Справа № 703/2161/24
УХВАЛА
про заочний розгляд справи
09 жовтня 2024 року Смілянський міськрайонний суд Черкаської області в складі:
головуючого судді Прилуцького В.О.
секретаря судового засідання Дегтярь Л.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Сміла порядку спрощеного позовного провадження з повідомленням (викликом) сторін ОСОБА_1 до фізичної особи-підприємця ОСОБА_2 про розірвання договору оренди землі,-
встановив:
ОСОБА_1 звернулась до суду з цим позовом до відповідача та просить розірвати договір оренди землі.
Строни в судове засідання не з`явились.
Представник позивача, адвокат Ігнатенко В.М. подав до суду заяву про розгляд справи без його участіта участі позивача, позовні вимоги підтримав.
Відповідач був повідомлений про розгляд справи в порядку, визначеному п. 3 ч. 8 ст. 128 ЦПК України.
Суд, вважає можливим розглянути справу, в порядку, передбаченому главою 11 розділом III ЦПК України, у відсутність відповідача, який згідно ст.128, 130 ЦПК України повідомлений про день та час розгляду справи належним чином, відзиву на позовну заяву не подав, як і заяв про відкладення розгляду справи, а чи повідомлення поважності причин неявки в судове засідання.
Керуючись ст. 280,281 ЦПК України, суд,-
ухвалив:
Проводити заочний розгляд справи за позовом ОСОБА_1 до фізичної особи-підприємця ОСОБА_2 про розірвання договору оренди землі.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Головуючий: В.О. Прилуцький
Суд | Смілянський міськрайонний суд Черкаської області |
Дата ухвалення рішення | 09.10.2024 |
Оприлюднено | 14.10.2024 |
Номер документу | 122214893 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із земельних відносин, з них: щодо припинення права оренди |
Цивільне
Смілянський міськрайонний суд Черкаської області
Прилуцький В. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні