Справа № 137/1424/24
У х в а л а
"18" жовтня 2024 р. м. Хмільник
Суддя Хмільницького міськрайонного суду Вінницької області Олійник І. В., перевіривши виконання вимог ст.ст. 175, 177 ЦПК України у цивільній справі за позовною заявою ОСОБА_1 до Хмільницької міської ради Вінницької області про визначення додаткового строку для прийняття спадщини,
В С Т А Н О В И В :
З Літинського районного суду Вінницької області до Хмільницького міськрайонного суду Вінницької області надійшла вказана позовна заява.
Дослідивши матеріали позовної заяви, суддя дійшов висновку про наявність підстав для залишення її без руху, враховуючи наступне.
За змістом п. 2 ч. 3 ст. 175 ЦПК України позовна заява, серед іншого, повинна містити відомості про наявність або відсутність електронного кабінету.
В порушення наведених норм в позовній заяві відсутні відомості про наявність або відсутність у сторін електронного кабінету.
Згідно із ч. 1 ст. 177 ЦПК України позивач повинен додати до позовної заяви її копії та копії всіх документів, що додаються до неї, відповідно до кількості відповідачів і третіх осіб.
В порушення наведених норм до позовної заяви не додано копій всіх документів, що додаються до неї.
Суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 175 і 177 цього Кодексу, протягом п`яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху (ч. 1 ст. 185 ЦПК України).
З огляду на викладене, дана заява підлягає залишенню без руху, з наданням позивачу строку - до 25.10.2024, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху, для усунення виявлених недоліків, зокрема вказати відомості про наявність або відсутність у сторін електронного кабінету, а також додати до позовної заяви копії всіх документів, що додаються до неї.
Керуючись ст.ст. 177, 185 ЦПК України, суддя,
У Х В А Л ИВ :
Позовну заяву ОСОБА_1 до Хмільницької міської ради Вінницької області про визначення додаткового строку для прийняття спадщини, залишити без руху та надати позивачу строк до 25.10.2024, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху, для усунення вищевказаних недоліків позовної заяви.
У разі не усунення недоліків заяви у строк, встановлений судом, позовна заява вважається неподаною і повертається позивачеві.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Ігор ОЛІЙНИК
Суд | Хмільницький міськрайонний суд Вінницької області |
Дата ухвалення рішення | 18.10.2024 |
Оприлюднено | 24.10.2024 |
Номер документу | 122465169 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із відносин спадкування, з них |
Цивільне
Хмільницький міськрайонний суд Вінницької області
Олійник І. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні