Ухвала
від 21.10.2024 по справі 925/1285/24
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

18005, м. Черкаси, бульвар Шевченка, 307, тел. канцелярії (0472) 31-21-49, inbox@ck.arbitr.gov.ua

УХВАЛА

21 жовтня 2024 року Справа №925/1285/24

Господарський суд Черкаської області у складі головуючого судді Васяновича А.В., розглянувши матеріали

за позовом житлово-будівельного кооперативу Хімік-27, м. Черкаси

до товариства з обмеженою відповідальністю Черкасигазінвест,

с. Степанки, Черкаського району, Черкаської області

про стягнення 30 427 грн. 20 коп.

ВСТАНОВИВ:

До Господарського суду Черкаської області з позовом звернувся житлово-будівельний кооператив Хімік-27 до товариства з обмеженою відповідальністю Черкасигазінвест про стягнення 30 427 грн. 20 коп. неустойки, нарахованої на підставі ч.2 ст.785 ЦК України, за прострочення повернення з найму нежитлового приміщення за період: з 15 листопада 2023 року по 09 лютого 2024 року.

Згідно п. 2 ч. 1 ст. 164 ГПК України до позовної заяви додаються документи, які підтверджують сплату судового збору у встановлених порядку і розмірі, або документи, які підтверджують підстави звільнення від сплати судового збору відповідно до закону.

Водночас, з акту Господарського суду Черкаської області від 16 жовтня 2024 року, судом встановлено, що до матеріалів позовної заяви позивачем не додано доказу сплати судового збору, який зазначено в додатках до матеріалів позовної заяви.

Відповідно до ч. ч. 1, 2 ст. 174 ГПК суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 162, 164, 172 цього Кодексу, протягом п`яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.

В ухвалі про залишення позовної заяви без руху зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб і строк їх усунення, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху. Якщо ухвала про залишення позовної заяви без руху постановляється з підстави несплати судового збору у встановленому законом розмірі, суд в такій ухвалі повинен зазначити точну суму судового збору, яку необхідно сплатити (доплатити).

На підставі викладеного, керуючись ч. 1 ст. 174, 234, 235 ГПК України, суддя

УХВАЛИВ:

Позовну заяву залишити без руху та надати позивачу строк для усунення вказаних недоліків, а саме: позивачу протягом десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху надати суду докази сплати судового збору в розмірі 3 028 грн. 00 коп.

Суддя А.В.Васянович

СудГосподарський суд Черкаської області
Дата ухвалення рішення21.10.2024
Оприлюднено22.10.2024
Номер документу122428559
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема, договорів Невиконання або неналежне виконання зобов’язань оренди

Судовий реєстр по справі —925/1285/24

Ухвала від 18.02.2025

Господарське

Господарський суд Черкаської області

Васянович А.В.

Ухвала від 23.01.2025

Господарське

Господарський суд Черкаської області

Васянович А.В.

Ухвала від 02.01.2025

Господарське

Господарський суд Черкаської області

Васянович А.В.

Ухвала від 06.11.2024

Господарське

Господарський суд Черкаської області

Васянович А.В.

Ухвала від 21.10.2024

Господарське

Господарський суд Черкаської області

Васянович А.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні