Ухвала
від 01.10.2024 по справі 903/794/24
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

пр. Волі, 54а, м. Луцьк, 43010, тел./факс 72-41-10

E-mail: inbox@vl.arbitr.gov.ua Код ЄДРПОУ 03499885

УХВАЛА

ПРО ВІДКРИТТЯ ПРОВАДЖЕННЯ У СПРАВІ

ПРО НЕПЛАТОСПРОМОЖНІСТЬ

01 жовтня 2024 року Провадження № 9/903/794/24

Господарський суд Волинської області у складі судді Вороняка А. С., за участі секретаря судового засідання Коритан Л. Ю., розглянувши матеріали по справі

за заявою фізичної особи - підприємця Фіщука Владислава Володимировича

про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність,

за участю представників-учасників справи:

заявник: Фіщук В. В., особисто, паспорт серія НОМЕР_1 , виданий Луцьким МВ УДМС України у Волинській області 29.07.2015.

Права та обов`язки учаснику судового процесу роз`яснені відповідно до ст.ст. 42, 46 ГПК України.

Відводу складу суду не заявлено.

Запис розгляду судової справи здійснюється за допомогою технічних засобів, а саме: підсистеми відеоконференцзв`язку ЄСІТС.

В судовому засіданні оголошено вступну та резолютивну частини ухвали.

Встановив:

13 вересня 2024 року фізична особа - підприємець Фіщук Владислав Володимирович звернувся до господарського суду із заявою від 13.09.2024 про відкриття провадження у справі про його неплатоспроможність.

Згідно з протоколом автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 13.09.2024 розгляд заяви було розподілено судді Вороняку А. С..

Ухвалою суду від 18.09.2024 прийнято до розгляду заяву фізичної особи - підприємця Фіщука Владислава Володимировича про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність та призначено підготовче засідання на 01.10.2024, запропоновано боржнику подати додаткові докази, які свідчать про його неплатоспроможність (за наявності), в тому числі підставу відкриття(копію рішення суду у справах №903/716/22 та №903/889/22), стан, залишок, правову природу заборгованості у виконавчих провадженнях № НОМЕР_9, НОМЕР_10; явку боржника у підготовче засідання визнано обов`язковою.

В судовому засіданні 01.10.2024 заявник підтримав заяву та просив відкрити провадження у справі про неплатоспроможність.

Відповідно до ст. 113 Кодексу України з процедур банкрутства, провадження у справах про неплатоспроможність боржника - фізичної особи, фізичної особи-підприємця здійснюється в порядку, визначеному цим Кодексом для юридичних осіб, з урахуванням особливостей, встановлених цією Книгою (Книга четверта. Відновлення платоспроможності фізичної особи).

Згідно з приписами ст. 119 Кодексу України з процедур банкрутства, у підготовчому засіданні господарський суд розглядає подані документи, з`ясовує наявність підстав для відкриття провадження у справі про неплатоспроможність, а також вирішує інші питання, пов`язані з розглядом заяви. Підготовче засідання проводиться у порядку, передбаченому цим Кодексом. За наслідками підготовчого засідання господарський суд постановляє ухвалу про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність або про відмову у відкритті провадження у справі про неплатоспроможність.

Розглянувши у підготовчому судовому засіданні подані документи, дослідивши надані заявником докази, заслухавши пояснення заявника, господарський суд,-

встановив:

частиною 1 ст. 2 Кодексу України з процедур банкрутства передбачено, що провадження у справах про банкрутство регулюється цим Кодексом, Господарським процесуальним кодексом України, іншими законами України. Цей Кодекс встановлює умови та порядок відновлення платоспроможності боржника - юридичної особи або визнання його банкрутом з метою задоволення вимог кредиторів, а також відновлення платоспроможності фізичної особи.

Згідно з ч. 1 ст. 1 Кодексу України з процедур банкрутства, боржник - юридична особа або фізична особа, у тому числі фізична особа - підприємець, неспроможна виконати свої грошові зобов`язання, строк виконання яких настав.

При цьому, грошове зобов`язання - грошове зобов`язання (борг) - зобов`язання боржника сплатити кредитору певну грошову суму відповідно до цивільно-правового правочину (договору) та на інших підставах, передбачених законодавством України. До грошових зобов`язань належать також зобов`язання щодо сплати податків, зборів (обов`язкових платежів), страхових внесків на загальнообов`язкове державне пенсійне та інше соціальне страхування; зобов`язання, що виникають внаслідок неможливості виконання зобов`язань за договорами зберігання, підряду, найму (оренди), ренти тощо та які мають бути виражені у грошових одиницях. До складу грошових зобов`язань боржника, у тому числі зобов`язань щодо сплати податків, зборів (обов`язкових платежів), страхових внесків на загальнообов`язкове державне пенсійне та інше соціальне страхування, не включаються неустойка (штраф, пеня) та інші фінансові санкції, визначені на дату подання заяви до господарського суду, а також зобов`язання, що виникли внаслідок заподіяння шкоди життю і здоров`ю громадян, зобов`язання з виплати авторської винагороди, зобов`язання перед засновниками (учасниками) боржника - юридичної особи, що виникли з такої участі. Склад і розмір грошових зобов`язань, у тому числі розмір заборгованості за передані товари, виконані роботи і надані послуги, сума кредитів з урахуванням відсотків, які зобов`язаний сплатити боржник, визначаються на день подання до господарського суду заяви про відкриття провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність), якщо інше не встановлено цим Кодексом. При поданні заяви про відкриття провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність) розмір грошових зобов`язань визначається на день подання до господарського суду такої заяви.

Неплатоспроможність - неспроможність боржника виконати після настання встановленого строку грошові зобов`язання перед кредиторами не інакше, як через застосування процедур, передбачених цим Кодексом.

Відповідно до статті 113 Кодексу України з процедур банкрутства, провадження у справах про неплатоспроможність боржника - фізичної особи, фізичної особи - підприємця здійснюється в порядку, визначеному цим Кодексом для юридичних осіб, з урахуванням особливостей, встановлених цією Книгою.

Статтею 115 Кодексу України з процедур банкрутства передбачено, що провадження у справі про неплатоспроможність боржника - фізичної особи може бути відкрито лише за заявою боржника.

Як встановлено судом та вбачається з матеріалів заяви, фізична особа - підприємець Фіщук Владислав Володимирович (далі - ФОП Фіщук В. В.) звернувся до Господарського суду Волинської області із заявою про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність в порядку Книги четвертої Кодексу України з процедур банкрутства.

Відповідно до ч. 1 ст. 119 Кодексу України з процедур банкрутства, у підготовчому засіданні господарський суд розглядає подані документи, з`ясовує наявність підстав для відкриття провадження у справі про неплатоспроможність, а також вирішує інші питання, пов`язані з розглядом заяви.

В обґрунтування заяви ФОП Фіщук В. В. зазначає, про те, що наявні обставин, які підтверджують, що найближчим часом боржник не зможе виконати грошові зобов`язання чи здійснювати звичайні поточні платежі (загроза неплатоспроможності).

З матеріалів долучених до заяви, судом встановлено, що рішенням Господарського суду Волинської області від 09.11.2022, у справі № 903/716/22 позов Акціонерного товариства "Оператор газорозподільної системи "Волиньгаз" задоволено; стягнуто з підприємця Фіщука Владислава Володимировича на користь Акціонерного товариства "Оператор газорозподільної системи "Волиньгаз" 1134586,62 грн збитків та 17018,80 грн витрат по сплаті судового збору, а всього: 1151605,42 грн.

На виконання даного рішення 22.12.2022 Господарським судом Волинської області видано наказ.

З метою примусового виконання наказу № 903/716/22-1 приватним виконавцем виконавчого округу Волинської області Клехо А. Є. 22.12.2022 відкрито виконавче провадження № НОМЕР_10 та винесено постанову від 23.12.2022 про стягнення з боржника основної винагороди в сумі 115160,54 грн по виконавчому провадженню № НОМЕР_10.

Рішенням Господарського суду Волинської області від 21.12.2022, у справі № 903/889/22 позов Акціонерного товариства "Оператор газорозподільної системи "Волиньгаз" задоволено; стягнуто з зфізичної особи-підприємця Фіщука Владислава Володимировича на користь Акціонерного товариства "Оператор газорозподільної системи "Волиньгаз" 13125,19 грн заборгованості за послуги з розподілу природного газу; 2481,00 грн витрат, пов`язаних з оплатою судового збору.

На виконання даного рішення 20.01.2023 Господарським судом Волинської області видано наказ.

З метою примусового виконання наказу № 903/889/22-1 приватним виконавцем виконавчого округу Волинської області Клехо А. Є. 25.01.2023 відкрито виконавче провадження № НОМЕР_9 та винесено постанову від 25.01.2023 про стягнення з боржника основної винагороди в сумі 1560,62 грн по виконавчому провадженню № НОМЕР_9.

13.07.2022 Господарським судом Волинської області за заявою Товариства з обмеженою відповідальністю "Волиньгаз Збут" видано судовий наказ № 903/375/22 від 06.06.2022, яким стягнуто з фізичної особи - підприємця Фіщука Владислава Володимировича на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "Волиньгаз Збут" 28703,92 грн заборгованості, та 248,10 грн витрат зі сплати судового збору.

Згідно з наданим заявником конкретизованим списком кредиторів заборгованість ФОП Фіщука В. В. перед кредиторами становить 1312884,98 грн.

Частиною 2 ст. 115 Кодексу України з процедур банкрутства встановлено, що боржник має право звернутися до господарського суду із заявою про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність у разі, якщо:

2) боржник припинив погашення кредитів чи здійснення інших планових платежів у розмірі більше 50 відсотків місячних платежів за кожним з кредитних та інших зобов`язань упродовж двох місяців;

3) у боржника відсутнє майно, на яке може бути звернено стягнення, а здійснені виконавцем відповідно до Закону України "Про виконавче провадження" заходи щодо розшуку такого майна виявилися безрезультатними;

4) існують інші обставини, які підтверджують, що найближчим часом боржник не зможе виконати грошові зобов`язання чи здійснювати звичайні поточні платежі (загроза неплатоспроможності).

Отже, як стверджує боржник, найближчим часом не зможе виконати існуючі грошові зобов`язання за рішеннями суду через відсутність майна.

При цьому, боржник - ФОП Фіщук В. В. зазначає, що він зареєстрований як фізична особа - підприємець, проте, з огляду на критичну ситуацію в країні, його доходи є вкрай мінімальними та мінливими.

Крім того, судом встановлено, що згідно з витягом з інформаційно-аналітичної системи «Облік відомостей про притягнення особи до кримінальної відповідальності та наявні судимості», виданого Департаментом Інформатизації Міністерства внутрішніх справ України, Фіщук Владислав Володимирович , ІНФОРМАЦІЯ_1 , станом на 12.06.2024 не знятої чи непогашеної судимості не має.

Відповідно до інформації, наданої ФОП Фіщуком В. В., за ним відкриті банківські рахунки:

- АТ «Приватбанк» - НОМЕР_2 ;

- АТ «Приватбанк» - НОМЕР_3 ;

- АТ «Приватбанк» - НОМЕР_4 ;

- АТ «Універсал Банк» - НОМЕР_5 .

Також ФОП Фіщук В. В., зазначає, що членами його сім`ї є: батько - ОСОБА_2 ( ІНФОРМАЦІЯ_2 , громадянин України, РНОКПП НОМЕР_6 ); мати - ОСОБА_3 ( ІНФОРМАЦІЯ_3 , громадянка України, РНОКПП НОМЕР_7 ).

Відповідно до п. 6 ст. 116 Кодексу України з процедур банкрутства ФОП Фіщук В. В. повідомляє суд про відсутність у нього майна, що перебуває у заставі (іпотеці) або є обтяженим в інший спосіб.

В порядку п. 7 ст. 116 Кодексу України з процедур банкрутства ФОП Фіщук В. В. повідомляє суд про невчинення ним протягом року до дня подання заяви про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність, правочинів щодо належного йому майна, цінних паперів, часток у статутному капіталі, транспортних засобів та угод на суму не менше 30 розмірів мінімальної заробітної плати.

Згідно частини 3 ст. 119 Кодексу України з процедур банкрутства за наслідками підготовчого засідання господарський суд постановляє ухвалу про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність або про відмову у відкритті провадження у справі про неплатоспроможність.

Згідно ч. 4 ст. 119 Кодексу України з процедур банкрутства господарський суд постановляє ухвалу про відмову у відкритті провадження у справі про неплатоспроможність, якщо:

1) відсутні підстави для відкриття провадження у справі про неплатоспроможність;

2) боржник виконав зобов`язання перед кредитором (кредиторами) у повному обсязі до підготовчого засідання суду;

3) боржника притягнуто до адміністративної або кримінальної відповідальності за неправомірні дії, пов`язані з неплатоспроможністю;

4) боржника визнано банкрутом протягом попередніх п`яти років.

Відтак, в підготовчому засіданні господарським судом не встановлено підстав для відмови в відкритті провадження у справі про неплатоспроможність ФОП Фіщука В. В..

На виконання ч. 4 ст. 116 Кодексу України з процедур банкрутства до заяви про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність боржника долучено проект плану реструктуризації богів боржника.

Згідно з ч. 5 ст. 119 Кодексу України з процедур банкрутства питання введення процедури реструктуризації боргів боржника та призначення керуючого реструктуризацією, вирішується господарським судом в ухвалі про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність.

Пунктом 21 "Прикінцеві та перехідні положення" Кодексу України з процедур банкрутства визначено, що до дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи призначення арбітражного керуючого для виконання повноважень розпорядника майна або керуючого реструктуризацією у разі відкриття провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність) здійснюється з урахуванням особливостей, визначених цим пунктом.

Заява ініціюючого кредитора або боржника - фізичної особи про відкриття провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність), крім відомостей, передбачених частиною першою статті 34, частиною другою статті 116 цього Кодексу, повинна містити пропозицію щодо кандидатури арбітражного керуючого для виконання повноважень розпорядника майна або керуючого реструктуризацією.

Ініціюючий кредитор або боржник - фізична особа додає до заяви про відкриття провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність) заяву арбітражного керуючого, зазначеного в абзаці другому цього пункту, про участь у справі, яка повинна відповідати вимогам, встановленим частиною третьою статті 28 цього Кодексу.

Господарський суд, відкриваючи провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність), призначає арбітражного керуючого, зазначеного в абзаці другому цього пункту, розпорядником майна або керуючим реструктуризацією.

Частиною 3 ст. 28 Кодексу України з процедур банкрута встановлено, що розпорядником майна, керуючим реструктуризацією, керуючим санацією, ліквідатором, керуючим реалізацією не можуть бути призначені арбітражні керуючі:

1) які є заінтересованими особами у цій справі;

2) які здійснювали раніше управління цим боржником - юридичною особою, крім випадків, коли з дня відсторонення від управління зазначеним боржником минуло не менше трьох років;

3) яким відмовлено в допуску до державної таємниці, якщо такий допуск є необхідним для виконання обов`язків, визначених цим Кодексом;

4) які мають реальний чи потенційний конфлікт інтересів;

6) які є близькими особами боржника - фізичної особи.

До призначення арбітражним керуючим особа повинна подати до господарського суду заяву, в якій зазначається, що вона не належить до осіб, зазначених у цій частині.

ФОП Фіщук В. В. просить суд керуючим реструктуризацією боржника призначити арбітражного керуючого Самчука Антона Миколайовича.

До заяви ФОП Фіщук В. В. про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність долучено заяву арбітражного керуючого Самчука Антона Миколайовича про згоду останнього на участь у справі в якості керуючого реструктуризацією.

Суд, розглянувши заяву арбітражного керуючого Самчука Антона Миколайовича про участь в даній справі в якості керуючого реструктуризацією, зазначає, що арбітражним керуючим було повідомлено суд про те, що він не належить до жодної з категорії осіб, передбачених ч. 3 ст. 28 Кодексу України з процедур банкрутства. Арбітражний керуючий повідомив суд про наявність організаційних та технічних можливостей виконувати обов`язки керуючого реструктуризацією у даній справі.

До матеріалів заяви долучено свідоцтво Міністерства юстиції України про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) №1863 від 07.02.2018, посвідчення арбітражного керуючого № 1911 від 07.02.2018, свідоцтва про підвищення кваліфікації № 21049 від 12.11.2021, № 43143 від 13.12.2019, № 00127522/005577-23 від 19.04.2023, договір № 046-0002607/01ВАК від 15.11.2023 добровільного страхування цивільно-правової відповідальності арбітражного керуючого.

З огляду на вищевикладене, суд вважає за можливе призначити арбітражного керуючого Самчука Антона Миколайовича (Свідоцтво Міністерства юстиції України про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) №1863 від 07.02.2018, вул.Стрілецька,21а, м.Луцьк, Волинська область, 43016, е-mail: ІНФОРМАЦІЯ_4 ) керуючим реструктуризацією боргів боржника у даній справі про банкрутство.

Частиною 7 ст. 119 Кодексу України з процедур банкрутства, визначено, що ухвала про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність не пізніше трьох днів з дня її постановлення надсилається боржнику до контролюючого органу, визначеного Податковим кодексом України, та інших органів, які здійснюють контроль за правильністю та своєчасністю справляння податків і зборів (обов`язкових платежів), страхових внесків на загальнообов`язкове державне пенсійне та інше соціальне страхування, до місцевих судів загальної юрисдикції та органу державної виконавчої служби, приватному виконавцю, у якого перебуває виконавче провадження на виконанні, до органу державної прикордонної служби, державного органу з питань банкрутства, а також іншим учасникам справи та особам, які мають право взяти участь у такій справі.

Керуючись ст.ст. 1, 2, 28, 113 , 114, 115, 119-122, пунктом 21 "Прикінцеві та перехідні положення" Кодексу України з процедур банкрутства, ст.ст. 232-235 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд, -

ухвалив:

1. Відкрити провадження у справі про неплатоспроможність фізичної особи - підприємця Фіщука Владислава Володимировича ( АДРЕСА_1 , РНКОПП НОМЕР_8 ).

2. Ввести процедуру реструктуризації боргів боржника - фізичної особи - підприємця Фіщука Владислава Володимировича.

3. Ввести мораторій на задоволення вимог кредиторів боржника - фізичної особи - підприємця Фіщука Владислава Володимировича.

4. Керуючим реструктуризацією боргів боржника - фізичної особи - підприємця Фіщука Владислава Володимировича призначити арбітражного керуючого Самчука Антона Миколайовича (Свідоцтво Міністерства юстиції України про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) №1863 від 07.02.2018, вул.Стрілецька,21а, м.Луцьк, Волинська область, 43016, е-mail: ІНФОРМАЦІЯ_4 ).

5. Заборонити боржнику - фізичній особі - підприємцю Фіщуку Владиславу Володимировичу вчиняти заходи, спрямовані на відчуження майна.

6. Оприлюднити на офіційному веб-порталі судової влади України оголошення (повідомлення) про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність боржника - фізичної особи - підприємця Фіщука Владислава Володимировича ( АДРЕСА_1 , РНКОПП НОМЕР_8 ).

7. Зобов`язати керуючого реструктуризацією боргів Самчука Антона Миколайовича:

- подати до господарського суду відомості про результати розгляду вимог кредиторів в строк до 31.10.2024;

- підготувати та подати до господарського суду план реструктуризації боргів боржника до 23.12.2024.

8. Зобов`язати керуючого реструктуризацією Самчука Антона Миколайовича спільно з боржником організувати та забезпечити проведення інвентаризації усіх активів боржника, у тому числі встановити обсяг майна, що підлягає обов`язковій реєстрації, та визначити його вартість; документально оформлені результати проведеної інвентаризації та визначення вартості майна боржника подати у наступне судове засідання.

9. Зобов`язати Головне управління ДПС у Волинській області надати керуючому реструктуризацією та суду інформацію про доходи боржника - фізичної особи - підприємця Фіщука Владислава Володимировича ( АДРЕСА_1 , РНКОПП НОМЕР_8 , громадянин України, ІНФОРМАЦІЯ_1 ) та членів його сім`ї: батько - ОСОБА_2 ( ІНФОРМАЦІЯ_2 , громадянин України, РНОКПП НОМЕР_6 ); мати - ОСОБА_3 ( ІНФОРМАЦІЯ_3 , громадянка України, РНОКПП НОМЕР_7 ).

10. Зобов`язати Адміністрацію Державної прикордонної служби України (вул. Володимирська, 26, м. Київ, 01601) надати керуючому реструктуризацією боргів боржника та суду інформацію про перетинання державного кордону за останні три роки боржником фізичною особою - підприємцем Фіщуком Владиславом Володимировичем ( АДРЕСА_1 , РНКОПП НОМЕР_8 , громадянин України, ІНФОРМАЦІЯ_1 ) та членами його сім`ї: батько - ОСОБА_2 ( ІНФОРМАЦІЯ_2 , громадянин України, РНОКПП НОМЕР_6 ); мати - ОСОБА_3 ( ІНФОРМАЦІЯ_3 , громадянка України, РНОКПП НОМЕР_7 ).

11. Розгляд справи в попередньому засіданні призначити на "19" листопада 2024 р. на 10:30 год. Судове засідання відбудеться в приміщенні Господарського суду Волинської області (пр. Волі, 54а, м. Луцьк, в залі судових засідань №209).

12. Керуючому реструктуризацією Самчуку Антону Миколайовичу до наступного судового засідання подати суду звіт про проведену роботу.

Ухвала про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність боржника набирає законної сили з моменту її постановлення у відповідності до ч. 8 ст. 119 Кодексу України з процедур банкрутства.

Відповідно до ст. ст. 253, 256, 257 ГПК України апеляційна скарга на ухвалу суду подається до Північно-західного апеляційного господарського суду протягом десяти днів з дня її проголошення. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини рішення суду зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.

Інформацію по справі, що розглядається можна отримати на сторінці суду на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: http://vl.arbitr.gov.ua.

Ухвала підписана 03.10.2024р.

Суддя А. С. Вороняк

СудГосподарський суд Волинської області
Дата ухвалення рішення01.10.2024
Оприлюднено04.10.2024
Номер документу122053584
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи про банкрутство, з них: неплатоспроможність фізичної особи

Судовий реєстр по справі —903/794/24

Ухвала від 17.12.2024

Господарське

Господарський суд Волинської області

Вороняк Андрій Сергійович

Ухвала від 20.11.2024

Господарське

Господарський суд Волинської області

Вороняк Андрій Сергійович

Ухвала від 12.11.2024

Господарське

Господарський суд Волинської області

Вороняк Андрій Сергійович

Ухвала від 05.11.2024

Господарське

Господарський суд Волинської області

Вороняк Андрій Сергійович

Ухвала від 01.10.2024

Господарське

Господарський суд Волинської області

Вороняк Андрій Сергійович

Ухвала від 18.09.2024

Господарське

Господарський суд Волинської області

Вороняк Андрій Сергійович

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні