Справа 127/33357/24
Провадження 1-кс/127/14391/24
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
10 жовтня 2024 року м. Вінниця
Вінницький міський суд Вінницької області в складі:
слідчого судді ОСОБА_1 ,
за участі:
секретаря судового засідання ОСОБА_2 ,
прокурора ОСОБА_3 ,
слідчого ОСОБА_4 ,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду клопотання старшого слідчого в ОВС слідчого відділу ІНФОРМАЦІЯ_3 підполковника юстиції ОСОБА_4 , в рамках кримінального провадження № 22023020000000201 внесеного до ЄРДР 19.10.2023, за підозрою ОСОБА_5 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 333 КК України, про встановлення строку ознайомлення з матеріалами досудового розслідування, за фіксації судового розгляду технічними засобами, -
ВСТАНОВИВ:
До Вінницького міського суду Вінницької області надійшло клопотання старшого слідчого в ОВС слідчого відділу ІНФОРМАЦІЯ_3 підполковника юстиції ОСОБА_4 про встановлення строку ознайомлення з матеріалами досудового розслідування.
Клопотання мотивовано тим, що у провадженні слідчого відділу ІНФОРМАЦІЯ_3 перебувають матеріали досудового розслідування, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 22023020000000201 від 19.10.2023 за підозрою ОСОБА_5 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 333 КК України, у зв`язку із чим у органу досудового розслідування виникла необхідність у встановленні підозрюваному та його захиснику строку на ознайомлення з матеріалами досудового розслідування № 22023020000000201 внесеного до ЄРДР 19.10.2023.
В ході розгляду, з матеріалів клопотання встановлено, що порядок здійснення діяльності, пов`язаної з державним контролем за міжнародними передачами товарів військового призначення визначений Законом України «Про державний контроль за міжнародними передачами товарів військового призначення та подвійного використання» (далі - Закон) від 20.02.2003 № 549-ІV, Порядком здійснення державного контролю за міжнародними передачами товарів військового призначення, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 20.11.2003 № 1807 та Порядком здійснення державного контролю за міжнародними передачами товарів подвійного використання, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 28.01.2004 № 86.
Відповідно до ст. 1 Закону України «Про державний контроль за міжнародними передачами товарів військового призначення та подвійного використання», термін товар вживається у цьому Законі у наступному значенні: 1) товари військового призначення; 2) товари подвійного використання.
До товарів військового призначення належать: вироби військового призначення, послуги військового призначення, технології військового призначення, технічні дані, технічна допомога, базові технології.
Згідно цієї ж статті Закону, товари подвійного використання - окремі види виробів, обладнання, матеріалів, програмного забезпечення і технологій, спеціально не призначені для військового використання, а також послуги (технічна допомога), пов`язані з ними, які крім цивільного призначення, можуть бути використані у військових або терористичних цілях чи для розроблення, виробництва, використання товарів військового призначення, зброї масового знищення, засобів доставки зазначеної зброї чи ядерних вибухових пристроїв, у тому числі окремі види ядерних матеріалів, хімічних речовин, бактеріологічних, біологічних препаратів, перелік яких визначається Кабінетом Міністрів України.
Міжнародна передача товарів - експорт, імпорт, реекспорт товарів, їх тимчасове вивезення за межі України або тимчасове ввезення на її територію, транзит товарів територією України, а також будь-які інші передачі товарів, що здійснюються за межами України.
Експорт - продаж або передача на інших законних підставах товарів іноземним суб`єктам господарської та іншої діяльності з вивезенням або без вивезення цих товарів за межі митного кордону України, включаючи реекспорт товарів.
Тимчасове вивезення товарів - вивезення товарів з України до іноземної держави з наступним їх поверненням в Україну.
Відповідно до п. 3 Порядку здійснення державного контролю за міжнародними передачами товарів військового призначення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.11.2003 № 1807, міжнародна передача товарів може здійснюватися суб`єктом здійснення міжнародних передач товарів або іноземним суб`єктом господарської діяльності за наявності у нього відповідного дозволу чи висновку Держекспортконтролю.
Пунктом 3 Порядку здійснення державного контролю за міжнародними передачами товарів подвійного використання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.01.2004 № 86 передбачено, що міжнародна передача товарів може здійснюватися суб`єктом здійснення міжнародних передач товарів, центральним органом виконавчої влади, військовим формуванням, правоохоронним органом та підрозділом цивільного стану, іноземним суб`єктом господарської діяльності чи іншої діяльності за наявності у них відповідного дозволу чи висновку Держекспортконтролю.
Так, усвідомлюючи усі вказані вище обставини, ОСОБА_5 , будучи директором та засновником суб`єктів господарської діяльності із основним видом діяльності «30.30 Виробництво повітряних і космічних літальних апаратів, супутнього устаткування» - Корпорації «Укравіаремонт» (код ЄДРПОУ 30603059) та ПП «Еркар» (код ЄДРПОУ 33776797), а також фізичною особою-підприємцем (ІПН 1595402851) із основним видом діяльності «33.16 Ремонт і технічне обслуговування повітряних і космічних літальних апаратів», за невстановлених досудовим розслідуванням обставин придбав одну одиницю допоміжної газотурбінної установки (авіадвигуну) типу АИ-9В, яка в подальшому була ідентифікована як товар військового призначення та діючи умисно, з корисливих мотивів, вирішив продати її іноземцю в порушення порядку здійснення міжнародних передач товарів за наступних обставин.
04.01.2024, у період часу з 10 години 20 хвилин по 10 годину 22 хвилини, ОСОБА_5 , маючи широке коло знайомств серед відповідних спеціалістів та суб`єктів господарювання у сфері авіабудування та ремонту авіаційної техніки та комплектуючих до неї, отримав від невстановленої на даний момент службової особи ТОВ «Вінницький авіаційний завод» (код ЄДРПОУ 37617817), телефонний виклик, під час якого остання запропонувала ОСОБА_5 реалізувати наявну в нього допоміжну газотурбінну установку (авіадвигун) типу АИ-9В особі, яка звернулася до службової особи ТОВ «Вінницький авіаційний завод» із відповідним проханням, на що ОСОБА_5 , в свою чергу, погодився.
На виконання свого злочинного задуму, направленого на порушення встановленого порядку здійснення міжнародної передачі товарів, що підлягають державному експортному контролю, без відповідних дозвільних документів Держекспортконтролю, ОСОБА_5 , 04.01.2024 о 15 годині 04 хвилини, за посередництва невстановленої на даний момент службової особи ТОВ «Вінницький авіаційний завод», домовився у телефонній розмові із особою на ім`я ОСОБА_6 про попередню зустріч в м. Києві по вул. Медовій, 1 , з приводу реалізації допоміжної газотурбінної установки (авіадвигуну) типу АИ-9В.
В продовження реалізації свого злочинного умислу, з метою порушення встановленого порядку здійснення міжнародної передачі товарів, що підлягають державному експортному контролю, 10.01.2024, близько 09 години 50 хвилин, ОСОБА_5 , діючи за попередньою домовленістю із невстановленою на даний момент службовою особою ТОВ «Вінницький авіаційний завод» та за посередництва останньої, з метою огляду товару та досягнення попередніх домовленостей стосовно умов купівлі-продажу допоміжної газотурбінної установки (авіадвигуну) типу АИ-9В, прибув за адресою: м. Київ, вул. Медова, 1 , де, не будучи суб`єктом міжнародної передачі товарів та не маючи відповідного дозволу або висновку Держекспортконтролю на право здійснення міжнародних передач товарів військового призначення та подвійного використання, в порушення п.п. 3 та 12 Порядку здійснення державного контролю за міжнародними передачами товарів подвійного використання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.01.2004 № 86, організував та провів зустріч із громадянином України ОСОБА_7 та потенційними покупцями - представниками акціонерного товариства «Казахстан Авіа Енжиніринг» (АТ «КАЕ», Республіка Казахстан) ОСОБА_8 та ОСОБА_9 , в ході якої ОСОБА_5 , діючи умисно, керуючись корисливими мотивами, домовився з ОСОБА_7 , а також представниками акціонерного товариства «Казахстан Авіа Енжиніринг» ОСОБА_8 та ОСОБА_9 , про продаж останнім однієї одиниці допоміжної газотурбінної установки (авіадвигуну) типу АИ-9В на загальну суму 35 000 (тридцять п`ять тисяч) доларів США, яку ОСОБА_8 та ОСОБА_9 планували вивезти на територію Турецької Республіки з метою подальшої її доставки на територію Республіки Казахстан.
Далі, 19.01.2024, близько 12 години 00 хвилин, з метою закріплення попередньої домовленості, покупці - представники акціонерного товариства «Казахстан Авіа Енжиніринг» (АТ «КАЕ», Республіка Казахстан) ОСОБА_8 та ОСОБА_9 , в присутності громадянина України ОСОБА_7 , передали ОСОБА_5 частину грошових коштів (завдаток) у сумі 5 000 (п`яти тисяч) доларів США, а решту грошових коштів покупці зобов`язувалися надати після проведення ОСОБА_5 ремонту, збирання та перевірки працездатності допоміжної газотурбінної установки (авіадвигуну) типу АИ-9В, а також виготовлення відповідних технічних документів на неї - паспорту та формуляру.
В подальшому, продовжуючи реалізацію свого задуму, 20.02.2024, приблизно о 10 годині 00 хвилин, ОСОБА_5 , діючи умисно та за посередництва службової особи ТОВ «Вінницький авіаційний завод», усвідомлюючи протиправність своїх дій, не будучи суб`єктом міжнародної передачі товарів та не маючи відповідного дозволу або висновку Держекспортконтролю на право здійснення міжнародних передач товарів військового призначення та подвійного використання, з метою продажу представникам суб`єкта господарської діяльності з іноземною реєстрацією допоміжної газотурбінної установки (авіадвигуну) типу АИ-9В в порушення п.п. 3 та 12 Порядку здійснення державного контролю за міжнародними передачами товарів подвійного використання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.01.2004 № 86, усвідомлюючи факт її продажу іноземній стороні з метою подальшого переміщення за межі території України, тобто майбутній її експорт, перебуваючи у складському приміщенні за адресою: м. Київ, вул. Медова, 1 , передав представникам акціонерного товариства «Казахстан Авіа Енжиніринг» (АТ «КАЕ», Республіка Казахстан) ОСОБА_8 та ОСОБА_9 , в присутності громадянина України ОСОБА_7 , одну одиницю допоміжної газотурбінної установки (авіадвигуну) типу АИ-9В (серії НОМЕР_1 ) та формуляр (паспорт) на неї, попередньо уклавши з акціонерним товариством «Казахстан Авіа Енжиніринг» (АТ «КАЕ», Республіка Казахстан) від імені ПП «Еркар» (код ЄДРПОУ 33776797), засновником якого є ОСОБА_5 , міжнародний контракт на поставку товару - допоміжної газотурбінної установки (авіадвигуну) типу АИ-9В, за що мав отримати від ОСОБА_8 та ОСОБА_9 заключну частину раніше обумовленої суми грошових коштів у розмірі 35 000 (тридцяти п`яти тисяч) доларів США.
У відповідності до листа Державної служби експортного контролю № 472/34-24 від 24.01.2024 товар із найменуванням (позначенням) «допоміжний газотурбінний авіаційний двигун (авіадвигун) типу АИ-9В», віднесений до товарів військового призначення (позиція ML10.a Списку товарів військового призначення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.11.2003 № 1807).
Згідно з листом відділу експортного контролю Міністерства оборони України № 220/26/17 від 06.02.2024 допоміжний газотурбінний авіаційний двигун АИ-9В використовується у військовій сфері (призначений для подачі повітря в систему запуску двигунів та для живлення бортової мережі вертольотів Ми-8МТ, Ми-17, Ми-24, Ми-28, Ми-35, Ка-50, Ка-52) та відповідає опису товарів позиції ML10.a Списку товарів військового призначення, міжнародні передачі яких підлягають державному контролю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.11.2003 № 1807.
Таким чином, ОСОБА_5 вчинив кримінальне правопорушення (злочин), передбачене ч. 1 ст. 333 КК України - порушення встановленого порядку здійснення міжнародних передач товарів, що підлягають державному експортному контролю.
16 травня 2024 року, у встановленому КПК України порядку, ОСОБА_5 повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 333 КК України.
Наявність обґрунтованої підозри ОСОБА_5 у вчиненому злочині повністю підтверджується зібраними у кримінальному провадженні доказами, а саме:
- протоколами обшуків від 20.02.2024 за місцем роботи та проживання ОСОБА_5 , в ході яких вилучено допоміжний газотурбінний авіаційний двигун (авіадвигун) типу АИ-9В, віднесений до товарів військового призначення, який був реалізований ОСОБА_5 представникам іноземної сторони, технічну документацію на нього, мобільний телефон ОСОБА_5 та частину грошових коштів, отриманих ОСОБА_5 за протиправну реалізацію товарів військового призначення іноземній стороні;
- протоколами оглядів від 15.03.2024 та 03.04.2024, в ході яких оглянуто вилучені допоміжний газотурбінний авіаційний двигун (авіадвигун) типу АИ-9В, технічну документацію на нього та мобільний телефон ОСОБА_5 , а також встановлено обставини, що мають значення для розслідування кримінального провадження;
- протоколами за результатами проведення НС(Р)Д (аудіо-, відеоконтроль особи, зняття інформації з електронних комунікаційних мереж, контролю за вчиненням злочину) від 20.12.2023, 13.01.2024, 14.01.2024, 28.01.2024, 29.01.2024, 06.02.2024, якими зафіксовано обставини вчинення ОСОБА_5 кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 333 КК України;
- листом Державної служби експортного контролю № 472/34-24 від 24.01.2024, згідно якого товар із найменуванням (позначенням) «допоміжний газотурбінний авіаційний двигун (авіадвигун) типу АИ-9В», віднесений до товарів військового призначення (позиція ML10.a Списку товарів військового призначення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.11.2003 № 1807);
- листом відділу експортного контролю Міністерства оборони України № 220/26/17 від 06.02.2024, згідно якого допоміжний газотурбінний авіаційний двигун АИ-9В використовується у військовій сфері (призначений для подачі повітря в систему запуску двигунів та для живлення бортової мережі вертольотів Ми-8МТ, Ми-17, Ми-24, Ми-28, Ми-35, Ка-50, Ка-52) та відповідає опису товарів позиції ML10.a Списку товарів військового призначення, міжнародні передачі яких підлягають державному контролю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.11.2003 № 1807;
- іншими матеріалами кримінального провадження в їх сукупності.
12.07.2024 ухвалою слідчого судді Вінницького міського суду Вінницької області строк досудового розслідування у даному кримінальному провадженні продовжено до чотирьох місяців, тобто до 16.09.2024.
12.09.2024, досудове розслідування у кримінальному провадженні
№ 22023020000000201 від 19.10.2024 було завершено, про що, за дорученням прокурора, слідчим було повідомлено підозрюваного ОСОБА_5 шляхом особистого вручення повідомлення, та захисника підозрюваного ОСОБА_5 - адвоката ОСОБА_10 шляхом направлення та вручення повідомлення поштовим та телефонним зв`язком, що підтверджується матеріалами кримінального провадження. Крім того, цим же повідомленням підозрюваного ОСОБА_5 та захисника підозрюваного ОСОБА_5 - адвоката ОСОБА_10 , повідомлено про відкриття матеріалів кримінального провадження та можливість ознайомлення із ними у приміщенні слідчого відділу ІНФОРМАЦІЯ_3 з 12.09.2024.
У зв`язку з неявкою підозрюваного ОСОБА_5 та його захисника - адвоката ОСОБА_10 , до слідчого та неповідомленням з боку сторони захисту дати та часу прибуття до органу досудового розслідування для ознайомлення з матеріалами кримінального провадження і отримання відповідних процесуальних документів, 12.09.2024 слідчим було повторно повідомлено підозрюваного ОСОБА_5 та його захисника - адвоката ОСОБА_10 , про завершення досудового розслідування, відкриття матеріалів та можливість ознайомлення із ними з 12.09.2024 у приміщенні слідчого відділу ІНФОРМАЦІЯ_3 та про виклик для проведення вказаних процесуальних дій на 16.09.2024. Вказане повідомлення було вручене підозрюваному ОСОБА_5 та його захиснику - адвокату ОСОБА_10 шляхом направлення та вручення поштовим та телефонним зв`язком, що підтверджується матеріалами кримінального провадження.
Також органом досудового розслідування вжито заходів щодо повідомлення підозрюваного ОСОБА_5 та його захисника - адвоката ОСОБА_10 , про завершення досудового розслідування, відкриття матеріалів та можливість ознайомлення із ними з 12.09.2024 у приміщенні слідчого відділу ІНФОРМАЦІЯ_3 шляхом надсилання відповідних викликів та повідомлень за допомогою сервісів обміну повідомленнями (WhatsApp, Viber) за номерами операторів мобільного зв`язку НОМЕР_2 (підозрюваний ОСОБА_5 ) та НОМЕР_3 (адвокат ОСОБА_10 ), а також за поштовими адресами для листування підозрюваного ОСОБА_5 ( АДРЕСА_2 ) та адвоката ОСОБА_10 ( АДРЕСА_3 ) і на електронну поштову скриньку ІНФОРМАЦІЯ_1 , що були особисто надані адвокатом ОСОБА_10 органу досудового розслідування в рамках кримінального провадження № 22023020000000201 від 19.10.2023.
Крім того, слідчим електронним поштовим зв`язком з електронної адреси ІНФОРМАЦІЯ_1 було отримано повідомлення від захисника ОСОБА_5 - адвоката ОСОБА_10 , про неможливість явки до слідчого на 16.09.2024 у зв`язку з похилим віком підозрюваного та великою завантаженістю захисника - адвоката ОСОБА_10 у судових засіданнях в судах м. Києва саме 16.09.2024. Разом з тим, адвокатом ОСОБА_10 перед слідчим порушено клопотання про надання матеріалів кримінального провадження № 22023020000000201 від 19.10.2023 в електронному вигляді на електронну поштову скриньку ІНФОРМАЦІЯ_1 , що слідчим було задоволено і виконано 17.09.2024.
Разом з тим, станом на момент звернення органу досудового розслідування до слідчого судді із даним клопотанням, сторона захисту, попри надання органом досудового розслідування всіх матеріалів у електронному вигляді, відкриття усіх матеріалів в повному обсязі та готовність провести відповідні процесуальні дії у будь-які дату та час згідно з графіком роботи органу досудового розслідування, про причину своєї неявки або дати та часу свого можливого прибуття до органу досудового розслідування для ознайомлення з матеріалами кримінального провадження і отримання відповідних процесуальних документів, не повідомила, що свідчить про навмисне допущення зволікання сторони захисту при ознайомленні з матеріалами кримінального провадження та виконання вимог ст. 290 КПК України, чим порушуються вимоги ст. 28 КПК України щодо виконання процесуальних дій та проведення досудового розслідування у розумні строки.
Обсяг матеріалів досудового розслідування у вказаному кримінальному провадженні на момент звернення із даним клопотанням складає 2 (два) томи - 229 та 278 аркушів відповідно.
Підозрюваному ОСОБА_5 та його захиснику - адвокату ОСОБА_10 забезпечено належні умови та достатній час (з 12.09.2024) для реалізації права на доступ до матеріалів, можливість скопіювати чи відобразити іншим чином будь-які речові докази і документи з матеріалів досудового розслідування.
Однак станом на 30.09.2024, тобто за 13 робочих днів з моменту повідомлення про завершення досудового розслідування, сторона захисту - підозрюваний ОСОБА_5 та адвокат ОСОБА_10 , до органу досудового розслідування не з`явилися та не ознайомилися з відкритими їм документальними матеріалами кримінального провадження № 22023020000000201 від 19.10.2023, а також наданими їм матеріалами в електронному вигляді, будучи при цьому належним чином повідомленими про факт відкриття матеріалів, місце та час ознайомлення із ними, а також забезпечення належних умов для виконання вимог ст. 290 КПК України.
Зважаючи на викладене, слідчий просив слідчого суддю клопотання задовольнити.
Прокурор в судовому засіданні клопотання підтримала за обставин викладених у ньому,
Підозрюваний та його адвокат проігнорували виклик суду та не з`явились в судове засідання для участі у розгляді клопотання.
Відповідно ч. 10 ст. 290 КРК України неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомленні про місце та час проведення судового засідання, не перешкоджає розгляду клопотання.
Слідчий суддя, вислухавши учасників судового розгляду, дослідивши та проаналізувавши матеріали клопотання, дійшов наступного висновку.
Відповідно до ч. 4 ст. 107 КПК України фіксування за допомогою технічних засобів кримінального провадження під час розгляду питань слідчим суддею, крім вирішення питання про проведення негласних слідчих (розшукових) дій, та в суді під час судового провадження є обов`язковим. У разі неприбуття в судове засідання всіх осіб, які беруть участь у судовому провадженні, чи в разі, якщо відповідно до положень цього Кодексу судове провадження здійснюється судом за відсутності осіб, фіксування за допомогою технічних засобів кримінального провадження в суді не здійснюється.
Враховуючи наведене, судовий розгляд клопотання здійснювався за фіксації судового процесу технічними засобами.
Відповідно до ч. 10 ст. 290 КПК України сторонам кримінального провадження надається достатній час для ознайомлення з матеріалами, до яких їм надано доступ. У разі зволікання при ознайомленні з матеріалами, до яких надано доступ, слідчий суддя за клопотанням сторони кримінального провадження з урахуванням обсягу, складності матеріалів та умов доступу до них зобов`язаний встановити строк для ознайомлення з матеріалами, після спливу якого сторона кримінального провадження або потерпілий вважаються такими, що реалізували своє право на доступ до матеріалів.
Згідно ч. 1 ст. 114 КПК України для забезпечення виконання сторонами кримінального провадження вимог розумного строку слідчий суддя, суд має право встановлювати процесуальні строки у межах граничного строку, передбаченого цим Кодексом, з урахуванням обставин, встановлених під час відповідного кримінального провадження.
Як вбачається з матеріалів досудового розслідування підозрюваний та його захисник, зволікають з ознайомленням з матеріалами кримінального провадження, що призводить до порушеньст.28 КПК України стосовно виконання процесуальних дій у розумні строки.
Досудове розслідування у кримінальному провадженні відносно ОСОБА_5 закінчено, стороні захисту повідомлено про завершення досудового розслідування та відкриття матеріалів досудового розслідування, а тому для уникнення затягування досудового розслідування, у відповідності з нормами Європейської Конвенції з прав людини, якою встановлені розумні строки на ознайомлення з матеріалами кримінального провадження, слідчий суддя дійшов висновку за необхідне встановити строк ознайомлення з матеріалами досудового розслідування у кримінальному провадженні № 22023020000000201 внесеного до ЄРДР 19.10.2023 відносно ОСОБА_5 .
З урахуванням обсягу матеріалів кримінального провадження, з якими підозрюваний та захисник мають ознайомитися, для уникнення умисного затягування ознайомлення з матеріалами, слідчий суддя вважає за необхідне встановити строк на ознайомлення з матеріалами кримінального провадження підозрюваного та захисника до 21 жовтня 2024 року включно, який, беручи до уваги всі обставини справи, буде достатнім для завершення повного ознайомлення з матеріалами кримінального провадження.
На підставі наведеного, керуючись ст. 290 КПК України, слідчий суддя,-
ПОСТАНОВИВ:
Клопотання старшого слідчого в ОВС слідчого відділу ІНФОРМАЦІЯ_3 підполковника юстиції ОСОБА_4 - задовольнити.
Встановити підозрюваному ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , та його захиснику - адвокату ОСОБА_10 , строк для ознайомлення з матеріалами досудового розслідування кримінального провадження № 22023020000000201 внесеного до ЄРДР 19.10.2023, за підозрою ОСОБА_5 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 333 КК України, до 21 жовтня 2024 року включно, після спливу якого сторона кримінального провадження, вважається такою, що реалізувала своє право на доступ до матеріалів.
Ухвала слідчого судді є остаточною та оскарженню не підлягає.
Заперечення проти ухвали слідчого судді, що не підлягають оскарженню, можуть бути подані під час підготовчого провадження в суді.
Слідчий суддя
Суд | Вінницький міський суд Вінницької області |
Дата ухвалення рішення | 10.10.2024 |
Оприлюднено | 22.10.2024 |
Номер документу | 122368080 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Провадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про встановлення строку ознайомлення з матеріалами кримінального провадження |
Кримінальне
Вінницький міський суд Вінницької області
Каленяк Р. А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні