Справа № 947/23155/24
Провадження № 2/947/4778/24
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
11.10.2024 року
Київський районний суд м. Одеси у складі:
головуючого судді Куриленко О.М.,
за участю секретарів судового засідання Сопової А.Є., ОСОБА_1 ,
представника позивача ОСОБА_2 ,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в порядку спрощеного позовного провадження цивільну справу за позовом Житлово-будівельного кооперативу «Вимпел-17» до ОСОБА_3 про стягнення заборгованості,
ВСТАНОВИВ :
26липня 2024року предстаникпозивача звернувсядо судуз позовом,в якомупросить ухвалитирішення,яким стягнутиз відповідача ОСОБА_3 накористь Житлово-будівельногокооперативу «Вимпел-17»заборгованість зажитлово-комунальніпослуги тасудові витрати.
Свої вимоги мотивував тим, що ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ «ВИМПЕЛ-17» був створений 04 листопада 2016 року, що підтверджується Протоколом установчих зборів та діє відповідно до Статуту, затвердженого вищевказаним Протоколом. Починаючи з моменту прийняття в експлуатацію багатоквартирного житлового будинку за адресою: АДРЕСА_1 , та створення ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНОГО КООПЕРАТИВУ «ВИМПЕЛ-17» саме кооператив здійснює утримання (управління) багатоквартирного будинку та прибудинкової території.
Відповідач ОСОБА_3 є членом ЖБК «ВИМПЕЛ-17» та власником квартири АДРЕСА_2 , систематично не сплачує внесків до ЖБК «ВИМПЕЛ-17». Станом на 01 квітня 2024 року загальний розмір заборгованості ОСОБА_3 складає 31169,17гривні, що складається з суми боргу у розмірі 27138,05 грн., інфляційних збитків на суму 3216,98 грн. та 3% річних на суму 814,14 грн.
У зв`язку з цим представник позивач вимушений звернутися до суду з вимогою щодо стягнення з відповідача заборгованості.
Ухвалою судді від 29.07.2024 року провадження у справі було відкрито та призначено судове засідання в порядку спрощеного позовного провадження.
Особи, що беруть участь у справі, про час і місце судового розгляду сповіщені належним чином у порядку ст.ст. 128-130 ЦПК України.
Представник позивача Житлово-будівельногокооперативу «Вимпел-17» - Касьяненко Юрій Яковлевич у судовому засіданні, призначеному на 11.10.2024 року, позовні вимоги підтримав та просив їх задовольнити.
Відповідач ОСОБА_3 та його адвокат - Лужанов Сергій Валерійович, у судові засідання, що призначалися на 18.09.2024 року 11.10.2024 року не з`явилися, про час та місце їх проведення повідомлялися належним чином, причини неявки суду не повідомили.
09.09.2024 року відповідач звертався до канцелярії суду з клопотанням про надання можливості ознайомитися з матеріалами справи. Як вбачається з матеріалів справи, 19.09.2024 року відповідач ознайомився з матеріалами справи, про що свідчить його особистий підпис (а.с. 90).
18.09.2024 року до канцелярії суду звертався адвокат відповідача Лужанов Сергій Валерійович з клопотанням про відкладення судового засідання, призначеного на 18.09.2024 року у зв`язку з зайнятістю в іншому судовому процесі.
11.10.2024 року адвокат відповідача ОСОБА_4 звернувся до канцелярії суду з клопотанням про відкладення судового засідання, призначеного на 11.10.2024 року у зв`язку з необхідністю надати додаткові докази.
Суд оцінює повторну неявку адвоката відповідача у судове засідання та звернення з клопотанням про відкладення судового засідання як зловживання процесуальними правами та намагання затягнути розгляд справи.
Таким чином, відповідачу ОСОБА_3 та його адвокату - Лужанову Сергію Валерійовичу достеменно відомо про перебування цієї цивільної справи у провадженні суду, відповідач ознайомився з матеріалами справи, правом на подання відзиву не скористався.
Відповідно до частини 1 статті 223 ЦПК України неявка у судове засідання будь-якого учасника справи за умови, що його належним чином повідомлено про дату, час і місце цього засідання, не перешкоджає розгляду справи по суті, крім випадків, визначених цією статтею.
При викладених обставинах суд вважає за можливе розглянути справу у відсутності відповідача, який сповіщений про розгляд справи належним чином.
Дослідивши матеріали справи у їх сукупності, всебічно та повно з`ясувавши фактичні обставини, на яких ґрунтується позов, об`єктивно оцінивши докази, які мають істотне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, суд приходить до висновку, що позов підлягає задоволенню із наступних підстав.
Відповідно до ст. 4 ЦПК України кожна особа має право в порядку, встановленому цим Кодексом, звернутися до суду за захистом своїх порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи законних інтересів.
Судом встановлено, що ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ «ВИМПЕЛ-17» (код юридичної особи 20995812) був створений 04 листопада 2016 року, що підтверджується Протоколом установчих зборів та діє відповідно до Статуту, затвердженого вищевказаним Протоколом. З метою виконання покладених на позивача обов`язків відповідно до Статуту у ньому наявний штат працівників. Починаючи з моменту прийняття в експлуатацію багатоквартирного житлового будинку за адресою: АДРЕСА_1 , та створення ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНОГО КООПЕРАТИВУ «ВИМПЕЛ-17» саме кооператив здійснює утримання (управління) багатоквартирного будинку та прибудинкової території.
Відповідно до статті 13 Закону України «Про особливості здійснення права власності у Багатоквартирному будинку» співвласники багатоквартирних будинків, утримання яких до набрання чинності цим Законом здійснювали житлово-будівельні (житлові) кооперативи, продовжують відшкодовувати витрати на утримання відповідних будинків і споруд та прибудинкових територій таким кооперативам до моменту створення в багатоквартирному будинку об`єднання співвласників багатоквартирного будинку (у тому числі шляхом реорганізації кооперативу) або прийняття співвласниками рішення про форму управління багатоквартирним будинком без обмеження у часі.
На теперішнійчас,співвласниками багатоквартирногобудинку заадресою: АДРЕСА_1 не булопроведено обранняуправителя тане булостворено об`єднанняспіввласників багатоквартирногобудинку. Тому позивач продовжує здійснювати утримання цього будинку, а співвласники зобов`язані відшкодовувати позивачу витрати на виконання цих функцій.
18 грудня 2018 року позивачем було укладено Договір підряду на технічне обслуговування та ремонт ліфтів з ПП «Яровенко». 01 квітня 2024 року позивачем було змінено підрядну організацію по технічному обслуговуванню ліфтів та укладено відповідний договір з іншим підрядником - ТОВ «Євротехносфера».
29.05.2008 року позивачем було укладено договір №1701 про постачання електричної енергії з ВАТ «Електропостачальна компанія «Одесаобленерго» (нині АТ «ДТЕК «Одеські Електромережі») з метою забезпечення освітлення місць загального користування та живлення ліфтового обладнання.
Також, ЖБК «ВИМПЕЛ-17» укладено договір №133/ОЖ/К/90 на вивезення твердих побутових відходів від 0101.2009 року з ТОВ «СОЮЗ» (нині ТОВ «КЛІАР- СІТІ»)
Отже, позивач належним чином виконує покладені на нього обов`язки по утриманню (управлінню) багатоквартирного житлового будинку та прибудинкової території за адресою: 65114, м. Одеса, вул. Левітана, буд. 69.
27 січня 2023 року між ЖБК «ВИМПЕЛ- 17» та ТОВ «Інфокс» філії «Інфоксводоканал» було укладено типовий договір №10964 з колективним споживачем про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.
Співвласники сплачують послуги до ЖБК «ВИМПЕЛ-17» за тарифами, встановленими Національною Комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, за якими ТОВ «Інфокс» філії «Інфоксводоканал» надає відповідні послуги ЖБК «ВИМПЕЛ-17».
Рішенням загальнихзборів членівКооперативу від11вересня 2020року булозатверджено: щомісячний внесокна управліннябагатоквартирним будинкому розмірі5гривень 00копійок з1кв.м.загальної площіквартири; щомісячний внесок на вивезення ТПВ у розмірі 17 гривень 11 копійок з однієї особи, що проживає (зареєстрована) у квартирі; щомісячний внесок на технічне обслуговування ліфтів у розмірі 534 копійки з 1 кв.м.; щомісячний внесокна аварійно-ремонтнийфонд урозмірі 80копійок з1кв.м.загальної площіквартири; щомісячний внесокна електроенергіюдля освітленняМЗК тадля роботиліфтів,що будерозраховуватись Правліннямкожного місяцявідповідно дообсягів споживаннявпродовж звітного періоду, встановлених на підставі лічильників обліку електричної енергії та рахунків, що виставляються постачальником послуг ТОВ «ООЕК».
Рішенням Виконавчого комітету Одеської Міської Ради №258 від 27.10.2022 року «Про встановлення тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів для населення міста Одеси» було встановлено новий розмір тарифу - 33,99 грн. за 1 особу.
28 листопада 2022 року Правлінням ЖБК «ВИМПЕЛ-17» було прийнято рішення з 01 грудня 2022 року здійснювати нарахування внеску на вивезення ТПВ у розмірі 33,99 грн. за 1 особу, як це було передбачено рішенням Виконавчого Комітету.
21.01.2023року загальнимизборами членівЖБК «ВИМПЕЛ-17»було прийняторішення: з 01січня 2023року включитинарахування заелектроенергію дляосвітлення місцьзагального користуваннята дляроботи ліфтівдо складувнеску наутримання (управління)багатоквартирного будинкута прибудинковоїтериторії; з 01січня 2023року затвердитищомісячний внесокна вивезенняТПВ урозмірі 33гривні 99копійок зоднієї особи,що проживає(зареєстрована)у квартирі; з 01 січня 2023 року затвердити щомісячний внесок на аварійно-ремонтний фонд у розмірі 2 гривні 00 копійок з 1 кв.м. загальної площі квартири.
19.08.2023 року Протоколом №2 було прийнято рішення про доручення Правлінню здійснити розрахунок та затвердження нового розміру внеску на утримання (управління) багатоквартирного будинку та прибудинкової території й прийняти рішення про здійснення нарахування внесків на покриття витрат за освітлення місць загального користування та забезпечення роботи ліфтового обладнанням окремим внеском у розмірі відповідно до фактично понесених витрат.
На виконання відповідного рішення загальних зборів членів ЖБК «ВИМПЕЛ-17», 29 грудня 2023 року Правлінням було прийнято рішення про затвердження з 01.01.2024 року внеску на утримання (управління) багатоквартирного будинку та прибудинкової території у розмірі 5,65 грн. за 1 кв.м. для квартир 1-го поверху та у розмірі 6,292 грн. за 1 кв.м. для квартир, що розташовані на 2-9 поверхах будинку й про нарахування внесків на покриття і витрат за освітлення місць загального користування та забезпечення роботи ліфтового (обладнанням окремим внеском у розмірі відповідно до фактично понесених витрат.
Згідно пункту 4.5. Статуту ЖБК «ВИМПЕЛ-17» власники квартир, які не були членами ЖБК, або одержали у власність квартири в будинку ЖБК, після реєстрації цього Статуту, стають членами ЖБК автоматично.
Отже, відповідач ОСОБА_3 є членом ЖБК «ВИМПЕЛ-17».
Станом на 01 квітня 2024 року загальний розмір заборгованості ОСОБА_3 складає 31169,17гривні, що складається з суми боргу у розмірі 27138,05 грн., інфляційних збитків на суму 3216,98 грн. та 3% річних на суму 814,14 грн.
Згідно ч.2 ст.12 Закону України «Про кооперацію» основними обов`язками члена кооперативу є: додержання статуту кооперативу; виконання рішень органів управління кооперативу та органів контролю за діяльністю кооперативу; виконання своїх зобов`язань перед кооперативом; сплата визначених статутом кооперативу внесків.
Згідно п. 7.2.3. Статуту ЖБК «ВИМПЕЛ-17» член ЖБК зобов`язаний вчасно сплачувати сплату житлово-комунальних послуг, вносити платежі в розмірі встановленому загальними зборами. Обов`язки по здійсненню всіх платежів виникають у власника квартири з моменту придбання ним права власності на квартиру.
У пункті 10.2. Статуту ЖБК «ВИМПЕЛ-17» встановлено, що платежі на поточні витрати вносяться власниками квартир в порядку і терміни, затверджені загальними зборами. Розмір платежів на поточні витрати кожного власника визначаються виключно рішенням загальних зборів ЖБК.
Пункт 10.4. Статуту ЖБК «ВИМПЕЛ-17» регламентує, що власник квартири зобов`язаний вносити платежі на поточні витрати незалежно від умов користування квартирою чи окремими об`єктами, що знаходяться в спільній власності.
ЖБК «ВИМПЕЛ-17» є неприбутковою організацією та не має додаткових джерел фінансових надходжень.
Згідно ст. 162 ЖК України власники квартир повинні своєчасно вносити квартирну плату та плату за комунальні послуги відповідно до умов договору з організацією, яка обслуговує будинок, а також приймати участь у витратах на утримання будинку та прибудинкової території.
У відповідності ст. 68 ЖК України плата за комунальні послуги вноситься своєчасно.
Статтею 151 ЖК України передбачено, що громадяни, які мають у приватній власності жилий будинок (квартиру), зобов`язані забезпечувати його схоронність, провадити за свій рахунок поточний і капітальний ремонт, утримувати в порядку придомову територію.
Статтею 67 ЖК України визначено, що плата за комунальні послуги (водопостачання, газ, теплова енергія та інші послуги) береться крім квартирної плати за затвердженими в установленому порядку тарифами.
Згідно ч. 1 ст. 322 ЦК України власник зобов`язаний утримувати майно, що йому належить, якщо інше не встановлено договором або законом.
Зобов`язання виникають з підстав, встановлених ст. 11 ЦК України. Згідно з диспозицією зазначеної статті цивільні права та обов`язки виникають з дій осіб, що передбачені актами цивільного законодавства, а також із дій осіб, що не передбачені цими актами, але за аналогією породжують цивільні права та обов`язки. За таких обставин, Відповідач зобов`язаний сплачувати внески на утримання будинку, а позивач має право вимагати від відповідача виконання обов`язку щодо оплати наданих послуг.
Факт ненадання послуги або зниження якості наданої послуги повинен бути зафіксований належним чином (на це звертає увагу Верховний Суд у постанові від 20 листопада 2019 року у справі № 640/18143/16-ц).
Таким чином, суд приходить до висновку, що в межах даного спору позивачем правомірно пред`явлено вимоги до відповідача про стягнення заборгованості у розмірі 31169,17 гривень, що складається з суми боргу у розмірі 27138,05 грн., інфляційних збитків на суму 3216,98 грн. та 3% річних на суму 814,14 грн.
З огляду на викладене, оцінивши зібрані по справі докази в їх сукупності, суд дійшов висновку, що позов Житлово-будівельного кооперативу «Вимпел-17» підлягає задоволенню в повному обсязі.
Стосовно вимоги про стягнення з витрат на правову допомогу суд зазначає наступне.
Відповідно до ч. 1 ст. 60 ЦПК України представником у суді може бути адвокат або законний представник.
Повноваження адвоката як представника підтверджуються довіреністю або ордером, виданим відповідно до Закону України «Про адвокатуру і адвокатську діяльність», що закріплено ч.4 ст.62 ЦПК України.
Поняття терміну адвокат врегульоване п.1 ч.1 ст.1 Закону України «Про адвокатуру і адвокатську діяльність», відповідно до якої адвокат - фізична особа, яка здійснює адвокатську діяльність на підставах та в порядку, що передбачені цим Законом.
Положенням ч.ч. 1, 4 ст.17 Закону України «Про адвокатуру і адвокатську діяльність» визначено, що Рада адвокатів України забезпечує ведення Єдиного реєстру адвокатів України з метою збирання, зберігання, обліку та надання достовірної інформації про чисельність і персональний склад адвокатів України, адвокатів іноземних держав, які відповідно до цього Закону набули права на заняття адвокатською діяльністю в Україні, про обрані адвокатами організаційні форми адвокатської діяльності. Внесення відомостей до Єдиного реєстру адвокатів України здійснюється радами адвокатів регіонів та Радою адвокатів України.
Інформація, внесена до Єдиного реєстру адвокатів України, є відкритою на офіційному веб-сайті Національної асоціації адвокатів України. Рада адвокатів України і відповідні ради адвокатів регіонів надають витяги з Єдиного реєстру адвокатів України за зверненням адвоката або іншої особи.
Підстави для здійснення адвокатської діяльності визначені ст. 26 Закону України «Про адвокатуру і адвокатську діяльність».
Відповідно до ст. 137 ЦПК України, розмір витрат на професійну правничу допомогу має бути співмірним із: 1) складністю справи та виконаних адвокатом робіт (наданих послуг); 2) часом, витраченим адвокатом на виконання відповідних робіт (надання послуг); 3) обсягом наданих адвокатом послуг та виконаних робіт; 4) ціною позову та (або) значенням справи для сторони, в тому числі впливом вирішення справи на репутацію сторони або публічним інтересом до справи.
Відповідно до ч. 3 ст. 141 ЦПК України при вирішенні питання про розподіл судових витрат суд враховує: чи пов`язані ці витрати з розглядом справи; чи є розмір таких витрат обгрунтованим та пропорційним до предмета спору з урахуванням ціни позову, значення справи для сторін, в тому числі чи міг результат її вирішення вплинути на репутацію сторони або чи викликала справа публічний інтерес; і поведінку сторони під час розгляду справи, що призвела до затягування розгляду справи, зокрема, подання стороною явно необгрунтованих заяв і клопотань, безпідставне твердження або заперечення стороною певних обставин, які мають значення для справи, безпідставне завищення позивачем позовних вимог тощо; дії сторони щодо досудового вирішення спору та щодо врегулювання спору мирним шляхом під час розгляду справи, стадію розгляду справи, на якій такі дії вчинялися.
Частиною 8 ст. 141 ЦПК України передбачено, що розмір витрат, які сторона сплатила або має сплатити у зв`язку з розглядом справи, встановлюється судом на підставі поданих сторонами доказів (договорів, рахунків тощо).
Отже, аналізуючи норми ЦПК України щодо визначення розміру судових витрат та їх розподілу між сторонами можна зробити висновок, що ЦПК України передбачено такі критерії визначення та розподілу судових витрат: 1) їх дійсність; 2) необхідність; 3) розумність їх розміру, з урахуванням складності справи та фінансового стану учасників справи.
Верховний Суд в Постанові від 10.06.2021 року по праві № 820/479/18 зазначив, що як вказано у Рішенні Конституційного Суду України від 30 вересня 2009 року № 23рп/2009, правова допомога є багатоаспектною, різною за змістом, обсягом та формами і може включати консультації, роз`яснення, складення позовів і звернень, довідок, заяв, скарг, здійснення представництва, зокрема в судах та інших державних органах тощо. Вибір форми та суб`єкта надання такої допомоги залежить від волі особи, яка бажає її отримати. Право на правову допомогу - це гарантована державою можливість кожної особи отримати таку допомогу в обсязі та формах, визначених нею, незалежно від характеру правовідносин особи з Іншими суб`єктами права.
При цьому необхідно враховувати, що склад та розмір витрат, пов`язаних з оплатою правової допомоги, входить до предмета доказування у справі. На підтвердження цих обставин суду повинні бути надані договір про надання правової допомоги (договір доручення, договір про надання юридичних послуг та ін.), документи, що свідчать про оплату гонорару та інших витрат, пов`язаних із наданням правової допомоги, оформлені у встановленому законом порядку (квитанція до прибуткового касового ордера, платіжне доручення з відміткою банку або інший банківській документ, касові чеки, посвідчення про відрядження). Зазначені витрати мають бути документально підтверджені та доведені. Відсутність документального підтвердження витрат на правову допомогу, а також їх розрахунку є підставою для відмови у задоволенні вимог про відшкодування таких витрат.
Як вбачається з матеріалів справи, на підтвердження витрат направову допомогунадані:Договір пронадання правовоїдопомоги №01-07/24від 01.07.2024року,укладений міжЖитлово-будівельнимкооперативом «Вимпел-17» та АДВОКАТСЬКИМ БЮРО «КАСЬЯНЕНКО ТА ПАРТНЕРИ»; Додаткову угоду №1 від 01.07.2024 року до Договору про надання правової допомоги №01-07/24 від 01.07.2024 року, Прайс-лист АДВОКАТСЬКОГО БЮРО «КАСЬЯНЕНКО ТА ПАРТНЕРИ»; Акт приймання-здачі наданих послуг до Договору про надання правової допомоги №07-03/24 від 07.03.2024 року на суму 9000 гривень, платіжну інструкцію №659 від 17.07.2024 року на суму 5000 гривень щодо оплати юридичних послуг в рамках Договору про надання правової допомоги №01-07/24 від 01.07.2024 року; платіжну інструкцію №658 від 17.07.2024 року на суму 4000 гривень щодо оплати юридичних послуг в рамках Договору про надання правової допомоги №01-07/24 від 01.07.2024 року;
Вирішуючи дане питання, суд приходить до висновку, що вимоги щодо відшкодування правничої допомоги підлягають задоволенню.
Процесуальним законодавством передбачено механізм зменшення розміру витрат на професійну правничу допомогу адвоката шляхом подання відповідного клопотання. Слід зауважити, що на сторону, яка подає клопотання про зменшення витрат, покладено обов`язок доведення неспівмірності витрат.
Суд, при вирішенні питання про стягнення витрат на професійну правничу допомогу, перевіряє чи подавалось від іншої сторони клопотання про зменшення витрат і наскільки таке клопотання є обґрунтованим відносно критерію неспівмірності заявленого розміру витрат. Відповідач з клопотання про зменшення витрат на правову допомогу не звертався.
Таким чином, враховуючи виконані роботи, принципи співмірності та розумності судових витрат, суд дійшов висновку про необхідність стягнення з відповідача на користь позивача 9000 гривень витрат на професійну правничу допомогу.
Крім того, відповідно до ст. 141 ЦПК України, стороні, на користь якої ухвалено рішення, суд присуджує з другої сторони понесені нею і документально підтверджені судові витрати. Отже, з відповідача на користь позивача також необхідно стягнути сплачений при подані позовної заяви до суду судовий збір у розмірі 3028 гривень.
На підставі вищевикладеного та керуючись ст.ст.64,66-68,162 ЖК України, ст.ст.526,625 ЦК України, Законом України «Про житлово-комунальні послуги», ст.ст. 7, 9, 12, 19, 76, 81, 89, 141, 244, 245, 258, 259,263-265,268, 353,354 ЦПК України, суд
ВИРІШИВ :
Позовні вимоги Житлово-будівельного кооперативу «Вимпел-17» до ОСОБА_3 про стягнення заборгованості, задовольнити.
Стягнути з ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП: НОМЕР_1 , який зареєстрований за адресою: АДРЕСА_3 ) на користь Житлово-Будівельного Кооперативу «ВИМПЕЛ-17», код юридичної особи: 20995812, юридична адреса: 65114, м. Одеса, вул. Левітана, буд. 69, суму заборгованості у розмірі 27138,05 (двадцять сім тисяч сто тридцять вісім гривень п`ять копійок) гривень, інфляційні витрати у сумі 3216,98 (три тисячі двісті шістнадцять гривень дев`яносто вісім копійок) гривень, 3% річних у сумі 814,14 (вісімсот чотирнадцять гривень чотирнадцять копійок) гривень.
Стягнути з ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 ,РНОКПП: НОМЕР_1 ,який зареєстрованийза адресою: АДРЕСА_3 )на користьЖитлово-БудівельногоКооперативу «ВИМПЕЛ-17»,код юридичноїособи:20995812,юридична адреса:65114,м.Одеса,вул.Левітана,буд.69, сплаченийпри поданіпозову судовийзбір усумі 3028 (три тисячі двадцять вісім) гривень.
Стягнути з ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 ,РНОКПП: НОМЕР_1 ,який зареєстрованийза адресою: АДРЕСА_3 )на користьЖитлово-БудівельногоКооперативу «ВИМПЕЛ-17»,код юридичноїособи:20995812,юридична адреса:65114,м.Одеса,вул.Левітана,буд.69,витрати напрофесійну правничудопомогу урозмірі 9000(дев`ятьтисяч) гривень.
Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів з дня його проголошення безпосередньо до апеляційного суду. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
Суддя О. М. Куриленко
Суд | Київський районний суд м. Одеси |
Дата ухвалення рішення | 11.10.2024 |
Оприлюднено | 15.10.2024 |
Номер документу | 122256008 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них надання послуг |
Цивільне
Київський районний суд м. Одеси
Куриленко О. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні