Ухвала
від 18.10.2024 по справі 766/17306/24
ХЕРСОНСЬКИЙ МІСЬКИЙ СУД ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 766/17306/24

н/п 2-о/766/806/24

УХВАЛА

18 жовтня 2024 року м. Херсон

Суддя Херсонського міського суду Херсонської області Рядча Т.І., розглянувши заяву ОСОБА_1 , заінтересовані особи: Херсонська міська рада, Херсонська міська військова адміністрація про встановлення факту, що має юридичне значення,

в с т а н о в и в:

До суду надійшла заява ОСОБА_1 , заінтересовані особи: Херсонська міська рада, Херсонська міська військова адміністрація про встановлення факту, що має юридичне значення.

Заява подана з додержанням вимог ст. ст. 316, 318 ЦПК України.

Відповідно до п. 5 ч. 2 ст. 293 ЦПК України заява підлягає розгляду в порядку окремого провадження.

Згідно з ч. ч. 3, 4 ст. 294 ЦПК України справи окремого провадження розглядаються судом з додержанням загальних правил, встановлених цим Кодексом, за винятком положень щодо змагальності та меж судового розгляду. Справи окремого провадження суд розглядає за участю заявника і заінтересованих осіб.

Враховуючи ст.84ЦПК України,суд вважаєдоцільним витребуватиу КП"ХерсонськеБюро технічноїінвентаризації"інвентарну справуна квартиру АДРЕСА_1 .

Враховуючи викладене, керуючись ст.ст.84, 293, 294 ЦПК України, суд

у х в а л и в :

Відкрити провадження у справі за заявою ОСОБА_1 , заінтересовані особи: Херсонська міська рада, Херсонська міська військова адміністрація про встановлення факту, що має юридичне значення.

Розгляд заяви проводити в порядку окремого провадження. .

Витребувати уКП "ХерсонськеБюро технічноїінвентаризації" інвентарну справу на квартиру АДРЕСА_1 :

Витребувані докази подати до Херсонського міського суду Херсонської області в строк до 18.11.2024 року шляхом їх безпосереднього направлення на адресу суду поштою або іншим засобом зв`язку

Роз`яснити,що відповіднодо вимогч.7ст.84ЦПК України,особи,які немають можливостіподати доказ,який витребовуєсуд,або немають можливостіподати такийдоказ увстановлені строки,зобов`язаніповідомити проце судіз зазначеннямпричин протягомп`ятиднів здня врученняухвали.При цьомуч.ч.8,9ст.84ЦПК України,передбачено,що уразі неповідомленнясуду пронеможливість податидокази,витребувані судом,а такожза неподаннятаких доказівз причин,визнаних судомнеповажними,суд застосовуєдо відповідноїособи заходипроцесуального примусу,передбачені цимКодексом. Притягнення винних осіб до відповідальності не звільняє їх від обов`язку подати витребувані судом докази.

Призначити справу до розгляду в судовому засіданні на 19.11.2024року о09-20годині в приміщенні Херсонського міського суду Херсонської області за адресою: м. м.Херсон, вул.В.Примаченка, 6/29 каб. 205.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи за веб-адресою: http://court.gov.ua/.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та оскарженню не підлягає.

Суддя Т.І. Рядча

СудХерсонський міський суд Херсонської області
Дата ухвалення рішення18.10.2024
Оприлюднено21.10.2024
Номер документу122407670
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи окремого провадження Справи про встановлення фактів, що мають юридичне значення, з них:

Судовий реєстр по справі —766/17306/24

Рішення від 16.12.2024

Цивільне

Херсонський міський суд Херсонської області

Рядча Т. І.

Ухвала від 19.11.2024

Цивільне

Херсонський міський суд Херсонської області

Рядча Т. І.

Ухвала від 18.10.2024

Цивільне

Херсонський міський суд Херсонської області

Рядча Т. І.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні