Ухвала
від 18.10.2024 по справі 755/17907/24
ДНІПРОВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

У Х В А Л А

"18" жовтня 2024 р.

м. Київ

справа № 755/17907/24

провадження № 2/755/9489/24

суддя Дніпровського районного суду м. Києва Галаган В.І., розглянувши заяву представника відповідача ОСОБА_1 про виправлення описки, яку подано в межах цивільної справи за позовом Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «Житловий комплекс Перовський» до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості,

УСТАНОВИВ:

Ухвалою Дніпровського районного суду м. Києва від 15 жовтня 2024 року відкрито провадження у справі та справу призначено до судового розгляду у порядку спрощеного позовного провадження без виклику/повідомлення сторін з огляду на розмір ціни позову.

Ухвалою Дніпровського районного суду м. Києва від 17 жовтня 2024 року позовну заяву Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «Житловий комплекс Перовський» до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості - залишено без руху та встановлено строк для усунення недоліків.

18.10.2024 року представником відповідача ОСОБА_1 до суду подано заяву про виправлення описки у резолютивній частині ухвали суду від 17 жовтня 2024 року в частині зазначення назви позову, який залишено без руху.

Вивчивши матеріали справи, суд дійшов наступного.

Відповідно до ч. 1, 2 ст. 269 Цивільного процесуального кодексу України, суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки. Питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала.

Рішення суду першої інстанції має властивість незмінності, тобто суд, який постановив рішення, за загальним правилом не може сам скасовувати або змінювати своє рішення. Чіткість - це одна з вимог, якій має задовольняти рішення суду першої інстанції. На відміну від ясності, що є вимогою до форми викладу, чіткість є вимогою до змісту рішення. Відповідно до цієї вимоги рішення має бути викладене чітко, грамотно, не повинно містити помилок, описок, явних арифметичних помилок. Невиконання цієї вимоги може бути усунуто шляхом їх виправлення.

Описки - це помилки, зумовлені неправильним написанням слів. Виправленню підлягають лише ті описки, які мають істотний характер. До таких належить написання прізвищ та імен, адрес, найменувань спірного майна, зазначення дат та строків.

Суд може виправити лише ті описки та арифметичні помилки, яких він сам припустився.

Вивчивши матеріали зазначеної вище цивільної справи № 755/17907/24, судом встановлено допущення описки у резолютивній частині ухвали суду в частині зазначення назви позову, який залишено без руху, що підлягає виправленню шляхом постановлення даної ухвали суду.

Враховуючи наведене та керуючись ст.ст. 269, 258-261, 268, 272, 273, 352-354 Цивільного процесуального кодексу України, суд -

УХВАЛИВ:

Заяву представника відповідача ОСОБА_1 про виправлення описки, яку подано в межах цивільної справи за позовом Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «Житловий комплекс Перовський» до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості, - задовольнити.

Перший абзац резолютивної частини ухвали суду від 17 жовтня 2024 року у справі № 755/17907/24 викласти у наступній редакції:

«Позовну заяву Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «Житловий комплекс Перовський» до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості - залишити без руху.»

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та оскарженню не підлягає.

Суддя: В.І. Галаган

СудДніпровський районний суд міста Києва
Дата ухвалення рішення18.10.2024
Оприлюднено21.10.2024
Номер документу122397182
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них надання послуг

Судовий реєстр по справі —755/17907/24

Ухвала від 28.10.2024

Цивільне

Дніпровський районний суд міста Києва

Галаган В. І.

Ухвала від 18.10.2024

Цивільне

Дніпровський районний суд міста Києва

Галаган В. І.

Ухвала від 17.10.2024

Цивільне

Дніпровський районний суд міста Києва

Галаган В. І.

Ухвала від 15.10.2024

Цивільне

Дніпровський районний суд міста Києва

Галаган В. І.

Ухвала від 14.10.2024

Цивільне

Дніпровський районний суд міста Києва

Галаган В. І.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні