Рішення
від 10.10.2024 по справі 292/970/24
ЧЕРВОНОАРМІЙСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЧЕРВОНОАРМІЙСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 292/970/24

Провадження № 2/292/248/24

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

10 жовтня 2024 року с-ще Пулини

Червоноармійський районний суд Житомирської області в складі:

головуючого судді Лотуги В.Ф.

при секретарі судового засідання Володіній В.В.

з участю представника позивача ОСОБА_1

розглянувши у відкритому судовому засіданні в порядку спрощеного позовного провадження цивільну справу за позовом представника позивача ОСОБА_2 - адвоката Лісіцького Андрія Валерійовича до ОСОБА_3 , третя особа - Хорошівський відділ державної виконавчої служби у Житомирському районі Житомирської області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції про зменшення розміру аліментів, -

В С Т А Н О В И В:

У липні 2024 року представник позивача ОСОБА_2 - адвокат Лісіцький А.В. звернувся до суду із позовом в якому просить суд зменшити розмір аліментів, визначений рішенням Червоноармійського районного суду Житомирської області від 25.08.2022 у справі №292/460/22 та стягувати з ОСОБА_2 на користь ОСОБА_3 аліменти на утримання дитини - ОСОБА_4 у розмірі 1/6 з усіх видів заробітку (доходів), але не менше ніж 50 % прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, до досягнення дитиною повноліття, починаючи стягнення з дня набрання рішенням законної сили і до досягнення дитиною повноліття.

В обґрунтування позовних вимог зазначає, що під час перебування в шлюбі ОСОБА_2 та ОСОБА_3 у них ІНФОРМАЦІЯ_1 народився син ОСОБА_4 , який проживає з відповідачкою.

За судовим наказом Червоноармійського районного суду Житомирської області від 27.10.2017, з ОСОБА_2 , стягнуто аліменти на сина ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , у розмірі 50 % прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, починаючи з 26.10.2017 і до повноліття дитини.

Рішенням Червоноармійського районного суду Житомирської області від 23.05.2018, шлюб між ОСОБА_2 та ОСОБА_3 , розірвано.

Рішенням Червоноармійського районного суду Житомирської області від 25.08.2022, змінено спосіб стягнення аліментів, визначених судовим та з ОСОБА_2 на користь ОСОБА_3 стягнуто аліменти на утримання сина ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , у розмірі 1/4 частини його щомісячного заробітку (доходу), але не менше 50 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, починаючи з дня набрання рішенням суду законної сили і до досягнення дитиною повноліття.

На виконанні в Хорошівському відділі державної виконавчої служби у Житомирському районі Житомирської області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Київ) перебуває виконавче провадження щодо виконання виконавчого листа від про стягнення аліментів.

19.10.2022 ОСОБА_2 та ОСОБА_5 зареєстрували шлюб та від спільного шлюбу мають дитину ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_2 .

У позивача змінився сімейний стан, оскільки на його утриманні перебуває дитина та дружина, яка позбавлена можливості працювати, так як доглядає малолітню дочку до трьох років.

Сплата аліментів у розмірі, який наразі визначений судом ставить позивача у вкрай скрутне становище, розмір аліментів 1/6 всіх видів доходів, але не менше ніж 50% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, до досягнення дитиною повноліття, є розумним, не суперечить нормам матеріального права, а також буде справедливим балансом між захистом прав малолітніх дітей, обов"язок по утриманню яких покладений на позивача та захистом його права.

Ухвалою суду від 01.08.2024 відкрито провадження та призначено розгляд справи в порядку спрощеного позовного провадження з повідомленням (викликом) сторін.

16.08.2024 до суду від відповідачки надійшов відзив на позовну заяву, в якому зазначає, що заперечує щодо заявлених позовних вимог, оскільки відсутні правові підстави для задоволення позовних вимог. Зазначає, що народження дитини в іншому шлюбі не є підставою для зменшення розміру аліментів без врахування матеріального становища дитини на користь якої призначено аліменти та без врахування чи погіршення становища платника аліментів. Позивач є особою працездатного віку, не є особою з інвалідністю, є військовослужбовцем ЗСУ, належних та допустимих доказів того, що з моменту постановлення судового рішення суттєво погіршився його матеріальний стан або стан його здоров"я, а також те, що зміна сімейного стану, народження дитини вплинули значним чином на його матеріальне становище, через що він не має змоги виплачувати аліменти у визначеному судом розмірі, позивачем не надано. Вказує, що позивач крім виплати аліментів не надає сину будь-якої іншої матеріальної допомоги, не цікавиться його здоров"ям, не приймає участі у його вихованні та взагалі не підтримує з ним будь-яких зв"язків. Син ОСОБА_4 проживає з нею, є учнем 2 класу Вацлапівської гімназії. Для забезпечення достатнього рівня життя, фізичного, інтелектуального, морального, культурного, духовного і соціального розвитку дитини потребуються значні кошти, а саме: на придбання продуктів харчування, одягу, шкільного приладдя, засобів гігієни, медикаментів та іншого. Вона самостійно не може матеріально забезпечити сина для його гармонійного розвитку, оскільки ніде не працює, з 13.02.2024 перебуває на обліку в територіальному центрі зайнятості як безробітна, має на утриманні іще 2 неповнолітніх дітей віком 4 роки та 1 рік 7 місяців, є малозабезпеченою сім"єю та за 6 місяців поточного року отримала допомогу по безробіттю в сумі 10992 грн. 47 коп. Зменшення розміру аліментів зашкодить інтересам їхнього сина та негативно вплине на його матеріальне забезпечення. З огляду на вищевикладене, просить відмовити у задоволенні позовних вимог в повному обсязі.

19.09.2024 до суду від представника позивача надійшла відповідь на відзив, в якому зазначає, що згідно сімейного законодавства позивач та відповідачка повинні брати участь у матеріальних витратах відносно сина на рівних умовах. З тексту відзиву встановлюється факт, що позивач сплачуючи аліменти на користь відповідачки забезпечує життєдіяльність також і двох інших малолітніх дітей, які є на утриманні, так як відповідачка ніде не працює. Також, до складу сім"ї відповідачки, крім неї та трьох малолітніх дітей, входить ОСОБА_8 , який враховуючи те, що відповідачка має статус малозабезпеченої сім"ї, теж ніде не працює, а тому виникає сумнів того, що аліменти сплачені позивачем в середньому в сумі 9903 грн. в місяць забезпечує також і ОСОБА_8 . Крім того, у позивача погіршився майновий стан, оскільки з липня 2024 він доходів не має. На підставі викладеного, просить позовні вимоги позивача задовольнити в повному обсязі.

Позивач у судове засідання не з"явився, про місце та час розгляду справи повідомлений належним чином.

Представник позивача у судовому засіданні позовні вимоги підтримав та просив їх задовольнити.

Відповідачка у судове засідання не з"явилася, надала суду письмову заяву, в якій просить розглядати справу без її участі, позов про зменшення аліментів не підтримує в повному обсязі.

Вислухавши пояснення представника позивача та дослідивши матеріали справи, суд вважає, що позов підлягає до часткового задоволення.

Статтями 1, 2 ЦПК України передбачено, що завданням цивільного судочинства є справедливий, неупереджений та своєчасний розгляд і вирішення цивільних справ з метою ефективного захисту порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб, інтересів держави.

Згідно ст.ст. 12, 13, 81 ЦПК України кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, суд сприяє всебічному і повному зясуванню обставин справи дотримуючись принципів диспозитивності та змагальності сторін. Суд розглядає справи в межах заявлених позовних вимог та на підставі наданих сторонами доказів. Доказування не може ґрунтуватися на припущеннях.

За правилами ст.ст.15, 16 ЦК України та ст. 4 ЦПК України кожна особа має право в порядку, встановленому цим Кодексом, звернутися до суду за захистом своїх порушених, невизнаних або оспорюваних цивільних прав, свобод чи інтересів.

Судом встановлено та вбачається з копії свідоцтва про народження дитини серії НОМЕР_1 від 07 лютого 2017 року, що учасники справи являються батьками ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 (а.с.10).

Згідно судового наказу Червоноармійського районного суду Житомирської області від 27.10.2017, з ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_4 , на користь ОСОБА_3 стягнуто аліменти на сина ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 у розмірі 50% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, починаючи з 26 жовтня 2017 року і до повноліття дитини (а.с.11).

Відповідно до рішення Червоноармійського районного суду Житомирської області від 23.05.2018, зареєстрований шлюб 07 лютого 2017 року Пулинським районним відділом державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Житомирській області між ОСОБА_2 та ОСОБА_3 , розірвано (а.с.12-13).

Згідно рішення Червоноармійського районного суду Житомирської області від 25.08.2022, змінено спосіб стягнення аліментів, визначених судовим наказом Червоноармійського районного суду Житомирської області від 27.10.2017 року та стягнуто з ОСОБА_2 аліменти на користь ОСОБА_3 на сина ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 у розмірі 1/4 частини його щомісячного заробітку (доходу), але не менше 50 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, починаючи з дня набрання рішенням суду законної сили і до досягнення дитиною повноліття (а.с.15-16).

З свідоцтва про шлюб серії НОМЕР_2 від 19.10.2022, вбачається, що між ОСОБА_2 та ОСОБА_9 19.10.2022 укладено шлюб (а.с.9).

Відповідно до свідоцтва про народження серії НОМЕР_3 від 13.06.2023, позивач ОСОБА_2 є батьком ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_2 (а.с.10).

Згідно постанови про звернення стягнення на заробітну плату, пенсію, стипендію та інші доходи боржника державного виконавця Пулинського відділу державної виконавчої служби у Житомирському районі Житомирської області Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Хмельницький) серії ВП НОМЕР_8 від 17.10.2022, з ОСОБА_2 , який отримує дохід у військовій частині НОМЕР_4 , стягуються аліменти на користь ОСОБА_3 на сина ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , у розмірі 1/4 частини його щомісячного заробітку (доходу), але не менше 50 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, починаючи з дня набрання рішенням суду законної сили і до досягнення дитиною повноліття (а.с.14).

Відповідно до довідки про склад сім"ї №519 від 12.08.2024, виданої Пулино-Гутським старостинським округом Пулинської селищної ради, ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_5 , зареєстрована та проживає за адресою: АДРЕСА_1 та до складу її сім"ї входять: чоловік - ОСОБА_10 , ІНФОРМАЦІЯ_6 (без реєстрації), дочки - ОСОБА_11 , ІНФОРМАЦІЯ_7 , ОСОБА_11 , ІНФОРМАЦІЯ_8 , син - ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 (а.с.33).

Як вбачається з трудової книжки ОСОБА_3 НОМЕР_5 від 23.02.2015, остання з 09.02.2024 не працює (а.с.34).

Згідно довідки Пулинського відділу Житомирської філії Житомирського ОЦЗ ДСЗ від 08.08.2024, ОСОБА_3 зареєстрована як безробітна з 13.02.2024 та її дохід за період з 14.02.2024 по 31.07.2024 становить 10 992,47 грн. (а.с.35).

Відповідно до довідки №845/5 від 08.08.2024, виданої Управлінням соціального захисту Житомирської районної військової адміністрації Житомирської області, ОСОБА_3 призначена державна соціальна допомога відповідно до Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім"ям" на період з 01.04.2024 по 30.09.2024 (а.с.36).

З індивідуальних відомостей про застраховану особу ОСОБА_2 з реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов"язкового державного соціального страхування Пенсійного фонду України від 19.08.2024, вбачається, що останній рахується у військовій частині НОМЕР_4 та за 2022 рік має дохід в розмірі 402440,00 грн., за 2023 рік - 665674,39 грн., з 01.01.2024 по 01.07.2024 - 277742,98 грн.

Згідно розрахунку заборгованості зі сплати аліментів ОСОБА_2 по виконавчому листу №2-н/292/15/17 від 08.11.2017, в останнього заборгованість по аліментах відсутня, наявна переплата у розмірі 1971,35 грн.

Згідно ст. 8 Закону України "Про охорону дитинства" кожна дитина має право на рівень життя, достатній для фізичного, інтелектуального, морального, культурного, духовного і соціального розвитку.

Статтею 192 СК України визначено, що розмір аліментів, визначений за рішенням суду або домовленістю між батьками, може бути згодом зменшено або збільшено за рішенням суду за позовом платника або одержувача аліментів у разі зміни матеріального або сімейного стану, погіршення або поліпшення здоров`я когось із них та в інших випадках, передбачених цим Кодексом.

Пунктом 23 постанови Пленуму Верховного суду України від 15.05.2006 року № 3 "Про застосування судами окремих норм Сімейного кодексу України при розгляді справ щодо батьківства, материнства та стягнення аліментів" роз`яснено, що розмір аліментів, визначений судовим рішенням або за домовленістю між батьками, суд може змінити за позовом платника або одержувача аліментів у зв`язку зі зміною матеріального чи сімейного стану, погіршення чи поліпшення здоров`я когось із них. У новому розмірі аліменти сплачуються з дня набрання рішенням законної сили.

Враховуючи зміст ст.ст. 181, 192 СК України розмір аліментів, визначений рішенням суду, не вважається незмінним. Отже, зміна матеріального або сімейного стану батька може бути підставою для його вимоги про зменшення розміру аліментів.

У відповідності до ст.182 СК України, при визначенні розміру аліментів суд враховує: стан здоров`я та матеріальне становище дитини; стан здоров`я та матеріальне становище платника аліментів; наявність у платника аліментів інших дітей, непрацездатних чоловіка, дружини, батьків, дочки, сина; наявність на праві власності, володіння та/або користування у платника аліментів майна та майнових прав, у тому числі рухомого та нерухомого майна, грошових коштів, виключних прав на результати інтелектуальної діяльності, корпоративних прав; доведені стягувачем аліментів витрати платника аліментів, у тому числі на придбання нерухомого або рухомого майна, сума яких перевищує десятикратний розмір прожиткового мінімуму для працездатної особи, якщо платником аліментів не доведено джерело походження коштів; інші обставини, що мають істотне значення.

Пунктом 23 постанови Пленуму Верховного суду України № 3від 15.05.2006 "Про застосування судами окремих норм Сімейного кодексу України при розгляді справ щодо батьківства, материнства та стягнення аліментів" роз`яснено, що розмір аліментів, визначений судовим рішенням або за домовленістю між батьками, суд може змінити за позовом платника або одержувача аліментів у зв`язку зі зміною матеріального чи сімейного стану, погіршення чи поліпшення здоров`я когось із них. У новому розмірі аліменти сплачуються з дня набрання рішенням законної сили.

Верховний Суд України в постанові від 05 лютого 2014 року в справі №6-143цс13 дійшов висновку, що при розгляді позовів, заявлених з зазначених підстав, застосуванню підлягає не тільки ст.192 СК України, але й низка інших норм, присвячених обов`язку батьків утримувати своїх дітей (ст.182 "Обставини, які враховуються судом при визначенні розміру аліментів", ст.183 "Визначення розміру аліментів у частці від заробітку (доходу) матері, батька дитини", ст.184 "Визначення розміру аліментів у твердій грошовій сумі").

З аналізу даних правових норм вбачається, що при вирішенні питання про зменшення розміру аліментів, слід з`ясовувати чи змінилося матеріальне становище, сімейний стан та стан здоров`я сторін, і що ця зміна впливає на змогу сплачувати аліменти у вже визначеному розмірі.

Особа, яка сплачує аліменти - платник аліментів, вправі звернутися до суду з позовом про зменшення розміру аліментів на дитину у тих випадках, коли погіршилося його матеріальне становище, сімейний стан чи стан його здоров`я або ж покращилося матеріальне становище, сімейний стан чи стан здоров`я одержувача аліментів.

При цьому суд, з урахування встановлених обставин і сукупності належних та допустимих доказів, при наявності підстав щодо неможливості сплачувати аліменти у вже визначеному розмірі, може вирішити питання щодо зменшення розміру аліментів.

Сімейним кодексом України визначено, що розмір аліментів на одну дитину має складати 1/4 частину заробітку (доходу) платника аліментів.

Відповідно до частини 2 статті 182 СК України з урахуванням змін, що набули чинності 08.07.2017, передбачено, що розмір аліментів має бути необхідним та достатнім для забезпечення гармонійного розвитку дитини. Мінімальний розмір аліментів на одну дитину не може бути меншим, ніж 50 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.

За правилами ст.ст. 12, 81 ЦПК України, кожна сторона повинна довести обставини, які мають значення для справи і на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених цим Кодексом.

Відповідно до ст. 13 ЦПК України, суд розглядає справи не інакше як за зверненням особи, поданим відповідно до цього Кодексу, в межах заявлених нею вимог і на підставі доказів, поданих учасниками справи або витребуваних судом у передбачених цим Кодексом випадках.

Згідно вимог ст. 76 цього Кодексу, доказами є будь-які дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи, та інших обставин, які мають значення для вирішення справи. Ці дані встановлюються такими засобами: 1) письмовими, речовими і електронними доказами; 2) висновками експертів; 3) показаннями свідків.

Як вбачається зі ст. 77 ЦПК України належними є докази, які містять інформацію щодо предмета доказування. Предметом доказування є обставини, що підтверджують заявлені вимоги чи заперечення або мають інше значення для розгляду справи і підлягають встановленню при ухваленні судового рішення. Сторони мають право обґрунтовувати належність конкретного доказу для підтвердження їхніх вимог або заперечень. Суд не бере до розгляду докази, що не стосуються предмета доказування.

Аналізуючи надані сторонами докази в їх сукупності, суд вважає, що позивачем відповідно до вимог ст. 192 СК України частково доведено підстави для задоволення позову.

Ухвалюючи рішення про зменшення розміру аліментів, суд повинен виходити також з інтересів дитини, на утримання якої сплачуються зазначені аліменти.

Звертаючись до суду з позовом про зменшення розміру аліментів, позивач посилається на те, що він одружився та від шлюбу народилася дитина, які перебувають на його утриманні, так як дружина не працює, знаходиться у декретній відпустці по догляду за дитиною до 3 річного віку, він є військовослужбовцем та з липня 2024 року не має доходів, у зв"язку з чим змінився сімейний стан та погіршилося матеріальне становище.

На підтвердження зміни матеріального стану представником позивача надано відомості з Пенсійного фонду України про застраховану особу ОСОБА_2 , з яких вбачається, що з липня 2024 року в останнього доходу та сплачених страхових внесків немає, однак довідку сформовано 19.08.2024, тобто до закінчення звітного періоду, а тому дані відомості не відображені, а тому доводи представника з даного приводу є безпідставні.

Також, позивач у позовній заяві зазначає, що на його утриманні перебуває дружина, оскільки вона знаходиться у декретній відпустці по догляду за дочкою, однак дана підстава має тимчасовий характер, так як після досягнення дитиною 3-х річного віку, вона матиме змогу працювати.

Як встановлено судом та вбачається з відзиву на позовну заяву, відповідачка проживає з іншим чоловіком, крім ОСОБА_4 має іще двох малолітніх дітей від іншого батька, не працює, так як перебуває у декретній відпустці по догляду за дитиною до 3 річного віку, а тому не має змоги працювати і належним чином утримувати сина ОСОБА_12 .

Наявність у відповідачки іншого чоловіка не є підставою для того, що він повинен утримувати спільного сина сторін.

Разом з тим, з досліджених судом доказів встановлено, що позивач є працездатним, військовослужбовцем ЗСУ та отримує грошове забезпечення, одружився, має малолітню дочку 2023 року народження, дружина не працює, а тому подані позивачем докази дають суду підстави вважати, що з моменту винесення рішення про стягнення аліментів на утримання сина ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , у нього як у платника аліментів змінилися умови, визначені ч.1 ст.192 СК України, для зменшення розміру аліментів, а саме: змінився сімейний та матеріальний стан, оскільки він утримує дружину та спільну малолітню дитину від іншого шлюбу.

Дослідивши обставини справи, перевіривши їх доказами, оцінивши належність, допустимість, достовірність кожного доказу окремо, а також достатність і взаємний зв`язок доказів у їх сукупності, виходячи із принципів розумності, виваженості, справедливості та захисту прав неповнолітніх дітей, суд вважає, що для досягнення балансу між утриманням дитини від першого шлюбу позивача та утриманням нової сім`ї останнього, справедливим та достатнім розміром аліментів, з урахуванням змін на боці позивача, буде зменшення розміру аліментів з 1/4 частини до 1/5 частини на утримання неповнолітньої дитини.

На думку суду, таке зменшення розміру аліментів є розумним, не суперечить нормам матеріального права, а також буде справедливим відносно кожної дитини позивача та забезпечуватиме необхідний та достатній гармонійний розвиток дитини.

Також, суд бере до уваги те, що обов`язок по утриманню дитини покладений на обох батків.

Враховуючи вищевикладене, суд дійшов висновку про задоволення позову частково та зменшення розміру аліментів, які стягуються з ОСОБА_2 на користь ОСОБА_3 на утримання сина ОСОБА_4 з 1/4 частини на 1/5 частини заробітку (доходу), але не менше 50 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, щомісячно, до досягнення дитиною повноліття.

Згідно з п.23 Постанови Пленуму ВСУ від 15 травня 2006 року №3 «Про застосування судами окремих норм Сімейного кодексу України при розгляді справ щодо батьківства, материнства та стягнення аліментів», у випадку зміни розміру аліментів у новому розмірі аліменти сплачуються з дня набрання рішенням законної сили.

Керуючись ст.ст. 259, 263-265, 268, 354 ЦПК України, суд, -

У Х В А Л И В:

Позов ОСОБА_2 до ОСОБА_3 , третя особа - Хорошівський відділ державної виконавчої служби у Житомирському районі Житомирської області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції про зменшення розміру аліментів, задовольнити частково.

Зменшити розмір аліментів, визначений рішенням Червоноармійського районного суду Житомирської області від 25.08.2022 у справі №292/460/22 та стягувати з ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_9 , зареєстрованого та проживаючого по АДРЕСА_2 , РНОКПП - НОМЕР_6 на користь ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_5 , зареєстрованої та проживаючої по АДРЕСА_1 , РНОКПП - НОМЕР_7 , аліменти на утримання дитини - ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , у розмірі 1/5 частини заробітку (доходів), але не менше 50 % прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, щомісячно, починаючи з дня набрання рішенням суду законної сили і до досягнення дитиною повноліття.

Припинити стягнення з ОСОБА_2 на користь ОСОБА_3 аліментів на сина ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , за рішенням Червоноармійського районного суду Житомирської області від 25.08.2022, починаючи з дня набрання цим рішенням законної сили та відкликати виконавчий лист №292/460/22 виданий 04.10.2022 Червоноармійським районним судом Житомирської області по справі №292/460/22 номер провадження 2/292/172/22, з виконання Хорошівського відділу державної виконавчої служби у Житомирському районі Житомирської області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Київ), після повного його виконання.

В іншій частині позову відмовити.

Рішення може бути оскаржено шляхом подачі апеляційної скарги до Житомирського апеляційного суду протягом 30-ти днів з дня його проголошення.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.

У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.

Учасник справи, якому повне рішення або ухвала суду не були вручені у день його (її) проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження на рішення суду якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.

Інформація про учасників справи.

Позивач: ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_4 , зареєстрований та проживає за адресою: АДРЕСА_2 , реєстраційний номер облікової картки платника податків - НОМЕР_6 .

Відповідачка: ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_5 , зареєстрована та проживає за адресою: АДРЕСА_1 , реєстраційний номер облікової картки платника податків - НОМЕР_7 .

Повний текст рішення складений 15 жовтня 2024 року.

Суддя В. Ф. Лотуга

СудЧервоноармійський районний суд Житомирської області
Дата ухвалення рішення10.10.2024
Оприлюднено18.10.2024
Номер документу122321414
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них

Судовий реєстр по справі —292/970/24

Рішення від 10.10.2024

Цивільне

Червоноармійський районний суд Житомирської області

Лотуга В. Ф.

Рішення від 10.10.2024

Цивільне

Червоноармійський районний суд Житомирської області

Лотуга В. Ф.

Ухвала від 01.08.2024

Цивільне

Червоноармійський районний суд Житомирської області

Лотуга В. Ф.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні