Рішення
від 14.10.2024 по справі 520/19396/24
ХАРКІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

Харківський окружний адміністративний суд 61022, м. Харків, майдан Свободи, 6, inbox@adm.hr.court.gov.ua, ЄДРПОУ: 34390710 Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

м. Харків

14 жовтня 2024 р. справа № 520/19396/24

Суддя Харківського окружного адміністративного суду Біленський О.О., розглянувши адміністративну справу за позовом Головного управління ДПС у Сумській області (вул. Іллінська, буд. 13, м. Суми, 40009, код ЄДРПОУ 43995469) до Приватної виробничо-комерційної фірми "Лана" (вул. Конторська, буд. 7, м. Харків, 61032, код ЄДРПОУ 14081137) про надання дозволу на погашення усієї суми податкового боргу за рахунок майна платника податків, що перебуває в податковій заставі, -

ВСТАНОВИВ:

Головне управління ДПС у Сумській області звернулось до Харківського окружного адміністративного суду з позовом до Приватної виробничо-комерційної фірми "Лана", в якому просить суд:

- надати Головному управлінню ДПС у Сумській області дозвіл на погашення усієї суми податкового боргу в розмірі 42 745,72 грн. Приватної виробничо-комерційної фірми «Лана» (код ЄДРПОУ: 14081137, адреса: 61032, м. Харків, Новобаварський р-н, вул. Конторська, буд. 7) за рахунок майна платника податків, що перебуває у податковій заставі.

Ухвалою Харківського окружного адміністративного суду від 15.07.2024 відкрито спрощене провадження в адміністративній справі за правилами спрощеного позовного провадження на підставі п. 10 ч. 6 ст. 12, ч. 1 ст. 257 КАС України.

Згідно з ч. 4 ст. 229 КАС України, у разі неявки у судове засідання всіх учасників справи або якщо відповідно до положень цього Кодексу розгляд справи здійснюється за відсутності учасників справи (у тому числі при розгляді справи в порядку письмового провадження), фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.

Відповідно до ст. 258 КАС України, суд розглядає справи за правилами спрощеного позовного провадження протягом розумного строку, але не більше шістдесяти днів із дня відкриття провадження у справі.

Згідно з положеннями ч. 2, 3, 4, 5 ст. 262 КАС України, розгляд справи по суті за правилами спрощеного позовного провадження починається з відкриття першого судового засідання. Якщо судове засідання не проводиться, розгляд справи по суті розпочинається через тридцять днів, а у випадках, визначених статтею 263 цього Кодексу, - через п`ятнадцять днів з дня відкриття провадження у справі. Підготовче засідання при розгляді справи за правилами спрощеного позовного провадження не проводиться. Якщо для розгляду справи у порядку спрощеного позовного провадження відповідно до цього Кодексу судове засідання не проводиться, процесуальні дії, строк вчинення яких відповідно до цього Кодексу обмежений першим судовим засіданням у справі, можуть вчинятися протягом тридцяти днів, а у випадках, визначених статтею 263 цього Кодексу, - протягом п`ятнадцяти днів з дня відкриття провадження у справі. Перше судове засідання у справі проводиться не пізніше тридцяти днів із дня відкриття провадження у справі. За клопотанням сторони суд може відкласти розгляд справи з метою надання додаткового часу для подання відповіді на відзив та (або) заперечення, якщо вони не подані до першого судового засідання з поважних причин. Суд розглядає справу в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами, за відсутності клопотання будь-якої зі сторін про інше. За клопотанням однієї із сторін або з власної ініціативи суду розгляд справи проводиться в судовому засіданні з повідомленням (викликом) сторін.

В обґрунтування позовних вимог представник позивача зазначив, що на дату подання до суду позову у Приватної виробничо-комерційної фірми "Лана" наявний узгоджений податковий борг з орендної плати з юридичних осіб у розмірі 42745,72 грн., з яких 39345,52 грн. основний платіж, 3400,00 грн. - штрафна санкція. Відповідно до ст. 59 ПК України, з метою погашення податкового боргу Головним управлінням ДПС у Сумській області 04.04.2023 сформована податкова вимога №0001489-1302-1828, яка направлена на податкову адресу підприємства разом з листом від 25.04.2023 №6112/6/18-28-13-02-02, проте сума боргу не сплачена. В.о. начальника Головного управління ДПС у Сумській області винесені рішення про стягнення з рахунків/електронних гаманців платника податків у банках, небанківських надавачів платіжних послуг/емітентів електронних грошей у рахунок погашення податкового боргу ПВКФ "Лана" та на їх виконання направлені платіжні інструкції до банку, що обслуговує (відкриті) рахунки ПВКФ "Лана" для стягнення податкового боргу. Однак, платіжні інструкції були повернуті позивачу без виконання, із зазначенням причин повернення: відсутність коштів на рахунку. У зв`язку цим, Головним управлінням ДПС у Сумській області винесено рішення про опис майна у податкову заставу від 06.04.2023 №1233/18-28-13-02-01 та складено Акт опису майна від 05.02.2024 №42. Сукупність вказаних обставин наділяє контролюючий орган правом на звернення до суду із позовом про надання дозволу на погашення усієї суми податкового майна платника податків.

Ухвалою Харківського окружного адміністративного суду від 15.07.2024 встановлено відповідачу строк, не більше шістнадцяти днів з дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі, для надання до суду відзиву на позов і всіх письмових та електронних доказів (які можливо доставити до суду), висновків експертів і заяв свідків, що підтверджують заперечення проти позову; надіславши позивачу, іншим відповідачам, третім особам копію відзиву та доданих до нього документів.

Згідно з приписами п. 12 та п. 15 ч. 1 ст. 4 КАС України, судове рішення - рішення, постанова, ухвала суду будь-якої інстанції, ухвала - письмове або усне рішення суду будь-якої інстанції в адміністративній справі, яким вирішуються питання, пов`язані з процедурою розгляду адміністративної справи, та інші процесуальні питання.

Відповідно до ч. 5 ст. 251 КАС України, учасникам справи, які не були присутні в судовому засіданні, або якщо судове рішення було ухвалено в порядку письмового провадження, копія судового рішення в електронній формі надсилається протягом двох днів із дня його складення у повному обсязі у порядку, визначеному законом, а в разі відсутності електронного кабінету - рекомендованим листом з повідомленням про вручення.

Ухвала Харківського окружного адміністративного суду від 15.07.2024 надіслана відповідачу рекомендованим листом з повідомленням про вручення на адресу місцезнаходження юридичної особи, зазначену в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, однак конверт повернувся на адресу суду з відміткою відділення Укрпошти "За закінченням терміну зберігання" від 02.08.2024.

Відповідно до ч. 11 ст. 126 КАС України, розписку про одержання повістки (повістку у разі неможливості вручити її адресату чи відмови адресата її одержати) належить негайно повернути до адміністративного суду. У разі повернення поштового відправлення із повісткою, яка не вручена адресату з незалежних від суду причин, вважається, що така повістка вручена належним чином.

Згідно з п. 4 ч. 6 ст. 251 КАС України днем вручення судового рішення є день проставлення у поштовому повідомленні відмітки про відмову отримати копію судового рішення чи відмітки про відсутність особи за адресою місцезнаходження, місця проживання чи перебування особи, повідомленою цією особою суду.

Частиною 1 ст. 131 КАС України передбачено, що учасники судового процесу зобов`язані під час провадження у справі повідомляти суд про зміну місця проживання (перебування, знаходження), роботи, служби. У разі неповідомлення про зміну адреси повістка надсилається учасникам судового процесу, які не мають офіційної електронної адреси, та за відсутності можливості сповістити їх за допомогою інших засобів зв`язку в порядку, визначеному статтею 129 цього Кодексу, за останньою відомою суду адресою і вважається врученою, навіть якщо відповідний учасник судового процесу за цією адресою більше не знаходиться або не проживає.

Згідно пунктів 99, 116, 117 Правил надання послуг поштового зв`язку, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 05.03.2009 №270, у разі відсутності адресата поштові відправлення повертаються об`єктом поштового зв`язку відправнику за закінченням встановленого строку зберігання.

Водночас до повноважень адміністративних судів не віднесено установлення фактичного місцезнаходження юридичних осіб або місця проживання фізичних осіб - учасників судового процесу на час вчинення тих чи інших процесуальних дій. Тому примірники повідомлень про вручення рекомендованої кореспонденції, повернуті органами зв`язку з позначками "за закінченням терміну зберігання", "адресат вибув", "адресат відсутній" і т.п., з врахуванням конкретних обставин справи можуть вважатися належними доказами виконання адміністративним судом обов`язку щодо повідомлення учасників судового процесу про вчинення цим судом певних процесуальних дій.

Таким чином, відповідач вважається таким, що повідомлений про відкриття провадження у справі №520/19396/24.

Крім того, суд зазначає, що ухвалу Харківського окружного адміністративного суду від 15.07.2024 направлено судом до Єдиного державного реєстру судових рішень 15.07.2024 та оприлюднено 17.07.2024.

Відповідач правом надання відзиву на позовну заяву не скористався. Відповідно до положень ч. 4 ст. 159 КАС України, подання заяв по суті справи є правом учасників справи.

Дослідивши матеріали справи, оцінивши належність, допустимість, достовірність кожного доказу окремо, а також достатність і взаємний зв`язок наявних у справі доказів у їх сукупності, суд зазначає наступне.

Судом встановлено, що Приватна виробничо-комерційна фірма "Лана" зареєстрована як суб`єкт господарювання юридична особа в Єдиному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, код 14081137.

Основний вид діяльності за КВЕД: 16.23 Виробництво інших дерев`яних будівельних конструкцій і столярних виробів.

За основним місцем перебуває на податковому обліку Головного управління ДПС у Харківській області, за неосновним місцем обліку - у Головному управлінні ДПС у Сумській області.

Станом на дату подання позову відповідач має податковий борг з орендної плати з юридичних осіб в загальному розмірі 42745,72 грн., з яких 39345,52 грн. основний платіж, 3400,00 грн. - штрафна санкція.

Судом встановлено, що Приватною виробничо-комерційною фірмою "Лана" подано до Головного управління ДПС у Сумській області звітну податкову декларацію з плати за землю (орендна плата), а саме:

- за 2022 рік від 17.02.2023 №5602152, якою самостійно нарахована річна сума податку до сплати у розмірі 24169,20 грн. (по 2014,10 грн. щомісячно). Розмір несплаченого податкового зобов`язання відповідно вказаної декларації становить 1813,58 грн. (частково за грудень 2022 року);

- за 2023 рік від 17.02.2023 №5566709, якою самостійно нарахована річна сума податку до сплати у розмірі 24169,20 грн. (по ;2014,10 грн. щомісячно). Розмір несплаченого податкового зобов`язання відповідно вказаної декларації становить 24169,20 грн.;

- за 2024 рік від 05.02.2024 №7630102, якою самостійно нарахована річна сума податку до сплати у розмірі 29212,10 грн. (по 2434,34 грн. щомісячно). Розмір несплаченого податкового зобов`язання відповідно вказаної декларації становить 9737,36 грн. (січень - квітень 2024).

Також, відповідачем подано уточнюючу звітну податкову декларацію з плати за землю (орендна плата) за 20023 рік від 13.03.2023 №733113315, якою самостійно нарахована річна сума податку до збільшення до сплати у розмірі 3625,38 грн. (по 302,10 грн. щомісячно). Розмір несплаченого податкового зобов`язання відповідно вказаної уточнюючої декларації становить 3625,38 грн.

У Приватної виробничо-комерційної фірми "Лана" також наявний податковий борг з орендної плати з юридичних осіб, нарахований Головним управлінням ДПС у Сумській області відповідно до податкових повідомлень-рішень:

- №600218280407 від 13.09.2023 на суму 1020,00 грн. за штрафними санкціями, прийнятого на підставі акту перевірки №4821/А/18-28-04-07/14081137 від 24.07.2023. Розмір несплаченої суми штрафних санкцій по вказаному податковому повідомленню-рішенню становить 1020,00 грн.;

- №142618280407 від 14.02.2024 на суму 2380,20 грн. за штрафними санкціями, прийнятого на підставі акту перевірки №8131/Д/18-28-04-07/14081137 від 20.12.2023. Розмір несплаченої суми штрафних санкцій по вказаному податковому повідомленню-рішенню становить 2380,20 грн.

Згідно з п.п. 59.1 ст. 59 ПК України, Приватній виробничо-комерційній фірмі "Лана" засобами поштового зв`язку 25.04.2023 направлено сформовану податкову вимогу №0001489-1302-1828 від 04.04.2023, яка відповідно до ст. 42 ПК України вважається належно врученою. Проте, сума боргу відповідачем не сплачена.

З моменту вручення податкової вимоги податковий борг Приватної виробничо-комерційної фірми "Лана" не переривався, а отже, податкова вимога№0001489-1302-1828 від 04.04.2023 відповідно до ст. 60 ПК України не була відкликана.

Відповідно до п. 95.5 ст. 95 Податкового кодексу України 21.06.2023 Головним управлінням ДПС у Сумській області винесені рішення від 29.08.2023 №251/4-1828, від 31.10.2023 №364/4-1828, від 15.02.2024 №47/4-1828, від 08.04.2024 №178/4-1828, від 01.05.2024 №203/4-1828, від 06.06.2024 №253/4-1828 про стягнення з рахунків/електронних гаманців платника податків у банках, небанківських надавачів платіжних послуг/емітентів електронних грошей у рахунок погашення податкового боргу відповідача.

Згідно даних, відображених в Інформаційній системі "Податковий блок" у відповідача відкрито банківський рахунок (валюта рахунку - українська гривня та євро) у АТ "Укрексімбанк" та один рахунок в Державній Казначейській службі України (ЕАП).

На виконання рішень позивача направлені платіжні інструкції №11065, №14216, №11066, №11067, №14378, №14217, №3542, №3543, №7205, №7206, №7417, №7418, №8579, №8578 до установи банку, що обслуговує відкриті рахунки Приватної виробничо-комерційної фірми "Лана" для списання коштів в рахунок погашення податкового боргу, які повернуті без виконання з причини відсутності коштів на рахунках.

06.04.2023 Головним управлінням ДПС у Сумській області прийнято рішення про опис майна у податкову заставу №1233/18-28-13-02-01 та 05.02.2024 складено Акт опису майна у податкову заставу №42.

07.02.2024 податковим органом зареєстровано податкову заставу в Державному реєстрі обтяжень рухомого майна, що підтверджується витягом з Державного реєстру обтяжень рухомого майна, а перелік такого майна, на яке поширюється право податкової застави, визначений вищевказаним актом опису майна.

Оскільки податковий борг відповідачем добровільно не сплачено, позивач звернувся до суду з даним позовом.

Надаючи правову оцінку спірним правовідносинам, суд зазначає наступне.

Підпунктом 16.1.4 пункту 16.1 статті 16 Податкового кодексу України встановлено, що платник податків зобов`язаний сплачувати податки та збори в строки та у розмірах, встановлених цим Кодексом та законами з питань митної справи.

Податковим обов`язком визнається обов`язок платника податку обчислити, задекларувати та / або сплатити суму податку та збору в порядку і строки, визначені цим Кодексом, законами з питань митної справи (п. 36.1 ст. 36 Податкового кодексу України).

Згідно з пп. 14.1.175 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України податковий борг - сума узгодженого грошового зобов`язання, не сплаченого платником податків у встановлений цим Кодексом строк, та непогашеної пені, нарахованої у порядку, визначеному цим Кодексом.

Відповідно до пунктів 87.1, 87.2 ст. 87 Податкового кодексу України джерелами самостійної сплати грошових зобов`язань або погашення податкового боргу платника податків є будь-які власні кошти, у тому числі ті, що отримані від продажу товарів (робіт, послуг), майна, випуску цінних паперів, зокрема корпоративних прав, отримані як позика (кредит), та з інших джерел, з урахуванням особливостей, визначених цією статтею, а також суми надміру сплачених платежів до відповідних бюджетів. Сплата грошових зобов`язань або погашення податкового боргу платника податків з відповідного платежу може бути здійснена також за рахунок надміру сплачених сум такого платежу (без заяви платника) або за рахунок помилково та / або надміру сплачених сум з інших платежів (на підставі відповідної заяви платника) до відповідних бюджетів.

Джерелами погашення податкового боргу платника податків є будь-яке майно такого платника податків з урахуванням обмежень, визначених цим Кодексом, а також іншими законодавчими актами.

Підпунктами 88.1, 88.2 ст. 88 Податкового кодексу України встановлено, що з метою забезпечення виконання платником податків своїх обов`язків, визначених цим Кодексом, майно платника податків, який має податковий борг, передається у податкову заставу. Право податкової застави виникає згідно з цим Кодексом та не потребує письмового оформлення.

Згідно з пп. 20.1.19 п. 20.1 ст. 20 Податкового кодексу України контролюючі органи мають право, зокрема, стягувати до бюджетів та державних цільових фондів суми грошових зобов`язань та / або податкового боргу у випадках, порядку та розмірі, встановлених цим Кодексом та іншими законами України.

Згідно з пунктами 89.1, 89.2 ст. 89 Податкового кодексу України право податкової застави виникає у разі:

- несплати у строки, встановлені цим Кодексом, суми грошового зобов`язання, самостійно визначеної платником податків у податковій декларації, - з дня, що настає за останнім днем зазначеного строку;

- несплати у строки, встановлені цим Кодексом, суми грошового зобов`язання, самостійно визначеної контролюючим органом, - з дня виникнення податкового боргу.

З урахуванням положень цієї статті право податкової застави поширюється на будь-яке майно платника податків, яке перебуває в його власності (господарському віданні або оперативному управлінні) у день виникнення такого права і балансова вартість якого відповідає сумі податкового боргу платника податків, крім випадків, передбачених пунктом 89.5 цієї статті, а також на інше майно, на яке платник податків набуде прав власності у майбутньому.

У разі якщо балансова вартість майна, на яке поширюється податкова застава, є меншою ніж сума податкового боргу платника податків, право податкової застави поширюється на таке майно.

Згідно з пп. 89.3 ст. 89 Податкового кодексу України майно, на яке поширюється право податкової застави, оформлюється актом опису. До акта опису включається ліквідне майно, яке можливо використати як джерело погашення податкового боргу.

Пунктом 89.5 ст. 89 Податкового кодексу України передбачено, що у разі якщо на момент складення акта опису майно відсутнє або його балансова вартість менша від суми податкового боргу, право податкової застави поширюється на інше майно, на яке платник податків набуде право власності у майбутньому до погашення податкового боргу в повному обсязі.

Відповідно до пунктів 95.1, 95.2, 95.3, 95.10 ст. 95 Податкового кодексу України контролюючий орган здійснює за платника податків і на користь держави заходи щодо погашення податкового боргу такого платника податків шляхом стягнення коштів, які перебувають у його власності, а в разі їх недостатності - шляхом продажу майна такого платника податків, яке перебуває у податковій заставі.

Стягнення коштів та продаж майна платника податків провадяться не раніше ніж через 30 календарних днів з дня надіслання (вручення) такому платнику податкової вимоги.

Контролюючий орган звертається до суду щодо надання дозволу на погашення усієї суми податкового боргу за рахунок майна платника податків, що перебуває у податковій заставі.

Рішення суду щодо надання вказаного дозволу є підставою для прийняття контролюючим органом рішення про погашення усієї суми податкового боргу.

З метою реалізації майна, яке перебуває у податковій заставі, проводиться експертна оцінка вартості такого майна для визначення початкової ціни його продажу. Така оцінка проводиться у порядку, визначеному Законом України "Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні" (п. 95.10 ст. 95 Податкового кодексу України ).

Відповідно до п. 93.4 ст. 93 Податкового кодексу України у разі продажу майна, що перебуває у податковій заставі, відповідно до статті 95 цього Кодексу таке майно звільняється з податкової застави (із внесенням змін до відповідних державних реєстрів) з дня отримання контролюючим органом підтвердження про надходження коштів до бюджету від такого продажу.

Системний аналіз наведених норм законодавства дає підстави для висновку про те, що звернення контролюючого органу до суду з позовними вимогами щодо надання дозволу на погашення суми податкового боргу за рахунок майна платника податків має відбуватись після звернення про погашення податкового боргу шляхом стягнення коштів, які перебувають у власності платника податку, зокрема шляхом стягнення коштів з рахунків у банках, обслуговуючих платника податку, і лише в разі недостатності коштів податковий орган має право звернутися до суду з вимогами про надання дозволу на погашення податкового боргу за рахунок майна платника податку, що перебуває у податковій заставі.

Отже, Податковим кодексом України визначено черговість вжиття контролюючим органом заходів щодо погашення податкового боргу, а саме спочатку приймаються заходи для стягнення коштів з платника податків, та лише у разі їх недостатності погашення податкового боргу здійснюється за рахунок майна платника податку, що перебуває у податковій заставі.

Матеріалами справи встановлено, що на виконання рішень ГУ ДПС у Сумській області про стягнення коштів платника податків з рахунків у банках в рахунок погашення податкового боргу, позивач вчинив необхідні дії, спрямовані на погашення боргу за рахунок грошових коштів платника, зокрема шляхом виставлення банківським установам відповідних інкасових доручень, які повернуті без виконання у зв`язку з відсутністю коштів на цих рахунках.

Податкова застава підтверджена витягом з Державного реєстру обтяжень рухомого майна, а перелік такого майна, на яке поширюється право податкової застави, визначений актами опису майна, дослідженими судом під час судового розгляду справи.

Таким чином, позивач вжив усі можливі і необхідні заходи для погашення податкового боргу відповідача, проте зазначені заходи не призвели до повного погашення такого боргу.

Враховуючи викладене, у зв`язку з наявністю у відповідача податкового боргу в загальному розмірі 42 745,72 грн., відсутністю коштів на рахунках відповідача у банках, достатніх для погашення боргу, наявність у відповідача майна, що перебуває в податковій заставі, та оскільки вжиті контролюючим органом усі необхідні заходи щодо погашення податкового боргу відповідача позитивних результатів не дали, суд вважає, що наявні підстави для надання дозволу на погашення усієї суми податкового боргу Приватної виробничо-комерційної фірми "Лана" за рахунок майна платника податків, що перебуває в податковій заставі, відповідно до акту опису майна №42 від 05.02.2024.

Таким чином, позовні вимоги є обґрунтованими та підлягають задоволенню.

Судові витрати підлягають розподілу відповідно до приписів ст. 139 Кодексу адміністративного судочинства України.

Керуючись ст.ст. 19, 139, 205, 229, 241-247, 250, 255, 293, 295, 297 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

В И Р І Ш И В:

Адміністративний позов Головного управління ДПС у Сумській області (вул. Іллінська, буд. 13, м. Суми, 40009, код ЄДРПОУ 43995469) до Приватної виробничо-комерційної фірми "Лана" (вул. Конторська, буд. 7, м. Харків, 61032, код ЄДРПОУ 14081137) про надання дозволу на погашення усієї суми податкового боргу за рахунок майна платника податків, що перебуває в податковій заставі задовольнити.

Надати Головному управлінню ДПС у Сумській області дозвіл на погашення суми податкового боргу Приватної виробничо-комерційної фірми "Лана" (вул. Конторська, буд. 7, м. Харків, 61032, код ЄДРПОУ 14081137) у розмірі 42 745 (сорок дві тисячі сімсот сорок п`ять) грн. 72 коп. за рахунок майна платника податків, що перебуває у податковій заставі відповідно до акту опису майна №42 від 05.02.2024.

Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів з дня його проголошення. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини рішення (ухвали) суду, або розгляду справи в порядку письмового провадження, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.

У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Суддя Біленський О.О.

СудХарківський окружний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення14.10.2024
Оприлюднено21.10.2024
Номер документу122360728
СудочинствоАдміністративне
КатегоріяСправи з приводу адміністрування податків, зборів, платежів, а також контролю за дотриманням вимог податкового законодавства, зокрема щодо погашення податкового боргу, з них стягнення податкового боргу

Судовий реєстр по справі —520/19396/24

Рішення від 14.10.2024

Адміністративне

Харківський окружний адміністративний суд

Біленський О.О.

Ухвала від 15.07.2024

Адміністративне

Харківський окружний адміністративний суд

Біленський О.О.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні