Ухвала
від 16.10.2024 по справі 288/2090/24
ПОПІЛЬНЯНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 288/2090/24

Провадження № 2/288/560/24

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

16 жовтня 2024 року селище Попільня

Попільнянський районний суд Житомирської області в складі:

головуючого судді -Рудника М. І.,

за участю секретаря судових засідань - Колодяжної Н.В.,

розглянувши у відкритому підготовчому судовому засіданні в залі суду в селищі Попільня Житомирської області клопотання представника позивача ОСОБА_1 - ОСОБА_2 про проведення судового засідання у режимі відеоконференції по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_3 , третя особа: Орган опіки та піклування Кожанської селищної ради Фастівського району Київської області про позбавлення батьківських прав,

ВСТАНОВИВ:

В провадженні Попільнянського районного суду Житомирської області перебуває цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_3 , третя особа: Орган опіки та піклування Кожанської селищної ради Фастівського району Київської області про позбавлення батьківських прав.

16 жовтня 2024 року через канцелярію суду надійшло клопотання від представника позивача ОСОБА_1 - ОСОБА_2 про проведення судового засідання у режимі відеоконференції, в якому він просить здійснювати судове провадження з його участю в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою комунікаційної платформи EASYCON», електронна адреса: ІНФОРМАЦІЯ_1 .

Суд, дослідивши клопотання, приходить до наступних висновків.

Частиною сьомою статті 11 Закону України «Про судоустрій та статус суддів» передбачено, що учасникам судового процесу на підставі рішення суду забезпечується можливість брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції у порядку, встановленому законом. Обов`язок забезпечити проведення відеоконференції покладається на суд, який отримав судове рішення про проведення відеоконференції, незалежно від спеціалізації та інстанції суду, який прийняв таке рішення.

Згідно із частинами першою, другою, третьою статті 212 ЦПК України, учасник справи, його представник має право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду або у приміщенні іншого суду за умови наявності в суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою. Учасник справи, його представник подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду або у приміщенні іншого суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи. Суддя (суддя-доповідач) розглядає заяву учасника справи, його представника про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду або у приміщенні іншого суду без повідомлення учасників справи. За результатами розгляду заяви постановляється ухвала.

На підставі вищевикладеного, суд приходить до висновку, що подане клопотання представником позивача підлягає задоволенню, так як відповідає вимогам статті 212 ЦПК України та з метою дотримання розумних строків розгляду цивільної справи, суд вважає за необхідне надати можливість представнику позивача - адвокату Осадчому А.А. у даній справі приймати участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.

Керуючись статтями 197, 200, 212, 258, 260 ЦПК України, суд, -

УХВАЛИВ:

Клопотання представника позивача ОСОБА_1 - ОСОБА_2 про проведення судового засідання у режимі відеоконференції - задовольнити.

Провести підготовче судове засідання в цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_3 , третя особа: Орган опіки та піклування Кожанської селищної ради Фастівського району Київської області про позбавлення батьківських прав, призначене на 17 жовтня 2024 року на 09.40 годину та всі подальші судові засідання в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів через сервіс «EASYCON» за участю представника позивача - адвоката Осадчого Анатолія Анатолійовича.

Забезпечити проведення підготовчого судового засідання у режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів через сервіс «EASYCON» за участю представника позивача ОСОБА_1 - адвоката Осадчого Анатолія Анатолійовича.

Попередити представника позивача ОСОБА_2 , що у відповідності до частини п`ятої статті 212 ЦПК України, ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, його представник, який подав відповідну заяву, крім випадку коли суд після призначення судового засідання чи під час такого засідання втратив технічну можливість забезпечити проведення відеоконференції.

Копію ухвали негайно направити учасникам справи.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Попільнянського

районного суду М. І. Рудник

СудПопільнянський районний суд Житомирської області
Дата ухвалення рішення16.10.2024
Оприлюднено18.10.2024
Номер документу122321363
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них про позбавлення батьківських прав

Судовий реєстр по справі —288/2090/24

Рішення від 30.10.2024

Цивільне

Попільнянський районний суд Житомирської області

Рудник М. І.

Ухвала від 17.10.2024

Цивільне

Попільнянський районний суд Житомирської області

Рудник М. І.

Ухвала від 16.10.2024

Цивільне

Попільнянський районний суд Житомирської області

Рудник М. І.

Ухвала від 18.09.2024

Цивільне

Попільнянський районний суд Житомирської області

Рудник М. І.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні