Ухвала
від 15.10.2024 по справі 695/1352/24
ЗОЛОТОНІСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЗОЛОТОНІСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 695/1352/24

номер провадження 2/695/878/24

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

15 жовтня 2024 рокум. Золотоноша

Золотоніський міськрайонний суд Черкаської області у складі:

головуючого судді Середи Л.В.,

за участю:

секретаря Оніщенко Н.В.,

представника позивача адвоката Пилипенка Р.Б.,

представника відповідачів адвоката Гичко О.А.,

відповідача ОСОБА_1 ,

розглядаючи у підготовчому засіданні в залі суду в м. Золотоноша цивільну справу за позовною заявою Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Богданівське» до ОСОБА_1 , ФОП ОСОБА_2 визнання укладеною додаткової угоди до договору оренди землі,

ВСТАНОВИВ:

У провадженні Золотоніського міськрайонного суду перебуває цивільна справа за позовною заявою Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Богданівське» до ОСОБА_1 , ФОП ОСОБА_2 визнання укладеною додаткової угоди до договору оренди землі, що призначена до розгляду у підготовчому засіданні у порядку загального позовного провадження.

У підготовчому засіданні представник позивача заявив клопотання про долучення до матеріалів справи письмового пояснення СТОВ «Богданівське» та копій наказів про переведення на роботу ОСОБА_3 від 12.02.2021 року, посадової інструкції заст. головного бухгалтера, інспектора кадрів і касира СТОВ «Богданівське» Гайдай Г.М., інформаційної довідки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно від 11.06.2024 року № 382293193, податкової звітності СТОВ «Богданівське» за 2024 рік (з додатками) та квитанцією № 2, платіжної інструкції від 23.04.2024 року № 7536, довідки про доходи № 75 від 11.06.2024 року та копії заяви ОСОБА_4 від 30.05.2023 року у справі № 695/1351/24. Також просив відмовити у задоволенні клопотання відповідача про виклик свідків та зобов`язати відповідача ОСОБА_1 надати суду оригінал заяви від 30.05.2023 року про припинення оренди землі, яка долучена у копії до відзиву на позов.

Представник відповідачів, яку підтримав відповідач, заперечувала по суті клопотання сторони позивача та просила задовольнити клопотання сторони відповідача про виклик свідків ОСОБА_5 , ОСОБА_6 та ОСОБА_3 .

Суд, вирішуючи клопотання учасників справи встановив наступне.

Статтею 12 ЦПК України закріплені загальні засади змагальності сторін, відповідно до якої кожна сторона повинна довести обставини, які мають значення для справи і на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених цим Кодексом (ч. 3 ст. 12 ЦПК України).

Відповідно до п. 2 та п. 4 ч. 2 ст. 43 ЦПК України учасники справи зобов`язані подавати усі наявні у них докази в порядку та строки, встановлені законом, або судом, не приховувати докази.

Будь-яка особа, у якої знаходиться доказ, повинна видати його на вимогу суду (ч. 6 ст. 84 ЦПК України).

Згідно з ч.ч. 7-9 ст. 84 ЦПК України особи, які не мають можливості подати доказ, який витребовує суд, або не мають можливості подати такий доказ у встановлені строки, зобов`язані повідомити про це суд із зазначенням причин протягом п`яти днів з дня вручення ухвали.

Отже, суд, заслухавши думку учасників справи, та з метою повного та об`єктивного розгляду даного спору, задовольняє клопотання сторін.

На підставі зазначеного та керуючись

ст.ст. 43, 49, 51, 260, 274 ЦПК України, суд

УХВАЛИВ:

Клопотання представника позивача адвоката Пилипенка Р.Б. задовольнити та долучити до матеріалів справи письмове пояснення СТОВ «Богданівське» та копії наказів про переведення на роботу ОСОБА_3 від 12.02.2021 року, посадову інструкцію заст. головного бухгалтера, інспектора кадрів і касира СТОВ «Богданівське» Гайдай Г.М., інформаційну довідку з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно від 11.06.2024 року № 382293193, податкову звітність СТОВ «Богданівське» за 2024 рік (з додатками) та квитанцією № 2, платіжну інструкцію від 23.04.2024 року № 7536, довідки про доходи № 75 від 11.06.2024 року та копію заяви ОСОБА_4 від 30.05.2023 року у справі № 695/1351/24.

Зобов`язати відповідача ОСОБА_1 надати суду оригінал заяви від 30.05.2023 року про припинення оренди землі, яка долучена у копії до відзиву на позов.

Клопотання представника відповідачів адвоката Гичко О.А. задовольнити та викликати і допитати в якості свідків:

- ОСОБА_6 , що проживає у АДРЕСА_1 ;

- ОСОБА_3 , що проживає за адресою: АДРЕСА_1 ,

- ОСОБА_5 , що проживає у АДРЕСА_1 .

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя: Середа Л.В.

СудЗолотоніський міськрайонний суд Черкаської області
Дата ухвалення рішення15.10.2024
Оприлюднено17.10.2024
Номер документу122293303
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із земельних відносин, з них: що виникають з договорів оренди

Судовий реєстр по справі —695/1352/24

Ухвала від 15.11.2024

Цивільне

Золотоніський міськрайонний суд Черкаської області

Середа Л. В.

Ухвала від 15.10.2024

Цивільне

Золотоніський міськрайонний суд Черкаської області

Середа Л. В.

Ухвала від 13.06.2024

Цивільне

Золотоніський міськрайонний суд Черкаської області

Ватажок-Сташинська А. В.

Ухвала від 15.04.2024

Цивільне

Золотоніський міськрайонний суд Черкаської області

Ватажок-Сташинська А. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні