провадження №1-кс/279/1150/24
Справа № 279/6280/24
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
04 жовтня 2024 року
Коростенський міськрайонний суд Житомирської області
в складі: слідчого судді ОСОБА_1 ,
секретаря ОСОБА_2 ,
розглянувши клопотання старшого слідчого СВ Коростенського РУП ГУНП в Житомирській області ОСОБА_3 за матеріалами досудового розслідування, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12024060490000634 від 04.10.2024 року за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч.3 ст.120 КК України, про арешт майна ,-
В С Т А Н О В И В:
03.10.2024 року близько 21 години гр. ОСОБА_4 ІНФОРМАЦІЯ_1 , перебуваючи на околиці провулку 3-й Шатрищанський в м. Коростені виступі скали «Червона гірка» вчинив спробу самогубства, в результаті чого отримав тілесні ушкодження
По даному факту 04 жовтня 2024 року слідчим слідчого відділу Коростенського РУП ГУНП України в Житомирській області внесені відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань під №12024060490000634, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.120 КК України.
03.10.2024 о 21:52 год., на лінію 102 надійшло повідомлення про те, що надавалась медична допомога ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , який о 20:26 мав намір покінчити життя самогубством та стрибнув з гірки. Діагноз ЗЧМТ закритий перелом лівого стегна, забій грудної клітини, гаспіталізований до Коростенської ЦМЛ.
03.102024 в період часу з 22:10 год., по 22:54 год., проведений огляд відкритої ділянки місцевості яка розташована кінці 3-го провул. Шатрищанський в м. Коростень «Червона гірка» в ході якого виявлений та вилучений мобільний телефон марки «Хіаомі» синього кольору, який містить інформацію щодо вчинення вказаного кримінального правопорушення.
Таким чином у органу досудового розслідування є достатні підстави вважати, що мобільний телефон марки «Хіаомі» синього кольору, може бути використаний як доказ в скоєнні вказаного злочину.
Слідчий просить накласти арешт на вилучене майно.
Перевіривши матеріали клопотання, суд приходить до висновку , що клопотання підлягає до задоволення.
У відповідності до вимог ст. 170 КПК України арештом майна є тимчасове , до скасування у встановленому цим Кодексом порядку, позбавлення за ухвалою слідчого судді або суду права на відчуження, розпорядження та /або користування майном, щодо якого існує сукупність підстав чи розумних підозр вважати, що воно є доказом кримінального правопорушення чи знаряддям вчинення кримінального правопорушення , підлягає спеціальній конфіскації у підозрюваного, обвинуваченого, засудженого, третіх осіб , конфіскації у юридичної особи , для забезпечення цивільного позову, стягнення з юридичної особи отриманої неправомірної вигоди, можливої конфіскації майна.
Розглядаючи клопотання про накладення арешту на майно, для прийняття законного і обґрунтованого рішення, слідчий суддя повинен з`ясувати всі обставини , які передбачені для арешту майна або відмови у задоволенні даного клопотання.
Відповідно до ч.2ст.170 КПК України арешт майна допускається з метою забезпечення :-збереження речових доказів;-спеціальної конфіскації;-конфіскації майна як виду покарання або заходу кримінально-правового характеру щодо юридичної особи;-відшкодування шкоди, завданої внаслідок кримінального правопорушення чи стягнення з юридичної особи неправомірної вигоди.
За правилами ч.3ст.170 КПК України у випадку, передбаченому пунктом 1 частини другої цієї статті, арешт накладається на майно будь-якоїфізичної абоюридичної особиза наявності достатніхпідстав вважати,що воновідповідає критеріям, зазначеним у статті 98 цього Кодексу.
З протоколу огляду місця події видно, що вказане майно було вилучене в ході огляду місця події, визнано речовими доказами.
За таких обставин враховуючи наявність достатніх підстав вважати, що мобільний телефон марки «Хіаоші» синього кольору, який є речовим доказом у вчиненні вказаного кримінального правопорушення та у випадку не накладення на нього арешту може бути знищений, а також з метою встановлення істини у кримінальному провадженні, експертного дослідження та збереження вищевказаних речей, які зберегли на собі сліди злочину, суд приходить до висновку, що клопотання підлягає задоволенню.
На підставі викладеного та керуючись ст. ст. 170 - 173 Кримінально - процесуального кодексу України ,
П О С Т А Н О В И В:
Клопотання задовольнити.
Накласти арешт на мобільний телефон марки «Хіаоші» синього кольору, вилучений в ході огляду від 04.10.2024 на відкритій ділянці місцевості, яка розташована кінці 3-го провул. Шатрищанський в м. Коростень «Червона гірка».
Ухвалу слідчого судді може бути оскаржено безпосередньо до Житомирського апеляційного суду протягом п`яти днів з дня її проголошення, а якщо ухвалу слідчого судді було постановлено без виклику особи, яка її оскаржує, то строк апеляційного оскарження для такої особи обчислюється з дня отримання нею копії судового рішення.
Слідчий суддя Коростенського
міськрайонного суду ОСОБА_5
Суд | Коростенський міськрайонний суд Житомирської області |
Дата ухвалення рішення | 04.10.2024 |
Оприлюднено | 07.10.2024 |
Номер документу | 122088271 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Провадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про арешт майна |
Кримінальне
Коростенський міськрайонний суд Житомирської області
Коваленко В. П.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні