Справа № 364/703/24
Провадження № 2-с/364/5/24
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
18 жовтня 2024 року суддя Володарського районного суду Київської області Ткаченко О. В., розглянувши заяву ОСОБА_1 , адреса: АДРЕСА_1 , про скасування судового наказу № 364/703/24 виданого Володарським районним судом Київської області від 24.09.2024 року, -
встановив:
24.09.2024року Володарськимрайонним судомКиївської областівидано судовийнаказ простягнення з ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП НОМЕР_1 , адреса: АДРЕСА_1 , на користь Комунального підприємства Володарської селищної ради «Володарка», ЄДРПОУ 35450817, заборгованість за спожиті житлово-комунальні послуги у розмірі 6790,96 грн. та судові витрати (сплачений судовий збір) у розмірі 302,80 грн., всього 7093 (сім тисяч дев`яносто три) гривні 76 копійок. Копію судового наказу з копією заяви стягувача про видачу судового наказу та доданими до неї документами надіслано боржникові рекомендованим листом з повідомленням про вручення.
17.10.2024 року боржник ОСОБА_1 звернулася до суду із заявою про скасування судового наказу про стягнення з неї заборгованості за спожиті житлово-комунальні послуги на користь Комунального підприємства Володарської селищної ради «Володарка».
На обґрунтування заяви ОСОБА_1 вказала, що судовий наказ підлягає скасуванню, оскільки вважає його передчасним, у зв`язку з незрозумілою сумою нарахування, оскільки тариф з централізованого водопостачання становить 33,90 грн. за 1 куб. метр, а обсяги наданих споживачеві послуг з централізованого водопостачання обліковуються вузлами комерційного обліку, заявник вважає, що жодних вузлів комерційного обліку у неї немає, тому їй не зрозуміло яким чином їй нараховують плату за спожиту послугу з централізованого постачання, що ставить під сумнів суму заборгованості.
Згідно ч. 1 ст. 170 ЦПК України, боржник має право протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення копії судового наказу та доданих до неї документів подати заяву про його скасування до суду, який його видав, крім випадків видачі судового наказу відповідно до пунктів 4, 5 частини першої статті 161 цього Кодексу. Заява про скасування судового наказу може також бути подана органами та особами, яким законом надано право звертатися до суду в інтересах інших осіб.
Форма і зміст заяви про скасування судового наказу повинні відповідати вимогам ст. 170 ЦПК України.
Відповідно до ч.3 ст.170 ЦПК України, заява про скасування судового наказу має містити 1) найменування суду, до якого подається заява; 2) повне найменування (для юридичних осіб) або ім`я (прізвище, ім`я та по батькові) (для фізичних осіб) заявника і боржника, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання, ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України заявника та боржника, реєстраційний номер облікової картки платника податків заявника та боржника (для фізичних осіб) за його наявності або номер і серію паспорта заявника та боржника для фізичних осіб - громадян України; 3) ім`я (прізвище, ім`я та по батькові) представника боржника, якщо заява подається представником, його місце проживання або місцезнаходження; 4) наказ, що оспорюється; 5) зазначення про повну або часткову необґрунтованість вимог стягувача.
Суд, перевіривши матеріали заяви, дійшов висновку, що заява про скасування судового наказу подана без додержання вимог, викладених у ч. 1, п.2 ч.3 ст. 170 ЦПК України, а саме: заявником (боржником) не надано документально підтверджених доказів про час отримання судового наказу, що не дає можливості перевірити належні строки її подання та у заяві про скасування судового наказу не містяться реєстраційний номер облікової картки платника податків заявника та боржника (для фізичних осіб) за його наявності або номер і серію паспорта заявника та боржника для фізичних осіб - громадян України; повне найменування (для юридичних осіб) заявника, його місцезнаходження, ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України.
Відповідно до ч. 6ст.170 ЦПК Україниу разі подання неналежно оформленої заяви про скасування судового наказу суддя постановляє ухвалу про її повернення без розгляду не пізніше двох днів з дня її надходження до суду.
За таких обставин суд дійшов висновку про повернення ОСОБА_1 без розгляду заяви про скасування судового наказу.
Керуючись ст. 170, 260 ЦПК України, суд,
постановив:
Заяву ОСОБА_1 про скасування судового наказу - повернути без розгляду.
Копію ухвали направити боржнику.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя О. В. Ткаченко
Суд | Володарський районний суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 18.10.2024 |
Оприлюднено | 21.10.2024 |
Номер документу | 122383867 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи наказного провадження Справи щодо стягнення заборгованості за оплату житлово-комунальних послуг, телекомунікаційних послуг, послуг телебачення та радіомовлення з урахуванням індексу інфляції та трьох відсотків річних, нарахованих заявником на суму заборгованості |
Цивільне
Володарський районний суд Київської області
Ткаченко О. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні