Справа № 127/28109/24
Провадження № 2/127/4018/24
УХВАЛА
про закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду
23 жовтня 2024 року м. Вінниця
Вінницький міський суд Вінницької області в складі:
головуючого судді Іщук Т. П.,
за участі секретаря судового засідання Коваленко Д. І.,
розглянувши у підготовчому засіданні в порядку загального позовного провадження цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , за участі третіх осіб: Міністерства оборони України, ІНФОРМАЦІЯ_1 , Органу опіки та піклування Вінницької міської ради, про встановлення факту проживання однією сім`єю без реєстрації шлюбу,
ВСТАНОВИВ:
Позивач звернулася до суду з позовом до відповідачів та просила вставити факт її проживання однією сім`єю з ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , у період з вересня 2004 року і по день його смерті ( ІНФОРМАЦІЯ_3 ).
Ухвалою Вінницького міського суду Вінницької області від 29 серпня 2024 року було прийнято справу до розгляду в загальному позовному провадженні та призначене підготовче засідання на 26 вересня 2024 року, яке відкладалося.
В підготовче засідання 23 жовтня 2024 року з`явилися представник позивача, відповідач ОСОБА_3 та його представник адвокат Вдовцова А. Д., представник Органу опіки та піклування Вінницької міської ради. Інші учасники справи в підготовче засідання не з`явилися, про дату час та місце розгляду справи були повідомлені в порядку, визначеному чинним законодавством. Відповідач ОСОБА_2 та ОСОБА_4 подали заяви та просили розгляд справи провести в їх відсутність.
Позивач позовні вимоги не уточнювала, надала відповідь на відзив ОСОБА_3 . Відповідачі ОСОБА_2 та ОСОБА_4 позовні вимоги визнали, про що подали відповідні заяви. Відповідач ОСОБА_3 подав відзив на позов. Треті особи: Міністерство оборони України, ІНФОРМАЦІЯ_4 надали свої письмові пояснення.
Суд розглянув заяви та клопотання сторони позивача про витребування доказів, прийняття доказів та виклик свідків, про що постановлені ухвали суду ( без винесення окремого процесуального документа із занесенням до протоколу судового засідання).
Інших заяв та клопотань учасники справи не заявляли.
Під час підготовчого засідання виконано вимоги ст. 197, 198 ЦПК України.
До судового розгляду проведені підготовчі дії, які є достатніми для закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.
Керуючись ст. 197, 198, 200 ЦПК України, суд
УХВАЛИВ:
Роз`яснити відповідачу ОСОБА_3 право на подання заперечення на відповідь на відзив в п`ятиденний строк з моменту проголошення цієї ухвали.
Підготовче провадження у справі закрити.
Призначити справу до судового розгляду по суті у відкритому судовому засіданні на12.00 год 14 листопада 2024 року в залі судових засідань № 6 Вінницького міського суду Вінницької області за адресою: м. Вінниця, вул. Грушевського, 17, в яке викликати учасників справи.
Ухвала окремо від рішення суду оскарженню не підлягає та набирає законної сили з моменту її проголошення
Суддя:
Суд | Вінницький міський суд Вінницької області |
Дата ухвалення рішення | 23.10.2024 |
Оприлюднено | 24.10.2024 |
Номер документу | 122502719 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них |
Цивільне
Вінницький міський суд Вінницької області
Іщук Т. П.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні