Справа № 317/2928/24
Провадження № 2-во/317/34/2024
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
07 жовтня 2024 року м. Запоріжжя
Суддя Запорізького районного суду Запорізької області Нікітін В.В., розглянувши заяву Комунального підприємства «Біленьке» Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області про виправлення описки у судовому наказі про стягнення заборгованості,
ВСТАНОВИВ:
До Запорізького районного суду Запорізької області надійшла заява представника заявника Комунального підприємства «Біленьке» Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області Тітової Т.Д. про виправлення описки в судовому наказі Запорізького районного суду Запорізької області від 17.06.2024 у справі за заявою Комунального підприємства «Біленьке» Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області про видачу судового наказу про стягнення заборгованості по спожитим комунальним послугам з вивезення побутових відходів з ОСОБА_1 (справа № 317/2928/24).
ОСОБА_2 просить внести виправлення до судового наказу, а саме зазначити дату народження боржника ОСОБА_1 « ІНФОРМАЦІЯ_1 ».
Відповідно дост. 269 ЦПК, суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки.
Питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала. За ініціативою суду питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні за участю учасників справи, проте їхня неявка не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.
Допущена описка в наказі суду є технічною та її виправлення не впливає на зміст наказу, а тому зазначена описка підлягає виправленню.
Відповідно до п.19 постанови Пленуму Верховного Суду України про виправлення описки в ухвалі суду від 16 листопада 2016 року "Про судове рішення у цивільній справі", вирішуючи питання про виправлення описок чи арифметичних помилок, допущених у судовому рішенні (рішенні або ухвалі), суд не має права змінювати зміст судового рішення, він лише усуває такі неточності, які впливають на можливість реалізації судового рішення чи його правосудності.
Виходячи з правової позиції Верховного Суду України, суд може виправити лише ті описки або арифметичні помилки, яких він сам припустився.
Дослідивши матеріали справи, суд вважає за необхідне виправити допущену описку в судовому рішенні.
Керуючись ст. 269 ЦПК України, суд
УХВАЛИВ:
Виправити описку, допущену в судовому наказі Запорізького районного суду Запорізької області від 17.06.2024 у справі за заявою Комунального підприємства «Біленьке» Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області про видачу судового наказу про стягнення заборгованості по спожитим комунальним послугам з вивезення побутових відходів з ОСОБА_1 (справа № 317/2928/24) та зазначити дату народження ОСОБА_1 « ІНФОРМАЦІЯ_1 ».
Ухвала набирає законної сили негайно після її проголошення, але може бути оскаржена протягом п`ятнадцяти днів з дня її складення шляхом подачі апеляційної скарги.
Суддя В.В. Нікітін
Суд | Запорізький районний суд Запорізької області |
Дата ухвалення рішення | 07.10.2024 |
Оприлюднено | 09.10.2024 |
Номер документу | 122119139 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Заява про виправлення помилки у судовому рішенні |
Цивільне
Запорізький районний суд Запорізької області
Нікітін В. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні