01.10.2024 Справа № 363/1036/24
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
01.10.2024 року Вишгородський районний суд Київської області у складі:
головуючого судді Котлярової І.Ю.,
за участі секретаря Дрозд В.С.,
розглянув у відкритому судовому засіданні у залі суду в м. Вишгород цивільну справу за позовом ОСОБА_1 , яка діє в інтересах дітей ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 до ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , третя особа: Служба у справах дітей Петрівської сільської ради Вишгородського району Київської області про припинення стягнення аліментів та стягнення аліментів, -
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 , яка діє в інтересах дітей ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 звернулася до Вишгородського районного суду Київської області із позовом до ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , третя особа: Служба у справах дітей Петрівської сільської ради Вишгородського району Київської області про припинення стягнення аліментів та стягнення аліментів, вказавши, що є бабусею та опікуном на підставі рішення виконавчого комітету Петрівської сільської ради Вишгородського району Київської області малолітніх дітей ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_2 та неповнолітньої ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_3 . Батьки дітей ОСОБА_5 та ОСОБА_6 , на підставі рішення Вишгородського районного суду Київської області, яке набрало законної сили позбавлені батьківських прав. Діти проживають разом з нею та перебувають на її утриманні, а також отримують соціальну допомогу. Батьки не виконують свого обов`язку та не сплачують аліменти і не надають жодної матеріальної допомоги. В той же час, на підставі рішення Вишгородського районного суду Київської області від 24.12.2013 року з ОСОБА_5 на користь ОСОБА_6 на утримання дітей ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_2 та ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_3 стягнуто аліменти у розмірі 1/3 частини з усіх видів заробітку (доходу), але не менше 30 % прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, щомісячно, починаючи з дня подачі позову до суду, а саме з 24 жовтня 2013 року і до досягнення дітьми повноліття. Враховуючи, що ОСОБА_6 позбавлена батьківських прав відносно своїх дітей вважає про доцільність припинення стягнення аліментів на її користь на утримання дітей та про стягнення аліментів на її користь на утримання дітей, оскільки діти проживають з нею. На підставі викладеного звернулася до суду та просила суд припинити стягнення аліментів з ОСОБА_5 , які стягуються на підставі рішення Вишгородського районного суду справа № 363/4257/13-ц, на користь ОСОБА_6 ; стягнути з ОСОБА_5 , на користь ОСОБА_1 , аліменти на утримання дітей ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , та ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_4 , в розмірі 1/2 частки від отримуваних доходів, але не менше 50 відсотків прожиткового мінімуму для кожної дитини відповідного віку, щомісячно, починаючи з дня пред`явлення позову і до повноліття дитини; стягнути з ОСОБА_6 , на користь ОСОБА_1 , аліменти на утримання дітей ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , та ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_4 , в розмірі 1/2 частки від отримуваних доходів, але не менше 50 відсотків прожиткового мінімуму для кожної дитини відповідного віку, щомісячно, починаючи з дня пред`явлення позову і до повноліття дитини; судові витрати покласти на відповідачів.
Ухвалою Вишгородського районного суду Київської області від 11.04.2024 року по справі було відкрито провадження та призначено до підготовчого судового засідання.
Ухвалою Вишгородського районного суду Київської області від 26.07.2024 року закрито підготовче провадження та призначено справу до судового розгляду по суті.
Позивач у судове засідання не з`явилася, подала до суду заяву, згідно якої просила розглянути справу за її відсутності, позовні вимоги підтримує та просить їх задовольнити.
Відповідач ОСОБА_5 у судовезасіданняне з`явився, подав до суду заяву, в якій просив розглянути справу за його відсутності, позовні вимоги визнає та не заперечує щодо їх задоволення.
Відповідач ОСОБА_6 у судовезасідання нез`явилася,про місце,день тачас розглядусправи булаповідомлена належнимчином,про свідчатьнаявні вматеріалах справизворотні поштовіповідомлення.Окрім того,відповідач булаповідомлена про місце, день та час розгляду справи, шляхом розміщення оголошення на сайті суду про її виклик до суду, а також направленням смс повідомлення за номером телефону вказаним позивачем у заяві.
Представник третьої особи в судове засідання не з`явилася, подала до суду заяву, в якій просила суд розглянути справу за її відсутності, щодо задоволення позовних вимог не заперечує та вважає про доцільність їх задоволення.
Суд, дослідивши матеріали справи, вважає, що позовні вимоги підлягають задоволенню з наступних підстав.
Відповідно до ст. 13 ЦПК України, суд розглядає справи не інакше як за зверненням, особи, в межах заявлених нею вимог і на підставі доказів, поданих учасниками справи або витребуваних судом у передбачених цим кодексом випадках. У ст.12 ЦПК України, говориться, що кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень.
Судом встановлено, що відповідно до свідоцтв про народження батьками ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_5 , ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_6 , та ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_7 , зазначені ОСОБА_5 та ОСОБА_6 , що підтверджується свідоцтвами про народження серії НОМЕР_1 , виданим повторно 23.08.2013 року Відділом державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Вишгородського районного управління юстиції у Київській області, актовий запис № 232, серії НОМЕР_2 , виданим 09.06.2011 року Виконавчим комітетом Новопетрівської сільської ради Вишгородського району Київської області, актовий запис № 32, серії НОМЕР_3 , виданим 03.07.2012 року Відділом державної реєстрації актів цивільного стану Вишгородського районного управління юстиції у Київській області, актовий запис № 54.
З Єдиного реєстру судових рішень (https://reyestr.court.gov.ua/Review/36482164) вбачається, що рішенням Вишгородського районного суду Київської області від 24 грудня 2013 року позовну заяву ОСОБА_6 до ОСОБА_5 про стягнення аліментів задоволено частково. Вирішено стягувати з ОСОБА_5 на користь ОСОБА_6 аліменти на утримання ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_5 , ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_6 та ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_7 у розмірі 1/3 частини з усіх видів заробітку (доходу), але не менше 30 % прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, щомісячно, починаючи з дня подачі позову до суду, а саме з 24 жовтня 2013 року і до досягнення дітьми повноліття. У задоволенні решти позовних вимог відмовлено.
Заочним рішенням Вишгородського районного суду Київської області , яке набрало законної сили 24.01.2023 року позовну заяву Органу опіки та піклування Петрівської сільської ради в інтересах дітей ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 до ОСОБА_6 , ОСОБА_5 , треті особи: Служба у справах дітей Петрівської сільської ради, Комунальна установа Петрівської сільської ради «Центр надання соціальних послуг» про позбавлення батьківських прав задоволено. Позбавлено ОСОБА_6 та ОСОБА_5 батьківських прав щодо дітей ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_5 , ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_6 , та ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_7 , як таких, що ухиляються від виконання батьківських обов`язків по вихованню та утриманню дітей. Стягнуто з ОСОБА_6 на користь держави судовий збір у розмірі 992 (дев`ятсот дев`яносто дві) гривні 40 копійок. Стягнуто з ОСОБА_5 на користь держави судовий збір у розмірі 992 (дев`ятсот дев`яносто дві) гривні 40 копійок.
Вказані рішення суду набрали законної сили та обставини, встановлені в них, відповідно до положень ч. 4 ст. 82 ЦПК України, не підлягають доказуванню.
Рішенням виконавчого комітету Петрівської сільської ради Вишгородського району Київської області № 482 від 16.02.2023 року надано малолітній ОСОБА_7 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , статус дитини позбавленої батьківського піклування. Встановлено над малолітньою ОСОБА_8 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , опіку та призначено опікуном її бабусю ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_8 . Покладено на гр. ОСОБА_1 відповідальність за життя, здоров`я, фізичний та психічний розвиток дитини. Закріплено за малолітньою ОСОБА_8 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , житло за адресою: АДРЕСА_1 в якому вона зареєстрована та має право користування. Призначено ОСОБА_1 відповідальною за збереження житла, на яке малолітня ОСОБА_9 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , має право користування.
Рішенням виконавчого комітету Петрівської сільської ради Вишгородського району Київської області № 483 від 16.02.2023 року надано малолітній ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , статус дитини позбавленої батьківського піклування. Встановлено над малолітньою ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , опіку та призначено опікуном її бабусю ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_8 . Покладено на гр. ОСОБА_1 відповідальність за життя, здоров`я, фізичний та психічний розвиток дитини. Закріплено за малолітньою ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , житло за адресою: АДРЕСА_1 в якому вона зареєстрована та має право користування. Призначено ОСОБА_1 відповідальною за збереження житла, на яке малолітня ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , має право користування.
Рішенням виконавчого комітету Петрівської сільської ради Вишгородського району Київської області № 484 від 16.02.2023 року надано малолітній ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_4 , статус дитини позбавленої батьківського піклування. Встановлено над малолітньою ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_4 , опіку та призначено опікуном її бабусю ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_8 . Покладено на гр. ОСОБА_1 відповідальність за життя, здоров`я, фізичний та психічний розвиток дитини. Закріплено за малолітньою ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_4 , житло за адресою: АДРЕСА_1 в якому вона зареєстрована та має право користування. Призначено ОСОБА_1 відповідальною за збереження житла, на яке малолітня ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_4 , має право користування.
З витягів з реєстру територіальної громади вбачається, що ОСОБА_9 , ІНФОРМАЦІЯ_5 , ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_6 , та ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_7 зареєстровані за адресою: АДРЕСА_1 .
З актів обстеження умов проживання, складених Службою у справах дітей Петрівської сільської ради № 51 від 19.10.2023 року та № 17 від 27.02.2024 року, вбачається, що сім`я проживає в приватному будинку. В будинку проживають: ОСОБА_1 (бабуся), ОСОБА_9 , ІНФОРМАЦІЯ_3 (онука), ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_2 (онука), ОСОБА_4 . ІНФОРМАЦІЯ_4 (онука). Приміщення утримується в задовільному санітарно-гігієнічному стані. Кімнати світлі, чисті, просторі, облаштовані необхідними меблями та побутовою технікою. Дівчата проживають в одній кімнаті, де створені належні умови для повноцінного відпочинку, розвитку та навчання. Єва, ОСОБА_10 , ОСОБА_11 забезпечені одягом, взуттям, шкільним та канцелярським приладдям, повноцінним харчуванням. Атмосфера в сім`ї позитивна, стосунки в родині теплі та дружні. Родина дружньо проводить вільний час, читають книжки, дівчата в школі займаються мистецтвом. ОСОБА_1 в повній мірі виконує покладені на неї обов`язки опікуна. Дівчата забезпечені всім необхідним для повноцінного розвитку, навчання та відпочинку.
Відповідно до частини другої статті 51 Конституції України сім`я, дитинство, материнство і батьківство охороняються державою.
Кожна дитина має право на рівень життя, достатній для її фізичного, інтелектуального, морального, культурного, духовного та соціального розвитку (стаття 8 Закону України «Про охорону дитинства»).
Згідно зі статтею 141 СК України мати, батько мають рівні права та обов`язки щодо дитини, незалежно від того, чи перебували вони у шлюбі між собою.
Розірвання шлюбу між батьками, проживання їх окремо від дитини не впливає на обсяг їхніх прав і не звільняє від обов`язків щодо дитини.
Відповідно до статей 150, 180 СК України батьки зобов`язані піклуватися про здоров`я дитини, її фізичний, духовний та моральний розвиток, забезпечити здобуття дитиною повної загальної середньої освіти, матеріально утримувати дитину до повноліття.
Статтею 181 СК України встановлено, що способи виконання батьками обов`язку утримувати дитину визначаються за домовленістю між ними. За домовленістю між батьками дитини той із них, хто проживає окремо від дитини, може брати участь у її утриманні в грошовій і (або) натуральній формі. За рішенням суду кошти на утримання дитини (аліменти) присуджуються у частці від доходу її матері, батька або у твердій грошовій сумі за вибором того з батьків або інших законних представників дитини, разом з яким проживає дитина.
За своєю суттю аліменти це кошти, покликані забезпечити дитину усім необхідним для повноцінного розвитку, тому вони можуть бути стягнуті лише на користь того з батьків або інших законних представників дитини хто проживає із дитиною та бере більш активну участь у її вихованні.
Відповідно до частин першої та другої статті 179 СК України аліменти, одержані на дитину, є власністю дитини. Той із батьків або інших законних представників дитини, на ім`я якого виплачуються аліменти, розпоряджається аліментами виключно за цільовим призначенням в інтересах дитини.
Отже, статтею 179 СК України врегульовано питання права власності на аліменти, які отримуються на дитину одним із батьків та їх цільове призначення. Зокрема, передбачено, що аліменти, одержані на дитину, є власністю дитини і мають використовуватися за цільовим призначенням в інтересах дитини.
Під цільовим призначенням при цьому потрібно розуміти витрати спрямовані на забезпечення потреб та інтересів дитини, зокрема потреби у харчуванні, лікуванні, одязі, гігієні, забезпеченні речами, необхідними для розвитку і виховання дитини, реалізації її здібностей.
Встановлено, що згідно рішення Вишгородського районного суду Київської області від 24 грудня 2013 року ОСОБА_5 зобов`язаний сплачувати на користь ОСОБА_6 аліменти на утримання ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_5 , ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_6 та ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_7 у розмірі 1/3 частини з усіх видів заробітку (доходу), але не менше 30 % прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, щомісячно, починаючи з дня подачі позову до суду, а саме з 24 жовтня 2013 року і до досягнення дітьми повноліття
Частина перша статті 192 СК України передбачає, що розмір аліментів, визначений за рішенням суду або домовленістю між батьками, може бути згодом зменшено або збільшено за рішенням суду за позовом платника або одержувача аліментів у разі зміни матеріального або сімейного стану, погіршення або поліпшення здоров`я когось із них та в інших випадках, передбачених цим Кодексом.
Згідно із частиною четвертою статті 273 ЦПК України, якщо після набрання рішенням суду законної сили, яким з відповідача присуджені періодичні платежі, зміняться обставини, що впливають на визначені розміри платежів, їх тривалість чи припинення, кожна сторона має право шляхом пред`явлення нового позову вимагати зміни розміру, строків платежів або звільнення від них.
Відповідно до СК України аліменти, одержані на дитину, є її власністю. Той із батьків або інших законних представників дитини, на ім`я якого виплачуються аліменти, розпоряджається аліментами винятково за цільовим призначенням в інтересах дитини.
Припинення стягнення аліментів є можливим у тому випадку, коли одержувач аліментів не витрачає одержані ним аліменти на дитину, дитина проживає з іншим із батьків або інших законних представників, які її повністю і утримують. У такому випадку відбувається припинення стягнення аліментів на ім`я їх одержувача.
З урахуванням предмета цього спору (припинення стягнення аліментів на дітей), однією з обставин, яка підлягає доказуванню у справі, є те, з ким саме проживає дитина на час вирішення спору судом та ухвалення рішення у справі.
Відповідно до частин першої, шостої статті 81 ЦПК України кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків встановлених цим Кодексом. Доказування не може ґрунтуватися на припущеннях.
Судом встановлено, що батьки дітей ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_5 , ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_6 та ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_7 позбавлені батьківських прав та діти проживають разом з бабусею ОСОБА_1 , яка є їх опікуном.
За таких обставин суд приходить до висновку про наявність правових підстав для припинення стягнення аліментів із ОСОБА_5 на користь ОСОБА_6 на утримання ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_5 , ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_6 та ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_7 , що стягуються на підставі рішення Вишгородського районного суду Київської області від 24 грудня 2013 року у справі № 363/4257/13-ц з часу звернення позивача до суду з цим позовом.
Подібний за змістом висновок міститься у постановах Верховного Суду від 28 червня 2023 року у справі № 186/126/21 (провадження № 61-1949св23) та від 30 серпня 2023 року справі № 495/5950/21 (провадження № 61-2570св23).
Щодо стягнення з відповідачів на користь позивача аліментів на утримання дітей, суд зазначає наступне.
Відповідно до ст. 180 СК України батьки зобов`язані утримувати дитину до досягнення нею повноліття.
Згідно ч. 1, 2 ст. 182 Сімейного кодексу України, при визначенні розміру аліментів суд враховує: стан здоров`я та матеріальне становище дитини; стан здоров`я та матеріальне становище платника аліментів; наявність у платника аліментів інших дітей, непрацездатних чоловіка, дружини, батьків, дочки, сина; наявність на праві власності, володіння та/або користування у платника аліментів майна та майнових прав, у тому числі рухомого та нерухомого майна, грошових коштів, виключних прав на результати інтелектуальної діяльності, корпоративних прав; доведені стягувачем аліментів витрати платника аліментів, у тому числі на придбання нерухомого або рухомого майна, сума яких перевищує десятикратний розмір прожиткового мінімуму для працездатної особи, якщо платником аліментів не доведено джерело походження коштів; інші обставини, що мають істотне значення. Розмір аліментів має бути необхідним та достатнім для забезпечення гармонійного розвитку дитини. Мінімальний гарантований розмір аліментів на одну дитину не може бути меншим, ніж 50 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку. Мінімальний рекомендований розмір аліментів на одну дитину становить розмір прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку і може бути присуджений судом у разі достатності заробітку (доходу) платника аліментів.
Відповідно до ч. 1 ст. 183 Сімейного кодексу України, частка заробітку (доходу) матері, батька, яка буде стягуватися як аліменти на дитину, визначається судом.
Згідно ч. 1 ст. 191 Сімейного кодексу України, аліменти на дитину присуджуються за рішенням суду від дня пред`явлення позову, а в разі подання заяви про видачу судового наказу - із дня подання такої заяви.
Відповідно до ч.1 та ч.2 ст. 80 СК України, аліменти присуджуються одному з подружжя у частці від заробітку (доходу) другого з подружжя і (або) у твердій грошовій сумі. Розмір аліментів одному з подружжя суд визначає з урахуванням можливості одержання утримання від повнолітніх дочки, сина, батьків та з урахуванням інших обставин, що мають істотне значення.
Відповідно до ч. 1 ст. 79 СК України аліменти присуджуються за рішенням суду від дня подання позовної заяви.
Згідно ч.2 ст.182 СК України, розмір аліментів має бути необхідним та достатнім для забезпечення гармонійного розвитку дитини.
Мінімальний гарантований розмір аліментів на одну дитину не може бути меншим, ніж 50 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.
Мінімальний рекомендований розмір аліментів на одну дитину становить розмір прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку і може бути присуджений судом у разі достатності заробітку (доходу) платника аліментів.
Діти проживають з бабусею, а тому потребують фінансової допомоги.
З огляду на викладені обставини та з урахуванням того, що відповідачі від виконання своїх батьківських обов`язків по утриманню дитини ухиляються, суд вважає необхідним згідно ст. 183 СК України стягнути з них аліменти в розмірі частини з кожного від всіх видів їх заробітку (доходу), щомісячно, але не менше ніж 50 % прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, починаючи з дня подачі позовної заяви до суду і до досягнення найстаршою дитиною повноліття.
При задоволенні позовних вимог з відповідачів на користь держави підлягає стягненню судовий збір у розмірі 1211,20 грн. з кожного, від сплати яких позивач була звільнена при зверненні до суду з даною позовною заявою відповідно до Закону України «Про судовий збір».
Відповідно до ст. 430 ЦПК України суд допускає негайне виконання рішення у межах сплати платежу за один місяць.
На підставі викладеного та керуючись ст. ст. 79, 80, 150, 179, 180, 181, 182, 183, 191, 192, 273 Сімейного кодексу України, ст. ст. 4, 12, 13, 77, 81, 263-265, 354, 430 ЦПК України, суд, -
ВИРІШИВ:
Позовні вимоги ОСОБА_1 , яка діє в інтересах дітей ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 до ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , третя особа: Служба у справах дітей Петрівської сільської ради Вишгородського району Київської області про припинення стягнення аліментів та стягнення аліментів - задовольнити.
Припинити стягнення з ОСОБА_5 аліментів на користь ОСОБА_6 на утримання дітей ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_2 та ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , визначені рішенням Вишгородського районного суду Київської області від 24 грудня 2013 року у справі № 363/4257/13-ц, починаючи з 29 лютого 2024 року.
Стягнути з ОСОБА_5 , аліменти на користь ОСОБА_1 , на утримання дітей, ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , та ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_4 у розмірі 1/2 частини з усіх видів його заробітку (доходу), щомісячно, але не менше ніж 50 % прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, починаючи з дня подачі позовної заяви до суду, а саме з 29лютого 2024 року і до досягнення найстаршою дитиною повноліття.
Стягнути з ОСОБА_6 , аліменти на користь ОСОБА_1 , на утримання дітей, ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , та ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_4 у розмірі 1/2 частини з усіх видів її заробітку (доходу), щомісячно, але не менше ніж 50 % прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, починаючи з дня подачі позовної заяви до суду, а саме з 29лютого 2024 року і до досягнення найстаршою дитиною повноліття.
Стягнути з ОСОБА_5 на користь держави судові витрати у розмірі 1211, 20 гривень.
Стягнути з ОСОБА_6 на користь держави судові витрати у розмірі 1211, 20 гривень.
Відповідно до ст. 430 ЦПК України допустити негайне виконання рішення суду в частині стягнення аліментів у межах суми платежу за один місяць.
Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до Київського апеляційного суду шляхом подачі в 30-денний строк з дня проголошення рішення, апеляційної скарги.
Позивач: ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_8 , ідентифікаційний номер НОМЕР_4 , паспорт № НОМЕР_5 , орган що видав 3228, дата видачі 01.10.2021 року, зареєстрована за адресою: АДРЕСА_2 , проживає за адресою: АДРЕСА_3 ).
Відповідачі: ОСОБА_5 ( ІНФОРМАЦІЯ_9 , ідентифікаційний номер НОМЕР_6 , паспорт серії НОМЕР_7 виданий Вишгородським РВ ГУ МВС України в Київській області, 12.07.2001 року, зареєстрований за адресою: АДРЕСА_4 ); ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_10 , ідентифікаційний номер НОМЕР_8 , паспорт серії НОМЕР_9 виданий Вишгородським РВ ГУ МВС України в Київській області, 25.11.2009 року, зареєстрована за адресою: АДРЕСА_1 ).
Третя особа: Служба у справах дітей Петрівської сільської ради Вишгородського району Київської області (код ЄДРПОУ: 44031242, місцезнаходження: 07354, Київська область, Вишгородський район, с. Нові Петрівці, вул. Свято-Покровська, 171).
Суддя І.Ю. Котлярова
Суд | Вишгородський районний суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 01.10.2024 |
Оприлюднено | 04.10.2024 |
Номер документу | 122026751 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них про стягнення аліментів |
Цивільне
Вишгородський районний суд Київської області
Котлярова І. Ю.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні