Ухвала
від 10.09.2024 по справі 758/4891/18
ПОДІЛЬСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

Справа № 758/4891/18

Категорія

У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

10 вересня 2024 року Подільський районний суд міста Києва у складі:

головуючого судді - Захарчук С. С. ,

за участю секретаря судового засідання - Омельченко К. С.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні заяву ОСОБА_1 про розстрочку виконання рішення у справі за позовом комунального підприємства «Введенське Подільського району міста Києва» до ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за житлово-комунальні послуги, 3 % річних та інфляційних, -

В С Т А Н О В И В :

На адресу суду надійшла заява ОСОБА_1 про розстрочку судового рішення у справі за позовом КП «Введенське Подільського району міста Києва» до ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_1 , про стягнення заборгованості за житлово-комунальні послуги, 3 % річних та інфляційних.

Обґрунтовуючи заяву, ОСОБА_1 зазначала, що власником квартири за адресою: АДРЕСА_1 є її матір - ОСОБА_2 , яка померла ІНФОРМАЦІЯ_1 .

На даний час документи на квартиру у стані переоформлення на неї та сина ОСОБА_3 .

Посилаючись на зазначені обставини просила розстрочити виконання рішення на 1 рік.

У судове засідання ОСОБА_1 не з`явилася, подала заяву про розгляд справи за її відсутності.

Представник КП «Введенське Подільського району міста Києва» у судове засідання не з`явився, подав заяву про розгляд справи за його відсутності.

ОСОБА_3 у судове засідання не з`явився, про дату, час та місце судового засідання був повідомлений належним чином.

Відповідно до ст. 435 ЦПК України суд ухвалив розглядати заяву за відсутності сторін справи, оскільки їх неявка не перешкоджає розгляду заяви.

Суд, вивчивши заяву, дослідивши матеріали справи, дійшов наступного висновку.

Судом установлено, що відповідно до заочного рішення Подільського районного суду м. Києва від 16.02.2024 позов КП «Введенське Подільського району міста Києва» до ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за житлово-комунальні послуги, 3 % річних та інфляційних задоволено.

Стягнуто солідарно з ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_1 на користь КП «Введенське Подільського району м. Києва» заборгованість за житлово-комунальні послуги за період з 01.09.2010 по 31.03.2015 в розмірі 82319 (вісімдесят дві тисячі триста дев`ятнадцять) грн. 27 коп., з яких: 54281 (п`ятдесят чотири тисячі двісті вісімдесят один) грн. 08 коп. - основна сума заборгованості, 23613 (двадцять три тисячі шістсот тринадцять) грн. 01 коп. - інфляційні, 4425 (чотири тисячі чотириста двадцять п`ять) грн. 18 коп. - 3 % річних.

Стягнуто з ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_1 на користь КП «Введенське Подільського району м. Києва» по 587 (п`ятсот вісімдесят сім) грн. 33 коп. судового збору з кожного.

Відповідно до ч. 3 ст. 435 ЦПК України підставою для встановлення або зміни способу або порядку виконання, відстрочення або розстрочення виконання судового рішення є обставини, що істотно ускладнюють виконання рішення або роблять його неможливим.

Відповідно до ч. 4 ст. 435 ЦПК України вирішуючи питання про відстрочення чи розстрочення виконання судового рішення, суд також враховує: ступінь вини відповідача у виникненні спору; щодо фізичної особи - тяжке захворювання її самої або членів її сім`ї, її матеріальний стан; стихійне лихо, інші надзвичайні події тощо.

Обгрунтовуючи заяву про розстрочку виконання рішення, ОСОБА_1 вказала на те, що її матір ОСОБА_2 померла, а документи на квартиру знаходяться у стані переоформлення.

Разом з тим, заявницею не зазначені обставини, які істотно ускладнюють виконання рішення або роблять його неможливим, а також не наведені інші підстави для відстрочення виконання рішення, зазначені в ч. 4 ст. 435 ЦПК України.

Суд не вважає, що смерть матері ОСОБА_1 - співвідповідачки у справі - ОСОБА_2 , та пов`язане з цим оформлення документів на квартиру є обставинами, які істотно ускладнюють виконання рішення або роблять його неможливим.

Виходячи з вищевикладеного, суд дійшов до висновку про відсутність правових підстав для задоволення заяви про розстрочку виконання судового рішення.

Керуючись ст.ст.76,81,83,89,435 ЦПК України, суд,-

П О С Т А Н О В И В :

У задоволенні заяви ОСОБА_1 про розстрочку виконання рішення у справі за позовом комунального підприємства «Введенське Подільського району міста Києва» до ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_1 , про стягнення заборгованості за житлово-комунальні послуги, 3 % річних та інфляційних - відмовити.

Ухвала суду може бути оскаржена протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення.

Ухвалу суду може бути оскаржено безпосередньо до Київського апеляційного суду.

Учасник справи, якому повна ухвала суду не була вручена у день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.

Ухвала суду набирає законної сили відповідно до ст. 261 ЦПК України.

СуддяС. С. Захарчук

СудПодільський районний суд міста Києва
Дата ухвалення рішення10.09.2024
Оприлюднено23.10.2024
Номер документу122460974
СудочинствоЦивільне
КатегоріяІнші скарги та заяви в процесі виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб)

Судовий реєстр по справі —758/4891/18

Ухвала від 10.09.2024

Цивільне

Подільський районний суд міста Києва

Захарчук С. С.

Рішення від 16.02.2021

Цивільне

Подільський районний суд міста Києва

Захарчук С. С.

Ухвала від 18.10.2018

Цивільне

Подільський районний суд міста Києва

Захарчук С. С.

Ухвала від 18.05.2018

Цивільне

Подільський районний суд міста Києва

Захарчук С. С.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні