Справа № 175/5607/24
Провадження № 2-во/175/100/24
УХВАЛА
"09" жовтня 2024 р. смт. Слобожанське
Суддя Дніпропетровського районного суду Дніпропетровської області Журавель Т.С., розглянувши у відкритому судовому засіданні заяву ОСОБА_1 про виправлення описки,
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 черезсистему «Електроннийсуд» звернуласядо ДніпропетровськогорайонногосудуДніпропетровської областіззаявоюпро виправлення описки в мотивувальній частині рішення Дніпропетровського районного суду Дніпропетровської області від 02.10.2024 року по справі №175/5607/24.
Ухвалою судді Дніпропетровського районного суду Дніпропетровської області від 08.10.2024 року заяву прийнято до розгляду без виклику сторін.
Відповідно до ч. 1 ст. 269 ЦПК України, суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки.
Згідно ч. 2 ст. 269 ЦПК України, питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала.
Суддею встановлено, що рішенням Дніпропетровського районного суду Дніпропетровської області від 02.10.2024 року по справі №175/5607/24 у задоволенні позовної заяви ОСОБА_1 до Комунального некомерційного підприємства «Міська лікарня № 3» Краматорської міської ради про визнання незаконним та скасування наказу, поновлення на роботі, стягнення середнього заробітку та моральної шкоди відмовлено.
При цьому суд помилково зазначив у мотивувальній частині рішення суду посаду, яку обіймала ОСОБА_1 «директор терапевтичного відділення», замість правильної - «медичний директор з терапевтичного профілю».
На підставі викладеного, суддя вважає за необхідне виправити описку, яка була допущена у цій частині рішення суду.
Щодо виправлення описки в останньому слові резолютивної частини рішення суду, суддя звертає увагу на те, що пропуск букви «у» у слові «перегляду» не тягне за собою неточний виклад змісту судового рішення чи перекручування його суті.
Крім того, виправленню підлягають лише ті описки, які мають істотний характер, наприклад: написання прізвищ та імен, адреси, найменувань спірного майна, зазначення дат і строків.
З огляду на викладене, суддя доходить висновку, що вимога в цій частині є необґрунтованою та такою, що задоволенню не підлягає.
Керуючись ст. 269 ЦПК України,-
ПОСТАНОВИВ:
Заяву ОСОБА_1 про виправленняописки задовольнити частково.
Виправити описку, яка була допущена в мотивувальній частині рішення Дніпропетровського районного суду Дніпропетровської області від 02.10.2024 року по справі №175/5607/24 та вважати правильною посаду, яку обіймала ОСОБА_1 «медичний директор з терапевтичного профілю».
В іншій частині заяви відмовити.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку шляхом подання апеляційної скарги безпосередньо до Дніпровського апеляційного суду протягом п`ятнадцяти днів з дня її складення. Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Ухвала набирає законної сили негайно з моменту її підписання суддею.
Суддя Т. С. Журавель
Суд | Дніпропетровський районний суд Дніпропетровської області |
Дата ухвалення рішення | 09.10.2024 |
Оприлюднено | 14.10.2024 |
Номер документу | 122228339 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Заява про виправлення помилки у судовому рішенні |
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні