ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Держпром, 8-й під`їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,
тел. приймальня (057) 705-14-14, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41
УХВАЛА
про прийняття заяви про відкриття провадження у
справі про банкрутство Приватного акціонерного товариства "Промислово-страхова компанія"
"09" жовтня 2024 р.м. ХарківСправа № 922/3539/24
Господарський суд Харківської області у складі:
судді Лавренюк Т.А.
розглянувши заявуНаціонального банку України про визнання банкрутом Приватного акціонерного товариства "Промислово-страхова компанія" код ЄДРПОУ 24131636
ВСТАНОВИВ:
Національний банк України звернувся до суду із заявою, в якій просить відкрити провадження у справі про банкрутство Приватного акціонерного товариства "Промислово-страхова компанія" на підставі ч.12 ст.66 Закону України "Про страхування".
Крім того, заявник просить суд визначити кандидатуру арбітражного керуючого для виконання повноважень розпорядника майна Приватне акціонерне товариство "Промислово-страхова компанія" шляхом застосування автоматизованої системи з числа осіб, внесених до Єдиного реєстру арбітражних керуючих України та які пройшли підготовку арбітражних керуючих у справах про банкрутство небанківських фінансових установ, за принципом випадкового вибору.
Розглянувши заяву про відкриття провадження у справі про банкрутство Приватного акціонерного товариства "Промислово-страхова компанія" та додані до неї документи, судом встановлено, що вона відповідає вимогам Кодексу України з процедур банкрутства, тому суд дійшов висновку про наявність правових підстав для прийняття заяви Національний банк України про відкриття провадження у справі про банкрутство Приватного акціонерного товариства "Промислово-страхова компанія" до розгляду.
Відповідно до п. п. 2-1 Прикінцевих та перехідних положень Кодексу України з процедур банкрутства, до дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи призначення арбітражного керуючого для виконання повноважень розпорядника майна або керуючого реструктуризацією у разі відкриття провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність) здійснюється з урахуванням особливостей, визначених цим пунктом. Заява ініціюючого кредитора або боржника - фізичної особи про відкриття провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність), крім відомостей, передбачених частиною першою статті 34, частиною другою статті 116 цього Кодексу, повинна містити пропозицію щодо кандидатури арбітражного керуючого для виконання повноважень розпорядника майна або керуючого реструктуризацією. Ініціюючий кредитор або боржник - фізична особа додає до заяви про відкриття провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність) заяву арбітражного керуючого, зазначеного в абзаці другому цього пункту, про участь у справі, яка повинна відповідати вимогам, встановленим частиною третьою статті 28 цього Кодексу.
Господарський суд, відкриваючи провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність), призначає арбітражного керуючого, зазначеного в абзаці другому цього пункту, розпорядником майна або керуючим реструктуризацією.
У разі якщо заява ініціюючого кредитора або боржника - фізичної особи про відкриття провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність) не містить пропозиції щодо кандидатури арбітражного керуючого для виконання повноважень розпорядника майна або керуючого реструктуризацією або до заяви про відкриття провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність) не додано заяви цього арбітражного керуючого про участь у справі, або з підстав, визначених частиною третьою статті 28 цього Кодексу, цього арбітражного керуючого не може бути призначено розпорядником майна або керуючим реструктуризацією, або заяву про відкриття провадження у справі про банкрутство подано боржником - юридичною особою, призначення арбітражного керуючого для виконання повноважень розпорядника майна або керуючого реструктуризацією здійснюється господарським судом самостійно з числа осіб, внесених до Єдиного реєстру арбітражних керуючих України, у порядку, що діяв до дня введення цього Кодексу в дію, шляхом застосування автоматизованої системи.
На відповідний запит суду автоматизованою системою визначено наступну кандидатуру арбітражного керуючого для призначення розпорядником майна - Мельниченко Костянтина Павловича (свідоцтво № 1887 від 09.01.2019), якій суд пропонує подати відповідну заяву про згоду на участь у даній справі.
Керуючись ст. ст. 2, 34-36 Кодексу України з процедур банкрутства, ст. ст. 232-235 ГПК України, -
УХВАЛИВ:
1. Прийняти заяву Національного банку України про відкриття провадження у справі про банкрутство Приватного акціонерного товариства "Промислово-страхова компанія" до розгляду.
2. Підготовче засідання по справі призначити на "17" жовтня 2024 р. о(б) 11:00
Судове засідання відбудеться у приміщенні господарського суду Харківської області за адресою: 61022, м. Харків, майдан Свободи, 5, Держпром, 8 під`їзд, 1-й поверх, зал № 102.
3. Автоматизованою системою визначено кандидатуру арбітражного керуючого Мельниченко Костянтина Павловича (свідоцтво № 1887 від 09.01.2019) для призначення розпорядиком майна.
Запропонувати арбітражному керуючому Мельниченко Костянтину Павловичу, кандидатуру якого визначено автоматизованою системою, подати заяву на участь у справі в якості керуючого реструктуризацією, а також надати суду докази того, що арбітражний керуючий склав іспит за програмою підготовки арбітражних керуючих у справах про банкрутство страхових організацій.
Боржнику до дати підготовчого засідання надати суду:
- відзив на заяву про відкриття провадження у справі, в якому зазначити: заперечення боржника щодо вимог заявника (заявників); загальну суму заборгованості боржника перед кредиторами за зобов`язаннями, що передбачають виплату грошових коштів, у тому числі зі сплати податків і зборів (обов`язкових платежів), з виплати заробітної плати; відомості про наявне у боржника майно, а також про всі рахунки в установах банків та інших фінансово-кредитних установах, реквізити рахунків; відомості про всі рахунки, на яких ведеться облік прав на цінні папери, що належать боржнику у депозитарних установах, їх реквізити; відомості про проведення боржником діяльності, пов`язаної з державною таємницею; докази необґрунтованості вимог заявника (за наявності);
- докази відправлення заявнику копії відзиву;
- інші відомості, що мають значення для розгляду справи.
Роз`яснити учасникам справи, що вони мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду, у тому числі з використанням власних технічних засобів відповідно до ст. 197 ГПК України.
Запропонувати учасникам справи подати заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції відповідно до ст. 197 ГПК України.
Повідомити учасників справи, що відповідно до ч. 6 ст. 6 ГПК України адвокати, нотаріуси, державні та приватні виконавці, арбітражні керуючі, судові експерти, органи державної влади та інші державні органи, органи місцевого самоврядування, інші юридичні особи реєструють свої електронні кабінети в Єдиній судовій інформаційно-телекомунікаційній системі або її окремій підсистемі (модулі), що забезпечує обмін документами, в обов`язковому порядку. Процесуальні наслідки, передбачені цим Кодексом у разі звернення до суду з документом особи, яка зобов`язана зареєструвати електронний кабінет, але не зареєструвала його, застосовуються судом також у випадках, якщо інтереси такої особи у справі представляє адвокат.
Повідомити учасників справи про можливість надсилання документів, що стосуються розгляду справи, без особистого прибуття до приміщення суду:
- через особистий кабінет в системі "Електронний суд";
- у разі неможливості надсилання через систему "Електронний суд" - електронною поштою на е-mail: inbox@hr.arbitr.gov.ua (з обов`язковим підписанням усіх документів кваліфікованим електронним підписом);
- у разі неможливості надсилання документів в електронному вигляді - звичайною поштою на офіційну адресу суду.
Повідомити учасників справи про можливість отримання інформації про роботу суду та щодо розгляду конкретних судових справ на сайті суду, а також за допомогою Телеграм-бота Господарського суду Харківської області https://t.me/GospSud_kh_bot.
Копію ухвали направити Національному банку України, ПрАТ "Промислово-страхова компанія", арбітражному керуючому Мельниченко К.П., державному реєстратору за місцем знаходження боржника, Основ`янсько-Слобідському відділу державної виконавчої служби у місті Харкові Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції ( м.Харків) (адреса: 61001, Харківська область, місто Харків, майдан Захисників України, будинок 7/8, 7 поверх).
Ухвала набирає законної сили з моменту її прийняття.
Ухвала оскарженню не підлягає. Заперечення на ухвали, що не підлягають оскарженню окремо від рішення суду, включаються до апеляційної скарги на рішення суду.
СуддяТ. А. Лавренюк
Суд | Господарський суд Харківської області |
Дата ухвалення рішення | 09.10.2024 |
Оприлюднено | 11.10.2024 |
Номер документу | 122187744 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи про банкрутство, з них: банкрутство юридичної особи |
Господарське
Господарський суд Харківської області
Лавренюк Т.А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні