Справа № 585/4180/24
Номер провадження 1-кс/585/1526/24
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
02 жовтня 2024 року м.Ромни
Слідчий суддя Роменського міськрайонного суду Сумської області ОСОБА_1 , з участю секретаря - ОСОБА_2 ,
розглянувши клопотання слідчого СВ Роменського РВП ГУНП в Сумській області ОСОБА_3 про тимчасовий доступ до документів, що знаходяться в КНП « ІНФОРМАЦІЯ_1 » РМР за адресою: АДРЕСА_1 ,
В С Т А Н О В И В:
До суду надійшло вказане клопотання, з якого вбачається, що у провадженні слідчого відділу Роменського РВП ГУНП в Сумській області знаходяться матеріали кримінального провадження, внесеного до ЄРДР за № 12024200470000841 від 24.09.2024 року за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 122 КК України.
Досудовим розслідуванням встановлено, що 23.09.2024 року до ЧЧ Роменського РВП ГУНП в Сумській області надійшла заява від ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , мешканки АДРЕСА_2 , про те, що 15.09.2024 року, перебуваючи в с. Томашівка Роменського району, їй були нанесені тілесні ушкодження у вигляді подвійного перелому нижньої щелепи гр. ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_3 .
В ході досудового розслідування було встановлено, що ОСОБА_4 перебувала деякий час на лікуванні в КНП « ІНФОРМАЦІЯ_1 » Роменської міської ради, що розташована за адресою: АДРЕСА_1 .
Для досягнення повноти, всебічності та неупередженості розслідування вищезазначеного факту, зокрема для отримання відомостей, які є необхідними для належної кваліфікації вчиненого діяння, у даному провадженні є потреба встановлення ступеню тяжкості та характеру завданих тілесних ушкоджень потерпілій.
Проведення судово-медичної експертизи вимагає надання експерту для ознайомлення відомостей про стан потерпілого як на момент отримання тілесних ушкоджень так і в подальшому.
Беручи до уваги вищевикладене та враховуючи, що у матеріалах кримінального провадження вбачається наявність достатніх підстав вважати, що історія хвороби ОСОБА_4 має суттєве значення для встановлення обставин, що підлягають доказуванню у кримінальному провадженні, необхідно отримати тимчасовий доступ до історії хвороби ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , що зберігається у КНП « ІНФОРМАЦІЯ_1 » Роменської міської ради, що розташована за адресою: АДРЕСА_1 , з можливістю тимчасового вилучення цієї історії хвороби для направлення за місцем проведення судово-медичної експертизи.
У судове засідання слідчий СВ Роменського РВП ГУНП в Сумській області ОСОБА_3 не з`явився, надав заяву про розгляд клопотання без його участі. Клопотання підтримує та просить його задовольнити (а.с.13).
Представник НКП « ІНФОРМАЦІЯ_4 » РМР на розгляд клопотання не з`явився, про час і місце розгляду справи повідомлено належним чином, про причини неявки суд не повідомили (а.с. 16).
В силу ч. 4 ст. 107 КПК України вказане клопотання розглядається без застосування технічних засобів фіксування.
Перевіривши надані матеріали клопотання та дослідивши докази по даних матеріалах, заслухавши думку слідчого, слідчий суддя дійшов такого висновку.
До матеріалів клопотання додано: протокол прийняття заяви про кримінальне правопорушення від 18.09.2024 року (а.с.4), протокол допиту потерпілої ОСОБА_4 від 28.09.2024 року, яка повідомила про обставини події (а.с.5-7), протокол допиту свідка ОСОБА_6 від 28.09.2024 року (а.с.8-9), копії виписок з лікувальних закладів (а.с.10-12).
Статтею 160 КПК України передбачено, що сторони кримінального провадження мають право звернутися до слідчого судді під час досудового розслідування чи суду під час судового провадження із клопотанням про тимчасовий доступ до речей і документів, за винятком зазначених у статті 161 цього Кодексу. Слідчий має право звернутися із зазначеним клопотанням за погодженням з прокурором.
Згідно ст. 159 КПК України тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та, у разі прийняття відповідного рішення слідчим суддею, судом, вилучити їх (здійснити їх виїмку). Тимчасовий доступ до речей і документів здійснюється на підставі ухвали слідчого судді, суду.
Клопотання уповноваженої особи, що надійшло до суду, відповідає вимогам КПК України.
Згідно ч.5 ст.163 КПК України слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження у своєму клопотанні доведе наявність достатніх підстав вважати, що ці речі або документи: перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної фізичної або юридичної особи; самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв`язку з яким подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні; не становлять собою або не включають речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю.
Слідчий суддя вважає, що слідчим СВ Роменського РВП ОСОБА_3 доведено, що історія хвороби ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , що зберігається в КНП « ІНФОРМАЦІЯ_5 » РМР за адресою: АДРЕСА_1 , має суттєве значення для встановлення обставин, що підлягають доказуванню у даному кримінальному провадженні.
Тому необхідно надати тимчасовий доступ до документів, вказаних в клопотанні, з можливістю тимчасового вилучення (здійснення виїмки).
З метою повного, всебічного та об`єктивного досудового розслідування, а також встановлення істини у справі, наявності або відсутності складу злочину, суд вважає, що клопотання обґрунтоване і підлягає задоволенню.
На підставі викладеного і керуючись ст.ст. 107, 131, 132, 159-166 КПК України,
П О С Т А Н О В И В:
Клопотання слідчого СВ Роменського РВП ГУНП в Сумській області ОСОБА_3 про тимчасовий доступ до документів, що знаходяться в КНП « ІНФОРМАЦІЯ_1 » РМР за адресою: АДРЕСА_1 , задовольнити.
Надати дозвіл групі слідчих СВ Роменського РВП ГУНП в Сумській області: ОСОБА_3 , ОСОБА_7 , на тимчасовий доступ до історії хвороби ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , що зберігається в КНП « ІНФОРМАЦІЯ_1 », що розташована за адресою: АДРЕСА_1 , з можливістю тимчасового вилучення (виїмки) цієї історії хвороби для направлення за місцем проведення судово-медичної експертизи.
Ухвала діє протягом двох місяців з дня її постановлення.
У разі невиконання цієї ухвали слідчий має право звернутися з клопотанням про дозвіл на проведення обшуку з метою відшукання та вилучення зазначених речей та документів.
Ухвала не оскаржується.
Виготовлено 2 оригінали ухвали - один з яких долучено до матеріалів клопотання, інший - вручено слідчому.
СЛІДЧИЙ СУДДЯ ОСОБА_1
Суд | Роменський міськрайонний суд Сумської області |
Дата ухвалення рішення | 02.10.2024 |
Оприлюднено | 03.10.2024 |
Номер документу | 122025179 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Провадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про тимчасовий доступ до речей і документів |
Кримінальне
Роменський міськрайонний суд Сумської області
Євтюшенкова В. І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні