ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
04 жовтня 2024 р. м. Чернівці Справа № 600/4222/24-а
Чернівецький окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Брезіної Т.М., розглянувши в порядку письмового провадження клопотання представника позивача про розгляд у загальному провадженні адміністративну справу за позовом Головного управління ДПС у Чернівецькій області до Товариства з обмеженою відповідальністю "Д.К.С. Вуд" про стягнення податкового боргу,-
ВСТАНОВИВ:
В поданому до суду адміністративному позові позивач просить суд винести рішення, яким:
- стягнути з рахунків у банках платника та за рахунок готівки Товариства з обмеженою відповідальністю «Д.К.С Вуд» в рахунок погашення податкового боргу в сумі 4524061,58 грн до Державного бюджету;
- накласти арешт на кошти та інші цінності Товариства з обмеженою відповідальністю «Д.К.С Вуд», що знаходяться в банку, в межах суми податкового боргу в розмірі 4524061,58 гривень.
Судом відкрито провадження у справі та вирішено розглядати її за правилами спрощеного позовного провадження без проведення судового засідання та виклику учасників адміністративної справи.
Представник позивача 30.09.2024 р. подав до суду клопотання про розгляд справи у порядку загального позовного провадження.
Розглянувши заяву представника позивача, дослідивши матеріали справи, суд зазначає наступне.
Статтею 167 КАС України врегульовано загальні вимоги до форми та змісту письмової заяви, клопотання, заперечення.
Відповідно до ч. 1 ст. 167 КАС України будь-яка письмова заява, клопотання, заперечення повинні містити: 1) повне найменування (для юридичних осіб) або ім`я (прізвище, ім`я та по батькові) (для фізичних осіб) особи, яка подає заяву чи клопотання або заперечення проти них, її місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб), ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України; 2) найменування суду, до якого вона подається; 3) номер справи, прізвище та ініціали судді (суддів), якщо заява (клопотання, заперечення) подається після постановлення ухвали про відкриття провадження у справі; 4) зміст питання, яке має бути розглянуто судом, та прохання заявника; 5) підстави заяви (клопотання, заперечення); 6) перелік документів та інших доказів (за наявності), що додаються до заяви (клопотання, заперечення); 7) інші відомості, які вимагаються цим Кодексом.
Суд звертає увагу, що у клопотанні від 30.09.2024 р. позивач не навів жодного мотиву та обґрунтування необхідності проведення судового засідання з повідомленням сторін у порядку загального позовного провадження та неможливості проведення судового розгляду справи в порядку спрощеного позовного провадження без виклику сторін.
При цьому, судом під час відкриття провадження встановлено, що дана справа є справою незначної складності, а тому підлягає розгляду у порядку ст. 262 КАС України. Крім того, суд звертає увагу, що обсяг наданих документів до позову дозволяє її розглянути без виклику учасників справи та без проведення судового засідання, а додаткові пояснення з приводу спірних правовідносин сторони можуть подати письмово.
З вказаних підстав, суд дійшов висновку, що подане клопотання представника позивача є безпідставним та необґрунтованим.
Відповідно до ч. 2 ст. 167 КАС України якщо заяву (клопотання, заперечення) подано без додержання вимог частини першої цієї статті і ці недоліки не дають можливості її розглянути, або якщо вона є очевидно безпідставною та необґрунтованою, суд повертає таку заяву (клопотання, заперечення) заявнику без розгляду.
За таких обставин суд дійшов висновку про повернення заявнику без розгляду поданого клопотання.
На підставі викладеного та керуючись статтями 167, 241, 243, 248, Кодексу адміністративного судочинства України, суд
У Х В А Л И В:
1. Клопотання представника позивача про перехід до розгляду справи у порядку загального позовного провадження повернути заявнику без розгляду.
Згідно статті 256 Кодексу адміністративного судочинства України ухвала набирає законної сили негайно після її проголошення. Ухвала, постановлена судом поза межами судового засідання або в судовому засіданні у разі неявки всіх учасників справи, під час розгляду справи в письмовому провадженні, набирає законної сили з моменту її підписання суддею (суддями).
У відповідності до статей 293, 295 Кодексу адміністративного судочинства України ухвали суду першої інстанції можуть бути оскаржені в апеляційному порядку окремо від рішення суду повністю або частково. Апеляційна скарга на ухвалу подається до Сьомого апеляційного адміністративного суду протягом п`ятнадцяти днів з дня її складання.
Суддя Т.М. Брезіна
Суд | Чернівецький окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 04.10.2024 |
Оприлюднено | 07.10.2024 |
Номер документу | 122095686 |
Судочинство | Адміністративне |
Категорія | Справи з приводу адміністрування податків, зборів, платежів, а також контролю за дотриманням вимог податкового законодавства, зокрема щодо погашення податкового боргу, з них стягнення податкового боргу |
Адміністративне
Чернівецький окружний адміністративний суд
Брезіна Тетяна Миколаївна
Адміністративне
Чернівецький окружний адміністративний суд
Брезіна Тетяна Миколаївна
Адміністративне
Чернівецький окружний адміністративний суд
Брезіна Тетяна Миколаївна
Адміністративне
Чернівецький окружний адміністративний суд
Брезіна Тетяна Миколаївна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні