Ухвала
від 03.10.2024 по справі 718/3162/24
КІЦМАНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 718/3162/24

Провадження №2-н/718/533/24

У Х В А Л А

про відмову у видачі судового наказу

03.10.2024 року м. Кіцмань Чернівецької області

Кіцманський районний суд Чернівецької області в особі судді Нагорного В.В., розглянувши заяву ОСОБА_1 до Державного підприємства "Неполоковецький комбінат хлібопродуктів" про видачу судового наказу про стягнення нарахованої, але не виплаченої заробітної плати, -

в с т а н о в и в :

02 жовтня 2024 року через систему "Електронний суд" до Кіцманського районного суду Чернівецької області звернувся ОСОБА_1 до Державного підприємства "Неполоковецький комбінат хлібопродуктів" із заявою про видачу судового наказу про стягнення нарахованої, але не виплаченої заробітної плати.

Відповідно до п.2 ч.2 ст.163 ЦПК України у заяві повинно бути зазначено, серед іншого, місцезнаходження боржника (для юридичних осіб), відомості про наявність або відсутність електронного кабінету.

Однак, у поданій заяві ОСОБА_1 не зазначено про наявність або відсутність електронного кабінету у боржника - Державного підприємства "Неполоковецький комбінат хлібопродуктів".

Крім того, п.п.24 п.3 Постанови Верховної Ради України "Про утворення та ліквідацію районів" від 17 липня 2020 року № 807-IX постановлено ліквідувати Кіцманський район у Чернівецькій області.

Проте, у місцезнаходженні боржника заявник вказав, що боржник знаходиться у Кіцманському районі, який станом на дату подання заяви є ліквідованим.

Також, ч.2 ст.169 ЦПК України передбачено, що одночасно з копією судового наказу боржникові надсилається копія заяви стягувача про видачу судового наказу разом з доданими до неї документами.

Однак, копія заяви стягувача про видачу судового наказу разом з доданими до неї документами до заяви про видачу судового наказу про стягнення нарахованої, але не виплаченої заробітної плати заявником не долучена.

Відповідно до п.1 ч.1 ст.165 ЦПК України суддя відмовляє у видачі судового наказу, якщо заява подана з порушеннями вимог статті 163 цього Кодексу.

Враховуючи вищезазначене, у видачі судового наказу за заявою ОСОБА_1 до Державного підприємства "Неполоковецький комбінат хлібопродуктів" про видачу судового наказу про стягнення нарахованої, але не виплаченої заробітної плати, слід відмовити.

Керуючись п.1 ч.1 ст.165, 353-355 ЦПК України, суддя -

п о с т а н о в и в:

У видачі судового наказу за заявою ОСОБА_1 до Державного підприємства "Неполоковецький комбінат хлібопродуктів" про видачу судового наказу про стягнення нарахованої, але не виплаченої заробітної плати, - відмовити.

Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку шляхом подання апеляційної скарги протягом п`ятнадцяти днів з дня її складення до Чернівецького апеляційного суду.

Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому даної ухвали суду.

Суддя В.В. Нагорний

СудКіцманський районний суд Чернівецької області
Дата ухвалення рішення03.10.2024
Оприлюднено04.10.2024
Номер документу122049369
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи наказного провадження Справи щодо стягнення нарахованої, але не виплаченої працівникові суми заробітної плати

Судовий реєстр по справі —718/3162/24

Ухвала від 03.10.2024

Цивільне

Кіцманський районний суд Чернівецької області

Нагорний В. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні