Справа № 479/937/24
Провадження №2/479/383/24
У Х В А Л А
16 жовтня 2024 року смт.Криве Озеро
Кривоозерський районний суд Миколаївської області
в складі: головуючого судді Репушевської О.В.,
за участі секретаря судового засідання Шумської Т.С.,
розглянувши у відкритому підготовчому судовому засіданні в залі суду в смт.Криве Озеро в порядку загального позовногопровадження цивільну справу №479/937/24 за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю "Агрофірма Корнацьких" про розірвання договору оренди землі,
в с т а н о в и в :
В провадженні Кривоозерського районного суду перебуває цивільна справа №479/937/24 за позовом ОСОБА_1 до Товариства зобмеженою відповідальністю"АгрофірмаКорнацьких" про розірвання договору оренди землі.
В підготовче судове засідання представник позивача не з`явився, надіслав письмову заяву про проведення підготовчого засідання без його участі, підтримав позовні вимоги, не заперечував проти призначення справи до судового розгляду.
В підготовче судове засідання представник відповідача не з`явився, надіслав письмову заяву про проведення підготовчого засідання без його участі, позовні вимоги не визнав, з підстав, викладених у відзиві, не заперечував проти призначення справи до судового розгляду.
Суд, дослідивши матеріали справи, приходить до наступного.
Положеннями ст.189 ЦПК України визначено, що завданнями підготовчого провадження є: 1) остаточне визначення предмета спору та характеру спірних правовідносин, позовних вимог та складу учасників судового процесу; 2) з`ясування заперечень проти позовних вимог; 3) визначення обставин справи, які підлягають встановленню, та зібрання відповідних доказів; 4) вирішення відводів; 5) визначення порядку розгляду справи; 6) вчинення інших дій з метою забезпечення правильного, своєчасного і безперешкодного розгляду справи по суті.
Відповідно до положень ч.1 ст.200 ЦПК України, у підготовчому засіданні суд постановляє ухвалу (ухвали) про процесуальні дії, що необхідно вчинити до закінчення підготовчого провадження та початку судового розгляду справи по суті. Згідно п.3 ч.2 ст.200 ЦПК України, за результатами підготовчого засідання суд постановляє ухвалу про закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.
В підготовчому судовому засіданні встановлено, що спір між сторонами до судового розгляду не врегульований, підстав для залишення позовної заяви без розгляду або закриття провадження у справі немає.
Підстав для відкладення підготовчого судового засідання немає.
У зв`язку з викладеним суд вважає можливим закрити підготовче провадження та призначити справу до судового розгляду.
Керуючись ст.ст.84, 196-200, 259, 260, 353 ЦПК України, суд, -
п о с т а н о в и в :
Підготовче провадження у цивільній справі №479/937/24 за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю "Агрофірма Корнацьких" про розірвання договору оренди землі - закрити.
Призначити цивільну справу №479/937/24 за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю "Агрофірма Корнацьких" про розірвання договору оренди землі до судового розглядупо суті на 12 грудня 2024 року о 09.30 год. увідкритому судовомузасіданні в приміщенні Кривоозерського районного суду за адресою: вул.Шевченка,1-а, смт.Криве Озеро Миколаївської області.
Повідомити учасників справи про дату, час і місце судового засідання.
Витребувати з Первомайської ДПІ Головного управління ДПС у Миколаївській області(вул.Театральна,18м.ПервомайськМиколаївська обл.) відомості з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про джерела/суми виплачених доходів та утримання податків ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_1 ) за період з 2005 року по І квартал 2024 року включно.
Особи, які не мають можливості подати доказ, який вимагає суд, взагалі або у встановлені судом строки, зобов`язані повідомити про це суд із зазначенням причин протягом п`яти днів з дня отримання ухвали суду.
За неповідомлення суду про неможливість подати докази, а також за неподання доказів, у тому числі і з причин, визнаних судом неповажними, винні особи несуть відповідальність, встановлену законом.
Веб-адреса сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет, за якою учасники справи можуть отримати інформацію по справі, знаходиться за посиланням: https://court.gov.ua/sud1415/ E-mail: inbox@ko.mk.court.gov.ua
Ухвала оскарженню не підлягає та набирає законної сили негайно після її проголошення.
СУДДЯ:
Суд | Кривоозерський районний суд Миколаївської області |
Дата ухвалення рішення | 16.10.2024 |
Оприлюднено | 18.10.2024 |
Номер документу | 122335878 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із земельних відносин, з них: що виникають з договорів оренди |
Цивільне
Кривоозерський районний суд Миколаївської області
Репушевська О. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні