2/532/719/2024
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
15 жовтня 2024 р. м. Кобеляки
Кобеляцький районний суд Полтавської області в складі:
судді Мороз Т.М.,
з участю:
секретаря судового засідання Крейс О.М.
провівши підготовче судове засідання в цивільній справі за позовом органу опіки та піклування виконавчого комітету Кобеляцької міської ради Полтавського району Полтавської області до ОСОБА_1 про позбавлення батьківських прав,
Встановив:
Ухвалою суду від 20.09.2024 року відкрито провадження у справі за позовом органу опіки та піклування виконавчого комітету Кобеляцької міської ради Полтавського району Полтавської області до ОСОБА_1 про позбавлення батьківських прав.
Сторони, будучи належним чином повідомленими про дату, час і місце судового розгляду, в судове засідання не з`явилися, причини неявки не повідомили.
Неявка сторін не перешкоджає проведенню підготовчого судового засідання.
По справі проведено підготовче судове засідання.
Суд вважає за можливе закрити підготовче провадження та призначити справу до судового розгляду.
Керуючись ст. ст. 189, 197, 200 ЦПК України, суд,-
Постановив:
Закрити підготовче провадження по справі за позовом органу опіки та піклування виконавчого комітету Кобеляцької міської ради Полтавського району Полтавської області до ОСОБА_1 про позбавлення батьківських прав.
Призначити справу до судового розгляду по суті на 10 год. 00 хв. 06 листопада 2024 року.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя
Суд | Кобеляцький районний суд Полтавської області |
Дата ухвалення рішення | 15.10.2024 |
Оприлюднено | 16.10.2024 |
Номер документу | 122286221 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них про позбавлення батьківських прав |
Цивільне
Кобеляцький районний суд Полтавської області
Мороз Т. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні