечення права на справедливий суд, своєчасності розгляду справи, суд дійшов переконання, що судове засідання, призначене на 11 годину 00 хвилин 19 вересня 2024 року слід провести за участю представника позивача ОСОБА_1 у режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням представником позивача власних технічних засобів за допомогою ЄСІТС.

Ураховуючи вищенаведене, керуючись ст. 212, 258-261, 268, 272 ЦПК України, суд

ПОСТАНОВИВ:

Клопотання представника позивача Товариства з обмеженою відповідальністю «АГЕНЦІЯ ПАРТНЕР» Гутника Андрія Жоржовича про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів, за допомогою захищеної системи відеоконференцзв`язку vkz.court.gov.ua, задовольнити.

Судове засідання, призначене на 03.10.2024 о 11 год. 00 хв., у цивільній справі № 722/1528/24 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «АГЕНЦІЯ ПАРТНЕР», в інтересах якого діє представник Гутник Андрій Жоржович, до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за договором, провести у режимі відеоконференції під час трансляції з приміщення, яке знаходиться поза межами приміщення суду, за допомогою підсистеми відеоконференцзв`язку ЄСІТС з використанням представником позивача власних технічних засобів.

Попередити позивача та його представника, що ризики технічної неможливості участі в відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

Роз`яснити, що для участі в судовому засіданні у режимі відеоконференції сторонам необхідно:

- використовувати комп`ютерну техніку або смартфони з доступом у мережу Інтернет, які дозволяють передавати аудіосигнал та відеозображення;

- забезпечити участь у конференції з приміщення, яке б виключало наявність сторонніх звуків (шуму);

- попередньо авторизуватись на сайті відеоконференцзв`язку vkz.court.gov.ua;

- у день судового засідання за 10 хвилин до початку слухання авторизуватися на сайті vkz.court.gov.ua;

- активувати технічні засоби (мікрофон, навушники та камера) та перевірити їх працездатність шляхом тестування за допомогою системи;

- очікувати запрошення секретаря судового засідання до участі у судовому засіданні;

- у випадку, якщо учасник справи запізнився і пропустив запрошення, необхідно перейти до розділу «Мої конференції» та натиснути кнопку Увійти до конференції.

Попередити сторону, що вхід до підсистеми відеоконференцзв`язку можливий тільки через кабінет Електронного суду.

Використовувані судом і учасниками судового процесу технічні засоби і технології мають забезпечувати належну якість зображення та звуку, а також інформаційну безпеку. Учасникам судового процесу має бути забезпечена можливість чути та бачити хід судового засідання, ставити запитання і отримувати відповіді, здійснювати інші процесуальні права та обов`язки.

Копію ухвали негайно направити представнику позивача ОСОБА_1 до відома та виконання.

Ухвала оскарженню не підлягає та набирає законної сили з моменту її підписання суддею та оскарженню не підлягає.

Головуюча суддя: Мар`яна ВЕРБІЦЬКА

СудНоводністровський міський суд Чернівецької області
Дата ухвалення рішення01.10.2024
Оприлюднено03.10.2024
Номер документу122024364
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них страхування, з них позики, кредиту, банківського вкладу, з них

Судовий реєстр по справі —722/1528/24

Ухвала від 03.10.2024

Цивільне

Новодністровський міський суд Чернівецької області

Вербіцька М. В.

Ухвала від 01.10.2024

Цивільне

Новодністровський міський суд Чернівецької області

Вербіцька М. В.

Ухвала від 17.09.2024

Цивільне

Новодністровський міський суд Чернівецької області

Вербіцька М. В.

Ухвала від 27.08.2024

Цивільне

Новодністровський міський суд Чернівецької області

Вербіцька М. В.

Ухвала від 22.08.2024

Цивільне

Новодністровський міський суд Чернівецької області

Вербіцька М. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні