Справа № 216/6666/24
провадження 1-кс/216/2052/24
УХВАЛА
іменем України
25 вересня 2024 року місто Кривий Ріг
Слідчий суддя Центрально-Міського районного суду м. Кривого Рогу Дніпропетровської області ОСОБА_1 ,
за участю секретаря судового засідання ОСОБА_2 ,
розглянувши у відкритому судовому засіданні, в залі судових засідань №2 приміщення суду в м. Кривому Розі Дніпропетровській області клопотання слідчого СВ Криворізького районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області ОСОБА_3 про надання тимчасового доступу до речей та документів по матеріалам досудового розслідування №12024041230001560, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань 16.07.2024 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 185 КК України,
в с т а н о в и в:
У провадженні СВ Криворізького РУП ГУНП в Дніпропетровській області знаходиться кримінальне провадження №12024041230001560, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань 16.07.2024 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 185 КК України.
Досудовим розслідуванням встановлено, що у невстановлений період часу але не пізніше 12:30 год. 16.07.2024, невстановлена особа, перебуваючи за адресою: АДРЕСА_1 , діючи в умовах воєнного стану, скориставшись тимчасовою відсутністю уваги зі сторони власника майна, впевнившись у відсутності ймовірних свідків-очевидців, шляхом віджиму вікна незаконно проникла за вищевказаною адресою, звідки, скориставшись тимчасовою відсутністю власниці майна та впевнившись у відсутності ймовірних свідків-очевидців, шляхом вільного доступу таємно викрала телевізор LG чорного кольору діагоналю НОМЕР_1 , що належить ОСОБА_4 , чим завдала останній майновий збиток на суму 1000 грн
Враховуючи те, що мобільний зв`язок є доступним видом зв`язку, органами досудового слідства та органами дізнання не виключається можливість, що правопорушники, які вчинили цей злочин, могли користуватися мобільним зв`язком, як до скоєння злочину, так і в момент і після вчинення злочину з координатором їх дій і можливим замовником злочину, а так само могли вступати в телефонні переговори за допомогою мобільного зв`язку між собою під час вчинення злочину, у зв`язку з цим необхідна інформація про телефонні з`єднання абонентів компаній мобільного зв`язку.
Виходячи з того, що для досягнення повноти, всебічності та неупередженості розслідування вищезазначеного кримінального правопорушення та враховуючи, що у матеріалах кримінального провадження вбачається наявність достатніх підстав вважати, що інформація, яка міститься в роздруківці телефонних з`єднань абонентів ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » має суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, не виключаючи можливість використання як доказів відомостей, що містяться в документах про вхідні та вихідні сигнали з`єднань мобільних телефонів, та неможливість іншими способами встановити осіб, які скоїли вищевказане кримінальне правопорушення, в ході досудового розслідування виникла необхідність у проведенні в ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » тимчасового вилучення інформації про телефонні з`єднання абонентів компанії мобільного зв`язку « ІНФОРМАЦІЯ_1 », тому слідчий просила клопотання задовольнити.
Слідчий, прокурор в судове засідання не з`явилися, надали суду заяви про розгляд клопотання за їх відсутності та без застосування технічних засобів, наполягали на задоволенні клопотання.
Представник особи, у володінні якої знаходяться речі і документи - ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » у судове засідання не з`явився, про час та місце розгляду клопотання повідомлений своєчасно та належним чином, неприбуття представника ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » за судовим викликом, відповідно до ч. 4 ст. 163 КПК України, не є перешкодою для розгляду цього клопотання.
На підставі ч. 4 ст. 107 КПК України, враховуючи неприбуття в судове засідання всіх осіб, які беруть участь у судовому провадженні, фіксування за допомогою технічних засобів кримінального провадження в суді не здійснюється.
Слідчий суддя, дослідивши надані докази та оцінивши в сукупності всі обставини, приходить до наступного висновку.
В судовому засіданні встановлено, що слідчим відділом Криворізького районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області проводиться досудове розслідування по кримінальному провадженню №12024041230001560, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань 16.07.2024 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 185 КК України за фактом того, що у невстановлений період часу але не пізніше 12:30 год. 16.07.2024, невстановлена особа, перебуваючи за адресою: АДРЕСА_1 , діючи в умовах воєнного стану, скориставшись тимчасовою відсутністю уваги зі сторони власника майна, впевнившись у відсутності ймовірних свідків-очевидців, шляхом віджиму вікна незаконно проникла за вищевказаною адресою, звідки, скориставшись тимчасовою відсутністю власниці майна та впевнившись у відсутності ймовірних свідків-очевидців, шляхом вільного доступу таємно викрала телевізор LG чорного кольору діагоналю НОМЕР_1 , що належить ОСОБА_4 , чим завдала останній майновий збиток на суму 1000 грн.
Згідно вимогам ч. 1 ст. 159 КПК України тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та вилучити їх (здійснити їх виїмку).
За приписами ч. 2 ст. 160 КПК України у клопотанні в тому числі зазначаються: речі і документи, тимчасовий доступ до яких планується отримати; підстави вважати, що речі і документи перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної фізичної або юридичної особи; обґрунтування необхідності вилучення речей і документів, якщо відповідне питання порушується стороною кримінального провадження.
Крім того слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження у своєму клопотанні доведе наявність достатніх підстав вважати, що ці речі або документи, зокрема, перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної фізичної або юридичної особи (ч. 5 ст. 163 КПК України).
При цьому, ч. 6 ст. 163 КПК України передбачено, що слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю, якщо сторона кримінального провадження, крім обставин, передбачених частиною п`ятою цієї статті, доведе можливість використання як доказів відомостей, що містяться в цих речах і документах, та неможливість іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів.
Оскільки наявні достатні підстави вважати, що зазначені у клопотанні документи знаходяться у володінні ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » та містять відомості, які мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, може бути використана як доказ і неможливо іншими способами отримати ці відомості, тому заявлене клопотання підлягає задоволенню.
Керуючись ст.ст. 159, 160, 163, 164, 395 КПК України, слідчий суддя,
п о с т а н о в и в:
Клопотання слідчого СВ Криворізького районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області ОСОБА_3 про надання тимчасового доступу до речей та документів задовольнити.
Надати слідчому Криворізького РУП ГУНП в Дніпропетровській області капітану поліції ОСОБА_3 та за дорученням слідчого працівникам відділу кримінальної поліції Криворізького РУП ГУНП в Дніпропетровській області: лейтенанту поліції ОСОБА_5 , лейтенанту поліції ОСОБА_6 , лейтенанту поліції ОСОБА_7 , лейтенанту поліції ОСОБА_8 , старшому лейтенанту поліції ОСОБА_9 , старшому лейтенанту поліції ОСОБА_10 , лейтенанту поліції ОСОБА_11 , старшому лейтенанту поліції ОСОБА_12 , старшому лейтенанту поліції ОСОБА_13 , старшому лейтенанту поліції ОСОБА_14 , дозвіл на тимчасовий доступ до відомостей, які містять охоронювану законом таємницю, стосовно телефонних з`єднань абонентів компанії мобільного зв`язку « ІНФОРМАЦІЯ_1 », з можливістю їх тимчасового вилучення в ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 », розташованого за адресою: АДРЕСА_2 , які знаходилися в зоні дії базових станцій: АДРЕСА_1 (місце скоєння кримінального правопорушення) - LAC 33301 CID 43426, 45302, 45309, 57023, 57073, 57193, 57383, 57686, 57823, 57882, 37101133, в період часу: з 00.00 години 15.07.2024 по 09.00 годину 16.07.2024 з вказівкою IMEI телефонів, абонентських номерів у електронному вигляді.
Строк дії ухвали про надання тимчасового доступу до документів визначити до 25 листопада 2024 року.
Ухвала слідчого судді є остаточною та оскарженню не підлягає.
Ухвала слідчого судді, яка не може бути оскаржена, набирає законної сили з моменту її оголошення.
Слідчий суддя ОСОБА_15
Суд | Центрально-Міський районний суд м.Кривого Рогу |
Дата ухвалення рішення | 25.09.2024 |
Оприлюднено | 07.10.2024 |
Номер документу | 122082314 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Провадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про тимчасовий доступ до речей і документів |
Кримінальне
Центрально-Міський районний суд м.Кривого Рогу
ЧИРСЬКИЙ Г. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні