Рішення
від 11.10.2024 по справі 138/2640/24
МОГИЛІВ-ПОДІЛЬСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 138/2640/24

Провадження №:2-о/138/144/24

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

10 жовтня 2024 року м. Могилів-Подільський

Могилів-Подільський міськрайонний суд Вінницької області в складі:

головуючого судді Холодової Т.Ю.,

за участю: секретаря судового засідання Паламарчук І.В.,

заявника ОСОБА_1 ,

представника заявника адвоката Середюк О.В.,

заінтересованої особи ОСОБА_2 ,

заінтересованої особи ОСОБА_3 ,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі судових засідань Могилів-Подільського міськрайонного суду Вінницької області в порядку окремого провадження цивільну справу за заявою ОСОБА_1 , заінтересовані особи Міністерство оборони України, ІНФОРМАЦІЯ_1 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , ОСОБА_2 , ОСОБА_3 про встановлення факту, що має юридичне значення, -

ВСТАНОВИВ:

06.09.2024 заявник ОСОБА_1 звернулась до Могилів-Подільського міськрайонного суду Вінницької області з заявою про встановлення факту, що має юридичне значення, а саме встановлення факту проживання однією сім`єю чоловіка ОСОБА_4 та жінки ОСОБА_1 без реєстрації шлюбу з 2005 року по день смерті ОСОБА_4 . 31.01.2024.

Заява обґрунтована тим, що 04.09.1990 заявник зареєструвала шлюб із ОСОБА_4 . Від спільного подружнього життя в їх сім`ї народились сини ОСОБА_2 та ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_3 . Через погіршення сімейних відносин, шлюб між заявником та ОСОБА_4 було розірвано 16.02.2005. Однак, одразу після винесення рішення про розірвання шлюбу ОСОБА_4 усвідомив свою поведінку, змінив відношення до сім`ї, а тому вони поновили подружні відносини, продовжили проживати однією сім`єю, але без реєстрації шлюбу. Так, вони продовжили проживати в одному будинку, спільно виховували та утримували дітей, вели спільне господарство, мали всі права та обов`язки, що притаманні подружжю. Також ОСОБА_4 доглядав заявника, коли вона перебувала на лікуванні, а заявник в свою чергу здійснювала догляд за матір`ю чоловіка ОСОБА_5 з 2016 року по день смерті останньої у 2023 році. У зв`язку із повномасштабним вторгненням росії в Україну ОСОБА_4 був мобілізований до лав ЗСУ та 31.01.2024 загинув під час бою. На даний час, з метою отримання державної виплати сім`ї загиблого у заявника постала необхідність у встановленні факту її проживання однією сім`єю без реєстрації шлюбу з ОСОБА_4 . За таких підстав заявник звернулась до суду з даною заявою.

Ухвалою судді Могилів-Подільського міськрайонного суду Вінницької області від 11.09.2024 відкрито провадження у справі, призначено справу до судового розгляду в судовому засіданні, в яке викликано учасників та свідків.

10.10.2024 в судовому засіданні заявник ОСОБА_1 та її представник адвокат Середюк О.В. заяву про встановлення факту, що має юридичне значення підтримали з підстав викладених в заяві та просили задовольнити. Додатково ОСОБА_1 зазначила, що будинок, в якому вона та померлий ОСОБА_4 зареєстровані та в якому проживають всі члени сім`ї, належить ОСОБА_4 , сім`я завжди там проживала, а дата реєстрації місця проживання у будинку ОСОБА_4 на 2023 рік змінилась лише тому, що відбулась зміна назви вулиці і при отриманні нового документу внесли й нову дату реєстрації місця проживання.

В судовому засіданні заінтересована особа ОСОБА_3 , який є сином заявника та померлого ОСОБА_4 , не заперечував щодо задоволення заяви та підтвердив, викладені у ній обставини. Зазначив, що дійсно його батьки ОСОБА_1 та ОСОБА_4 завжди проживали разом, вели спільне господарство, ростили та виховували дітей. Додатково пояснив, що мати після їх з братом народження не працювала, а батько працював на підприємстві, був заступником по господарству.

В судовому засіданні заінтересована особа ОСОБА_2 , який є сином заявника та померлого ОСОБА_4 , також не заперечував щодо задоволення заяви, додатково пояснив, що під час повномасштабного вторгнення російської федерації він проходив військову службу разом з батьком. Крім того додав, що батьки завжди проживали однією сім`єю, в злагоді, мати була домогосподаркою, а батько працював, вони разом вели господарство, виховували його з братом, возили їх на відпочинок, тобто у них була сім`я з усіма правами та обов`язками подружжя. Під час влаштування на службу, батько, заповнюючи анкетні дані, вказав маму ОСОБА_1 як дружину, а тому саме їй прийшло сповіщення як дружині спочатку про зникнення ОСОБА_4 , а потім про його загибель.

Уповноважені представникизаінтересованих осіб Міністерства оборони України, ІНФОРМАЦІЯ_4 , ІНФОРМАЦІЯ_5 , належним чином повідомлені про день та час розгляду справи, в судове засідання не з`явились без повідомлення причин неявки, правом подання пояснень щодо заяви не скористались.

Дослідивши матеріали цивільної справи, суд приходить до висновку, що заява підлягає задоволенню з огляду на таке.

Суд встановив, що ІНФОРМАЦІЯ_6 помер ОСОБА_6 , що підтверджується копією Свідоцтва про смерть серії НОМЕР_1 .

Згідно копії витягу № 882 від 02.02.2024 про зареєстрованих у житловому приміщення осіб, наданого Центром надання адміністративних послуг Могилів-Подільської міської ради, заявник ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_7 , з 10.03.2017 зареєстрована за адресою АДРЕСА_1 . За вказаною адресою, також зареєстрований з 24.03.2023 ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_8 .

Як вбачається з копії Свідоцтва про укладення шлюбу серії НОМЕР_2 , заявник та ОСОБА_4 зареєстрували шлюб 04 вересня 1990 року.

Від даного шлюбу в їх сім`ї народились діти ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_9 , та ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_9 , що підтверджується копіями Свідоцтв про народження серії НОМЕР_3 та серії НОМЕР_4 .

Рішенням Могилів-Подільського міськрайонного суду Вінницької області від 16.02.2005 розірвано шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_4 , що підтверджується копією рішення про розірвання шлюбу.

Відповідно до копії обліково-послужної картки до військового квитка серії НОМЕР_5 ОСОБА_4 був призваний ІНФОРМАЦІЯ_10 , з 01.03.2022 проходив службу у Військовій частині НОМЕР_6 .

29.02.2024 за вих. № 1343 ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_10 надіслано сповіщення про те, що її чоловік, навідник танкового взводу танкової роти танкового батальйону військової частини НОМЕР_6 матрос ОСОБА_4 , 1968 року народження, вірний Військовій присязі, у бою за Батьківщину, виявив стійкість та мужність, загинув ІНФОРМАЦІЯ_11 під час виконання бойового завдання із захисту територіальної цілісності Батьківщини, відсічі та стримування збройної агресії російської федерації проти України в районі ведення бойових дій біля населеного пункту Тягинка Херсонської області.

Згідно довідки № 17/1 від 06.03.2024, виданої ОСОБА_1 директором КП РО «Скорбота», її чоловік ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_8 , який загинув ІНФОРМАЦІЯ_11 , похоронений 05.03.2024 на міському цвинтарі м. Могилів-Подільський район «Сонячне» на ОСОБА_7 .

Заявник не може реалізувати свої соціально-економічні права, зокрема пов`язані із отриманням соціальних виплат, пенсій, пільг, субсидій, грошової компенсації (допомоги), у зв`язку зі смертю ОСОБА_4 , а також отримання статусу члена сім`ї загиблого захисника.

Відповідно до п. 5 ч. 2ст. 293 ЦПК Українисуд розглядає в порядку окремого провадження справи про встановлення фактів, що мають юридичне значення.

Згідно з ч. 2ст. 315 ЦПК Україниу судовому порядку можуть бути встановлені також інші факти, від яких залежить виникнення, зміна або припинення особистих чи майнових прав фізичних осіб, якщо законом не визначено іншого порядку їх встановлення.

Зокрема, згідно з п. 5 ч. 1 ст. 315 ЦПК України суд розглядає справи про встановлення факту проживання однією сім`єю чоловіка та жінки без шлюбу.

На підставі п. 2Постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2022 року № 168 «Питання деяких виплат військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу, поліцейським та їх сім`ям під час дії воєнного стану»установлено, що Особам, які мають право на виплату одноразової грошової допомоги у разі загибелі осіб, зазначених упунктах 1-1-2цієї постанови, а також їх смерті внаслідок поранення (контузії, травми, каліцтва), отриманого у період воєнного стану під час захисту Батьківщини, участі у бойових діях або забезпеченні здійснення заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії, перебуваючи безпосередньо в районах їх ведення (здійснення), зокрема на тимчасово окупованій Російською Федерацією території України, на території між позиціями сил оборони та позиціями військ держави-агресора, у період здійснення зазначених заходів, не пізніше ніж через один рік після поранення (контузії, травми, каліцтва), виплачується одноразова грошова допомога в розмірі 15 млн. гривень.

Розмір одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті) військовослужбовця в період воєнного стану під час виконання ним обов`язків військової служби не може становити менше 15 млн. гривень.

Розмір одноразової грошової допомоги, що виплачується в інших випадках, передбаченихпідпунктами 2і3пункту 2 статті 16 Закону України Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей, визначається відповідно доабзацу другогопідпункту а пункту 1 статті 16-2зазначеного Закону.

У разі наявності особистого розпорядження осіб, зазначених упунктах 1-1-2цієї постанови (крім осіб начальницького складу управління спеціальних операцій Національного антикорупційного бюро), на випадок загибелі (смерті) про виплату одноразової грошової допомоги особі (особам) за вибором визначається розмір частки таких осіб у відсотках. Розмір допомоги осіб, які мають на неї право, крім громадян Російської Федерації або Республіки Білорусь та осіб, які постійно проживають на територіях цих країн, осіб, які засуджені за державну зраду, колабораційну діяльність, пособництво державі-агресору, визначається відповідно до розміру часток, зазначених в особистому розпорядженні, у відсотках.

У разі відсутності особистого розпорядження або за наявності неохопленої особистим розпорядженням частки розміру одноразової грошової допомоги право на призначення та отримання одноразової грошової допомоги (її частки) мають особи, визначені участині четвертійстатті 118-1Кодексу цивільного захисту України,частині четвертійстатті 98 Закону України Про Національну поліцію тапункті 4статті 16-1Закону України Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей, крім громадян Російської Федерації або Республіки Білорусь та осіб, які постійно проживають на територіях цих країн, осіб, які засуджені за державну зраду, колабораційну діяльність, пособництво державі-агресору, у рівних частках.

Незалежно від змісту особистого розпорядження право на призначення та отримання одноразової грошової допомоги мають малолітні, неповнолітні, повнолітні непрацездатні діти, непрацездатна вдова (вдівець) та непрацездатні батьки загиблої (померлої) особи у розмірі 50 відсотків частки, яка належала б кожному з них у разі призначення і виплати одноразової грошової допомоги за відсутності особистого розпорядження.

Так відповідно до п. 4ст. 16-1 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей»вказано, що у випадках, зазначених у пп. 1-3 п. 2 ст. 16 цього Закону, зокрема, в разі загибелі (смерті) військовослужбовця під час виконання ним обов`язків військової служби, право на призначення та отримання одноразової грошової допомоги мають, зокрема, жінка (чоловік), з якою (з яким) загибла (померла) особа проживали однією сім`єю, але не перебували у шлюбі між собою або в будь-якому іншому шлюбі, за умови що цей факт встановлено рішенням суду, яке набрало законної сили.

За ч. 3ст. 1 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб»члени сімей військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за цим Законом, які загинули чи померли або пропали безвісти, мають право на пенсію в разі втрати годувальника.

На підставі ч. 1ст. 30 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб»право на пенсію в разі втрати годувальника мають непрацездатні члени сімей загиблих, померлих або таких, що пропали безвісти військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за цим Законом, які перебували на їх утриманні.

Відповідно дост. 31 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб»члени сім`ї померлого вважаються такими, що перебували на його утриманні, якщо вони були на його повному утриманні або одержували від нього допомогу, яка була для них постійним і основним джерелом засобів до існування. Члени сім`ї померлого, для яких його допомога була постійним і основним джерелом засобів до існування, але які самі одержували будь-яку пенсію, мають право перейти на нову пенсію.

Вказані вище норми дають підстави стверджувати, що ані положенняПостанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2022 року № 168 «Питання деяких виплат військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу, поліцейським та їх сім`ям під час дії воєнного стану», ані положенняЗаконів України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей»,аніЗаконом України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб»не дають визначення поняття сім`ї та члена сім`ї військовослужбовця.

Водночас, згідно із ч. 2ст. 3 Сімейного кодексу України(далі -СК) сім`ю складають особи, які спільно проживають, пов`язані спільним побутом, мають взаємні права та обов`язки.

Згідно із абз. 5 п. 6 мотивувальної частиниРішення Конституційного Суду України від 03 червня 1999 року № 5-рп/99у справі про офіційне тлумачення терміну «член сім`ї» членами сім`ї військовослужбовця є, зокрема, особи, які постійно з ним мешкають і ведуть спільне господарство. До таких осіб належать не тільки близькі родичі (рідні брати, сестри, онуки, дід і баба), але й інші родичі чи особи, які не перебувають з військовослужбовцем у безпосередніх родинних зв`язках (брати, сестри дружини (чоловіка); неповнорідні брати і сестри; вітчим, мачуха; опікуни, піклувальники, пасинки, падчерки й інші). Обов`язковими умовами для визнання їх членами сім`ї, крім спільного проживання, є: ведення спільного господарства, тобто наявність спільних витрат, спільного бюджету, спільного харчування, купівля майна для спільного користування, участь у витратах на утримання житла, його ремонт, надання взаємної допомоги, наявність усних чи письмових домовленостей про порядок користування житловим приміщенням, інших обставин, які засвідчують реальність сімейних відносин.

Отже, законодавство не передбачає вичерпного переліку членів сім`ї та визначає критерії, за наявності яких особи складають сім`ю. Такими критеріями є спільне проживання (за винятком можливості роздільного проживання подружжя з поважних причин і дитини з батьками), спільний побут і взаємні права й обов`язки.

Суд встановив, що заявник перебувала тривалий час у фактичних шлюбних відносинах із ОСОБА_4 , з яким вони спільно проживали за однією адресою, були пов`язані спільним побутом, маючи спільний бюджет та взаємні права й обов`язки, піклуючись один про одного, разом виховували своїх синів.

Вказані обставини підтверджуються доказами приєднаними до матеріалів справи, а саме: відповідно до довідки голови квартального комітету № 7 м. Могилева-Подільського № 50 від 13.03.2024 заявник та її чоловік ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_8 , проживали разом та вели спільне господарство за адресою АДРЕСА_1 з 1990 року по день смерті ОСОБА_4 31.01.2024; з копії обліково-послужної картки до військового квитка серії НОМЕР_7 ОСОБА_4 вбачається, що сімейний стан останнього вказано як одружений та дружиною ОСОБА_8 , 1965 року народження; наявність спільного бюджету ОСОБА_4 та ОСОБА_1 підтверджується копією договору вкладу від 09.12.2015, укладеного між ПАТ КБ «Приватбанк» та ОСОБА_4 з початковою сумою вкладу 200000 грн. на особовому рахунку № НОМЕР_8 та копією довіреності від 09.12.2015, якою ОСОБА_4 уповноважив ОСОБА_1 повністю розпоряджатися вказаним рахунком; фотознімками на яких зображені заявник та ОСОБА_4 в сімейному колі.

Також, ОСОБА_1 з 04.03.2016 по 30.11.2023 здійснювала догляд за матір`ю ОСОБА_4 . ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_12 , що підтверджується копією довідки управління праці та соціального захисту населення Могилів-Подільської міської ради № 234 від 07.02.2024 та копією Свідоцтва про народження ОСОБА_4 , де його матір`ю вказана ОСОБА_5 .

Крім того, про те, що заявник проживала з ОСОБА_4 однією сім`єю як чоловік та дружина свідчить і той факт, що сповіщення ІНФОРМАЦІЯ_13 про загибель ОСОБА_4 було надіслано саме ОСОБА_1 як дружині загиблого.

Також командиром військової частини НОМЕР_6 заявнику видано довідку № 41/2743 від 09.04.2024 про те, що ОСОБА_4 брав безпосередню участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв`язку з військовою агресією Російської Федерації проти України, в якій зазначено, зокрема, що дана довідка є підставою для надання особі статусу члена сім`ї загиблого Захисника України.

Крім того, факт того, що ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_14 , та ОСОБА_4 , який помер ІНФОРМАЦІЯ_6 проживали однією сім`єю без реєстрації шлюбу з 2005 року по день смерті ОСОБА_4 підтвердили допитані в судовому засіданні свідки.

Так, свідок ОСОБА_9 , яка є сусідкою заявника з 2006 року, суду показала, що з вказаного часу знає їх сім`ю, ОСОБА_1 та ОСОБА_4 проживали разом та про те, що вони не були одружені свідок навіть не знала. Відносини в їх сім`ї завжди були чудові, сім`я вела спільне господарство, діти жили з ними, ходили до школи.

Свідок ОСОБА_10 суду дала покази, що вона є сусідкою та проживає через два будинки від будинку заявника. ОСОБА_1 та ОСОБА_4 знає приблизно тридцять років. Про те, що шлюб між ними було розірвано дізналась лише нещодавно, коли заявник звернулась до неї з проханням прийти в суд. Свідок також зазначила, що ОСОБА_1 та ОСОБА_4 завжди жили разом та все робили разом, виховували дітей, піклувались один про одного, також заявник здійснювала доглядала за матір`ю чоловіка ОСОБА_4 , коли остання захворіла, вони забрали її проживати до себе. Крім того свідок зазначила, що заявник після загибелі ОСОБА_4 здійснила його поховання.

Свідок ОСОБА_11 , яка також є сусідкою заявника, суду показала, що товаришує з заявником та загиблим ОСОБА_4 більше 20 років. Вони часто бували в гостях один у одного, разом святкували свята. Свідок також не здогадувалась, що шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_4 було розірвано, адже вони завжди жили разом та все робили разом, зокрема робили ремонт, вели господарство, виховували дітей, разом забрали матір ОСОБА_4 до себе, коли остання захворіла, доглядали її та після смерті поховали. Коли хворіла заявник та перебувала в лікарні, ОСОБА_4 доглядав за нею, займався дітьми.

Обставини щодо наявності спору з приводу призначення та виплати одноразової грошової допомоги за загиблого військовослужбовця судом під час розгляду справи не встановлено.

Таким чином, враховуючи викладене вище, дослідивши надані докази та покази свідків, оцінивши їх в сукупності, суд дійшов висновку, що заявниця дійсно проживала з 2005 року однією сім`єю без реєстрації шлюбу із ОСОБА_4 до дня його смерті ІНФОРМАЦІЯ_11 , вони вели спільне господарство, були пов`язані спільним побутом, тобто мали взаємні права та обов`язки, у тому числі, оскільки цей факт підтверджується доказами, що містяться в матеріалах справи.

Зважаючи на викладене, суд вважає, що заявником доведено той факт, що ОСОБА_1 та ОСОБА_4 , який помер ІНФОРМАЦІЯ_6 проживали однією сім`єю без реєстрації шлюбу з 2005 року по день смерті ОСОБА_4 ІНФОРМАЦІЯ_6 , а відтак заява підлягає задоволенню.

На підставі викладеного вище та керуючись ст. 3 СК України, ст.ст. 76-81, 247 ч. 2, 259 ч. 1, 2, 263-265, 273, 293, 315, 319 ЦПК України суд, -

ВИРІШИВ:

Заяву ОСОБА_1 ,заінтересовані особиМіністерство оборониУкраїни, ІНФОРМАЦІЯ_1 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , ОСОБА_2 , ОСОБА_3 провстановлення факту,що маєюридичне значеннязадовольнити повністю.

Встановити юридичний факт, що ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_14 , та ОСОБА_4 , який помер ІНФОРМАЦІЯ_6 проживали однією сім`єю без реєстрації шлюбу з 2005 року по день смерті ОСОБА_4 ІНФОРМАЦІЯ_6 .

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.

У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Апеляційна скарга на рішення суду може бути подана протягом тридцяти днів з дня його проголошення.

Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.

Учасник справи, якому повне рішення суду не було вручено у день його проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.

Заявник: ОСОБА_1 , місце проживання: АДРЕСА_1 , реєстраційний номер облікової картки платника податків НОМЕР_9 .

Представник заявника: адвокат Середюк Олена Василівна, адреса для листування: АДРЕСА_2 , реєстраційний номер облікової картки платника податків НОМЕР_10 .

Заінтересована особа: Міністерство оборони України, місце знаходження: проспект Повітрофлотський, 6, м. Київ, 03168.

Заінтересована особа: ІНФОРМАЦІЯ_1 , місце знаходження: вул. Данила Галицького, 31, м. Вінниця, 21036.

Заінтересована особа: ІНФОРМАЦІЯ_2 , місце знаходження: АДРЕСА_3 .

Заінтересована особа: ОСОБА_2 , місце проживання: АДРЕСА_1 , реєстраційний номер облікової картки платника податків НОМЕР_11 .

Заінтересована особа: ОСОБА_3 , місце проживання: АДРЕСА_1 , реєстраційний номер облікової картки платника податків НОМЕР_12 .

Суддя Т.Ю. Холодова

Повний текст рішення складено 11.10.2024

СудМогилів-Подільський міськрайонний суд Вінницької області
Дата ухвалення рішення11.10.2024
Оприлюднено14.10.2024
Номер документу122242180
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи окремого провадження Справи про встановлення фактів, що мають юридичне значення, з них: інших фактів, з них:.

Судовий реєстр по справі —138/2640/24

Рішення від 11.10.2024

Цивільне

Могилів-Подільський міськрайонний суд Вінницької області

Холодова Т. Ю.

Рішення від 10.10.2024

Цивільне

Могилів-Подільський міськрайонний суд Вінницької області

Холодова Т. Ю.

Ухвала від 11.09.2024

Цивільне

Могилів-Подільський міськрайонний суд Вінницької області

Холодова Т. Ю.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні